Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
20. led 2010

Luci: Jakpak se máte??
kualalik: Teď jsem si dala k obědu rajskou a nevím, jestli to byl dobrý nápad!! Je mi divně!! 😝 😅

kualalik
20. led 2010

Eliško, zkus to podržet co nejdýl v sobě 😀 😀 😀

Jinak vás mám pozdravovat od Blondy. Jsou obě úplně ok 🙂 Až moc ji překvapilo, jak to v pohodě zvládla. Prý to byla tak trošku rychlá akce (trvalo to "jen 6 hodin" - ale docela síla). O víkendu by je měli pustit domů. Malinká je roztomilá, spí jak andílek 😵

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Tak rajská šla dolem i horem!! Fajn!! 🙄 😅

kualalik
20. led 2010

Hm, ... dolem to je divný, páč si nemyslím, že by to tak rychle prošlo traktem 😅
Tady teď šíleně řádí nějaká střevní chřipka, jako fakt hrozný, .... 😒

luciasek001
20. led 2010

Ahoj, no jde to. V noci chrní 3 hodiny pak si řekne o baštu, přebalení a spíme další 3 hodiny. Máme to na etapy, ale docela se vyspíme. Přes den vydrží i chvíli koukat než ho to zmůže a u krmení mi usíná. Dokonce si řiká ikyž je posranej asi ho to studí no bude po mě 😉 Neboj, taky to máš už za pár, to uteče jako voda.

eliska_v
20. led 2010

kualalik: tak naštěstí už mi je fajn!! 😵
Akorát mě zase pobolívá podbříšek, takže mám strach, ale příští týden touhle dobu budu vědět jak na to jsem!! 😅

kualalik
20. led 2010

Luci, no tak to je paráda, 3 hodiny spánku - pauza - a zase spánek, to je fantazie 😉 A taťka asistuje? Můj doma říká, že prej mu kakánek v plínce nebude vadit. Tuhle si to okusil na návštěvě u známých, šel se podívat na přebalování a byl tam bobek 😀 a prej by to dal 😀

Eli, v klídku, ten podbřišek je myslím si normální. Hold to je pro tělo zase něco nového 😅 😉 To bude dobrý,určitě, uvidíš 😵

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Tak to se holky asi dneska nesešly na Chodově, viď??!! 😀 😀 Když Blondy rodila 😅 😵 😵

kualalik
20. led 2010

Eli, no zkusím ji napsat, jestli si po tom rychlým porodu nestihla odskočit na kafíčko na Chodov 😀 😀 😀
Pokusím se vyžebrat fotku Aničky 😝 😀

eliska_v
20. led 2010

Viď mohla by!!! 😀 😀
Jen ať pošle fotečku! 😵 😵

kualalik
20. led 2010

Jdu jí napsat 😀

eliska_v
20. led 2010

Tak jí písni a mooooooooooooooooooooooc pozdravuj!! 😵

eliska_v
20. led 2010

Teď mi je blbě!! 😖 Dala jsem si mozarelu s celozrným rohlíkem a teda....Snad u mě vydrží!!! 😀 😀 😀 😝

kualalik
20. led 2010

eli, tak teda mozarelu jsem nemusela ani jako netěhu 😀 😀 pocit, že koušu jen jako vaječnej bílek mi zvedal žaludek 😀

eliska_v
20. led 2010

Já na ni měla strašnou chuť, ale teď toho lituju!!! 😝 😅
Mám fakt nakrajíčku!! 🤐 😝 😀

kualalik
20. led 2010

tak to vyhoď 😀 😀 😀

eliska_v
20. led 2010

Ne, to ne děkuju!! 😀 Aspoň zatím ne... 😀

kualalik
20. led 2010

Já jsem si ted dala velikánskou misku vanilkového pudinku, který jsem uvařila, dala si do toho nakrájené hrušky, mandarinky, sušenky 😀 pak tady na mě ještě čeká vaječná omeleta s párečkem a žitný chlebík 😀

eliska_v
20. led 2010

Téééééééééda já chci taky!!!!!!!!! Nechceš se u mě zastavit!! 😅 😀 😀
Já si teď dávám mandle v čokoládě!!! No láduju se snad vším na co mám chuť!! To se ani nedivím, že mi je blbě!! 😀 😀 😀
Tak co blondy napsala?? 😵

kualalik
20. led 2010

zvažuju, že si zajdu ještě pro ten sáček chipsů, co jsem si je schovala a každý den na ně koukala a říkala si,že je dám až po výsledcích oGGT 😀 ......... hmmmm,mandličky, ty já taky tůůůze ráda 😀

blondy se zatím neozvala... tak třeba zítra 😉

eliska_v
20. led 2010

Tedááááá ještě chipsy!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 Já chci taky !!! Musim se jít podívat, jestli nemáme taky"" 😀 😀
Holka já se tak těším na ten utz!! 😵 Ale zároveň se fakt bojím!! 😅

kualalik
20. led 2010

Fakt věř, že to bude v pohodě 😉 Počkej, se párkrát vyspíš a budeš tam mít 30tt jako já 😀

eliska_v
20. led 2010

Je neuvěřitelný, jak to letí!! Vůbec tomu nechci věřit! 😅
Za chvilinku budeš mít miminko u sebe!! 😵 😵 A já aspoň UTZ 😵 😵 😵

kualalik
20. led 2010

eliško, já se jako strašně moc těším, ale na druhoou stranu se i bojím 😅 nevím, do čeho jdu... a hlavně si taky říkáme, co si s tím doma počneme 😀 😀 😀 my ti tady potom budeme závidět ten klid, pohodu a bříško 😀

eliska_v
20. led 2010

No, vidíš to mě nenapadlo!!! 😅
Teď jsem se pustila do mytí nádobí a začalo mě jak stojím bolet břicho, tak jsem si šla lehnout, zatím to moc nepřešlo, no snad to bude dobrý!! 😕 😅

kualalik
20. led 2010

Tak Blondy píše, že musíme vydržet, páč má nějak blbě nastavenej telefon na MMS a nefunguje jí to 😅

Eli, kašli na nádobí, nožičky nemá, tak že ti neuteče 😀

luciasek001
20. led 2010

kualalik, zatim i Honza asistuje, přebaluje, kakánka se nebojí. Možná jsem malýho zakřikla, protože ted od 17.30 skoro nespal, je protivný a vypadá že by usnul, ale nějak se mu nechce, nabaštěný je, přebalený taky no možná to budou prdíci. Tak my ho jdeme zmasit. Pěkný večer, zatim ahoj

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Asi jsem už skončila!! 😀 Zbytek je na manžela!! 😀 😀 😝
Tak to teda Blondy nezapomeneme, viď!! 😀 😀 😀 Ale my se určitě dočkáme... 😵

kualalik
20. led 2010

Luci, přeji úspěšný boj s prdíkama. S tím mám zkušenosti.. když jsem hlídala v noci malou od ségry, tak jsem dvě hodiny v kuse jen chovala, masírovala břuch... pak jsem ji frkla do babyvaku a ona se tam tak krásně proprdíkovala až usnula a byl klid.. trpěla na to přesně do 3 měsíců 😅

Eli, no to jako nezapomeneme a já se klidně zase připomenu 😀

rennik
autor
20. led 2010

ahojky

kualaličku kdyby se ti podařilo získat fotku Aničky to by bylo supeeeer 🙂 ty jo ty by sis zasloužila diplom za exkluzivní předávání žhavých a hlavně krásných zpráv!!!

eli neboj už brzy budeš vědět jak na tom jsi a určitě to bude tentokrát v pořádku a na fotečku té tvojí fazilky se mocinky těším!!!

luciasku teda Filípek je taky hodné miminko jak se tak koukám, my pořád spíme i 4 hodiny v kuse někdy i víc ale přes den už víc koukáme, povídáme a hlavně už se na nás krásně směje 🙂 panečku to tak letí už bude mít brzy 2 měsíce 😲 jj ne nadarmo se říká že jak čas letí vidíme na dětech 🙂

mějte se berušky jdu chrupkat dokud prcek spí 🙂 papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru