Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
30. bře 2009

já budu okna dělat ve středu!

kuratkol
30. bře 2009

gab: Kde je děláš ty? Nevypadjí moc hezky, ta bílá linka je na každé straně jiná, nehet je na jedné straně často delší a tak....

lenicenka17
30. bře 2009

matava,kuratkol-klidně jen teda než bych se k vám dopravila by vás to stálo majlant... 😀 😀 😀

kuratkol
30. bře 2009

leni: By sis udělala výlet a ještě bysme probraly snažení 😀

blondynka400
30. bře 2009

lenicenka, no tak pak je to jasné 😀
Další okna? Ty jsi tedy pracovitá....

gab, gratuluji, že je vše ok 😵 . Jinak to co píšeš tomu věřím, protože já to taky ne ženských poznám. Fakt je to krásně vidět, musíš je vědět, na co se máš kouknout 😉

blondynka400
30. bře 2009

gab, 800 za nehty je bohužel v Praze běžná cena.... Já platím jen za manikůru a nalakování vlastních nehtů 650 Kč 😒

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Mám se teda vyfotit, jestli něco poznáš 😉 😀 😀 😀

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, dá se to poznat tehdy, když už se Ti vyplavuje HCG to krve, což nemůže být tvůj případ 😝 😀 Jedině že by jsi byla nějaká zázračná žena 😎

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Ty mě vždycky odhalíš 🙂 . Prostě jak jsi říkala, se mnou to bude ještě zážitek. Máš čich ...

lenicenka17
30. bře 2009

No jo musím to dělat-teda nemusím ,ale dělím pač si vážím jaK mamky tak bybičky a chci jim pomáhat obě mi dost pomáhají... a nechci být jen ten kdo dostává a ale i dává(nemyslím tím dostávat peníze ale tak celkově pomoc jakéhpo koliv druhu)
No do Prahy by to nebyl špatný výlet 😀 😀 Já zalezlá na takové dědinečence. Jak máš velký byt?Nebo kolik spíš oken?? 😉

lenicenka17
30. bře 2009

teda asi bych t po sobě měla číst než to pošlu fuj.. 😠

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, s lidmi dělám hodně dlouhou dobu a dá se toho spoustu odhalit i po písmenkách....
Takže holky pozor na mne 😎

Lenicenka a nechceš mi je přijet umýt sem do Itálie, já bych je taky potřebovala umýt. 😉 A oken je tu dost, je to veliký domeček, mohla by jsi se realizovat 😀 Já mytí oken úplně nesnáším.....🙄

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Bolest levé strany ledvin není příznakem těhu ? 😀

lenicenka17
30. bře 2009

kuratkol:bude to znít asi divně ale já takové bolesti měla a těhu jsem byla dokonce jsem musela chodit i omotaná kolem pasu jak mě to bolelo fakt jsem mylslela že jsou to ledviny... 🙂

Blondy:já ráda pomůžu doma mamce a babičce ale zas tak to nemiluju 😀 😀 😀
jinak už si dávám majzlika!!! 😝 😝

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, není nrbo nebyla popsána 😉

lenicenka, tak nic no 😢 . Mohla sis udělat výlet k moři, ale když nechceš, chápu 😀

kuratkol
30. bře 2009

leni, blondy: Příjde mi divně, jestli jsem nechlazená, proč mě bolí jen jedna strana. Levý podbřišek a levá ledvina...

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, to nevím.... Doktor nejsem.....

lenicenka17
30. bře 2009

kuratkol:jo to úplně vidím sebe při šímovi 🙂 🙂 🙂

lenicenka17
30. bře 2009

Jsem šla marodit se zádama a byl z toho druhý měsíc 🙂 Já totiž měla asi to zahnizďování a vyšlo to přímo na MS jenže to bylo hned po vysazení a tak sem sinepřipouštěla že je to těhu i když MS byla dost slabá....

luciasek001
30. bře 2009

Ahoj holky, tak jak se vede? Rennik, je fajn, že je mimi v pohodě a tam kde má být. Je to paráda 😀 Dávej na sebe pozor. Jinak dneska si vzal manžílek dovču a než jsem přišla z práce tak byla umytá okna, čučela jsem jak vrána 🙂 Umí překvapit. A co jinak něco novýho kromě kuratkol testíku 🙂

lenicenka17
30. bře 2009

luciasek:tak t klobouk dolů před manžou můj by si ani nevěděl co se dává do vody.... Né asi ale určitě!!!

luciasek001
30. bře 2009

A ještě jsem měla doma připravený jídlo. Tak jako když uklízim tak mi pomáhá nedělám to všechno sama, takže si nemůžu stěžovat, hlavně aby ho to brzo neopustilo 😅

blondynka400
30. bře 2009

luciasek, ahoj, no to je tedy manžílek dobrý... Jo holka, dobře jsi vybrala 😀
Co tvá teplota a špinění? Jak to vypadá? 😵

gab123
30. bře 2009

holky to máte pravdu,že dáte za nehty v praze 800kč to u nás taky,ale praha je dost velká i konkurence tak musíbýti kvalitní nehty za 400-500 dopl.
Já je dělám kousek od rokycan to bys měla z ruky i když mi jezdí paní kladna.Musíte se optat na cenu jaký je to material.Nejlepší je se podívat na nehty nějaké kámošce ty dělaj reklamu.Proto nemám foto,aby mi je někdo neobšlehnul.21.4 jedu na školení na kladno speciální zdobení,už se těšim.
kvalitní manikúra je drahá na to je drahý material,záleží kdo sčím dělá.Já se snažím,aby to pro ty zákaznice bylo dostupné.Vyhledala jsem takový mater.,aby byl pěkný držel a nebyl drahý.Prostě aby na to měli....
k čemu mi bude prázdná provozovna bez klientek a budu se dloubat v nose 😀

kuratkol
30. bře 2009

luciasek: obdivuhodný manžílek. MP včera vytřel podlahy, jen ty části, které šly vidět. Na zbytku jsem posbírala chuchvalečky prachu a drobečky, ale nepípla jsem ani slovo, aby nemyslel, žče ho kritizuju, když už měl taaak dobrý úmysl.

gab: U nás v práci má jedna hodně hezký nehty, ale bohužel nejsme až takové "kámošky". Tohle byla moje první zkušenost venku, dřív jsem si je dělala sama, ale to ještě nebyly gelovky tak profláklé 🙂.

kuratkol
30. bře 2009

leni: To bys mě potěšila, kdyby to byly příznaky těhu, ale stále myslím, že je to asi brzo na příznaky. Ale taky nevím, kde bych se nachladila, když stále nosím zimní bundu i v tomhle teplejším počasí. No uvidíme, ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední.

blondynka400
30. bře 2009

gab, no vidíš to správně.... Jenže bohužel ne každý je takový..... A v Praze se vždycky nějaký trouba najde.... Já tedy s umělými zkušenost nemám, a to jak se mi občas postarají o ty moje, jsem spokojená. aůle ta cena mi přijde odcela dost, ale co, do hrobu si peníze nevezmu.... 😉

kuratkol
30. bře 2009

Další den za náma 🙂

luciasek001
30. bře 2009

blondy, ještě ráno jsem lehce špinila, ted zase dobrý. Akorát teplota klesla na 36,6 ☹

luciasek001
30. bře 2009

kuratkol, taky mě pobolívá podbříšku a ledvina. Tak nějak se to střídá záhadně. 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru