Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
22. kvě 2009

gab: okolí dokáže někdy fakt potrápit, taky to znám 😒
nicméně, ty buď v klidu, ty už se tomu můžeš jen smát 🙂 těm stupidním dotazům..no, ne? 😀
tak ať bříško roste a ať si v pohodě 😉

gab123
22. kvě 2009

holky já vám tu svatbu tak závidím já bych se vdávala ještě jednou 😀

pavlisa
22. kvě 2009

jo naše psí slečna, to je moje radost, proto já se prostě na svět bez mimi nemůžu zlobit, protože mi tahle potvůrka prostě nedovolí se minimálně jednou denně zasmát 😀

kdybys věděla, co jsem si od mamky vyslechla, že si chci upéct sama dort..ale co, já si řekla, když se to nepovede, jsou tam další tři dorty, tak co! a nakonec jsem ho dokončila asi dvě hoďky před svatbou, naštěstí již lehce podnapilá, tak mi to bylo fuk 😀 😀

krásný víkend holky!

dudule
22. kvě 2009

Pavli: 2 h před svatbou? Tak to si děláš prču, ne? Ty jo, závidím ti tvé nervy🙂 Já jdu už na šestou ke kadeřnici, aby se to všechno vůbec stihlo 😉 Zatím papa, kočky, musím jít něco robit, přijdu asi ještě v noci nebo zítra 😉

dudule
22. kvě 2009

Gab: přesně chápu, jak tě štve, že se tě všichni vyptávají, je jim po tvém těhu PRD! 😠 Až budeš sama něco chtít říct, tak to uděláš. Co se vůbec cizí lidi do takových intimních věcí s prominutím ser...?
Jojo, na svatbu už se moc těším, ale taky se bojííííím, aby všechno klaplo a tak vůbec... 😅

kuratkol
22. kvě 2009

Ahojky 🙂 Tak ultrazvuk máme za sebou 🙂 Budou 3 nebo 4 🙂 Už se tááák těšíme.... Už 17.6. je uvidíme....
Když to nejde nám, tak jsme nechali oplodnit hafíka jorkšírka. Po druhém pokusu mu dala a čeká 3-4 štěnátka. Hurááááá 🙂 2 si vezmeme 🙂

lenicenka17
22. kvě 2009

dudule:já to měla v albíčku ale jen dopoledne už sem to stála...

lenicenka17
22. kvě 2009

sem to stáhla tam mělo být...
Jinak to vypadá na slavnostní konec MS uf uf 🙂 To sem na ten zítřek potřebovala 😀 😀 😀

blondynka400
22. kvě 2009

leni, že by konečně konec? 🙂

kuratkol, to jsi mě tedy dostala. Já si říkala co 3 nebo 4 😀

pavlisa, já tedy byla v pohodě a nic moc jsem neřešila. Ale úpcet si dort? Na to jsem fakt čas neměla 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:sem teď chtěla psát že asi jo a prdinu sem šla na WC a opět v plné polní... 😠 😠 😠 no to je už na blázinec a přitom půl dne to bylo úplně super po MS ani památka...

lenicenka17
22. kvě 2009

holky prosímvás kde tu kupujete ovu testy?Já byla unás lékarni-máme 2 v jedné neměli a ve druhé jen po 1ks/69kc takže bych raděj větší balení...

blondynka400
22. kvě 2009

Leni, hm, tak to je fakt divný 😖 Ten kontryhle si pila nebo jsi začala až teď? 😕
K těm ovu testům, to je tedy drahota. Já kupovala naposledy 3ks za 110 kč, bylo to lékarně v nákupním komplexu (a to je jinak ta lékarna docela drahá...)... Ale oni mají všude jiné. Nechceš to zkusit tedy z netu? 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:už sem si písla na chrobacik ta je má po 15,- tak čekám co odepíše.
Kontryhel piji hned jak jsi mi jej poradila ale jen jednou denně až tento cyklus sem začla 2x

blondynka400
22. kvě 2009

leni, no timhle testům já moc nevěřím, zdájí se mi podezřele levné... Ale dudu je myslím má a je spokojená.... 😉
U toho konryhele je fakt důležité jenom do ovu. Navíc někomu nemusí sednout a pak způsobuje nerovnoměrý růst sliznice....

lenicenka17
22. kvě 2009

blondy:trošku polopatě na mě....
testy zkusím a uvidím... jeden mám za těch 70,- tak ten nechám až na den D 😀 😀 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

teď jsem z toho jelen tak mám pít kontryhel či ne... 😕 😨 😨 😨 😨

matava
22. kvě 2009

cau holky, tak prave jsem ybuchla uyasne spagety se syrem a kecupem, nekdy je takhle jedonoduche jidlo lepsi nez buhvi co 😉 jen kdybych to nezapijela malinikem...
objednala jsem se na pristi ctvrtek na mereni, tak jsem zvedava, no a muzik mi zatim jen poslal suchou sms, ze prijede az nekdy vecer misto odpoledne...
zkusim mu prpomenout, ze zitra mame to vyroci, tak snad ho to trochu "nakopne"....

lenicenka17
22. kvě 2009

matava:ahojík to věřím že jsi si pošmákla úplně jsi mi udělal chutě vše potřebné doma mám,tak žeby???? 😕 😕 😀 😀 😀
Určo mu to připomeň unás je i taková dohoda než být pak zklamaná mám mu to připomínat 🙂 🙂

blondynka400
22. kvě 2009

leni, jen ho nepij, neboj. To je jen u minima případů... S tím tvým stavajícím "problémem" to nemá nic společného 😉

matava, náhodou takové obyčejné těstoviny jaou občas fajn 😵 Na jaké meření? 😕
Jaké výročí? Si snad vzpomene sám, ne? 😀

matava
22. kvě 2009

no vcera jste tady delaly chute vy me, tak jsem rada, ze jsem vam to dnes mohla trosku vratit 😀

matava
22. kvě 2009

na folikulimetrii, minule me videla ve 14DC a ted jsme objednana v 18DC a piju malinik a pravidelne beru kyselinu, tak jsem na to zvedava co tam uvidi 😀

matava
22. kvě 2009

vyroci 5let od prvniho sexiku ehm... 😉 takze v nasi situaci to bude zajimave..od te doby to pocitame jako ofiko chozeni 😀 no ale on na to klasicky zapomina, od svatby se vymlouva, ze bere vyroci ted jen to svatebni, ale minuly rok mi neprinesl ani kytku...tak to me mrzelo fakt hodne, obzvlaste kdyz jsem na to od kvetna cekala...jenze kdyz je to ted kulaty, tak by mi mohl aspon udelat radost a smaznout ted aktualne ty ctyri tydny..... 😒

matava
22. kvě 2009

pavlisa a kuratkol, koukam, ze jste takove psi maminky, to je krasne 😉 to ja do panelaku zadnyho psa nechci ani malyho, beru to i ze sobeckeho duvodu, ze si nechci nechat vencenim atd ridit svuj cas.. 😒

blondynka400
22. kvě 2009

matava, jak ti chutná maliník? 😀
S tím psem, to jsme na tom stejně... Já ho nechci na do domečku....
Ale někteří pejskové jsou krásní 😅

Ježíš výročí od prvního sexíku jo? To mi tedy nedržíme, já si přesně nepamatuju ani den, kdy jsme se seznámili 😝 😀 . Uvidíš, třeba překvapí....

matava
22. kvě 2009

takze az do svatby jste zadny vyroci neslavili?
no u toho sexiku uz proste bylo jasny ze jen kamosi nezustanem, my jsme se tomu totiz snazili branit.. 😀

blondynka400
22. kvě 2009

matava, nene, my na to ani jeden moc nejsme...
No to u nás to byla láska na první pohled, takže všechno bylo hned jasné 😀

matava
22. kvě 2009

no prave ze u nas vlastne taky, ale on byl zadany...takze behem par dni-tydnu jsme si rikali jak skveli jsme kamosi pze jsme stale kecali o vsem moznem a hoden si rozumeli, pak jsme presli do faze ze jsme jak bracha a segra, ze to naladeni se na sebe proste ani neni mozne a ze to prekracuje meze jakehokoliv kamaradstvi...ja se branila dyl, nechtela jsem nicit vztah, to on to rozsekl 😀 proste me ulovil 😀 jojo, kde jsou ty casy 😀

matava
22. kvě 2009

ja na slaveni jsem z toho hlediska ze aspon nekdy bych tu kytku dostat mohla 😀 a je to dalsi dobry duvod proc jit do restaurace 😀 zrovna dnes mi prisla zase nabidka menu 2 za 1 do zatisigroup... 😉

blondynka400
22. kvě 2009

matava, no já tenkrát taky někoho měla, ale poměrně rychle jsem to skončila... A manžel byl zorvna v tu chvíli volný 😀
Tak uvidíš, jak to dopadne. Jinak určitě, proč ne 😵

lenerka
22. kvě 2009

ahoj

leni pěkná sukně 😉
škoda,že už jí v albíčku nemáš

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru