Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
7. dub 2009

jojo díky papa 🙂

lenicenka17
8. dub 2009

Přeji krásné dobré ránko
rennik. sem zkoušela ten čipek a tvrdý jako kámen asi není 😒
Jinak dnešní teplota 31DC je 36,9 Tak asi si ze mě příroda dělá apríl či co 😒

blondynka400
8. dub 2009

Ahoj holky,
lenicenka, kolikáty DPO jsi? (kolikátý den přišla nakonec ovu 😉 )

blondynka400
8. dub 2009

K mému "výletu" v čechách. Všechno se mi poradařilo zařídít, všechny pařbičky pěkně vyšly, jsem i docela ok takže pohoda 😎
Co se týče zdravotní stránky, tak už je to malinko horší, ale tedy tas žádán tragedie. Hormonální profil mi vyšel na jedničku, už vím, proč si předtím myslela, že bych mohla být těhu, mám totiž nějakou dutinku v děloze, co vypadá jako gestační váček... Na hysteroskopii jsem nakonec nebyla, jelikož mi našli nějakou potvoru bakrterii, která prý brání otěhotnění, takže teď mám já i manžel antibiotika a mudíme to přeléčit. Říkala,m že ta mrcha způsobuje i docela srůsty a tak, takže manžel půjde na spermio (jemu taky mohla něco udělat), tak pro jistotu, aby bylo jasné, že jse vše ok (doufám že bude, člověk nikdy neví). No a já uvidím, možná bych pak v létě šla na laparku s hys dohoromady a asi na imuno testy. Vyfasovala jsem duphaston, sice jsem ho nechtěla, ale říkala, že s ním má dobré zkušenosti a přeci jenom jsem měla lehce nižší sliznici než by měla být (ale prý je to ještě dobrý) a folikuly byly také ok, přesně odpovídali tomu, kdy přišla ovu. Takže je to tak napůl, uvidímě, vyléčíme bakterii, dáme spermio a dva cykly tomu necháme volný průběh, když se nezadaří, tak to budu dál řešit 🙂

blondynka400
8. dub 2009

Tak se mi vás podřilo dočíst 😀 . Jste hodné holky, že jste na mě myslely 😵. Vše je ok, bylo to dstatečně daleko od nás....

Jak jsem si višmla, chyběli vám moje rady 😀. No už jsme zpět 😉

Lenicenka, tak už vím jak je to s těmi rvýli teplotkami. Je to docela záhada, ale já bych to fatk viděla, že přišla ovu až takhle pozdě....

kuratkol
8. dub 2009

blondy: Ahojky 😉

blondynka400
8. dub 2009

kuratkol, ahoj, jak je? Už je to lepší?

kuratkol
8. dub 2009

blondy: Co myslíš, jestli je lepší ?

lenicenka17
8. dub 2009

Blondy:a když by ovu byla tak pozdě tak i MS bude později??Těhule byt asi nemůžu co???Navíc už sme se nesnažilkovali jen 2 dny před těma vyššíma teplotama ach jo 😒

blondynka400
8. dub 2009

kuratkol, no tak zhruba jsem četla a co se tu za ten týden dělo... Přišli mi, že jsi měla nějakou depku. Tak jsem se ptaal jsetli už je vše ok?

lenicenka, no teroeticky by měla být MS později, protože termín ovu se hýbe ale tělo by mělo být nastavenou na stejnou délku LH. No každopádně uvidíš.... Jinkak lidně si otěhu mohla, ě dny přes vyššími teplotami je den před ovu, to je ok a omhla by z toho být i holčička 😵

lenicenka17
8. dub 2009

Ach jo.. už aby teda bylo něco jasné... Teď vůbec nevím na čem jsem....
Když si vzpomínám na těhu s malým,tak jsem špinila v den očekávané MS a ani netušila že t MS není a bylo to dlouhé asi 10dní a jelikož slabé jen ze zvědavosti jsem si test udělala a byl tam šimi 🙂 Teď fakt nevím...
A jak mám asi čekat MS netušíš jaký posun to může mít??Co je délka LH?No kéž by to vyšlo a byla to ta holka 🙂 Ach jo to jsou ale nervy...

blondynka400
8. dub 2009

lenicenka, počekej 14 dní od posledního dne nízkých teplot. Uvidíš zda do té doby dorazí MS, když nedorazí, udělej si testík 😉 . Vím, že je to dlouhé čekání, ale nic jiného ti nezbývá...
Délka LH je délka luteální fáze (od ovu po MS)

lenicenka17
8. dub 2009

jéjda tak t asi umřu netrpělivostí 😒 ☹

blondynka400
8. dub 2009

lenicenka, neumřeš, to zvládneš. Uvidíš, třeba přijde MS dříve, což bych ti tedy samo nepřála. Ale ten testík opravdu nemá cenu dělat dříve, stejně by nebylo nic vidět a nebo by vůbec nebylo jisté, že se to udrží.... Jedině kdyby jsi zas začala špinit jako minule, uděalal bych testík dříve 😉

lenicenka17
8. dub 2009

Jo je mi jasné že stím nic nenadělám... 🙂 Ale díky moc za tvé rady člověk je hned klidnější když aspoň vím na čem jsem 🙂 🙂 🙂 ¨Je to fakt super mít tu někoho jako jsi ty 😉

blondynka400
8. dub 2009

lenicenka, nemáš za co. Ráda poradím, už mě znáš ne? 😉 😀

lenicenka17
8. dub 2009

jojo 😀 😀 ale fakt je to moc fajn...
A proč mam nafouklé břichoo jako by MS už byla..i mě bolí jko by už byla,To nevíš??? 😕

terecka
8. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem se na chvilku utrhla od skoleni a jdu vam napsat, ze teda vlastne nic nevim 🙂 Jako doktorka se tvarila celkem jako ze jo, akorat rikala, ze deloha jeste zvetsena neni, ale to pry je jeste moc brzo a v utery mam jit na krev.. ale jsem z toho trochu jelen - tady, kdyz jsem zadala datum posledni MS, tak mi to pise, ze jsem v 6tt a doktorka rikala, ze pokud to slo vse tak, jak to normalne chodi, tak muzu byt tak ve tretim tydnu... 😲 No, takze ted budu trnout do uterka, jak to dopadne, chjo!

akzeret1
8. dub 2009

Ahoj holky 🙂 tak už nám přišlo léto co
Blondy:zdravim to je dobře,že si zpátky,stejskalo se mi.Doufam,že tu baktérku potvoru co nejdřív vyléčíš a bude mimčo 😉 jinak já jsem pořád chcíplá něco na mě pořád sedí nemůžu se vyléčit ach jo 😖
Terecka:hodně holek tady v diskuzích říkalo,že ten těhotenskej kalendář nějak "přidává" týdny

kuratkol
8. dub 2009

blondy: Ani se nic nevyřešilo, je to tak pořád stejný. Nechce se mi to tu na zeď rozepisovat 🙂

gab123
8. dub 2009

Ahoj Holky jdu jen na skok ještě pracuju doma!

ahoj blondy to máš ten samí bacil co jsme měli mi.Přeléčil se a je to v pohodě,zatím.Těhu jsem byla hned tak to budeš taky uvidíš!
nejdřív bych udělala všechny testy a naposled tu laparku,alr uvidíš že ji nebudeš potřebovat 😀

kurtko usměj se a bud veselá!

blondynka400
8. dub 2009

lenicenka, hm to nevím... No prostě jsi záhada. hold úpočkej a uvidíš 😀

terecka, kdy ti měla dorazit MS a kdy jsi měla první pozitivní testík? To je divné, že nic enviděla, děloha by měla být už lehce zvětšena a měla by vidět alespoň zvýšenou sliznici. V jakém 3 dýdnu, jako od MS nebo od početí? Doktoři to vždy počítají od MS a test je nejdříve pozitivní koncem 4tt. No asi jsi další záhada, uvidíš jak krev a kdy jdeš na další ultrazvuk? Jinka jak píše akzezeret, koník nějaký ten den přidává.... 😉

akzeret, ahoj 🙂. Copak ti je? No už ji léčim, tak snad jí bro vypudim. Kdyby za to všechno mohla ona, bylo by to super, ale uvidíme, nechci si dělat moc naděje...

gab, hm, to asi jo. No uvidíme, snad to pomůže 🙂 S tou laparkou úplně nespěchám, uvidíme...
Jak se vůbecmáš? Kdy jde na další kontrolu?

kuratkol, ok
🙂

lenerka
8. dub 2009

čus

jsem tu 🙂
du si postěžovat
Kačka šíleně zlobí ještě ,že šla dneska brzy spát
jsem nějaká hotová a podrážděná

asi i z toho,že mě nevyšel test a dneska jsem byla v práci a řekla,ať se mnou raději v prosinci počítají ☹ ☹ ☹

blondynka400
8. dub 2009

lenerka, ahoj, co chudinka dělá tak hrozného?
Ty jsis dělala test? Vždyť máš ještě na MS čas ne? Nebo se pletu?

lenerka
8. dub 2009

asi jsem cvok,ale dělala včera
a vyšel negativní
MS až 15:4:asi je fakt brzy,ale necítím se vůbec těhu
spíše mám nějaký blbý období,jsem nějaká nervní ☹

terecka
8. dub 2009

blondy: MS měla dorazit 31.3., to jsem si taky dělala první testík, ale druhá čárečka byla strašně slaboulinká, tak jsem to zkusila znovu ráno 1.4. a bylo to to samé (taky slabá). No, a v pátek 3.4. jsem si dělala znovu test a tam už byla druhá čárka dost výrazná, test jsem zopakovala ještě v neděli. Jinak doktorka mluvila o třetím týdnu těhotenství (od poslední MS už je to dýl), takže od předpokládaného početí.. a ultrazvuk mi zatím nedělala, jen mě prohlídla. Uvidím, jak v to úterý, to mi vezme krev a udělá těhotenský test z ní...
Tak snad nebudu až tak velká záhada 🙂

terecka
8. dub 2009

lenerko, to tak brzy ještě ani nemůže být poznat, ne?! Nevěš hlavu 😉

lenerka
8. dub 2009

Terko ty už víš termín porodu?
super 😉

já nějak to těhu neřeším
Kačka zlobí a nějak jsem na dně,jestli já chci ještě vůbec to druhý??????????
mám v tom nějaký zmatek
holky jsme pako

terecka
8. dub 2009

Nene, nevím vlastně ještě vůbec nic 🙂
Z toho si nic nedělej, švagrovka měla taky takové stavy, jakože vlastně chvílema ani nevěděla, jestli ještě chce druhé dítko nebo ne... no a už má doma měsíční holčičku 😀 Asi to tak občas bývá, že maminky mají takové stavy... 😉

lenerka
8. dub 2009

asi jo no 😉
ale pak je to boží,když tě obejme a řekneMaminko miluji Tě
nebo v noci za mnou přijde do postele a obejme mě a spí u mě
to je pak strašně krásný

ona je šíleně hodná ráno a dopoledne
a odpoledne večer,když si přes den nechrupne,tak je pak strašná no
ale když chrupe,tak chodí spát po 21h

prostě je ještě prcek a ten spánek potřebuje no

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru