Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, utroš určitě teplotu zvedá...
Ale jinka na ní není nic nemožného, záleží jak to máš nastavené, každá máme teplotu jinou. 37 je pro někoho normál v LF pro někho nedostižná hodnota 🙂 .

Jé, budeme mít tabulku 😀

kualalik
12. bře 2009

Jako holky opatrně s tím radováním na tabulku... 😀
Vytvořím ji,ale neručím,jak to dopadne 😀

Zatím pa

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, trochu sebedůvěry 😎 My ti věíme, takže to zvládneš 😉

kuratkol
12. bře 2009

Jak to vypadá s tabulkou? 🙂

kualalik
12. bře 2009

Makám na tom jako ďas a do toho mě tady kamarád otravuje na icq 😀 😀 😀

blondynka400
12. bře 2009

kuratkol, nesmíne na kualalik tak rychel, bay nám s tím pak ještě nesekla 🤐
co ty, jak je dnes? Ovu se tí blíží, co?.... 😵

kualalik
12. bře 2009

Ženy, jsem relativně v klidu, ani se u toho moc nerozčiluju 😀 😀 😀

blondynka400
12. bře 2009

ženo kualalik, to je dobře, tak na tom hezky pracuj. Je to je tak hezký jen kecat a nic nedělat 😀

kualalik
12. bře 2009

tak že pozooooor, doladím to barevně a pak to frknu k sobě a zahlásím,až to tam bude 😀

Blondy, můžeš zaslat data do IP? 🙂
jméno,věk,město,očekávaná MS,cykly snažení,jméno pro kluka,jméno pro holku

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, tak jem něco poslala. Ale jména já třeba nevím 😉

annegret
12. bře 2009

Ahojky moc jsem vaší ještě nečetla jen jsem to trošku prolítla mohla bych se k vám přidat 🙂

blondynka400
12. bře 2009

anngerer, určitě můžeš... Povězná něco o soboě, jak jsi na tom se snažením? 😵

annegret
12. bře 2009

No tak malé představení je mi 28,mám dvě děti-kluky()a snažílkujeme se teprve měsíc no a ten teda nevyšel.Teď jsem tak v půlce cyklu tak uvidíme jestli jsme se snažili pořádně

blondynka400
12. bře 2009

Tak držím pěstičky 😵 . Pošli kualalik údaji, viz. výše 😉 . Jak velké kluky? Je tři děti, ty jsi tedy odvážná 😀

kuratkol
12. bře 2009

blondynka: na ovu se moc těším, nedočkavě vyhlížím.... V rámci zábavy bysme mohly udělat typovačku, zda se nám první pokus povede... 🙂

annegret
12. bře 2009

Blondynka dva a půl a 11měsíců 😉 ,teď jdeme do holčičky( tu jsme dělali i minule 😀 😀 )

kualalik
12. bře 2009

tak a teď to ještě musím dát do formátu jpg,aby to sem šlo frknout.... (odbíhám od toho k vaření) 😀

blondynka400
12. bře 2009

anngret, tak snad se na potřetí zadaří. Jak už jsme napsala, jsi odvážná. Třetí je konečné nebo plánujete ještě větší rodinku?

kualalik, co vaříš dobrého?

kualalik
12. bře 2009

blondy, naložila jsem kuřecí maso do těstíčka,až manža přijede usmažím to a ted jsem si nakrájela zeleninu (brokolice,květák,mrkev) a osmažím to na másle... a květáková polévka... 😉

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, no ty jsi tedy kuchařka. 😎 Já přemýšlím co večer udělám, ale ještě mě nějak nic kloudného nenapadlo...

annegret
12. bře 2009

Né další už neplánujeme tři a dost.Jinak je to docela pohoda.Ten starší je dost samostatnej a v září půjde do školky.Tam ho bude vozit manžel,takže i kdyby se to povedlo brzo tak to nebude taková hrůza

blondynka400
12. bře 2009

No sestra má 3 děti, 4 roky, 2,5 a 5 měsíců. Dva byly taky v pohodě ale teď to zvládá jen tak tak 😝 .
ale když se na to cítíš, není žádná důvod proč tu holčičku nemít 😉
Každopádně jen do toho, někdo nám v tom důchodovém věku bude muset živit 😉

kualalik
12. bře 2009

tak, tabulka by byla... ale problém... když to tam vložím jako obrázek, tak je to malýýýýýýýý... sakra... zkusím na tom zapracovat ještě 😉 ☹

annegret
12. bře 2009

No mi bydlíme v rodiném domku s mojí mamkouTa se stará o dědu takže do práce nechodí.Docela často si vezme děti na hlídání takže u mě je to fakt pohoda.Na velký nákup si jezdím k doktorovi chodím převážně jen s jedním dítkem.Musím se přiznat že to mám fakt docela jednoduchý kdykoliv potřebuju tak hlídá 🙂

akzeret1
12. bře 2009

Ahoj holčiny 🙂
malá spinká tak jenom nakukuju
Annegret:vítej,máš můj hluboký obdiv já mám co dělat s jednim 😝 😀 kde bereš tu odvahu?dočítám že máš hodně pomocníků
Lucko: já se tady s tebou vždycky míjim,malá vstává ráno brzy tak musim chodit dřív spát

blondynka400
12. bře 2009

anngeret,tak to potom jo, to máš dobrý. To u nás něco takového nehrozí 😒 Každopádně také máš můj hluboký obdiv, stejně jak píše akzeret

akzeret, ahojky 🙂

kualalik
12. bře 2009

ženy, ukážu se tu večer.. dorazila nečekaná návštěva 😅

akzeret1
12. bře 2009

Blondy cauky jak je?taky budeš chtít tak maximálně 2 dítka?fakt annegret obdivuju,ale asi to bude tim,že já žádnou pomoc nemam jsem tady na malou celej den sama,jako většina mamin,MM pomáhá večer a o víkendu,babička funguje jenom jedna tak proto pořád přemejšlim o tom druhym mimču jestli to zvládnu

annegret
12. bře 2009

Akzeret neboj zvládneš jak tak koukám tak dítko máš dvouletý a než se narodí to druhý tak bude Terezka úplně samostatná a bude z ní malá pomocnice.U nás naštěstí Milánek vůbec nežárlil a jsou to fakt bráškové na život a na smrt.Lumpárny dělají zásadně jenom spolu. 😀

rennik
autor
12. bře 2009

ahojky annegret vítej u nás, moc držím palce ať se třetí prcek zadaří co nejdřív 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru