Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

terecka
20. dub 2009

blondy no, to se ti nedivím.. mě to taky hýbe žlučí... 😠 A v jiných okresech někoho znáš? 😀

terecka
20. dub 2009

A co vůbec děláš? Teda jestli to není tajné.. 😉

blondynka400
20. dub 2009

No teď nedělám nic, tedy krom toho že učím tanec a občas nějaké konzultace, já totiž tady ani nemůžu, ale to je složitější....
Jinak jsem byla HR manager, neboli jsem vedla personální oddělení v jedné docela velké firmě....

terecka
20. dub 2009

Týý jojo, tak to se asi musíš docela nudit, ne?! Nebylo ti líto opustit tak dobrou pozici?

kuratkol
20. dub 2009

To víš že ne, změna je život 🙂

blondynka400
20. dub 2009

terecka, hele ani ne. Ono se to nezdá, ale mám toho docela docela dost, navíc po letech mám konečně chvíli klid a čas se věnovat cvičení a sama sobě a pak snad taky miminku. Je to jenom dočasné, pak se zas vrátím 😉
Jinak líto mi to toršku bylo, ale já té firmě stejně už většinu věcí ze sebe dala, začalo vše fungovat tak jak mělo, byly výsledky, tak já už bych tam stejně dlouho nezůstala. Já ráda věci tvořím a vylepošuju, ne jen udržuju, to mě neba 😉

rennik
autor
20. dub 2009

jsem tuuuuuuuu 😀 konečně klid

terecka
20. dub 2009

blondy, tak to chápu, držím pěsti, ať to vyjde co nejdřív to půjde 🙂
rennik, vítej zpátky! 🙂

dudunidu
20. dub 2009

Ahojky kočkyyyyy už jsem opět tadyyyyyyy jen vás pořád dočítám a nemůžu dočíst, hihi 😀

rennik
autor
20. dub 2009

díky konečně mám chvilku klidu, dnešní dítka jsou jaksi moc hyperaktivní 😠

rennik
autor
20. dub 2009

jééahoj dudu 🙂

dudunidu
20. dub 2009

ahojkyyyyyyy. Tak už se ti to v práci krátí, renniku, že??? 😅 A jak ti je?

blondynka400
20. dub 2009

terecka, uvidíme.....

dudu, ahoj holka, to je dobře řže tu jsi. Pošli mi prosím své údaje do IP ať tě můžu přidat do tabulky, někam jsem to založila 😅

renní, tak snad už budeš mít klid 😉

dudunidu
20. dub 2009

Ještě mi chybí dočíst si 2 stránky, tak promiňte když budu trochu mimo mísu 😀

Blondy: ty pořád čekáš na MS? Já jo, achjo. Ale je to jen opožděné, bohužel podle teplot i doktorky ovu nebyla a těhu nejsem, tak už ať mrcha přijde!

Kramlinko: tak přeju hodně síly a energie, po tak krásném dlouhém relaxu se člověku asi fakt do domácích prací dvakrát nechce 😉

kuratkol
20. dub 2009

dudu: Kam zadáváš teploty ? Pošleš nám odkaz na gráfek ?

terecka
20. dub 2009

no nic, holky, přeju vám příjemný pokec, já se jdu ještě dokrmit, pak nakrmit hafana a spinkat 🙂
tak papa

rennik
autor
20. dub 2009

dudu: no dneska mám před sebou ještě kus ale celkově už v práci budu snad brzy končit. Uvidím jak se domluvím s doktorem, ale s takovým přístupem se na to fakt asi vykašlu a půjdu marodit, ikdyž teoreticky mám úplně fyziologické těhu, nic mě nebolí, nebo tak, ale ta únava ta je šílená. Večer chodím spát v 8 nejpozději,spím tak do 7 někdy do 8 když mám volno takže dlouho a po pár hodinách si musím jít lehnout a schrupnout aspoň hodinku. Teď jsem už vyřízená, oči mě pálí únavou a do rána daleko. Ale snad to brzy uteče.

blondynka400
20. dub 2009

dudu, čekám... Měla přijít v sobotu. No já nevím, jak to semnou je. V albíčku mám grafík, schválně se koukni 😉

terecka, dobrou

dudunidu
20. dub 2009

Blondy, mohla bys být těhu??? Už jsem se na ten grafík dívala. Já myslela, že jste ovu prošvihli?? Nemáš teplotu nějak vysokou???

rennik
autor
20. dub 2009

blondy že by? to by bylo prima!!!!!!!!!!! 🙂

kramlinka88
20. dub 2009

dudu: no to teda nechce 😝 A děkuju, snad se ten relaxozitivně projeví na tom snažilkování 😉 😎

rennik
autor
20. dub 2009

kremili budem ti držet palce 🙂

blondynka400
20. dub 2009

dud, já nevím, i nějaké příznaky by byli. Tak teoreticky kdyby bylo vajíčko extra trvanlivé, tak jsme to možná stihlli. Já fakt nevím, myslím si, že spíše ne. No prostě nevím co si mám myslet, ještě počkám a uvidíme. Ale mívám LF vždy stejnou. Ty teploty jsou ok, spíš leche nižší než normálně 😉

dudunidu
20. dub 2009

Kuřátko: zadávám to do webu "menstr.kalendář", ten odkaz poslat nejde, ale jdu ho stáhnout a dám do albíčka. Jinak mám velkou radost z toho, že jsi mnohem víc v pohodě a uvolněná a už se netlačí na pilu 😅

Blondy: poslala jsem ti údaje do tabulky.

Renni ale nebývá ti špatně? Jen ta únava? Tak to je bezva, jen tak dál 🙂

rennik
autor
20. dub 2009

dudu ne špatně mi nebývá ale musím pravidelně jíst a pít asi tak co 3 hodiny, nepřecpávám se ale prostě musím jíst často. Když se nenajím je mi blbě. Takže asi tak. 😉 Jsem ráda že mě to zvracení minulo já to z hloubi duše nenávidím 😠

dudunidu
20. dub 2009

Aha, blondy, takže testování není na pořadu dne? No mě taky napadlo, jestli nemám testovat, ale když mi doktorka řekla, že tam žádné vajíčko nebylo a navíc mám furt nízké teploty, tak je to asi zcela zbytečné... Jdu dodělat ten grafík a hodím ho do albíka, ať mi poradíte 🙂

rennik
autor
20. dub 2009

holky tak mě napadlo že jsem tu hrozně dlouho neviděla Luciaska a kualalika nevíte jak se mají????

rennik
autor
20. dub 2009

dudu to je zvláštní a jinak máš ovu normální? Jako jestli se ti vajíčko uvolňuje.

blondynka400
20. dub 2009

dudu, uvidím, jestli teplota vydrží, tak asi zítra nebo pozítří.... U mne ovu 100% byla.... Ono by to zatím bylo 15 od oplodněění, minule se mi to na testu ukázalo o něco později.....

renník, luciasek tu býl celý víkend, schválně mrkni dozadu, má se dobře 😉. Kualalik docela taky, zorvna včera jsme si s ní psala 😉

rennik
autor
20. dub 2009

aha tak to je fajn já jsem to právě zpátky moc nečetla myslela jsem že na nás zanevřely holky naše 😀 ale to by nám asi neudělaly. ..... Jinak blondy moc ti fandím aby to tentokrát vyšlo,a hlavně aby bylo vše v pořádku. A jaké máš ty příznaky jestli se můžu zeptat? Vím že to asi nechceš zakřiknout.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru