Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
6. kvě 2009

Blondy: jojp. ale ono asi fakt ani nemělo co vyjít, musela bych být panenka Maria, otěhotnět bez početí... 😅 Tentokrát nic nenecháme náhodě! 🙂 A 11DC jdu na folikulometrii 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

dudu: Já si to myslím taky, ale jak blondy správně říká lepší bude, když půjdu na krev a podle toho uvidím... 😉
Strašně moooc si přeju aby bylo všechno v pořádku!! Víc než cokoliv!! 😎 Prostě mimísek je pro mě všechno!! 😵 😵

luciasek001
6. kvě 2009

Ahoj holky, Eli moooooooc gratluju to je paráda, budu držet palečky at čárka sílí. Mě se taky prvně neobjevila tmavá, ale postupně tmavne a je opravdu tam. Podbříšek mě taky pobolívá. Bud v pohodě a určitě tě doktor potěší ve středu zprávou, že jsi těhulka 🙂 Já už se té kontroly taky nemůžu dočkat.

dudunidu
6. kvě 2009

Eliško jestli chceš, písnu Ti na IP kontakt na svoji gynekoložku v Praze, je skvělá a pořád bere 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

dudu: Jsi moooc hodná, ale už jsem si to zařídila přes známou...Taky je moc spokojená se svým gynekologem, tak uvidíme... Horší než ten můj určitě nebude!! 😉

Luci: Děkuju, ale jak dnes říkám po několikáte 😀 😀 Neni to ještě jisté!! Spíš mám pocit, že ne... Ale i když vlastně proč říkat, že ne...Budu se radovat, že jsem tam ty dvě vůbec viděla!! 😀 A buď to všechno dopadne dobře a nebo jinak s tím už stejnak nic neudělám... 😎

gab123
6. kvě 2009

eli jak jsoutam// tak je to jasný 🙂 já měla //slabý na testu pak žádnou.Po 14 dnech kontrlola a už jsem v 11tt.Nepřemýšlej tolik o tom at si ho nervama nevyženeš!

eliska_v
6. kvě 2009

gab: Tak uvidíme...??!! Co tak poslouchám od těhulek, tak mi každá říká, že když vidí dvě, tak je to jasný, ale co když ne?? 😎

kuratkol
6. kvě 2009

Ahojky. Já taky nedávno hledala gynekoložku a obvolala toho spousty. Všude se platí různé částky ročně jako nadstandard a v těhotenství pak taky nějaká částka za každou polovinu těhotenství. Na to jsem se rovnou ptala, kolik se platí při těhotenství. Aby vás ta částka pak nepřekvapila, jestli teda hledáte v Praze.
Jinak já našla jednu, je dobrá, úplně moc se tam neplatí, má nádhernou vybavenou ordinaci, ale tak nějak mi moc nesedí. Dudu, klidně mi pošli kontakt na tu tvoji. Dík 🙂

kuratkol
6. kvě 2009

eli: Nehledej problémy a starosti tam, kde nejsou.... Čárky tam jsou, tak v pohodě užívej....

eliska_v
6. kvě 2009

kuratkol: Jak se jinak máš?? 😉

eliska_v
6. kvě 2009

kuratkol: Já nechci hledat problémy, ale dokud to nebudu mít potvrzené od doktora, tak nebudu dělat ukvapené závěry!!! 🙂

kualalik
6. kvě 2009

čus ženy 😀

eli, já jsem taky téhož názoru, že dokud to není potvrzené ze strany Dr., tak nic není na 100% 😔 Néé že bych ti to nepřála, ale jsem ráda, že to bereš rozumně a zodpovědně 😵

kuratkol
6. kvě 2009

eli: No mám se pracovně, 2 dny jsem měla školení..... Jinak mám skoro po MS, takže další ovu bude tak 16.5. Nestihla jsem ještě spočítat. Byla jsem u mudry s tím mým kolapsem, jinak nic. Těším se na víkend.... jedeme na Moravu na 4 dny....

eliska_v
6. kvě 2009

kuratkol: tak to si pořádně užijte! 😉 Hlavně krásné snaženíčko... 😎

kualalik: Pokud mi to doktor nepotvrdí, tak je asi něco špatně, ale nechci nic přivolávat...

Teď mám úplně úžasnou náladu 😀 😀 😀 A vůbec nevím proč??!! 😀 😀 😀

kuratkol
6. kvě 2009

Eli: no proč asi ... 😉

eliska_v
6. kvě 2009

kuratkol: snad jooooo 😎 😎

blondynka400
6. kvě 2009

dudu a clostík bereš? 😕

kuratkol, máš pravdu že se platí skoro všude. Ale nejsou to nějaké horentní sumy a myslím, že se to vyplatí... Většinou pak mají lepší vybavení, nemusíš nikam chodit na ultrazvuk a tak...

kualalik, čus ženská 😵

asmeena
6. kvě 2009

blondy: ahoj nechci tě pronásledovat, ale když jsem koukla na témata a viděla, že jsi přidala příspěvek, tak jsem musela nakouknout. To je dobře, že to máš všechno v pořádku a nenastaly ještě nějaké komplikace. 😉 Celou dobu jsem na tebe myslela.

blondynka400
6. kvě 2009

as, nepronásleduješ, v pohodě 🙂 . Já psala i do "naší" diskuze, ale asi sis nevšimla. Schválně mrkni 😀

kualalik
6. kvě 2009

no hele ji.... 😀 .... BLONDY .... 😀 zdárec 😎
Tak jsem tu četla tvoje novinky 😉 je fajn, že manža je v cajku 😉 a že to dopadlo celkově dobře 😉

kuratkol
6. kvě 2009

blondy: Já taky nemusím chodit nikam na ultrazvuk, ordinace je úžasdně vybavená a platí se jen 1000 Kč ročně a při těhotenství už nic. Jinde vím, že se platí kolem 6000 Kč za polovinu těhotenství..

Už jsem psala, že tento měsíc to má blondy v kapse 🙂

kuratkol
6. kvě 2009

Skončilo mi zkušební VIP na fertility. Nedá se to nějak aktivovat bez placení ?

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, tak nějaká vada tam je, morfologie je nic moc, ale zas jí máme na dnešní dobu fakt velké množství, tak se to vykompenzuje 😀
Jinak to tabulky tě přidám zítra, mail došel 😀

kuratkol, fakt? Já docela dlouho chodila na nadstandart, v podstatě do nejlepší ordinace v Praze, a platilo se méně.... Bylo to tam super, tedy pouze do té doby, než jsem se s doktorem pohádala 😝
Jinak myslím že ne, tento cyklus fakt bude hormony hodně rozhozen, to HCG klesalo hodně pomalu.... 😒

kualalik
6. kvě 2009

blondy a jak budete řešit tu morfologii? Kamarádka byla s mužem taky na spermiu a morfologie hooodně špatná ☹ tak byli na IVF a nechytlo se...

Do tabulky nespěchám 😎 😀

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, nijak, ta se moc řešit nedá.... Pohyblivost a počet ano, ale morfologie v podstatě ne. Jen prý pomáhá omezit stres, dobrá rada 😀
Kolik měla ta kamarádka procent normálních? My jsme ještě nad hranicí stanovenou WHO a máme jich skoro 100mil a ještě k tomu v podstatě všechny živé, a ty hodně rychlé, takže je to v pohodě.

gab123
6. kvě 2009

holky na to placení koukám jak blázen tedy na tu sumu já zaplatím 300kč a mám v tom vše.Pak nic neplatím ani fotečky z těhu.V natalartu to je ta asi.reprodukce tam neplatím už vůbec nic!Jinak všude je pěkné vybavení i utz.

blondynka400
6. kvě 2009

gab, ale ty jsi z Plzně ne? 😎 Jak se vůbec daří maminko? 😵 Ráda tě zas vidím....

kualalik
6. kvě 2009

blondy, tak to netuším... ted si fakt nevzpomenu... na další IVF nejdou, zatím 😉 ona se pojede se mnou odreagovat v červnu k vodě a pak to možná na podzim zkusí 😉 Hmm, jsem si to myslela, že s tou morfologií to je na pytel, že se to nějak léčit nedá ☹ jsem zvědavá na nás, jdeme 26.5.

blondynka400
6. kvě 2009

kualalik, až jo? Já myslela, že dřív.... Každopádně u nás ty výsledky jsou dobré, androlog mi na to řekl, že je na dnešní dobu nadsamec, i když některé jsou "kazové" 😀 . Stačí 15% normánlích, aby se to považovalo za dobré. To mi jsme ještě docela dost nad 😎

kualalik
6. kvě 2009

blondy, no až tak páč manža je furt chřipkoidní... rve se tabletkama a tak ☹
Jak říkám, jsem zvědavá na nás.. trenky nosíme, jíme relativně zdravě (normálně), spršky, práce venku, žádnej počítač... nakonec to asi zazdím já s těma svýma srůstama 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru