Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
14. čer 2010

a člověk by řekl, čím starší - tím lepší spaní.. u nás to teda tak je, ale může se to kdykoliv zase obrátit (s očkováním, se zubama)... tak uvidíme, ale zatím to s ní jde... 😉 jedna moje známá, co se mnou rodila ve stejný termín, tak té malý spí max do 5h a pak usíná až kolem 9h. To by na mě jak si asi nebylo 😀 ale nic jiného by mi nezbylo 😀

blondynka400
14. čer 2010

kualalik, no taky jsme si to myslela... U nás to platilo zhuba někdy do 3 měsíce, pak se to zas začalo zhoršovat... Tak uvidíš., třeba budeš mít štěstí 😉
S očkováním jsem žádnou změnu nezaznamenlaa, dásnikčy už jí nějakou dobu trápí, ale neřekla bych že je to něco vážného, jen jen má občas nateklé a už probělené... Ale to můuž být klidně i 3 měsíce, než bude první zub 😀
Hele jak píšeš, ono ti nic jnihé ani nezbyde 😀

blondynka400
14. čer 2010

Tak jsem dneska dala první příkrm, původně jsem chtěla až o víkendu, až bude mít ukončený 5. měsíc, ale pak jsem si řekla, že na nějakém dnu až zas tak nesejde... Takže snědla mi celou vaničku mrkve, pořád otevírala pusinku, asi jí chutnalo 😀 Tedy část samozřejmě skončila i mimo, ještě se bude muset pořádně naučit jíst, ale i tak mě docela překvapila. akorát tedy ta mrkve horzně barví, takže jsem ji i přes briňdák musela převléct, mám trošku umazané sedátko ale to neva 😝 😀 . A asi jí to natolik unavilo, že mi sama od sebe po chvilce co dojedla usnula sama na sedačce, to už se mi dlouho nestalo 😀

luciasek001
14. čer 2010

Ahojky, koukám, že probíráte spánek. Malej taky teď dost špatně spal jak byla ta horka. Ted se to trochu lepší, ale měli jsme pauzu ve 04.00, ale pak zase usnul a chrněl až do 8.00 a pak přes den si jde taky dáchnout tak na hodinku to už musí být aby spal dýl. Jinak zítra jdeme na posunuté očkování tak jsem zvědavá jak to snese.
Blondy, vidim, že jsi dala příkrm. Kupovanou mrkvičku? My to taky začínáme zkoušet. Je opatlanej všude možně. No co se dá dělat, mrkve pouští pomalu.

lenerka
14. čer 2010

Ahoj holky

nevíte co na zarudlý dvorec?
docela to fakt bolí
rozežranou bradavku jsme spravila bepantenem,ale to zarudnutí,ani prd
canesten mě na to v lékárně dát nechtěli
tak aspoň genciálku,tak jsem na to moc zvědavá
jsem ráda,že můžu kojit,ale štve mě,že to mám s bolestí 😒

lenerka
14. čer 2010

no a s tím spánkem v těch vedrech tak,to bylo fakt šílený
já nedělala nic jinýho než jsme jen kojila a kojila
jsme ráda,že se ochladilo.snad už bude i líp spát a mě si aspoň prsa odpočinou

blondynka400
15. čer 2010

@luciasek001 , jojo kupovanou, dle vdoktorky i jednoho věděckého serveru se miminkům do půl roku nemá nic jiného dávat, protože je tam sledovaný obsah dusičnanů, který může být i domácí zelenině nebo bio moc vysoký... Takže do půl roku pojedu v kupvoané a pak budu vařit.
Je fakt že pouští bblě, ona si teď zvykla prskat, a samo to udělaal když měla ještě trošku v pusince, takže mě ohodila celou 😀
Jak to jde vám, kolik ti toho snědl? 😕 Mně docela překvapilo, že snědla úplně celou porci...
Jo a nakonec jsme večerr daal i kaši, poloviční porci než co píšou v návou a taky mi to zbaštila všechno 😕

lener, bohužel neporadím...
A to si vem, že mě tady vedra čekají zhruba do půlky září a to beh přestávky. to co bylo v čechách je jedn slabý odvárek otoh, co je tady 😝 😀 Ještě že máme vevnitř a v autech všude klimošku, jinka by to fakt nešlo 😅 . Ale přijde mi, že si malá docela zvykla, že jí to nedělá nějaké velké problémy....

luciasek001
15. čer 2010

blondy, mi máme tu malou skleničku na 3x ještě se potom dorazí mlíkem. Je fakt, že to neprská, ale ještě pořádně neví co s tim. Ale docela mi na mrkev funguje Ariel na skvrny, jde to docela dobře dolu. Taky zatim kupujeme, dneska jsme byli na očkování tak pan doktor řikal, že může i masový příkrm apod. A na večer i kaši. Ikdyž to nevim jak by na noc ztrávil. Jinak má 7,25 kg a 69 cm. Prospívá dobře.

blondynka400
15. čer 2010

luci, tak já to rovnou hodila do pračky a taky se mi to vypralo...
Je fakt, že někdy se jí to ještě nepodaří pořádně posunout jazýčkem a kousek jí vyteče, ale jen vyjímečně. Oni se to naučí, chce to jen čas.Žádný učený z nebe nespad 😀
Já tedy chci s masem začít až tak za měsíc, to mi přijde jetě brzy...
Kaši jsem dneska dala druhý den, moc jí chutná, i kdy tedy zatím nesní celou tu dávku co píšou na obalu, to mi přijde hrozně moc... A neměla žádný problém s tím to strávit... 😉
Hezké míry máte, my máme stejně cm ale 6,4 kg 😅

luciasek001
15. čer 2010

Jo jo chce to čas, taky jsme se to museli nějak naučit. Uvidíme.
My jsme taky na zelenině, to mu prozatím asi úplně stačí. Nebudu mu zatěžovat bříško masem. Je dost času. A jakou kaši jí dáváš nějakou z čech nebo místní? 🙂
Malej má po dnešnim očkování teplotu, vystoupalo to až ke 38°C 😒 😠

kuratkol
15. čer 2010

Ahojky, nevíte někdo něco o dudunidu nebo o matavě ? Dudu už se tady dlouho neobjevila ...

blondynka400
16. čer 2010

@luciasek001 zazím mám z čech pod nestle moje první kaše, ochutnávala jsem jí a je fakt docela dobrá... Pak budu kupvoat mísní, plasmon (dá se sehnat i v čechách), měla bý to být jednička na světě těhle věcechm, tak jsem zvědavá, co jí bude šmakovat více 😀
Je chudáček, už je po teplotě? 🙂

kuratkol, matava tu nedávno psala, teď někdy bude mít svatbu a na podzim mimi, dudu to samé (tedy bez té svatby) a žije, jen toho má teď moc a není moc na netu 😉

luciasek001
16. čer 2010

blondy, mi máme nějakou rýžovou kaši od Hami a Nestle tu taky mám jen neni ještě načnutá. Dneska jsme měli mrvičku a brambor a docela mu to jelo, furt chmatal po lžičce a když jsem mističku dala na stranu, že ho otřu tak začal halekat jako, že ještě ještě. Teplotu má furt, dneska od rána 38,2°C, ale trochu jsem to srazila Paralenovym čípkem. Teď zalehl tak snad se mu udělá trochu líp. Zítra už bude zase dobře. Ty 2 dny po očkování bojuje s teplotou, ale to je asi normální.

blondynka400
16. čer 2010

@luciasek001 tak ty už jsi dala mix jo? Já radši pojedu ještě v jednodruhové, ale zkuséím něco jiného, ty sladké brambory, uvidím, jak jí to zachutná... 🙂
Jojo, to je normální, má to hodně miminek 😉

luciasek001
16. čer 2010

Saldký brambory, to jsem neviděla. Zkusili jsme a docela dobrý jen je to pak všude.

blondynka400
16. čer 2010

luci, tak sladký brambor měl mnohem větší úspěch než mrkvička, snědla to behěm chvilky a smutně koukala, že už není... Tak pak si to jedině udělat sama, syrové se v čechách prodávají, občas jsem je kupovala....

kualalik
16. čer 2010

Ahoj holky,
se tady bavím nad těma příspěvkama ohledně příkrmů 😀 Já ještě předtím nakoupím v Ikee ty bryndáky s rukávama asi a nebo ji celou omotám do potravinářský folie 😀

blondynka400
16. čer 2010

kualalik, no je otázka, zda ti to pomůže 😝 😀 Malá dneska vymyslela další fígl jak se zamazat. Jakmile vyndám lžičku a než naberu strčí si tam ruce a pak je dává všude možně. No prostě nejde to ohlídat 😝 😀 😀

kualalik
16. čer 2010

blondy, jooo tak to znám 😀 jsem ji tuhle podávala vodu na lžičce, aby se líp vykajdila a taky nejdřív ruce a pak,když se začnu blížit se lžičkou,tak začne s nima mávat tak šíleně,že kolikrát ji osvěžím hlavu než pusu 😀

blondynka400
17. čer 2010

kualalik, no voda je dobrá, ale počkej na skvělou mrkvičku 😀
A jak se vůbec máte? Co koníky, už pasete? A co ta preference strany, už je to lepší? 😕

lenerka
17. čer 2010

ahoj

tak my byly včera na druhý dávce rotarixu
zbaštila to nevyzvracela takže dobrý
dostala i první hexu
už jí můžeme dát naušničky
jaký jste holkám koupili se šroubkem nebo bez?

v červenci jdeme zas na hexu a na pneumokoka
dr.říkala,že mám dát ten lepší,co si musím připlatit,máte s tím nějaká zkušenost?

Kiki krásně pase,a přetáčí se na levý i pravý bok
tak snad se nám cvičení vyhne,zatím prospívá dobře
mám radost,Kačku už jsme musela mordovat cvičením

lenerka
17. čer 2010

k tomu jídlu
kačka byla skvělý jedlík,a skoro nic neumazala
za to teď co jí sama to je paráda 😀
ale už se o hodně zlepšila,přeci jen je to velká holka 3,5roku

jo ještě k tý hexe co včera dostala Kiki
vůbec neměla teplotu a ani jsme jí nedala panadol,jak mě radila dr.
za to dneska pořád jen spí a spí
ale když je vzhůru,tak si hraje a je čilá,tak snad bude v pohodě

lenerka
17. čer 2010

Kualaličku

koukej mě u vás objednat pěkné počasí!!!!
v sobotu jedeme do tý Horní Malý ˇÚpy má být zima a to my nechceme
Kačka chce jezdit s tátou na kole
a to jí při 10C fakt nedovolím!

kualalik
18. čer 2010

lenerko, tak doufám, že neproprší celý víkend, bohužel to hlásí ☹ tak si to v rámci možností užijte...

holky, mě bolí v krku jak sviňa 🙄 ach jo.. snad malá bude v pohodě, potřebovala bych ležet,ale manžel přijede až za hodinu a zítra má nějakej kšeft a tak tu zase budu do večera sama s malou.. tak snad v neděli lehnu...

lenerka
18. čer 2010

koukali jsme na počasí a víkend,fakt tedy nic moc
takže hračky knížky pro kačku to jistí
Kristýnka je zatím ještě nenáročná 🙂
hlavně,aby se mě tam ty moje holky nenastydly
myslete na nás
za týden se tu ukážu páááááááá

kualalik
19. čer 2010

takhle si spolu ráno povídáme v posteli - z dnešního rána 😀

eliska_v
19. čer 2010

kualičku: Nádherná fotečka 😵 😵

kualalik
20. čer 2010

tak jsme začali zavinovat dle metody Dr. Karpa a je nám zase fajně 😀
ona si totiž těma rukama máchala do očí, do nosu, rvala si je do pusy a tím se budila, tak že je klid - když se přeci jen zavrtí, udělám jen "ššššš" pouštíme čističku vzduchu, ještě že to má tři levely,páč to je tady jak v továrně na ten největší level,ale jí se to líbí 😀

eliska_v
20. čer 2010

Ahojky holky.
Tak zítra ráno razím na test na těhu cukrovku 😒 Vůbec se mi tam nechce... ☹ Tak mi držte palce 🙂 Dám pak vědět jaké to bylo 😀 😅

blondynka400
22. čer 2010

Ahoj holky,
tak se zas po nějakém dnu hlasím 😀 Nějak nebyl na net vůbec čas...
U mne celkem nic zajímavého, je vidět, že jípř íkrmy svědčí, začala v noci trošku lépe spát, už je to většinou na 1 nebo 2 vstávání, což je docela ok, k tomu se včera i vykakala, po 4 dnech, což je na poslední dobu fakt dobrý a to hned 3x 😀. Je vidět, že zelenina fungujer, tak jak mi všichní říkali... 😀
Akorát se zas vrátil problém s kojením (tedy zjistila jsem že i s příkrmem), prostě i když má hlad tak brečí a nechce jíst, nakonec se mi jí vždycky ale podaří přesvědčit a normálně se nají, ale je to předtím se scénou, už jsem myslela, že je to za námi a ono ne, fakt nevím proč to dělá 😅 Ale snad to zase brzy přejde... 🙂

lener, já mám klasické pomněnky, co byli za nás. Jiné naušničky bych anbi nechtěla, tyhle jsou taková klasika a to nejhezčí, co může malá holčička mít 😵

eli, neboj to zvládneš, není to nic hrozného. Jen ať jsou výsledky negativní 😉

kualalik, ježíš proč jí takhle hrozně zavinujete? 😕 Kvůli spaní? 😕 To se ještě v tuhle dobu nechá 😀 . To ta moje potvroa by se z toho dávno dostala,tohle by si líbit nenechala 😀 nikdy neměla moc těsné prostory ráda a jak má hodně sílu, ze všeho se dostane 😝 😀
Jinka koukám koníci už vám jdou hezky, to je dobře 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru