Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
13. kvě 2009

Tak koukám že se tu řešila svatba 😀

eli, jak dlouhé máš ty nehty? 😕 Já mám tedy svoje, ale poměrně hodně dlouhé. Večně mi někdo nechce veřit, že to jsou moje.... 😖

leni, tak jak to u tebe vypadá dnes?

Jinak já jsme také jedině pro založení březnovek II, ale do 10 tis. příspěvků nám ještě něco chybí 😀

lenicenka17
13. kvě 2009

Blondy:u mě žádná změna břicho sem tam pobolívá ,záda bolí taky MS nikde jsem 31DC minule jsem to dostaala 36DC tak čekám....Ale jinak necítím po sobě nic ...jen ty bradavky jsou na omak citlivé.Kdoví co se chystá 😖 Nechám se překvapit.Kdybych aspoň věděla zda a kdy byla ovu

blondynka400
13. kvě 2009

leni, hm, kdyby si to věděla, bylo by to značně jednodušší.... Taklhe hold nezbývá než čekat... 😎
Mě bříško dnes taky nějak zlobí, na to, že jsem třetí den od ovu, tak nevím co to je... 😕

lenicenka17
13. kvě 2009

No ale podle teploty bych řekla že nebyla vůbec pač to skákalo jak se tomu zachtělo... Tak čekám 🙂 Jo a co čípek??Jak by měl vypadat??V této fázi?
A jak sem říkala vypadá že rozumíš fakt kde čemu,vyznáš se i v důchodech?? 😉 😉

rennik
autor
13. kvě 2009

Ahoj děvčátka hlásím se z práce jak se 🙂 daří?

blondynka400
13. kvě 2009

leni, a máš někde grafík, že bych mrkla? 😕 Čípek je během cyklu tvrdý a uzavřený, vyjímkou je ovu a MS....
Důchody? Tak to tě zklamu, o tom nevím ani čárku 😝 😀

renník, ještě v práci? 😠 To už je doufám poslední noční 😉

rennik
autor
13. kvě 2009

blondy ještě ne jedna mě ještě čeká a to v úterý ale to už bude úplně poslední den v práci 😀 už se nemůžu dočkat!!!!

kuratkol
13. kvě 2009

Dudunidu všechny pozdravuje. Brzy se tady objeví pod jiným nickem, původní jí zrušili. 😉

kramlinka88
14. kvě 2009

Dobre ranko 🙂

Blondy: tak fertility se umoudril a ta ovu byla vážně ten 15DC 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

rennik: doufam ze se mas skvele, a jak se vubec citis po fyzicke strance? Jeste je ti spatne??? 😒

kuratkol: jaktoze ji zrusili nick? Copak provedla? ☹

lenicenka17
14. kvě 2009

Dlondy:nemám grafík jak nebylo PC sem jen měřila a zapisovala do kalendáře...
Kuratkol:to slyším prvně že někoho zrušili 😕 proč????

blondynka400
14. kvě 2009

kuratkol, zrušili? 😕

kramlinka, tak jsem koukala. A tedy docela vážně jsme koukala, jak ti ovu vyznačil. Já jsem někdy tedy měla výraznější výkyvy v tepltoách a neoznačil mi to 😠 . To tedy nechápu 😀

leni, no jo, vidíš, to mě vlastně nedošlo....

lenicenka17
14. kvě 2009

Blondy:snad jen to doplnit do grafu podle zápisku ale tak kde chodíte vy jak je to anglicky já nechodím neumím anglicky chodím na to jak ste mi přeposlaly je to česky menstruační kalendář.

eliska_v
14. kvě 2009

Ahoj holky 😵
Tak jak se tu máte?? 😉

lenicenka17
14. kvě 2009

Eli: nikdo tu od rána velice není.. venku škaredě prší u nás tak celkem nůďo

eliska_v
14. kvě 2009

Leni: Tady je hnusně a ještě k tomu všemu umřel bud. manželovi strejda! Takže teď je to fakt na hovno!! 😢

kramlinka88
14. kvě 2009

leni: tak to nacvakej do toho Menstruacniho kalendare, nebo pokud umis nemecky tak je jeste jeden web nemecky....

blondy: no ja jsem proste expert 😀

lenicenka17
14. kvě 2009

kramli:do toho menstruačního kalendáře si to značím ale tam to není jak na tom anglickém neukáže ti to kdy ovu byla jen to dělá křivku,víš

kramlinka88
14. kvě 2009

leni: aha tak to ja zase nevim....a nemecky teda neumis????

lenicenka17
14. kvě 2009

německy sem se ve škole učila ale je to dost let ☹ snad bych to zvládla ale upřímně jsem líná... jaká je ta adrsa,víš??

eliska_v
14. kvě 2009

Leni: Mě teda ta stránka vyhovuje!! 😵 Děkuju 😵

blondynka400
14. kvě 2009

leni, tam se bohužel nedá dít odkaz.... Jedině zkopírovat a dát si to do albíčka. Ten fertlitility ale těžký není, člověk tu angličtinu ani moc nepotřenuje...

kramlinka, no to jsi 😀

eli, ahoj holka 🙂

Jsem zvěšdavá jak dopadla včera Luciášek na kontrole, měla jít odpo a slíbila že nám dá vědět, doufám, že je vše v pohodě 😕

eliska_v
14. kvě 2009

Blondy: Ahoj...Tak jak se máš?

blondynka400
14. kvě 2009

eli, no já se mám docela dobře, mořím se sice tady s jednou kolektivní smlouvou, ale už to snad budu mít brzy hotové.
Co ty? Jak jsi na tom? 🙂

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: Ale jo celkem to jde! Ale bylo už i líp!!

blondynka400
14. kvě 2009

eli, to u mě taky, ale hold každý den není posvícení..... Už ti zkončila MS?

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: Jj, už skončilo.... 😵 Včera jsme už snažílkovali... 😎 Ovulku bych měla mít 23.5.,tak uvidíme 😉

blondynka400
14. kvě 2009

eli, tak to květen krásně stihnete 😎 . Já bych v této době měla čekat nebo nečekat MS, tak uvidíme, jak to zas dopadne... 😒

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: Určitě to dopadne dobře!! 😵
Já jsem si řekla, že to tentokrát vyjde! 😎 Musí!! Víš, jak by bylo krásné na svatební hostině oznámit, že budeme mít miminko??!! 😎 😅 😵 😵

blondynka400
14. kvě 2009

eli, tohle udělala před lety ségra... 😉 Já to tedy už věděla, ale jako jediná...
Každopádně ty by jsi to chtěla říct takhle vrzy že jsi těhu? 😕

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: Takhle brzy bych to říct nechtěla! Ale přála jsem si to!!! 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru