Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
20. črc 2009

no jasně, že bude všechno ok, za 14 dní vám tady ukážu těhu testík s dvěma čárkama, budete čubrnět 😀

blondynka400
20. črc 2009

pavlisa, už se těším 😵 😵

kuratkol
20. črc 2009

Pavlisa: Tvůj optimismus bych chtěla mít.....

eliska_v
20. črc 2009

Holky, já věřím, že tenhle měsíc už to vyjde!!! 😉

kuratkol
20. črc 2009

Víš, že já už tomu nevěřím .... 😒

eliska_v
20. črc 2009

kuratkol: Věř... 😵 😵
Já se těším na výsledky na spermio.... 😉

matava
20. črc 2009

holky, chvalim optimismus a zdravim blondy po delsi dobe 😀
kuratkol, ty uz jsi zpatky z ameriky?
rano jsem byla na hormonech, zitra jdem oba na genetiku a oba jdeme, tedy kazdy zvlast, pristi tyden na vysledky hormonu a ja k tomu i na folikulometrii, ale stejne to je na nic...
holky, toho apolinare vsichni moc chvali z hlediska caru = doktori, pristup, ale vsichni si i svorne stezuji na to prostredi, fakt skoda...no ale ja k nim potom taky zacnu chodit a muz si bude muset na ty kabinky zvyknout a vzit si tam priste vlastni casopis 😀

eliska_v
20. črc 2009

matava: Jdeme na spermio 7.8. ve 13 hod, takže potom podávám info... 😉

kualalik
20. črc 2009

čus ženy 😵

tak jsem se ted krásně narvala, že mám obavy, abych dneska usnula 😀 jináč hlásím dnes 18 DC, ve středu dám ovulační test, mudra říkala, že mi zrajou vejce dýl 😀 a než odjedeme na fesťák, tak to musíme pokrejt 😀

gab123
20. črc 2009

Ahoj holky tak mi na genetice vše o.k jsme už velký 27cm a 450g tak mám radost už se snad nic nestane!

kuratkol
20. črc 2009

matava: Ano, jsem zpátky z Ameriky už.... bohužel....zase v práci....

blondynka400
21. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes ráno po dlouhé době cvičit, bylo to naprosto super 😵

kuratkol, a jak bylo v Americe? 😵 Jak vidím, v optimismu ti to moc nepomohlo....

gab, je vy už jste velký, to bude kluk jak buk 😀. Hlavně že je vše ok, neboj to už sis toho protrpěla dost, teď už bude všechno ok 😉

kualalik, čus ženo, kampak vyrážíte na fesťák? 😕

matava, Apolinář má výborné výsledky, jen je tam občas prý dlouhá čekací doba a jak píšeš prostředí nic moc, ale zas tam jso poměrně kapacity....

rennik
autor
21. črc 2009

Ahoj holky všechny zdravím jsem tu jen na skok ale večer kolem 21 h se ukážu už jsem s váma pořádně nepokecala ani nepamatuju. Tak to musím napravit.Zatím pa a těším se na vás na večer 🙂

pavlisa
21. črc 2009

Kuratkol: musím být optimistka, je tolik hezkých věcí na světě, když prostě to mimi nepůjde "přirozenou" cestou, tak doktoři umí zázraky a já vím, že jednou toho drobka v náručí držet prostě budu 😉
a chci být veselá a šťastná máma.
Já mám taky depky, v práci mě to neba, kamarádky se mi odstěhovaly (co otěhotněly) zpátky na Moravu, miluju les a louky a v Praze mám smog a davy lidí, takže je mi někdy i smutno, ale co nadělám.
Nic.
To je prostě život.
A na splín si dám něco dobrého, nebo si jdu zacvičit.

Holky, vydržme to, jednou to fakt přijde 🙂

matava
21. črc 2009

cau holky, tak genetiku mame za sebou..horkotezko jsme vzpominali na nemoci v rodinach a presvedcilo me to o tom, ze to mamce reknu..chci se ji zeptat, jestli v rodine nebyly potraty nebo jine geneticke vady..sama to nevim.. bylo skvele, ze jsme meli uy muzovu diagnozu, takze mu udelali jeste jeden odber na vic na cystickou fibrozu, vysledky budou tak za sest tydnu...aspon, ze ty hormony se dozvime driv...
kuratkol, muj sen je new york na tyden o vanocich, kazdy den jednu ctvrt a k tomu si odtama privezt nejaky super kvalitni fotacek 😀
pavliso, netruchli...jestli chces, muzem dat nekdy sraza, kdytak mi pisni do IP..
to plati i pro ostatni smaozrejme 😀 klidopido jsem tu k dispozici i v osobnim provedeni 😀
renniku, uz jsi tu? 😉
blondy, uz jsi zvladla vsechny navstevy?
gab, muz mi dnes rekl, ze by taky chtel kluka, tak snad se nepotvrdi ta fibroza, to pak muzou byt jen holcicky..i kdyz samozrejme berem vsechno, i dvojcata 😀
kualalik, mam stejnou otazku jak blondy, tak sup sem s odpovedi 😀

kualalik
21. črc 2009

Zdárec ženy 😵

Blondy, Matava, jedeme směr Český ráj - Turnov - Benátská noc. Jen se trochu obávám toho, že bude ošklivě 🙄

Mimo jiné, v pátek jdu na stříhačku a barvičku, tak že zas budu nakrátko, juchůůůů 😀

rennik
autor
21. črc 2009

ahoj holky jsem zde zdravím všechny 🙂

matava
21. črc 2009

teda kualalik, jdes do letniho sestrihu, jo? no tak aspon kdyz zmoknes, tak vlasy nebudes muset dlouho susit 😀
my jedem ve ctvrtek vecer do krkonos do fajnoveho hotelu s kamosi a mae pripravene pro jistotu suche i mokre varianty programu a tesim se na obe, takze zkalamana se urcite nevratim a jsem rada, ze mi uz konci MS a uziju si jejich hotelovu nabidku 😉
ahoj renniku, tak uz nakupujete pro mimco?

matava
21. črc 2009

my mame v praci odmenovaci system..dostavame body a na webovkach si za ne musu neco koupit..no a ted nam bylo receno, ze to pry davaj na hold, takze uz tam ani nebudou pridavat nove darecky..takze co jsem si nasusnila, tak jsem ted sla jakoze na nakup..no a ja vim, ze se to nema..ale..koupila jsem uz chicco kocarek, sportacka a ktomu jidelni zidlicku....do prace to neposilam, ale rovnou domu..nechci, aby na me vsichni zkoumave hledeli 😀

rennik
autor
21. črc 2009

ahoj matav jo pomaličku nakupujem máme pro něj hlavně oblečení, jako svatební dar jsme dostali autosedačku tak máme aspoň něco, plánujeme koknout po kočárku a postýlce. Dneska je Luki zas akční od 20.00 se furt převaluje a kroutí tak nevím kdy hodlá jít spát 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

rennik
autor
21. črc 2009

jej nevím co se mi to tu nahodilo za blbiny 😲

rennik
autor
21. črc 2009

jste tu ještě holky??

eliska_v
21. črc 2009

Ahojky rennik. 😵 😵

eliska_v
21. črc 2009

Tak koukám, že se Ti to už taky pěkně blíží... 😉 😉

matava
21. črc 2009

mas hezky termin porodu, hezky v klidu mesic pred Vanoci, abzste se pekne v klidu poznali a oslavili pak svatky..to jeste pak levou zadni zvladnes napict tak deset druhu cukrovi 😀

pavlisa
22. črc 2009

jee, kualalik: Český ráj, tam je to fakt jako v ráji 🙂 byli jsme tam v dubnu a bylo to parádní.

jinak jsem dneska 18DC, ovuše podle teploty nikde, včera konečně pozitivní ovu test, a to teda okamžitě naskočila tlustá druhá čára, nicméně pořád mě dost píchá v podbříšku na pravé straně, občas i vlevo, takže si myslím, že to vajíčko bude mít velikost asi golfového míčku, protože to je teda bolest..

blondynka400
22. črc 2009

Ahoj holky,

renník, no jo, nějak na náš kašleš 😀
No já tedy zatím nemám vůbec nic a ještě to tak nějakou dobu asi zůstane. Abych pravdu řekla, nějak mě to nakupování neláká, asi jsem divná
😝ku 😀
kualalik, tak to si to užij, tam to znám více než dobře 😀

matava, no to máš tedy celou výbavu
😀

pavlisa, tak to jsou dobré zrpávy, tak to dneska a zítra neflákejte 😎

pavlisa
22. črc 2009

blondy,
však na nákupy máš ještě čas, ne? ono to pak přijde 🙂

jinak my to neflákáme, pracujeme na tom, ne teda obden, jak je asi doporučováno, ale přiznám se že denně už 4 dny, já totiž pořád čekala, kdy ta ovu přijde a ono nic..no tak pokračujem než dorazí 😉
Ale je to fajn, vůbec to nebereme jako že musíme, lepší odreagovaní od světa okolo si stejně neumím představit 😉

eliska_v
22. črc 2009

Holky já to nechápu... už jsem myslela, že MS bude končit a teď jsem začala zase trochu krvácet.. ☹

blondynka400
22. črc 2009

pavlisa, no spíš jen z donucení to přijde.... Tak mám, ale když se koukneš do alba k holkám, které jsou na tom časově stejně jako já, poněkud zaostávám 😀
Tak to je fajn, že to berete takhle 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru