Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
12. zář 2009

dobre ranao kuratkol, venku je sice klendra ale slunickove, takze se v pocasi netrefili, i kdyz na dnesni nakupy by mi ani ten dest nevadil 😉 vcerejsek jsem si skvele uzila jen by v osm rano nemuseli zacit v baraku bourat vytah..no ale delaji to pro nase vetsi pohodli a hlavne ten vytah bude o kousek vetsi a vejdou se tam konecne kocarky 😀

matava
12. zář 2009

kuratkol, jak to teda mas s tim spermiogramem atd?...

matava
12. zář 2009

jinak ve ctvrtek jsme byli u mamky a hrde jsme ji hlasila vysledky genetiky..nevim co to do ni vjelo (teda vim, strach o jeji holcicku a budouci miminko ale stejne...)a temer kricela, kdyz jsem ji rekla, ze to zalezi na okolnostech zda budu po tom umelem na rizikovem...to byla smrst...manzilek jen koukal...jako ze jsem nezodpovedna, ze to ze si chodim s teplotou do prace je moje pitomost ale takhle (rozumejte sedenim u pohodove prace v kanclu..) budu ohrozovat sve dite a ze ona se mnou musela lezet od sedmeho mesice tehotenstvi az do porodu ve spitalu s nohama nahore a ze segra od dedy potratila dvojcatka a ja nevim co jeste...uf..no podpora jak blazen..kdyz ji reknu, ze tomu nerozumi, ze nevi muj zdravotni stav a to jak ted funguji umele oplodneni atd..tak se samozrejme nastve, jelikoz preci ma dve deti a hlavne ze nsemim zapominat, ze jsem v devatem mesici malem umrela na mnoho komplikaci najednou, ze pry se o me rikalo, ze jsem zazrak..ze by to ani lecktery dospelak neprezil...
ale zitra jdem zas vsichni do ambiente, maj tam slevu, brachova pritelka slavi narozky, tak ji od nich nechame zazpivat 😀

matava
12. zář 2009

jo a Kualalik, myslela jsem soutezici Zuzanu, 25let 😉

kualalik
12. zář 2009

brý ráno ženy 😵

matava, to víš, maminky mají vždycky strach a jak se říká i vždycky pravdu 😀 hold já jsem si to taky vyslechla a tak jsem radši jen přikyvovala a byla zticha. Ambiente ... závidím sakra 😀

Já jdu s naší bafuší k našim na oběd, pak pomůžu hlídat háďata od ségry a budeme si hrát na školu a s malým si budu číst, už se strašně těším 😀 Manžílek jede rožnit čuně na kšeft na jedny narozeniny, ale je to poblíž, tak že bude navečer doma.. ale aspoň budou zase nějaký korunky 😀
Jo a mám v albíčku hotovou komodu, na kterou se pak našroubuje ten dřevěný pultík na přebalování 😵

kualalik
12. zář 2009

matava, nene, s tou slečnou nemám nic společnýho 😉

kuratkol
12. zář 2009

matava: Koncem měsíce jdu k mojí mudr. na prohlídku, řeknu jí ještě jednou o žádanku na spermiogram. Když mi ji nedá, tak si to zaplatíme a najdu si novou doktorku. Doufám, že se Blondy zeptá té svojí.....jinak nevím, tam kam jsem volala, mají plno.... obvolávala jsem to podle www.znamylekar.cz.
Jééé Ambiente.... myslela jsi, že někdo tam má slevu nebo obecně, že tam mají slevu....to bysme tam taky mohli zítra zajít na oběd 🙂 Miluju to tam....

kualalik: Ahojky.... dělá čuníky na kšeft ? to ho nemůže bavit jen se dívat 🙂

kualalik
12. zář 2009

kuratkol, je pravda, že manžel je prasečí muž 😀 miluje pašíka na rožni 😉 a tak jak ořezává maso, tak si taky uřízne 😀 jojo, dělá čuníky na kšeft, udělal si na to extra dva grily a jezdí po akcích a má to jako vedlejšák 😉 😀 ted přes prázdniny skoro nestíhal, samá svatba, narozeniny 😉

matava
12. zář 2009

ahaa, kualalik, tak to sorry, jsme myslela, zes tu psala, ze znas nekoho z hadej kdo sem a z dum snu, tak to jsme zase asi mimo..nojono, to je to stari 😀
holky, ta sleva je z marianne, jak maji tento vikend tu megaakci se slevovyma kuponkama na vsechno mozny, tak na ambi maji 20 procent slevu do jakeholiv ambiente s platbou do 18hodin tento vikend a jeste dostanem stokorunovou poukazku na priste 😀

kuratkol
12. zář 2009

kualalik: To musí bavit, jinak je to podle mě dost opruz celý den u toho stát..... Můj strejda si taky udělal vlastní gril i má speciální recept na naložení čuníka, který nikomu nechce říct.... ale čuníka děla výbornýho !!! Já to taky můžu, ale bohužel je to jeden ze dvou spouštěčů mých žluč.kolapsů....

matava: Kde vezmeš kuponky ? V časáku ?

matava
12. zář 2009

kuratkol, presne tak, v aktualni marianne, plati to jen ted..a je tam hroamda jinych uuuzasnych kuponku, vse slevy od 2O procent vyse na obleceni, sluzby ale trebas i coffeahaven, sporici ucty atd..fakt to stoji za to, jsem se o to podelila s rodinou a kolegynema a vsichni jsme spokojeni 😀
teda kuallaik, to je dobry vedet, az nekdy budem mit prostory na party, tak se tvemu muzi urcite ozveme, ted by se na nas panelakovy balkon jen tezko vesel 😀

kuratkol
12. zář 2009

matava: Myslíš, že sleva 20% platí pro všechny u stolu ? Jsem hned zavolala manžílkovi, aby mi časopis sehnal. Už ho máme doma a máme rezervaci na zítřejší obídek 🙂

rennik
autor
12. zář 2009

Ahoj holky zdravím všechny při sobotě:

Manžílek mi odjel do práce na odpolední tak jsem sama a nudím se. Ráno jsem zavařovala a teď odpočívám, v telce taky nic moc nehraje a venku je škaredě tak nevím co dneska budu dělat. 😖

matava
12. zář 2009

kuratkol a kam jdete? my mame rezervacku do slovace na 13h, tak treba se tam uvidime 😀 tak nejak automaticky predpokladam, ze dvacet procent je na celkovou utratu, nepisou tam nic o tom, ze to je jen pro jednoho...ja jsem se ted vratila z chodova, mam cervenou tasku marianne, dve tricka z espritu, pro manzilka jsem koupila za vic jak sedm stovek dalsi vitaminy, knizku, polstar a na konec jsme si dali jedna plus jedna kava v cofeea heaven a zitra budem pokracovat, uf 😀
renniku, na netu je hromada poradu na zkouknuti at uz na ceskatelevize.cz nebo nova.cz...maji tam videoteky vsech moznych poradu, urcite si vyberes, nebo skladej puzzle 😀

rennik
autor
12. zář 2009

matav jo já vím brouzdám po netu co to dá. 🙂

kuratkol
12. zář 2009

matava: Jdeme do Slováče na 12. Právě to zkoumáme a myslíme si, že je to pro jednoho... je tam napsáno "na každé jídlo", na webu http://www.marianne.cz/dnymarianne/img/sluzby_d... je napsáno na celý oběd. Tak nevím, jestli to není jen pro jednoho, to by tam bylo napsáno na celý účet nebo tak něco.... fakt nevím...

matava
12. zář 2009

kuratkol, ja jsem optimistka a urcite to plati na cely ucet a pokud ne, tak i tak si na tom radi posmaknem a dvacet procent aspon na jedno jidlo je fajn..ale tak tam zkus brnknout 😉

matava
12. zář 2009

nebo pockej, ja tam brnknu, stejne tam budu volat kvuli narozkam, dam vedet 😉

matava
12. zář 2009

hm, tak naivka i 28 letech 😉 je to na to jedno jidlo, ale i tak je to fajn, stejne jsme se tam chystali uz dlouho a stovka kuponek na priste se taky hodi 😀 dokonce pani povidala, ze se daji kuponky scitat, ale jine uz nemam a koupit si kvuli tomu dalsi casak se mi nechce..jee, ja uz se tam tak tesim..
zitra nasi skupinku poznas, ze brachove pritelkyni budou zpivat k narozkam 😀

kuratkol
12. zář 2009

my jdeme do kuřáku.... když koupíš další časák, tak těch 60 Kč za časák se ti vrátí 🙂

alzbeta.hod
12. zář 2009

ahojky sice už se snažíme déle než od března 09 ale snad to neva...

kualalik
12. zář 2009

ženy, jste se tu nějak rozjely 😀 Já jsem vypadla v 10:30 z baráku a dorazila domů před chvílí, super odpoledne s háďatama od ségryx 😀

alzbetko, nazdárek, to víš, že to neva 😵 tak nám o sobě napiš pár řádků, ať jsme v obraze 😀

alzbeta.hod
12. zář 2009

no asi tak...
je mi 25, snažíme se od srpna 08. Hned po svatbě jsme se snažili ale nic. Léčila jsem se 2,5roku na nepravidelnost cyklu, který mám konečně po tak dlouhé době 3x po sobě po 28dnech. Za což jsem mooooc ráda. Začala jsem měřit i BT tak snad se brzy zadaří... zapomněla jsem na něco???? 😀

matava
12. zář 2009

Cau Alzbet, vitej 😉 napada me, jestli uz jste premysleli o spermiogramu, to je jen z velkych piliru 😉

kualalik
12. zář 2009

nooo tak my jsme se začali snažit od července 08 ... s těmi cykly, to mi povídej, hrůza... upravily mi to až bylinky... užívala jsem Jeřáb a taky jsem bojovala se zvýšeným prolaktinem... 😒 ale díky bohu, přesně po roce jsem otěhotněla... 😀

a manžel/přítel je ok? 😅

matava
12. zář 2009

no, asi ten casak jeste promyslim, kolegyn, ktere si ho rady prectou, mam v praci dost 😀 my jsme v nekuracich (i kdyz bracha s pritelkyni strasne nenapadne kouri mamce tzv. za zady ale oni jsou jeste mladata, si asi vazne mysli, ze to proste z obleceni neni citit 😀 )

matava
12. zář 2009

kualalik, koukam, ze nas napadlo uplne to same, jelikoz hromada zenskych s nepravidelnym cyklem otehotni prirozenou cestou... 😉

alzbeta.hod
12. zář 2009

no to o spermiogramu přemýšlím stále ale do listopadu ještě vyčkám a pak myslím že manžela můj dr pošle. Ale jestli je ok zatím netuším... ☹

matava
12. zář 2009

jo a kualalik, hlasila jsme muzovi, ze az jednou budem oslavovat napr narozeni miminka, tak si pozvem tvyho muze no a samozrejme i tebe s miminkem jako doprovod 😉 on je na selatka jak divy, jednou na skotskych slavnostech na sychrove byl ochotny stat pulhodinovou frontu na bycka na rozni, ale byl vazne mnamkovy 😀

kualalik
12. zář 2009

alžbět, u chlapa to je jednodušší.. jedno vyšetření spermiogramu hooodně odhalí, tak že když je spermiogram v cajku, tak se můžeš soustředit na sebe.. můj manžel šel na spermio sám od sebe, páč chtěl vědět, jak na tom je... 😉 řekla jsem to mudře a ona jen vypsala žádanku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru