Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
8. bře 2009

Jojo, to jsem už všechno četla...

luciasek001
8. bře 2009

Aha, takže nic novýho...

kuratkol
8. bře 2009

Už se tak nemůžu dočkat, až to zkusíme poprvé.... Nesmím na to tak myslet.

blondynka400
8. bře 2009

luciasek, tak to máš fajn, ne?

kuratkol, taky jsem se nemohla dočkat, ale nějak se žádná změna nekonala... 😀

luciasek001
8. bře 2009

Jo docela jo, občas je fofr, ale nestěžuju si. Jde to.
U mě je to to samé. Prostě jsme to zkusili, ale změna taky nenastala 😅

kuratkol
8. bře 2009

Moooc doufám, že se u nás bude konat 🙂 .

luciasek001
8. bře 2009

Třeba to vyjde hned.

blondynka400
8. bře 2009

Třeba ano.... Já jsem tou změnou myslela třeba v sexu, nebo tak celkově. Ale je to pořád stejné. A v podstatě je to dobře 🙂

lenerka
8. bře 2009

marti nová fotka,super 😉

akzeret1
8. bře 2009

Dobrý večer 🙂
Luci zdravim:dík za pochvalu,tam byli malý snad 3 měsíce,strašně to letí,chybí mi to hodnoučký mimčo,ale ta práce s nim,ted je to taková vztekací slečna,moc se nechce mazlit už mi vyrostla ☹

blondynka400
8. bře 2009

akzeret, ono to zas přijde. Ty dva roky to je takový ten "blbý" věk . No a navíc si za pár dní zaděláte už na nové, ne? 😵 Takže budeš mít velkou slečnu a malé miminko 😵 . Chtěla by jsi holčičku nebo chlapečka? Jestli jsi to už psala, promiň, uteklo mi to....

kuratkol
8. bře 2009

Já holčičku...

gab123
8. bře 2009

Ahoj holky vy jste toho napsali,že mi to dá práci
vše do číst!
já jdu zítra s manžou pro poslední výsledky z imunol. tak jsme zvědavý co nám poví.Dnes mám ovulaci tak jsme to skoušeli už od středy jsem zvědavá zda stoho něco bude.
Renník mám ty samé problémy co ty při ovulce mě šíleně bolý leví vajoch nemůžu ani chodit tak aspon vím,že jeden funguje! 🙂
Taky by jsem si přála,aby to bylo hned,ale o tom pochybuju ☹jinak manža si přeje moooc kluka,ale hlavně aby jsme měli ná ký mě je to jedno!At to bude kluk nebo holka tak bude chodit v gumovkách na ryby nebo prý běhat po hřišti a hrát házenou 😲Hlavně náký 😀

zatím pa ozvu se zítra jak jsme dopadl ipapa

rennik
autor
9. bře 2009

ahoj holky tak jsem zvědavá co toho našeho včerejšího snažilkování bude 😀 dorazil i ukázkový hleník 😀

Blondynka: jo jsme na tom zhruba podobně já bych měla dostat MS 19 a ty? Byla bych ráda kdyby nedorazila 😀 😀 😀
gab123: tak jsem ráda že nejsem sama co to takhle pociťuje, k večeru už mi bylo dobře takže jsme mohlu v poklidu sexíkovat 😀 Ale je to zvláštní jako by fakt fungoval jen jeden. No nechám se překvapit.

Kuratkol: krásné šatičky, já už se na svatbu strašně těším, ale to určitě každá nevěsta. Utíká to jako voda. 😉

kuratkol
9. bře 2009

rennik: Já budu ráda, až bude po svatbě... Nejsem ráda středem pozornosti...

blondynka400
9. bře 2009

kuratkol, no jako nevěta budeš středem pozornosti a to celý den 😀

renník, no já o den později, 20... 😀 . Taky bych byla radši, kdyyb nedorazila, ale nevím nevím...
Jinak mě se zdá, že mi také funguje jenom levý vaječník, který o sobě v období ovulace dává dost vědědt, takže holky nejste sami.... Jen by mě zajímalo, proč zrovna ten levý..

Který den si myslíš že si měla ovu?

gab, určitě dej vědět
🙂

kualalik
9. bře 2009

Tak když počítám,že mám cykly běžně po 33 dnech,tak by mrška měla dojít 20.3. 😀

blondynka400
9. bře 2009

kualalik, tak to jsme na stejno 🙂 . Jestli si dobře pamatuju, tak manžel přijel správně na ovu, ne? 😉 Jinak mě se spíše osvědčilo počítat příchod Ms podle toho, kdyb proběhla ovu, jelikož mám luteální fázi vždy stejně dlouhou, ale ovu chodí různě.... A z toho jsou ne úplně pravidelné cykly.... Co vm, tak to má takto většina žen 🙂

kualalik
9. bře 2009

blondynka, přijel včas, ale jestli se to nějak promítne do podoby dvou čárek na testu.. nevím.. já jsem realistický pesimista a beru věci spíš tak,že dopadnou jinak než ku prospěchu 🙂 přemýšlela jsem,že bych příští neděli zkusila testnout... 😅 nedočkavec nedočkavá jsem... 😎

blondynka400
9. bře 2009

kualalik, zas pak nemůžeš být zklamaná. Já jsem jak kdy.... Být tebou bych se netestovala, fakt mi to přijde zbytečné, člověk je pak zbytečně smutný (i když třeba těhu jsi), nebo zachytíš rané těhu, které se neudrží a pak je z toho člověk ještě víc zklamaný... Těch pár dní do MS se přece vydtžet dá 😉

kualalik
9. bře 2009

blondynka, jen doufám, že nebudu mít jeden z mých mega dlouhých cyklů 😀 a to bylo 45 dní 😀 do bych asi fakt nedala 😀

blondynka400
9. bře 2009

kualalik, tak jestli jsi uměla dle ovu testů ovu, tak to asi nehrozí... I když on občas utroš v tomto zlobí..... Přirozená luteální fáte takto dlouho trvat snad ani nemůže 😉

kualalik
9. bře 2009

a je fakt možný, aby utrogestan neumožnil ovu,aby byla? dost jsem to tady četla...

blondynka400
9. bře 2009

kualali, no když ho začneš brát brzo, tzn. tehdy, když ovu ještě neproběhla, tak ano. Protože do sebe dáš syntetický progesteron, který produkuje v normálu žluté tělísko po ovu. Tudíž tělo můžeš zblbnout a k ovu nedojde. Za mormální situace ny ale blokovt ovu neměl

kualalik
9. bře 2009

hm, já že ho beru od 16 DC a ovu podle testů byla někde kolem 18. - 20. DC ..... 😒

blondynka400
9. bře 2009

a BT neměříš? Podle toho by jsi poznala zda ovu opravdu proběhla. To ovu trest bohužel neumí... I když utroš teplotu zvyšuje, i tak se to dá poznat.... Jinak uvidíš, nebuš smutná 😉

kualalik
9. bře 2009

BT kvůli utr neměřím... když jsem to ted vydržela od července každý měsíc,tak vydržím i tento cyklus 😵
Jen mám hrůzu z toho,že jak vlezu do práce,tak zas budu mít hlavu jak pátrací balón 🙄 stres, pozdní příchody domů... a to ještě netuší,že budu potřebovat koncem měsíce volno na lítání po doktorech...

Jdu si dát kafó a vypustit bafušu na zahradu... 😵

blondynka400
9. bře 2009

No co vím, tak se dá měřit i utrošem, jen musíš počítat s tím, že přibližně o 2 desetinky teplotu zvyšuje...

Tak třeba ti zas práce pomůže, že na to nebudeš tolik myslet. Ale záleží na tom, co taky děláš....

rennik
autor
9. bře 2009

blondynka: myslím si že byla včera, protože BT hodně vystoupala až o 4 stupně a navíc k tomu ten ukázkový hlen a bolest vaječníku takže myslím že včera, neměla jsem sice už žádný ovu test, ale i tak si myslím že byla. Podle výpočtů měla dorazit 6, ale nic tomu nenasvědčovalo.Dneska jsem si koupila ovu test v práci a čárka je ale zase slabší a BT ráno zase klesla takže to vypadá na ten včerejšek a proto jsme se mooooooc snažili 😀 Já mám dostat MS 19 takže jsme na tom holky fakt podobně 😀 jsem zvědavá komu se to podaří.

Kuratkol: já sice taky nemám ráda být středem pozornosti, před více lidma jsem nervózní jak sáňky v létě, myslím tím co se týče přednášek atd. ale na svatbu se moc těším. Bude nás cca 60 lidí tak snad se budou všichni dobře bavit a nikdo se tam nepopere 😀

kualalik
9. bře 2009

blondynka, asi si sednu na nějaký čas na pokladnu,přepážku bych po tak dlouhé době nezvládla, plno nových věcí v práci a já bych houbeles věděla... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru