Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

terecka
8. dub 2009

jj, to si umím představit, jak je to hezké, na to se taky jednou těším 🙂
Někdy ty dítka musí trochu zlobit, aby pak maminky ocenily, když jsou hodné 😉

lenerka
8. dub 2009

to je jasný
my jsme taky zlobily
když dítě nezlobý ,je asi divný

blondynka400
8. dub 2009

lenerka, tak to je fakt ještě brzy, to vůbec nic neznamená....
Nebuš smutná, vždycky jsi byla taková pozitivní... 😵

terecka, týdny těhotenství se počítají od poslední MS, ne od početí... A nedělala ti ultrazvuk? A proč ti nevzala krev hned?
Jinak pak to už všechno chápu, to už nejsi taková záhada, to je docela jasné....

lenerka
8. dub 2009

Blondy
pozitivní
asi mám depky či co 😀

lenerka
8. dub 2009

Blondy a co ta naše tabulka?jak to,že se ti nepřihlásily nové těhulky????
to je tedy bordel 😀 😝

blondynka400
8. dub 2009

lener, to brzy přejde, uvidíš 😀
Nikdo mi nic nenapsal, dnes jsem na to vůbec neměla čas, ale chtěla bych jí nějak zaktualizovat, už tam jsou staré údaje 😝

terecka
8. dub 2009

tak já se hlásím 😀
blondy, já nevím, proč mi nevzala krev hned, ale nejspíš proto, že tam byla plná čekárna objednaných ženských, možná proto si mě pozvala na to úterý (jak už jsem psala - to má poradnu pro těhotné)... No, počkám do úterka a uvidím, co bude dál..
To mě vůbec nenapadlo, že týdny se počítají od poslední MS, to jsou mi novinky 🙂 Ale je fakt, že doteď jsem se o to skoro vůbec nezajímala...

lenerka
8. dub 2009

no to jo no
a hlavně plno nových lidí těhulek a o těch nic nevíme
musíme to napravit

když koukám na tu naší tabulku,tak mě to nějak nakopne,že to mimčo,taky chci
a řešit,tady jak nám rostou všem bříška 😉

blondynka400
8. dub 2009

terecka, no tak uvidíš v úterý... Ale normálně doktor dělá hned ultrazvuk a bere krev (a to dělá sestra a nemá to s čekárnou nic společného...). No nebudeem to řešit a uvidíš v úterý, určo bude vše v pořádku 😵
Neznám doktora, který by to počítal jinak, je to sice malinko nelogické, někdy i nepřesné ale zas řpesné datum ovulace zná málokterá... Pak budeš mít ještě další termín a to podle utz.

lenerka, tak jsme koukala, že některé už přišly jako těhulky, ale každá nová duše je fajn 🙂. Uvidím, když někdo napíše, tak doplním 😉
Ona zas bude akčka hodná a bude vše ok. A třeba už těhu jsi 😵

lenerka
8. dub 2009

no já taky vím,že těhu se počítá od poslední MS a né od ovulky
já měla termíny 2
jeden 20.12 a druhý 22.12.to je dovný co?nebyl v tom tedy moc rozdíl 😅

terecka
8. dub 2009

blondy - no, tak třeba mám divnou doktorku 😉 počkám do toho úterka, nebudu nad tím raději moc přemýšlet nebo zas nebudu moct usnout 🙂
Jinak, já bych se taky ráda přidala do té tabulky, tak mi dej vědět, co za info potřebuješ a já ti to písnu..

lenerka - no vidíš, hned je to lepší, když jsi pozitivní 🙂

lenerka
8. dub 2009

terko ty jsi nevěděla o naší tabulce????
no to je bordel,že tě tady nikdo neinformoval 😉

mrkni Blondy do albíčka
a tam je naše tabulka a pak jí písni do IP všechny údaje o sobě 😉
budeme se těšít 🙂

lenerka
8. dub 2009

terko neboj úterý je tu za chvilku
velikonoce utěčou a pak budeš vědět ,jak ti mimčo v bříšku roste 😉

blondynka400
8. dub 2009

lener, co by na tom bylo divného, jeden termín byl podle MS a druhý z UTZ. Když jsi měla oba termíny skoro schodné mim se vyvíjelo ukázkově a ovu přišla dle tabulek 😀

terecka. Určitě počkej, hlavní je že čárka sílí, to bude vše ok 😉. Koukni se na ní co tam je a potřebné údaje mi pošli do IP.
Hele a není ta doktorka náhodou lehce starší ročník?
😕

lenerka
8. dub 2009

já tedy Dr,starou mám
je jí po 60tce,ale je to poctivka
chtěla mě vidět každých 14dní,snad až budu těhu,tak mě nebude tak honit
to by se kačka v čekárně opupínkovala 😅

těhu maj přednost až od 20tt

lenerka
8. dub 2009

asi jo
měla jsme ukázkové těhotenství
snad to druhé taky bude v pohodě 😉

lenerka
8. dub 2009

Blondy a jak to vypadá v Itálii????

blondynka400
8. dub 2009

lener, tak ono to není jen o věku, ale někdy mi přijde že starší doktoři prostě dělají věci postaru. Což ovšem ne vždy musí být špatně 😉
Každých 14 dní? 😕 Co tam s tebou dělala?
A kde mají těhu přednost? 😕

terecka
8. dub 2009

No, tak moje doktorka je starší, ale švagrovka k ní chodí taky a vychvalovala si ji (už má dvě dětičky).. No, když už jsem u švagrovky, tak jsem se tam s ní (samozřejmě) dneska potkala a ona hned, co ty tady? Už jsi těhotná? No, samozřejmě to hned zatepla nebudu vykládat 😉 , tak jsem ji řekla, že jdu na běžnou kontrolu a ona, že to jo, že bych vlastně šla stejně do poradny, kdybych byla v tom.. ještěže si to nedomyslela 😀

lenerka
8. dub 2009

no jako v její čekárně
jsme pako 😀 jsme to nedopsala

a co se mnou prováděla?
no sestřička mě změřila tlak,ptala se na váhu,někdy jsem jí donesla i moč
myslím,že to bylo zbytečné
a dělala i ultrazvuk,ale to myslím,jen 1x za měsíc

naše Dr.má ultrazvuk hodně špatněj
tak mě posílala na Genet na Letnou a za to jse jí byla vděčná

kuratkol
8. dub 2009

ahojky 🙂

blondynka400
8. dub 2009

lenerka, co přesně myslíš?

terecka, tak pak už všechno chápu 😀 . Hm, tak to jsi měla štěstí, na mě by to určitě poznaal že kecám, já jsem v tomhle hrozná, vůbec neumím lhát.... ☹

blondynka400
8. dub 2009

lenerka, aha tak to jo... No tam kam chodím ja nikdo přednost nemá, objednávají na čas. Takže je do dle objednání, hold někdy člověk čeká a někdy ne....

No to mi tedy přijde také docela zbytečné, zajímalo by mě, jak to udělala s pojišťovnou 😀 . Jinak na hrazený UZT máš nárok 5x za těhu, tedy když je to fyziologické těhotenství....

kuratkol, ahoj holka, copak děláš takhle ve středu večer? Co MS? Už skončila?

terecka
8. dub 2009

No, a to ještě není všechno.. jak jsem šla na zastávku na bus do práce, tak jsem volala manželovi, jak jsem dopadla a že jsem potkala jeho sestru a uprostřed mého vykecávání mi zaklepal na rameno brácha a že prý jestli už teda jsem nebo ne.. no, myslela jsem, že mě trefí 😅 ale nakonec jsem ho přesvědčila, že jsem byla na normální kontrole 🙂 Ale taky jsem měla pocit, že na mě musí být vidět to, jak kecám 😉

terecka
8. dub 2009

Ahoj kuratkol 🙂

blondynka400
8. dub 2009

terecka, tak to jsi tedy měla dnes zajímavý den 😀 Hlavně že jsi to ustála. Nechceš nám vyfotit testík do albíčka? 😎

kuratkol
8. dub 2009

blondy: Poslala jsem ti nový údaj do IP (mimo jiné). Právě jsem přišla z "firemní" akce s názvem rozlučka s některými kolegyněmi 🙂. MS ještě neskončila, ovu očekávám 20.4.

terecka
8. dub 2009

Testík mám vyfocený, jen nemůžu najít foťák... mám takový pocit, že si ho můj drahý vzal s sebou do Něměcka 😠 No nic, tak přínejhorším přes víkend to dodám 🙂

blondynka400
8. dub 2009

kuratkol,četla jsem.... Odpověď máš v IP 😉

terecka nevadí, my počkáme 😵 . Já mám ještě jeden pozitivní schovaný, ale asi ho vyhodím, stejně mi už na nic není 😢

lenerka
8. dub 2009

kuratkol čauky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru