Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
20. kvě 2009

nedostanu ho tam..o tom jsme mluvili ze chci aby si nekam zasel..ze pujdem klidne i spolu..jenze muzska jesitnost...ve slabe chvilce taky rikal, ze ok spermio jenze to asi doufal ze otehotnenim coz se ale nepodarilo a kdyz jsem se ho ted uz konkretne ptala kdy tam zajde tak se vytaci...

blondynka400
20. kvě 2009

matava, tak to máš tedy dobrou babí 😀
Jen klidně vytahuj, tohle je přeci také snažilkovaní.... Jinak si myslím že nejsi sama, kdo má tento problém, neboj 😉

matava
20. kvě 2009

coz me napada kam s chlapem v praze na spermio? kde jsou hodni a neni to tam hnusny..aby nemel jeste vetsi trauma..

blondynka400
20. kvě 2009

matava, s tím spermio, ona tam většina chlapů nechce a snaží se z toho různě vyvlékout... Mne docela překvapilo, že ten můj tam šel bez řečí... I když když jsme čeklai, tak procedil skrz zuby že to je naposledy, nebo něco podobného 😀

blondynka400
20. kvě 2009

matava, já doporučuju Pronatal, nemůžu si stěžovat 😎

kuratkol
20. kvě 2009

blondy: Spíš mě zaráží, že to nepříjde divné tomu synovi "kukačce".

matava: Ono je ještě možné, že to provede doma a to tam zaneseš hned, pokud to udržíš při teplotě 36 stupňů tuším.... MP taky říká, že v pohodě půjde, ale jsem zvědavá, jestli fakt půjde, když to bude aktuální.

🙂

matava
20. kvě 2009

maji hezke stranky, dekuji za tip..a vy jste si to platili nebo to bylo se zadankou?

matava
20. kvě 2009

mi kamoska doporucovala na netu clanek, jak chlap popisuje tu navstevu tam, ze proste sileny...to mu radeji ani nebudu davat precist.. 😉

dudule
20. kvě 2009

Matava: u mojí gynekoložky se to dělá tak, že ti dá zkumavku pro manžu, on ti ji předá naplněnou, ty si ji dáš do podprsenky a do dvou hodin to musíš doručit zpátky. Já to teda nedělala, ale vím to 🙂 Což se mi zdá skvělé, protože je to hotovo doma, v klidu, není to nic ponižujícího...

dudule
20. kvě 2009

Jo do té podprdy je to kvůli udržení tělesné teploty, jak psala Blondy. Pokud bys chtěla, dám ti na svoji Mudr. kontakt, ale to by ses tam musela přehlásit, jinak myslím, že bys to takto mohla domluvit i jinde. Je jasné,že dostat chlapa do špitálu na takovéto vyšetření je asi nadlidský výkon 😉

blondynka400
20. kvě 2009

kuratkol, jo asi si to ty lidé nepřipouští a nebo jim je to jedno....

matava, se žádankou, jen se tak měsíc čeká, ale to je v podstatě všude. Prostředí hezké a jsou tam fakt milý.... Já tam jsem objednaná i normálně, aby se vyřešili ty moje potraty... Jestli chceš, můžu ti dát i číslo rovnou do laborky na objednání.... Jinak výsledky máš hned, zhruba za hodinu 😉
Fakt to probíhá úplně v poho, na recepci se zaregistruješ, pak si ho zavoaljí, vyplní krátký dotazník (léky, jako dlouhá abstinence a tak), pak je tam taková místnustka, docela útulná, dostane kalíšek a jde (můžeš jít i s ním, ale u nás šel sám, mě to tak přijde lepší...), když je hotov, tak odevzdá a za hodinku jsou výsledky...

kuratkol, jinka to co píšeš se také dá, ale nedoporučuju, ani většina slušných laborek to nedělá, ty výsledky pak nemusí být úplně ok....

matava
20. kvě 2009

teda dudule dik za radu..ale predstava ze jedu pres celou prahu s kelimkem mezi prsy, takze by to vypadalo jak vystupuji treti prso...no aspon jsme se dnes zasmala 😀
si rikam ,ze by se chlapi meli vzchopit...ta navsteva tam je minimum co k otehotneni muzou udelat.,..myslim, ye teorii zvlada, ze vi, ze je to jednodussi cesta nez abych ja sla rovnou na nejkay operativni zakrok jako kolegynka o ktere vi..

matava
20. kvě 2009

a doporucujes abych tam celkove jela s nim nebo at si to vyridi cele jako chlap sam?..a vy jste tam asi jeli autem, ze..me prijde vtipny popis cesty kolem jakehosi lesika... 😉

blondynka400
20. kvě 2009

dudu, jenže to pak právě ty výsledky nejsou úplně přesné.... Navíc když se to dělá takhle u gynekologa, tak ty výsledky nejsou tak podrobné jako u na sexuologii nebo v caru... A když jí to vyjde špatné, tak tě stejně pak pošle na specializované pracoviště. Tedy alespoň co o tom vím...

dudule
20. kvě 2009

Aha, Blondy, no já nevím... Já vím, že ta gynda sousedí s laborkou, tak to asi dělají tam. 😕 nevím, ale známá si to u této mudr nechala dělat a říkala, že podle výsledků je ten její nadsamec a může být dárcem spermatu 🙂

Matava jojo, třetí prso by to asi bylo... 😉 Spíš si říkám, kdyby se ta zkumavka člověku nedejbože cesotu v MHD odšpuntovala... 😀 😀 😀

matava
20. kvě 2009

fuuuuuj teda ty mas taky dobrou fantazii 😉

pavlisa
21. kvě 2009

Holky, tak je to se mnou nějaké podivné, ovu test nic, hlen creamy/water, tak nějak napůl..
Teplota furt skoro stejná, každý den, minimální odlišení, a to jsem 15DC.
No kurnik, tak to mi řekněte, kdy mě ta ovuše potká.

Zkusím zase ovu test dneska, ale moc se na to necítím, píchalo mě v podbříšku 12,13DC a pak už nic.
😖

kramlinka88
21. kvě 2009

dobre ranko 😉

matava: vase problemy s manzou me mrzi, ale pokud ti to vadi, tak bys mu mozna mohla naznacit, ze by jste mohli vyhledat nejakou odbornou pomoc, ja vim ze to nebude jednoduche, ale pro zachovani vztahu, predpokladam, ze te ma porad moc rad a chce s tebou zustat i nadale, by s tim mel zkusit neco udelat....bylo by skoda aby se jinak po vsech strankach fungujici vztah rozpadl jenom kvuli sexu....vzdyt to neni to nejdulezitejsi, ale je spatne, aby se porad prizpusoboval jen jeden z paru, mela by tam byt vzajemna tolerance a nejen tolerance jednostranna.... 😔

pavlisa: nezoufej, ona prijde, me se tenhle mesic zpozdila o den....jak dlouhe mivas cykly ??? 😉

pavlisa
21. kvě 2009

dobré ranko kramlinko 🙂
no já mívám 32DC, minulý měsíc to bylo nějak vyjímečně 28.

jak si na tom teď ty? kolikátý si den cyklu?

kramlinka88
21. kvě 2009

pavlisa: ja mam dnes 25DC a vetsinou mivam cyklus 28 dni, tak uvidime pristi tyden... 😉 Jinak pokud mivas 32 tak neni jeste vubec nic ztraceno....MS by mela prijit asi 14-16 dnu po ovu jestli se nepletu, takze teoreticky muzes byt jeste tri dny naprosto v klidu 😉 Mer poctive BT a ona ta teplotka vyleti nahoru neboj 😉 Mas nekde grafik ???

blondynka400
21. kvě 2009

matava, jojo, jeli jsme tam autem a šla jsem tam s ním. Mně to tak přijde lepší, pak jsme šli na obídek, než byli výsledky, pohoda 😉. Hele tomu popisu cesty s moc nesměj, ono to tam vypadá fakt docela zajímavě, vůbec to nevypadá jako v Praze 😀

dudu, tak třeba je to vyjímka.... Ale ty dvě hodiny mi přijde fakt dost. Navíc tu přesnou teplotu stejně neudržíš, takže nevím no....

pavlisa, tak asi bude později, jestli to třeba bude cyklus dlouhý 32 dní, může být klidně ovu až 20 den....

kramlinka, tak jsem zas špehovala v grafíku 😅 Koukala jsme že sleduješ i čípek....

pavlisa
21. kvě 2009

dobře, uklidnily jste mě 🙂
já věděla, proč sem mám skočit hned po ránu 🙂
grafík dneska doplním, až budu mít chvilku..píšu si to všechno hned ráno po měření do svojí ručně vypsané tabulky a pak to dohážu na fertility.

kramlinka88
21. kvě 2009

blondy: ahojky zeno 😉 No ja se snazim, ale zatim spis tak nejak poznam jestli je tvrdy nebo mekky, vic zatim ani ne. Jsem takove veci nikdy nepotrebovala no 😀 Tak zatim si to tam zapisuju jen tak pro zajimavost....ale zkoumam, zkoumam 😀 😀 😀

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, ty jsi tedy pečlivá 😀 . Hele ty děláš ovu testy ráno? 😕

kramlinka, no já na tohle kašlu. Jedině občas kolem ovu. Tedy jediné co teď nemůžu přehlédnout je bílý krémový výtok, protože to se prostě přehlédnout nedá 😀 . A včera my můj manžel doslava řekl, ty máš nějaké velké kozy, tak nevím 😀

pavlisa
21. kvě 2009

ne, včera jsem ho zkoušela po poledni a pak ještě pro sychr večer, nepila jsem a zkusila to a prdlajs.
No nicméně, asi to fakt bude posunutá ovuše, protože ty teploty jsou stejné, takže ještě určitě neproběhla.

a manžela budu zneužívat prostě každý druhý den.
Dneska ráno jsem mu řekla: Dělej vstávej, strašně to flákáme, musíme na to skočit.
a on z toho spánku ani neprotestoval 😀
no dobře, nechala jsem ho jít aspoň umýt oči a vyčůrat, taková hodná na něj jsem 😀

podle ovu testu a teploty to snažení sice nemá cenu, no a co, že? hlavní je trénink!

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, já bych neřekla že je posunutá, může to být úplně normální... Každá to máme jiné... I při cyklu 28 dní je ovu 18 den ještě normální....
To jsi na něj tedy hodná 😀
Proč by nemělo cenu, za ideálních podmínek vydrží až 5 dní, tak co 😀 . Jen když nemáš bílkový hleník, tak t oasi nezvládnou, ale třeba tam uvnitř někde je 😀

lenicenka17
21. kvě 2009

Ahojík holky přeji všem krásné dobré ránko,vy ste se včera rozjely až já šla spát 😖 ale padla jsem za vlast v momentě kaput 😀 😀 a ráno sem taky nějak nemohla vylest žeby pololetní úvava??? 🙂 🙂
Blondy:to zní napínavě!!!!!!Držím palečky snad na naás potom nezanevřeš 🙂
Pavli :to teda seš hodná 🙂 jsi mě pobavila 😀 😀 😀
Jinak já pořád mám MS ale snad do víkendu bude po ní máme jet na vinné trhy tak ať se nemusím hlídat.

blondynka400
21. kvě 2009

leni, víš jak to semnou je 😝 😀
Vinné trhy? Je ty se máš, to bych si taky nechala líbit.
Co ten jeřáb? A už se ti to neopakovalo?

pavlisa
21. kvě 2009

no je to jasný, prostě všem budu pak říkat, že mi k otěhotnění hlavně pomohla tahle úžasná banda snažilek 😀
jako manžel na tom asi taky bude mít svůj podíl 😀 😀 ale důležité jsou tyhle vaše rady, díky, díky!
protože já fakt že já až doteď nevěděla co jako znamená nějaký hlen.. a čípek - proboha, kde tuhle věc vlastně mám!
teď už vím nebo alespoň tuším

vinné trhy, tak to bych si taky dala říct, tomu říkám příjemně strávený víkend, co? víno miluju..

blondy: to jako budeme k testům, hlenům, teplotám ještě pro jistotu měřit obvod hrudníku? kurnik, abych si vedla další tabulku

😀 😀 😀

kramlinka88
21. kvě 2009

blondy: ja ti tajne drzim pesti, ale pssst nikomu to nerikej... 😀

leni: ja jsem vcera taky vytuhla 😉

pavlisa: no byla jsem na tom podobne jeste zacatkem roku a nejak by me nenapadlo, ze otehotneni je takova veda... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru