Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
17. bře 2009

no na mě už taky, se mi to samozřejmě nepodařilo. 😠 já jsem na PC blbeček 😀

jinak před chvílí mi psal Honza z práce a prý mu včera tchyňka říkala že se na mimčo těší , tak jsem natu sms zírala s otevřenou pusou. Ale hold si ještě počká, protože to určo nevyjde ☹

kualalik
17. bře 2009

gab, klikni u mě na ten foťáček a je tam albíčko Březnovky.. tam je ta tabulka 😵 a pošli mi do IP údaje o tobě, at ti to tam mohu dopsat 😉

kualalik
17. bře 2009

rennik, no vidíš, ono se to tchýni rozloží v hlavě... počkej,až ti bude růst bříško.. časem svůj názor změní úplně 😉 ... moje tchýně je v částečném invalidním důchodu,ale pracuje třikrát do týdne.. říkala, že až bude mimi (první v rodině), tak zůstane doma a bude mi pomáhat 😠 tak jsem jí řekla,že až budu potřebovat pomoct,tak že si o ní řeknu,ale jinak ji tu nechcuuuuu 😝

gab123
17. bře 2009

já nevim asi jsem blbá,tabulku mám ale nevím to poslání do IP

blondynka400
17. bře 2009

Ale holky nebbuďte smutné, ta teplota ještě ani u jedné nemusí nic znamenat.

Kualalik, špinení může být při ukončení nidace, to jak embyjko nahlodá cevu...

Renník, co ti nejde na fertility? Já ho používám a bez problémů....

blondynka400
17. bře 2009

renník, s těmi teplotami to fakt nemělo smysl. Ale ta teplota co píšeš ještě není žádná tragedie, podle těplot co píšeš, tak by neměla klesnou pod 36,6 😉

gab123
17. bře 2009

už jsem ti to poslala vždyt je to jasný ach jo ta barva vlasů 😀

blondynka400
17. bře 2009

gab, že by také blondýnka? 😀

gab123
17. bře 2009

hmmmmmmmmm 😀 😀 😀

blondynka400
17. bře 2009

gab, hele důležité je, že jsi to zvládla 😉 Mně se dneska nic nechce, nejradši bych šla spát...

gab123
17. bře 2009

já a PC nic moc v 98 jsem z toho maturovala,ale to je už 100 let a dost se toho změnilo a počítač máme něco přes 2 roky,ale mě to nebaví.Nic moc na tom neumím.v práci ho nepotřebuju,ale už to zvládám aspon trochu 😀 😀 😀

rennik
autor
17. bře 2009

počkejte holky takto je nás blondýnek víc dokonce i já a myslím že i kualalik 😀

blondy pod 36,6? tak to jsi mě uklidnila ale ať už je aspoň zítřek možná že se mi to spustí dřív

gab123
17. bře 2009

no já jdu holt na chvíli do práce a pak na cvíčo mooooooc se těšim mizím pa večer

rennik
autor
17. bře 2009

papa gab

kuratkol
17. bře 2009

já jsem taky blond 🙂

blondynka400
17. bře 2009

Gab a co děláš jestli se můžu zeptat? No já bych bez počítače být nemohla, baví mě docela i programování, k tomu jsem lehký hacker, občas se to hodí 😀

Jé tak my jste tady tlupa blondýnek, jo? 😀

Renník, podle těch teplot to tak vypadá... Takže si s tím nedělej hlavu, uvidíš zítra 😉

rennik
autor
17. bře 2009

blondy tak to se budu modlit aby zítra ta teplota neklesla ještě níž 😉 sáriš vypadá to že se mi v puse udělal aft auuuuuu 😠 budu papkat ostružinový kompot 😀

blondynka400
17. bře 2009

renník, na to ostružinový kompot pomáhá? Já na to tedy netrpím, ale manžel ano. A co to tvoje srdíčko, už je lepší?
Tak uvidíš, jak to dopadne. Mně se zatím BT krásně drží, tak doufám, že také vydrží 🙂 . Akorát jsem to zakřikla, že mi je líp, už se zas ten blbý žaludek začíná ozývat.... 😝

rennik
autor
17. bře 2009

jo pomáhá, srdíčko pořád blbne už mám v sobě od rína zsa dvě mangezka, prozatínm se loučím napíšu večer z práce papík 😀

kualalik
17. bře 2009

blondy, tak jsem zase mrtvá... s manželem jsme si dali obídek a mě tlačí břicho fest... špiním nárazově,hm,nevím nevím... ta BT je divná,vrtá mi to v hlavě od rána..

jdu aktualizovat tabulku 😉

kuratkol
17. bře 2009

kualalik: Já myslela, že už tam jdeš dát ten pozitivní test 😀

saji3
17. bře 2009

kualalik : tak jak je ? Kdy si budeš dělat test já ti držím hrozně moc palečky 🙂
rennik : a co ty kdy mám očekávat radostnou novinu ?

saji3
17. bře 2009

potřebuji poradit s počítačem. Chtěla jsem vložit do albumu fotlu z fotáku, ale soubor je moc velký.
Prosím poradíme mi kde se dá zmenšit velikost fotky, abych Vám mohla poslat krásnou fotku.
Dík

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, uvidíš jak BT zítra, a jestli bude špninení pokračovat, nebo vymizí nebo se změní v MS.... Dnes s tím toho stejně moc nevymyslíme.... 😉

saji, v jakém to máš formátu? A v čem ten soubor otevíráš?

rennik
autor
17. bře 2009

saji ani nevíš jak ráda bych ti ji zdělila ale vidím to bledě, mám takový pocit že Ms dorazí, ale BT se jakžtakž drží a hlavně je mi blbě...... během dne mám furt pocit na zvracení, je mi slabo, nárazově mě oblije teplo, včera v noci a hlavně dneska ráno mi bylo fakt zle nemohla jsem usnout, jak jsem se vzbudila byl chvilku klídek ale zhruba od 2 hodin mi je zas blbě. Břicho pobolívá, ale ne tupá bolest jako před MS spíš to občas píchne na vaječnících a spíš jako by se natahovalo nebo co. Ale furt mám pocit že dojde co nevidět MS. 😖

rennik
autor
17. bře 2009

jo a co je divné že mě vůbec nebolí prsa, když to mám dostat tak mi vždycky narostou a bolí tak že se v noci nemůžu obrátit ale teď nic.......ani ta bradavka už nepálí 😀

blondynka400
17. bře 2009

Renník, hold jsi prostě jedna velká záhada 😀 . No mě bylo lépe a taky už zas neni 😝 . Ale pořád je to lepší než včera... Jinak nesmutni, ještě nic není jisté 😉

rennik
autor
17. bře 2009

já ani tak nesmutním spíš mi vadí ta nejistota jestli jo nebo ne, vím že máme ještě moc času to zkoušet takže kdyby to nevyšlo asi bych chvíli smutná ale z druhé strany bych už se zase těšila na další zkoušení....

asi jsem fakt záhada- teda spíš to moje tělo, nějak mu nerozumím co vlastně vyvádí.

matava
17. bře 2009

ahoj holky, uz asi hodku docitam zpravy ze vcerejska, to je fakt drama to takhle cist zpetne, hltam kazdy radek...kazdopadne holky vydrzte, jeste neni nic ztraceneho a fakt vas obdivuji, ze jeste netestujete obzvlaste pote co blondy poslala ukazky tech brzkych testu po ovu....
jo a mam navrh, ze by kualalik podle vasich komentaru mohl v tabulce udelat jeste jeden radek kam by se psalo jestli jsme blondynky nebo brunetky 😀 😀 😀 😀

matava
17. bře 2009

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru