Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
6. led 2010

lener, s tím čekáním na Bulovce je to fakt síla, ségra tak klidně čekala i 6 hodin..... 😝 Prý si tam pak nebylo ani kam sednout, což mi přjde tedy hrozný...
Tohle naštěstí v Krči není 🙂

pavlisa, no zatím se snaží, tak je otázka, zda se jí to povede 😀
Hele ne že bych ti chtěla dávat nějaké plané naděje, ale růžový hleník může být nidace, zvlášť, jestli si ho u sebe nikdy předtím nepozorovala..... 😵 Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla, ju? 😉

pavlisa
6. led 2010

nepozorovala, ale to asi není zahnízďování, protože v plodném období, natož v ovulce jsem byla od manžela 300km 😒 to jedině, že by ovulka byla až 22DC a spermijka by se probila přes uz trochu creamy hleník.
Ale nikdy neříkej nikdy, že? 😉

blondynka400
6. led 2010

pavlisa, hele když to nejméně čekáš tak to přijde..... A nezapomínej, že spermijka v dobrém prostředí je schopná žít i 5 dní 😉

kualalik
7. led 2010

Lenerko, ta tvoje doktorka měla asi ještě nějakej poopiční stav po vánocích, že mlela takový nesmysly 😀

Pavlisa, jak říká Blondy, přijde chvíle, kdy to nejmíň čekáš a třeba se zadařilo. Takhle to totiž bylo u nás. Mě se asi díky Jeřábu a kontryhelu posunula ovulka, páč jsem ji vždy mívala kolem 22 DC a jak jsem to tak počítala dle UTZ, tak na malou jsme asi zadělali dřív jak ve 22 DC 😅 No nevím, je to těžký posoudit s intenzitou snažení v daném cyklu 😀 Každopádně dej vědět, jak to vypadá dál 😵

Holky, mě tak děsně svědí kůže, to je tak hrozný, furt bych se drbala 😅

blondynka400
7. led 2010

kualalik, a kde tě svědí kůže? 😕

kualalik
7. led 2010

blondy, svědí mě asi nejvíc záda a nohy... 😕

blondynka400
7. led 2010

kualalik, aha, hm, tak to nevím.... Onoa se občas kůže v těhu vysušuje, jak si tělo ztahuje vodu jinam. zkus to nečím máznout a uvidíš 😉

pavlisa
7. led 2010

mě zas svrbí jazyk, dala bych si po obědě něco dobrého 🙂

noo, se mnou to asi bude tak, že když jsem 29DC, tak to asi bude normální špinění před MS, mám sice normálně 32-33dnové cykly, ale to neznamená, že to nemůžu dostat dřív, protože je jasné, že ne pokaždé mám ovulku 20DC-21DC (plus 12dni lut.faze).

Tak jsem si to včera dala nějak dohromady a vypadá to jasně, navíc, když nepiju ten kontryhel, který mi, jak se zdálo posunul ovu, tak teď mám prostě kratší cyklus jako jsem měla, než jsem ho začala pít - to jsem měla tak 29DC.

žádná těhule, normální předzvěst MS 😝

ale však to neva, já to tento měsíc ani nečekala, pořádně se do toho obuju ten příští 😉

blondynka400
7. led 2010

pavlisa, ten pozitivní přístup je super 😵

kualalik
7. led 2010

Holky, zpráva od Luciaska 😵
" Tak zatím se stále nic neděje, nějak se mimču nechce. Ještě v úterý musím na kontrolu a když se stále nebude nic dít tak ve čtvrtek nastoupim na vyvolání. Pa L. " 😉

blondynka400
7. led 2010

kualalik, dík za předání zprávy poštovní holube, tak to je ještě stále 6 dní, tak třeba se umoudří... Jestli si dobře pamatuju, měla termín 4, tak to má vyvolání naplánované standartně za 10 dní 😅...

kualalik
7. led 2010

blondy, taky jsem ji psala, že se může mimčo ještě rozhodnout a do úterý vylézt samo 😅 uvidíme uvidíme uvidíme 😉

blondynka400
7. led 2010

kualalik, no jsem zvšdavá, jak dopadne.... Hlavně, že chudinka už toho měla plný brýle a chtěla aby to bylo dřív 😝

kualalik
8. led 2010

Brý popoledne 😵

Tady je ale krásný počasí 🙄 😀 Sibérie .. vítr .. no hnus jeden velikej 😒 Ani bafu nechce jít čůrat ven 😅 Naštěstí je držák a tak doufám, že se umoudří a půjde ven odpol 😀

Mno a mimo jiné, v úterý jedu na ten test cukrovky 🙄

blondynka400
8. led 2010

kualalik, co ten smutný smajlík u té cukrovky 😀
Tedy krásně sněží, jsem zvědavá, jak odpo vyjedu s autem 😀
Jo jinka jsem se rozhodla, zítra na hory nejedu ☹

kualalik
8. led 2010

blondy, áále ta představa, že budu pít tu sladkou blitku mě uvádí k tomuto smajlíku 😀 😀 😀
Jako to je rozumný nejet, páč tady to je fakt katastrofa 😒

blondynka400
8. led 2010

kualalik, hele ono to tak strašný chťově nebylo, bylo to i lehce nakyslý... hlavně já měla takový hlad, že i tohle mi bodlo 😀
Já bych se totiž asi hlavně ani nedostala na konečné místo, jelikož to je okrajová silnička a ne vždy jí protáhnou... Což je logické, přednost mají hlavní tahy....

kualalik
8. led 2010

blondy, jedeš na to místo, jak jsi tenkrát říkala, že jezdíš někam k SM? 😕

blondynka400
8. led 2010

kualalik, jojo, to je ono. A nejedu, fakt na to teď nemám vyhrabávat někde auto ze sněhu 😝 😀

kualalik
8. led 2010

blondy, leda že bys předem v tom kraji uspořádala brigádu na vyházení sněhu a to samé před odjezdem do Praglu 😀

blondynka400
8. led 2010

kualalik, leda... A nebo tam mám známého traktoristu, co má i radlici na odklízení sněhu. Vždycky jsem ho volala, aby mi vyhrabal díru na auto. Má pro mě slabost 😅

rennik
autor
8. led 2010

ahoj holky nevíte co luciasek? 🙂 furt na ni myslím

blondynka400
8. led 2010

renník, zatím nic, viz včerejší příspěvek od kualalika 😉

kualalik
8. led 2010

rennik, tak jak to jde mamko? 🙂

matava
9. led 2010

Dobre rano holky, tak jsem se probudila do bileho kralovstvi...lepe receno, probudila me sms z ledoveho kralovstvi, ze zlina...rano jsme tam meli vyrazit s pritelem na navstevu za kamaradkou z vejsky, mely jsme vymysleny skvely program, ale uz vcera vecer to doost vypadalo na to, ze to musime pro jistotu odpiskat..obzvlaste pri predstave cesty pres vysocinu a neni to zrovna za rohem..no skoda..ale tak uz mame zarezervovany pensionek kousek za prahou, tam se snad nejak doplouzime padesatkou 😉
takze blondy, chapu tve zklamani ohledne hor...kalamita mohla prijit nekdy jindy.. 🙂
mam dotaz = minuly vikend kolem 14-15DC jsem citila tlak v podbrisku, takze radeji i 16DC to nebylo dovnitr....a uz jsem myslela, ze ted jen s duphastonem budu cekat na MS, kterou dostavam klem 30-32DC..dnes jsem 21DC a od vcerejska citim znovu tlak a dnes rano hodne intenzivne levou stranu..takova pichlava 'bolest'...je mozny, ze ovu mam az ted? ja jen, jestli si mame zas davat pozor a pokud ano, tak jen dnes nebo radeji i zitra?..jsem z toho docela zmatena... 😀

blondynka400
9. led 2010

matava, jé ahoj holka, ty žiješ, Nevíš co se je dudu? 😕 Hrozně dlouho se tu neobjevila....
Tak vidím, žej si na tom s výlety zhruba stejěn jako já. 😀 Ale bohužel pro mne to byla asi poslední varianta kdy se tam podívat, příští víkend už si netroufnu 😝
A hleník je jaký? No každopádně bych si radšo pozor dávala, ovu se může klidně posunout... Hlavně tedy to brát podle tohohle, to doela riskuješ 😀 Ale co no, maximáálně budeě těhulka dřív, než plánuješ 😉
A nezapomeň, že při vhodných podmínkách kvalitní spermie vydrží i 5 dní 😉

matava
9. led 2010

ahoj blondy, dik...no prave, ze jsem rano byla prekvapena takovym hustejsim creamy vytokem....hlavne ja tohle nikdy nezkoumala, kazdy mesic jsem chodila na folikulometrii a tam mi rekla ona sama co a jak 😉 sakris...no naposledy dovnitr bylo v utery, v 17DC....noooo, tak to mam ted dobre zamotanou hlavu...hlavne, ze spolu ted mame stravit vasnivy vikend..uz me jede vyzvednout 😀 tak co, budem davat pozor a kdyz se to stane, tak aspon budu brat rozvod uz s nadhledem..teda pry ..podle teorie kamaradky, ktera statnicovala tehotna a rikala, ze to bylo to nejlepsi co ji mohlo potkat..ze byla naprosto v pohode 😀
o dudu vim 😉 zrovna vcera se tu za mnou stavovala na pokec 😉 pocitac maji na baterky..uz nekolikrat ho meli v oprave..chvilicku funguje a zas nic..do toho se jim nejak rozbila lednicka a maj v byte plisen nebo tak neco..takze veselo...pozitivni aspon je, ze je nadsena z nove prace, bavi ji to, kolegove jsou v pohode..jedno z negativ ale pry je, ze tam maji na mlsani cokoladicky a ona nemuze odolat 😀
jo a bavily jsme se o tom, ze by nebylo od veci usporadat srazik...teda pokud se na to jeste pred porodem citis... 😉

pavlisa
9. led 2010

Matava, ahooj, jak jste to včera všechno s Dudu probrali, dobrý? Příště se budu snažit, neodjet nečekaně 300km daleko a určit ten srazík dáme 😉

A s tou bolestí při ovu, to já mám normálně, už od 14-15DC cítím tlak a trvá to fakt až do 20-21DC a pak teprve až podle creamy hleníku a vymizelého píchání poznám, že to proběhlo..no a taky podle teploty.

Zase začnu teď s měřením, protože je fakt, že teď jsem z toho cyklu trochu zmatená. Ani mě tentokrát právě moc nepíchalo ani napravo, ani nalevo, jen tak lehounce a teď už pátý!! den lehce špiním, ale jinak nic.
Už mě to štve, chci mít už 1DC a začít s tím snažením, když jsem to teď trochu v prosinci flákala..

kualalik
9. led 2010

Ahoj ženy 😵

Matava, já jsem mívala cykly kolem 33 dnů a ovu jsem měla kolem 20-22DC. Jen mám pocit, že mi možná jeřáb ovu trochu posunul a měla ji dřív. Každopádně, teď záleží na vás, zda to ošéfujete nebo tomu necháte volný průběh 😀

pavlisa, a kolikátý DC jsi? 😕 Třeba MS nepřijde...

pavlisa
9. led 2010

ale přijde, mrška jedna podšitá, dnes jsem 30DC, včera jsem si dělala těhu test a negativní, samozřejmě.
A navíc, nemám vůbec žádné příznaky tak čekám a čekám 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru