Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
18. srp 2009

kuratkol, písnu ti do IP 😉

kuratkol
18. srp 2009

Díky

matava
18. srp 2009

ahoj holky, dekuji za podporu..to potesi..me se ten cas ted hrooozne vlece..mam nafouknuty bricho, pred tydnem jsem dobrala duphaston a mrcha stale nikde..., jsem tedy 32DC a evidentne ani tohle mi ten cyklus nezkrati..hmm 😒 aktivit mam hodne, stale mame navstevy nebo my nekam chodime ale cekani na vysledky genetiky a na prvni rande s carem je dlouhe...
ale dost predMSackeho fnukani 😉 ...takze ELIIIIIIIIIIIIIIIIII MOOOOC GRATULUJIIIIII BUDOUCI MAMINKO..TEDY TO JE ALE PLODNY MESIC 😀 😀 takze dalsi kuratkol, dudu a pak konecne ja, tak sup holky na to at se na me dostane taky rada 😀 😀

kuratkol
18. srp 2009

matava: Kéž by.....už to bylo....

rennik
autor
19. srp 2009

elis teď jsem si přečetla tu krásnou novinu- strašně velká gratulace, hurááááááá další těhulka to je super že se začlo dařit, držím palečky všem zbývajícím snažilkám.

blondynka400
19. srp 2009

kuratkol, já tu tabulku chci upravit a dám jí tam, neboj.
Jinak být tebou bych taky změnila doktora a nebo si to zaplatila sama, není to nic drahého... Koukni třeba na matavu, rok by se snažili a úplně zbytečně... 😝
Jinka gynekologů je v Praze docela dost, i těch co berou a neplatí se u nich nic, zkus se pořádně kouknout. Ne na net, ale vem si zlaté stránky a pár si jich obvolej 😉

kualalik, dělal ti UTZ? Byl vidět gestasční váček? Nebo už srdíčko? Ale jestli jso měla ovu později a jsi podle MS to co píšeš, tak to by bylo asi brzo... To jsem ale zvědavá, co? 😀

lenerka
19. srp 2009

kuratkol

když jsi z tý Prahy tak já ti taky doporučuji Genett v Praze na Letné
jsou tam fakt dobrý
pomohli x lidem
a já tam taky chodím na kontroly s mimčem sice si to platím,ale nezrujnuje mě to
určitě si tam zavolej
maj toho tam moc

držím moc palečky

lenerka
19. srp 2009

jé Eli to budeš mít možná býka 🙂

blondynka400
19. srp 2009

Holky tak máme nazpátek tabulku, ale není v ní úplně všechno vyplněné. Nebo kdyby jste tam měla některá něco špatně, dejte mi vědět, opravím 😎

kuratkol
19. srp 2009

Blondy: Já mám změnu, už další cyklus. MS 21.8., 7. snažení. Ale už mi tam prosím napiš MS 18.9., 8.snažení. Díky

blondynka400
19. srp 2009

kuratkol, jak to? MS ještě nepřišla ne? 😕

kuratkol
19. srp 2009

Ale jo, 2 dny před mám už takové špinění a to dnes mám, takže je to jasné.

kuratkol
19. srp 2009

Blondy: Co teď děláš? Chodíš k moři?

kuratkol
19. srp 2009

Blondy: Napiš mi prosím MS 18.9., 7.snažení. jsem to přepočítala podle fertility. Díky

eliska_v
19. srp 2009

Ahojky holky.
Tak jsem to našim chtěla říct až toho 8.9. až to budeme mít potvrzené od Dr., ale moje maminka na mě pozná úplně všechno!!! Takže naši už to vědí a i tchýně a všichno to vzali úžasně!! jsem fakt ráda, hlavně aby teď bylo všechno v pohodě a toho 8.9. se nám mimísek ukázal..... 😵 😵 😵 😵

Všem děkuju za gratulace!!! 😵 😵 😵 😵 😵

rennik
autor
19. srp 2009

elis neboj určitě se miminko ukáže v celé své kráse 😉

eliska_v
19. srp 2009

rennik: To doufám...Už se na něj strašně mooooc těším!! Co říkáš na testíky?? Hezké čárečky,viď?? Další udělám v sobotu snad bude ještě silnější!! 😵 😵 😵

rennik
autor
19. srp 2009

jsou moc krásné,dobře ten pocit znám ,je to nepopsatelné štěstí, takžesi ho užívej co můžeš,hrozně to pak utíká, mě přijde že jsem si test dělala nedávno a už jsem ve 26tt fakt to hrozně letí, ale už se taky na mimčo moc těším,už aby tu byl. 😀

eliska_v
19. srp 2009

rennik: Hlavně, aby bylo všechno v pořádku!! To je teď jediné co si přeju!! 😵 😵

matava
19. srp 2009

ahoj holky, tak ja jasam, ze konecne ve 33DC jsem to pred hodkou dostala, krece docela silne, konecne zabraly 2 panadoly a k utiseni snad pomohlo i cuceni na atletiku v Berline, furt u toho slzim jaky tam jsou dojaky 😀
zitra se hned objednam k mudr na 12DC, tedy 13DC, pze pocgybuji, ze kvuli mne zacne s ordinackama v nedeli 😀
eli, ten pocit ti zavidim, ctu ted od ceske spisovatelky super knizku = plysova ves a zrovna rano jsme se dostala ke kapitole, kde si hlavni postava delala tehu testy..tak jsem ehm v plnym buse zakryvala slzy..vrele doporucuji, opravdu moc hezky napsany, s nadsazkou 😉
jo a holky, zapomnely jsme na pavlisu..ta je v podstate taky ze stare party a ceka az se zaradi mezi nastavajici maminky..takze holky jsou ted jak tri musketyrky, ja jsem ctvrta, trosku mimo ale to neva..ja vas jednou dozenu 😀 tak dobrou noc

blondynka400
20. srp 2009

kuratkol, ok, napíšu to jak si přeješ....
A co teď dělám? No občas zajdu k moři, ale ne moc často, jelikož na sluníčko nemůžu a ve stínu mě to úplně neba. Chodím každý den cvičit, pak jsem tu skoro celé léto měla různé návštěvy, takže si teď užívám toho, že mám klid a nika nemusím, předtím to bylo fakt hodně náročné... Navíc se mám teď po delší době i nějakou práci, tak to musím udělat. K tomu na domečku je pořád co dělat a od příštího týdne začínám zas učit tanec, hold léto končí 😀

renník, no máš pravdu,horzně to utíká, když si vemu, že za pár dní budu už v pátem měsíci 😀

matava, neboj, nejsi mimo, jsi naše. Jojo, pak jsem si uvědomila, že na pavlisu jsem zapoměla, se omlouvám 😔 . Kde vůbec je? Někde na dovolené? 😕
Jinak pochybuju, že by dr. kvůli tobě přišla v neděli 😀 . Naposledy jsem u ní byla asi hodinu, mě paní a slečny venku asi nenáviděly 😀 . Ale hold jsem s ní pár věcí potřebovala probrat, jak nemůžu chodit úplně standartně, jak se chodí....

kuratkol
20. srp 2009

Jojo, utíká vám to holky...... Až jedna za druhou porodíte, tak už nebudete mít čas chodit na koníka ....

matava
20. srp 2009

cauky, pavlisa je na dovce, ale nevim dokdy..
ja tam u ni tehdy byla taky hodinu..jsem hrozny pokrytec... 😀 sama to nemam rada se takhle vykecavat, ale co pak se ji da proste rict, ze uz musim jit?..obzvlaste kdyz to bylo odpo a to povidani o jejich kamaradkach, jejim chlapovi, sexu, znameni, dareckach atd bylo taaak zajimave 😀
no jdu k ni tedy v pondeli 31. odpo, ve 13DC, knizku beru s sebou 😉
kuratkol, nesmutni a konej....jak sis to rozmyslela napr s tim spermiogramem?....
jo a kdyby to nekoho zajimalo, tak prekazkar Svoboda postoupil suprove do finale, dnes ve 20.55, tusim.,.. 😀

snazilkadd
20. srp 2009

ahoj kočkyyyyyyyy
tak jsem zpátky z dovči ale ještě dnes jedeme k manželově mamince, slaví 60tku. Takže jdu za vama jen na chvili a zpatky budu až v ponděli, nemaji doma net. Takže popořadě:

ELIŠKOOOOOOOOO OBROVSKA GRATULACE!!!! 😀 No neříkala jsem to??? Já to předpovídala, akorat tě předběhla Kualalik 😉
Moc vám to holky přeju! U Eli to byla jen otazka času, Kualce pomohl až hormonalni profil a nasledně ty leky a jeřab, že? To je dobře. 😎

Kualalik, ja ten jerab taky beru, poctivě už 2. mesic, a taky si varim kontryhel a zacala jsem i s malinikem 🙂

Jinak ja tu mrchu nakonec dostala, ted jsem 4. DC a jdu prave y gyndy. Nebudu brat 3 mesice zadne clostyly apod. a v pondeli jdu taky na hormonalni profil. A pak 21DC opět odběry krve. A pak jeste pruchodnost vejcovodu - testy nejakym plynem... No a pak se uvidi...

Dnes jsem si vyzvedla manzovo spermio na papire, nic moc, poslu to Blondynce na analyzu 😉 Ale nakoupime leky a uvidime, jak dopadne dalsi spermio za 3 mesice. Pokud stejne, jako toto prvni, tak jdeme na umele. Prvni mi asi zkusi vstriknout ocistene sperma, pak teprve oplodneni v misce. No uvidime, dulezite ted je, jak dopadne ten hormonalni profil a druhy spermiogram. 😕

Jinak Kuratko, delala sis dalsi tehu testy? Cetla jsem, že dnes to mas dostat - dostala jsi nebo aspirujes na 3. tehulku? 😅

Musim sui vas jit docist pozpatku, nejak jste se mi tu behem moji dovci rozepsaly 🙂 Jo a nevite, kdy se vrati Pavlisa? Neco po ni nutne potrebuju - slibila mi pomoct s vyberem stenatka, hihi, je to tajne, vymyslely jsme to spolu, manža o ničem neví 😀

kuratkol
20. srp 2009

Dudu: Rozhodně na těhulku neaspiruju. Začala jsem pít kontryhel před měsíce a teď i jeřáb....zkouším prostě všechno....jo ještě listovku...... a MS jsem dostala o den dřív tj.dnes místo zítřka. Jinak my máme taky ty štěňátka 2 a příští víkend si je konečně můžeme odvézt domů. Hurá !!!

To je zajímavé vám všem mudr výjde vstříc a mně ne. To mě fakt štve..... ach jo....

matava
20. srp 2009

kuratkol, mne taky nevysla vstric, tak jsem ji zmenila....zalezi jen na nas co s tim vsim udelame... 😉
snazilkodd, vitej zpatky 😉

kuratkol
20. srp 2009

matava: Vidíš to... ne každý má štěstí na dobrou doktorku.... v září k ní zas jdu na kontrolu, tak jí to řeknu znovu a když nenapíše, změním ji...

lenerka
20. srp 2009

kuratkol

a zkusíš ten genett na letný?

kuratkol
20. srp 2009

nevím, štve mě, že platím tolik peněz na zdravotní pojištění a pak si musím vyšetření zaplatit..... asi mi nic jiného nezbude.... a to táta žije s gynekoložkou....

lenerka
20. srp 2009

no to je pěkný
a ona by ti nemohla pomoct?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru