Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
16. bře 2009

blondy, do práce půjdu asi až v pondělí... 😀 ve středu jedu na kontrolu ráno...

lenerka
16. bře 2009

blondy skořice a víno?
nebo řeknu manželovi 😉 zatím to vždycky zabralo
no ještě jsem to počítala,že by MS mohla dorazit 18.3.

rennik
autor
16. bře 2009

mě totiž vrtá hlavou i ten jednodenní pokles teploty o 2 desetinky a pak náhlý vzestup na 37 o 3 desetinky. Myslíš že by to mohla být nidace? Na internetu jsem četla že se vajíčko uhnizďuje 7-10 DPO mě by to vyšlo na 8 DPO.

blondynka400
16. bře 2009

renník, no já bych radši počkala jestli nedorazí... Dorazit má ve čtvrtek ráno, ne?

kualalik, aha, a jak se těšíš do práce?

lenerka, slyšela jsem že to zabírá, ale z vlastní zkušenosti nemám vyzkoušeno. No a nebo spoj manžela, víno a skořici a máš jí hned 😵

rennik
autor
16. bře 2009

jo buď v noci ze středy na čtvrtek nebo ráno, je to vždycky přesné jak tic tac. 😀

rennik
autor
16. bře 2009

to musel být ale hodně citlivý test ne? je to krásně vidět 🙂

blondynka400
16. bře 2009

renník, mohla by, ale zas na druhou stranu takový malý pokles nemusí nic znamenat. Když si prohlížíš křivky, je to docela bežný jev. Jinak k nidaci nemusí docházet jen 7 až 10, záleží jak je embryo rychlé, může to být i 4 den a nebo také 11, je to individuální...

rennik
autor
16. bře 2009

jo já vím ale těch 7-10 dní udávali jako nejčastější průměr. Asi mi fakt nezbývá nic jiného než čekat a čekat.

blondynka400
16. bře 2009

To nevím, to už tam nepíšou 😀 . Ale každopádně jestli došlo k nidaci hodně brzy, tak ani nemusel.... Navíc většinou klučíci jsou rychlejší a ukazují se na testu rychleji 😉 . K tomu každá jsme zařízená jinak a některé i přes vyšší hladinu v krvi nemusí mít v moči skoro nic....

rennik
autor
16. bře 2009

ale zhruba za půl hodinky už tu máme úterý 😀 zas jsem o den blíž 😀

lenerka
16. bře 2009

holky já vám to,přeju,aby jste byly stejně těhu

blondynka400
16. bře 2009

No udávají to jako aritmetický průměr, což je ze statistického hlediska v tomto směru velmi nepřesné 😠
Já být tebou bych to nezkoumala a ve čtvrtek se tším na krásné dva čárky 😵 (samozřejmě tvé 😉 )

rennik
autor
16. bře 2009

aha ty jo ještě že tě tu máme ty víš fakt všecko odkud to všechno víš??????

kualalik
16. bře 2009

Blondy, ale jo, do práce se těším.. jen je plno nových věcí,tak že si to budu muset v rychlosti nasoukat do hlavy a tak... ted jsem na to doma fakt neměla náladu a bála jsem se otevřít i poštu 😀 😀 😀

Jináč, aby mě to nesvádělo testovat dřív, dala jsem test (jediný,který mám) do úschovy k manželovi a vyžádám si ho v sobotu ráno 😀

rennik
autor
16. bře 2009

lener jak už jsem psala já si ani netroufám doufat že by to vyšlo, mám takový pocit že MS přijde, ikdyž moc chci aby nedorazila, snažíme se teprve první měsíc a byla by to fakt velká náhoda. Sice baštím vitamíny, piju Femigard kapky na správnou funkci orgánů ale to co se děje uvnitř už ovlivnit neumím, ale když to nevyjde aspoň budu vědět že jsem se proto snažila udělat všechno.

rennik
autor
16. bře 2009

blondy kéž by 🙂 ti je hned vyfotím jakou budu mít radost.

blondynka400
16. bře 2009

Renník, no většinu s vysoký, specializovala jsme se na reprodukci a inseminaci (ale tedy zvířátek), ale ono je to hodně podobné, stačí si pak jen pár vědomostí k tomu doplnit.... 😔

Kualalik, ná já tu nějaké testy mám, přivezla jsme si je z čech, ale ještě jsou v tašce, ani jsem je nevybalila.... Tady jsou ty testy docela drahé a navíc nějak českým věřím víc. No máš dobrý systém
😀

lenerka, děkujem, ale já si myslím že taky těhu nejsem, nechci být zklamaná jako posledně.... 😢

lenerka
16. bře 2009

rennik
no nám to vyšlo až na podruhé
je pravda,že jsem byla zklamaná,ale pak už jsme na to nemyslela,a kačka se povedla v březnu 2006 😉
pořád jsme si myslela,že to nemůpže být pravda,že jsem těhu
moje břicho jak balon
a pořád dole mě to nějak bolelo,jako kdyby s eměla MS spustit
a pak v kvetnu na moje narozky jsem si udělala test
holky až tak pozdě
já to vydržela,ted to nechápu
a 2čárky krásný ani jsem si ten test neschovala škoda ☹
jenže na kontrolu jsme šla a už jsme byla 7týden ostuda

rennik
autor
16. bře 2009

nejhorší je že ve čtvrtek a v pátek mám Ranní 12tky a na těch se teda nezastavím, takže nevím kdy si test udělám, ráno nebudu stíhat a už kvůli budoucímu manžílkovi nechci věděl že skouším testovat tak jedině v práci ale to by zas mohly poznat babuše. Snad bude aspoň chvlíli klídek a udělám si čas sama pro sebe a moje testováníčko. 🙂

blondynka400
16. bře 2009

lenerka, mě ty počty nějak nevychází ☹ . Píšeš že se povedla v březnu test jsis udělala v květnu a byla jsi v sedmém týdnu? 😕 A jak jsi to takhle vydržela? 😕

No já bych teď každopádně dříve než v 6. k doktorovy nešla, muselo by to vydržet, až poletím do čech....

kualalik
16. bře 2009

Tak já to beru tak, že spíš ne než jo.. že prostě dojde MS.. po devíti měsících snažení a všech problémech nevěřím,že bych do toho vlítla... 😔

Ženy, jdu spát.. jsem utahaná... brou noc všem... 😵

blondynka400
16. bře 2009

Renník, ale chtělo by to ranní moč, ta je takhle na začátku nejlepší 😉

rennik
autor
16. bře 2009

lener: to jsi mě potěšila protože já mám furt hrozný pocit že už už už MS přijde že má na mále. Jak jsem psala už dopoledne, furt chodím na záchod a kontroluju jestli už se to nespustilo. ale nic ufffffff aspoň prozatím.

blondynka400
16. bře 2009

No holky taky jdu spát, mám dost. 😖 .

Kualalik, dobrou noc, Lenerka, tobě také

Renník, tobě hezkou službu a nespi 😉 . A zítra si dáme vědět, ju? 😵

rennik
autor
16. bře 2009

blondy já vím že ranní právě proto, ráno jezdíme spolu s Honzou a jěho maminou do práce společně autem, a tím že všichni ráno stejně vstáváme je furt obsazený záchod a už vidím ten pohled tchyňky kdyby mě viděla s testem v ruce 😲 😲 😲 😲 😲 asi tak nějak. skusím se testnout v práci.

lenerka
16. bře 2009

blondy kualalik dobrou

rennik
autor
16. bře 2009

jasně papa a krásné sníky holky držte mi palce ať to tu nějak doklepu ať už je 6 ráno 🙂 zítra určo napíšu papa

lenerka
16. bře 2009

blondy já už tušila,že jsem v tom,ale nějak jsem tomu pořád nechtěla věřit
tak jsme fakt čekala a nechala si ten test až na moje narozky
dobrej dáreček 🙂
příště už nebudu tak dlouho čekat

rennik
autor
16. bře 2009

lener jsi tu ještě????? nebo už taky utíkáš na kutě?

rennik
autor
16. bře 2009

stejně tě obdivuju žes to tak dlouho vydržela 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru