Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
21. bře 2009

Ahoj holky tak se hlásím mezi živými,včera sem myslela že vybleji duši uf u 8 sem přestala počítat.... 😝 😝 😝

kualalik
21. bře 2009

Ahoj, zdravím.. celý víkend vyměňujeme v baráčku okna,tak tu moc nebudu.. jsem na odpis a ztrhaná ☹ Zítra pokračování,ach jo.. ale vypadá to skvěle.

kuratkol
21. bře 2009

gab: Duben jsem založila já 🙂 Začínala jsem červencem a dostala jsem se až do března 🙂

gab123
21. bře 2009

No tak tu budu v tvých kolejích nám to trvá vždy 100let 😀

blondynka400
21. bře 2009

gab, tak hold budeme dubnové, sle v řeznové diskuzi. Nás tan nahoře taky nemá někdo rád, z toho si nic nedělej... Já mám zas narůžovelý výtok, někdy od odpoledne, ael nic mě nebolí jako při MS. Ale taky si myslím,že brzo přijde... 😒 , ale bru to s humorem 😀

jualalik, ahoj, říkala jsme si, co je s tebou... Hlavně že to vypadá skvěle, jo a moc se nepředři 😉

lenicenka, a už ti je lépe?

kuratkol
21. bře 2009

Taky myslím, že nám to asi nevýjde.... První snaženíčko za náma 🙂

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, takže dnes se zadařilo, neprotestoval? 🙂 Trošku optimismu, navíc není důlržité aby to vylšo napoprvé, ale aby to vyšlo a bylo vše v pořádku

Gab, jak dlouoh jste se snažili než to vyšlo?

saji3
21. bře 2009

blondynka : na kontrolu jdu v úterý 24.3. odpoledne. Už se nemůžu dočkat toho dne. Jsem zvědavá co mi řekne a snad už bude něco vidět. Jde se mnou i manža a oba dva se modlíme, aby tam byla jenom jedna tečka 😵 😵
Jinak jsem dneska zase trochu pracovala na zahrádce. 😉

saji3
21. bře 2009

kualalik : dík za vložení fotky na album

rennik : tak jak je mamino ?

luciasek001
21. bře 2009

Ahoj holky, tak jsme byli na chalupě, ted už jsme doma, museli jsme uskladnit dřevo. Dneska se mi ani hlava moc nemotala jak jsem byla na čerstvém vzdoušku, ale mám nějaký výtok.
blondy, držim palečky aby to mimi vyšlo 🙂
saji, to je fajn, že jsi na tom dobře, dávej na sebe pozor.

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Dorazil připraven na snažílkování... Takový zvláštní pocit dělat to kvůli mimi, i když jsme se snažili, aby to tak nevypadalo 🙂

blondynka400
21. bře 2009

saji, tak snad jo, dvojčátka jsou přece jenom hodně vzácná... 😵 Hlavně, aby to ale ta tečka byla na tom správném místě, ale těch tvých testíků to vypadá, že by to mělo být ok 🙂

luciasek, ni myslím že spíše ne.... 😒 Jaký výtok?

kuratkol, tak hlavně že tak... No já to takhle moc neberu, napadlo mě to jen jednou....

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Takže zítra táno tady najdeme výsledek tvého testíku ? Očekávej, že my tady na to budeme zase čekat 🙂

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, myslíš jako dneska jo? 😀 . Já ale ještě nevím, jestli ho budu dělat, protože jestli půjde teplota dolů, je to bezpředmětné.... navcí ten růžový výtok, který jsem ještě nidkyu sebe neviděla... 😖

kuratkol
21. bře 2009

zahnizďování 🙂

blondynka400
21. bře 2009

kuratkol, ty jsi věčná optimistka 😀 No ano, můžeš mít pravdu a nebo taky počátek MS 😝

saji3
21. bře 2009

blondynka : to jsem zvědavá co uvidím, jen mě zaráží, že mi není vůbec špatně a kromě prsou se cítím dobře.
Myslíš, že je vše o.k. ☹ a kdy uvidíme ten testík ? Já abych byla na netu v přímém přenosu 😀

kuratkol
21. bře 2009

saji: To příjde ty nevolnosti... vydrž..

blondy: Taky bych už ráda viděla ten tvůj testík. Dneska nebo zítra, to už výjde skoro nastejno..

blondynka400
21. bře 2009

saji, nemusí ti být vůbec špatně, navíc jsi ještě hodně v začátku, takže co není , může být. Ale třeba mojí ségře při prvním těhu vůbec nic nebylo, říkala že kdyby jí nerostlo břicho, tak by vůbec nevěděla, že jě těhu...

saji, kuratkol, jak už jsem psala, nevím jestli na nějaký ten testík vůbec dojde 😒 Když teplota neklesne, tak si ho udělám, nějak dopo, devátá desáta. Ale opravdu si spíš myslím, že klesne a přijde MS....

lenicenka17
21. bře 2009

Dnes je mi už docela dobře,ráno jsem ještě měla motáka a málem omdlela(manža pohotově dával nohy nahor,už to má natrénováno)Už mě bolí jen záda Já totiž trpím na strhlý pupek tak to bylo asi ono...

blondynka400
21. bře 2009

lenicenka, co je to strhlý pupek? 😕 hlavně že už ti je dobře,i když tedy jenom docela 😉

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Už ať je ráno 🙂

luciasek001
21. bře 2009

lenicenka, ty děláš věci... 😅 Tak snad už ti bude dobře.
blondy, no ale aby jsi nás nenapínala tak by jsi si ten test mohla udělat už dneska, co ty na to? 😅

blondynka400
21. bře 2009

luciassek, tak to ani náhodou 😀 . Navíc já si opravdu myslím, že Bt zítra klesne a přijde mrcha, jak už vám to mám jinak vysvětlit 😝 😀 😀

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Taky se přimlouvám za dnešek, těch pár hodin už nebude rozdíl... 🙂

luciasek001
21. bře 2009

blondy, ale mi ti nevěříme...tady je možný úplně všechno...a měly bychom všichni klidnější noc, fakt věř mi 😀

luciasek001
21. bře 2009

blondy, vidíš je nás víc tak šup šup, at víme na čem jsi 😵

saji3
21. bře 2009

blondynka : já jsem ráda, že mi není špatně, manža se furt ptá zda mi je dobře a oba jsme z toho hezky vykulený 😵 😵 . To by byla škoda, ☹ kdyby teplota klesla, snad to dopadne dobře musíš věřit 🙂 🙂

blondynka400
21. bře 2009

Holky nepřemluvíte mne.... Navíc to ani nejde, protože testy mám v ložnici a manžel už spí, musí hodně brzo vstávat...
Bylo by hrozně fajn, kdybych těhu byla, ale necítím to tak 😔

lenicenka17
21. bře 2009

Strhlý pupek.. no to se zle vysvětluje,když tahám malého nebo něco těžkého tak se mi strhne,ta co nám to napravuje by to asi vysvětlila ale já asi moc ne.. Snaží se natlačit do prostřed břicha to co tam má být.. nějak to vyskočí-či co.. Tak asi tak nějak... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru