Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
8. dub 2010

Ahoj holky,
tak kualalik to má za sebou. Ale byla to asi síla. Malou ještě neviděla, míry taky neví, ale prý je to macek. Akorát ji přivezli na pokoj, prý to byla šílenost, v noci nespala, nechala si 2x píchnout epi, pak se krásně otevřela, ale finiš, došlo na kleště. Pak jí odvezlo na sál, hodně krvácela, má 5 stěhů. Snad jí nebude vadit, že jsem vám to napsala 😅

eliska_v
8. dub 2010

blondy: tak to je teda síla... 😅 Ale hlavně, že to má za sebou! Moc jí pozdravuj já jí sice taky napíšu, ale nechci teď rušit!
A že strašně moc gratuluju!! 😵 😵

blondynka400
9. dub 2010

Tak ještě doplňují míry, 50cm a 3,5 kg . Takže ideální miminko 🙂

luciasek001
9. dub 2010

Ahoj holky, teda koukám se s tim v tý porodnici moc nemazlili (řezníci) 😒 Tak hlavně, že jsou obě v pořádku.
Kualalik, moooooooc gratuluju a jsi statečná, že jsi to zvládla 😵 Odpočívej, budeš to potřebovat.

rennik
autor
9. dub 2010

Ahojky ještě jednou Kačence a Malé Marušce moooooooc gratuluju a opravdu klobouk dolů, musela to být fuška ale ženy jsou opravdu asi stvořené k tomu aby rodily děti, chlapi by to nepřežili!!!! Po svém porodu obdivuju každou maminku která porodí a skládám k ní hold protože to není nic jednoduchého, ale na druhou stranu teď určitě Kualaliček cítí neskutečné štěstí z toho malého uzlíčku, takže přeju oběma aby hodně nabíraly síly, odpočívaly a užívaly si každou minutku spolu 😀

blondynka400
9. dub 2010

renník, taky si myslím, že by to chlapi nezvládli 😀
Jojo, asi si chudinka docela vytrpěla, podle toho co mi psala.... ☹

dudunidu
9. dub 2010

ahooooooooooj holkyyyyyyyy
KUALALIČKU, tak to je krásná zpráva!!!!!!!! Moc gratulujuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A Blondy děkujeme za přetlumočení sms! 🙂

Teda holky, vy už máte porod za sebou, ale mě to teda pěkně děsí, jaká to může být hrůza a bolest. Obávám se, že nejen chlapi, ale ani já to nevydýchám! 😕 No ale nebudu se zbytečně předem děsit 😅

Jinak u mě žádné novinky, pořád čekám na ten první pořádný ultrazvuk, který bude příští středu...

A co jinak holky plánujete na víkend?

dudunidu
9. dub 2010

Jo ještě mám dotaz - používaly jste v těhotenství fertilityfriend nebo už ne? Nebo nějakou jinou stránku? Máte nějaké doporučení, prosím, kde se dočtu zajímavé info?

matava
10. dub 2010

ahoj holky, teda to jsem rada, ze to ma kualalik konecne za sebou..jdu ji napsat opozdenou gratulaci... 😉 dik blondy za info, musela jsi to dost prozivat i s ni...ja jsem zas vrba na telfonu kolegyni, ktera se klepe strachem, aby naopak tehotna nebyla...ale spis ten duch na testu byl jen plany poplach..nojo, kaazda si prejem neco jineho...jsem dnes nasla v interni poste zpravu od holky z azoospermie diskuze..chtela vedet, jak se nam s manzelem nakonec podarilo otehotnet atd..uff, asi jsem ji zrovna nepotesila tim, ze jsem tehotna diky novemu partnerovi.,.
jinak jsem furt nachcipana, piju zazvor a treba jen po blbym umyti nadobi si musim jit zas hned lehnout...uz se tesim na konec tretiho mesice jelikoz pevne doufam, ze se mi aspon castecne vrati ma stara energie.. 😀
vsem preji kraaasny vikend
jo a dudu, ja mam proste ruzne casaky atd...radeji si listuju doma nez cucim stale do pocitace 😉

kualalik
11. dub 2010

ahoj holky,zdravím vás z porodnice s přísatou malou🙂 díky všem za gratulace a podporu,já nějak moc nestíhala.. Jak už psala Blondy,byla to hrůza. Nevím,proč mi pichli podruhé ten spinál,sice jsem se po něm otevřela,ale o to míň jsem cítila,kdy nastupují tlak. Nebyla jsem schopna porodit placentu,pak už jsem dost krvácela.. Chudák muž,pamatuju si jen,jak mě odváželi na sál,manžela obdivuju a moc si ho vážím,co pro mě celou dobu dělal.. Ale vše se hojí.. Malá je poklad,celý táta.. Asi v úterý půjdeme domů.

eliska_v
11. dub 2010

Ahojky kualičku.
Tak to jsi statečná, že jsi to tak zvládla... A je fajn, že manžel byl oporou ... 😉 Až budeš doma, tak dej ňáké fotečky malé už se na ní mocinky moc těším.. 😉 😵
Úterý je za chvilinku a Ty budeš s malou doma... 😵

kualalik
11. dub 2010

eli,ahoj,promiň,že jsem ti nenapsala.. Ja mela zahlcenej tel,nejakych skoro 60 sms,hlavne jsem komunikovala s rodinou.

eliska_v
11. dub 2010

kualičku: To vůbec neřeš! Já jsem hlavně ráda, že jste obě dvě v pořádku a to je hlavní! 😵 😵 Už se těším až dáš fotečky 😵

lenerka
11. dub 2010

ahoj Kačí

je dobře,že jste obě v pořádku
a manžel je šikulka,že byl u vás
já taky toho mojeho obdivuju,že s náma zvládla oba porody 😉

lenerka
11. dub 2010

ahoj Eli

tak koukám,že už jsi 17tt
to to letí a jak se cítíš?už by jsi taky chtěla mrnouska u sebe co?

Kristýnka je hodná nemám s ní zatím žádné starosti
jí dobře,i když občas mě bolí bradavky,ale chci kojit,tak to musím vydržet
usmívá se a už reaguje na hračky
prostě šikulka 🙂
kačenka je strašně zlobivá snad se to srovná,ale taky umí být poklad

kuratkol
11. dub 2010

kualalik: Moooooc gratuluju ke zdravému mimi.... tak už to máš za sebou, teď už jen to hezké před sebou 😉

matava, dudu: Holky, moooc vám to přeju, užívejte svého krásného "stavu" 😀

blondynka400
12. dub 2010

dudu, neboj, zvládlsy to všechyn ženský, zvládneš to taky...
zkus tehotenskakalkulacka.cz. Tam je hezky reozepsaný, jak se mmičo vyvíjí, jak je velké a tak... 😉

kualalik, jsem ráda že jsi už v pohodě 😵 . On člověk na to špatné hodně rychle zapomene...
Tedy s tím epi to fakt nechápu, správně se má použít tak, aby na samotný porod už neúčinkoval, protože to se pak fakt blbě rodí... 😝 No co, to už nezměníme, hlavně že jste obě ok 😵 ¨

Ale holky co budete rodit, fakt si na to dejte pozor, epi je dob rá věc, ale musí se použít správně, a obhužel ve spoustě porodnic to neumí. Jo dudu a matava, co si vyberete za porofnice, za chvíli aby jste se regostrovaly 😀

eliska_v
12. dub 2010

lenerka ahojky.
Tak to víš, že bych chtěla mít už miminko u sebe!! 😉
Hlavně včera jsem měla střevní problémy a teda žádná sranda to nebyla..Pak mě ještě hodinu potom všem píchalo v podbříšku...ach jo! Ale furt si říkám, že je mimís snad ok! 😉

kualalik
12. dub 2010

Ahoj holky, tak jsme doma 😵

Blondy, ten spinál byl fajn, ale možná mi ho měli dát jen jednou... já fakt pak už moc neregistrovala, kdy mi přicházejí kontrakce a podle toho jsem vlastně nevěděla, kdy mám začít tlačit... tak že jsem zvládla vytlačit jen hlavičku ☹ pak přišly na řadu ty kleště a moje poslední síly... ☹

gab123
12. dub 2010

AHOJ HOLKY ASI JSEM TU 100LET NEBYLA UŽ VÁS JEN OBČAS ČTU A NEPÍŠU.
KUALÍK MOC GRATULUJI HLAVNĚ ŽE TO MÁŠ ZA SEBOU JE TO SÍLA .....,ALE MIMÍSEK ZA TO STOJÍ.VID... 😀
BLONDY MÁŠ PRÁZDNÉ ALBÍČKO, JAK PAK TO?
JINAK JSEM PROŠLA JEN ALBÍČKA Jak vám rostou mimískové sem tam jsem pročetla jak se máte.Moc sem ted nechodím,ale na vánoce chcem už znova tehulovat tak pak začnu zas psát.V albíčku mám mazánka tak pak koukněte.Dneska se nám prvně už převátil na bříško je to prostě miláček.
Kočičky jdu spát mějte se krásně a užívejte...

blondynka400
13. dub 2010

kualalik, no jo, to je právě to špatné použití... 😝 .Oni když se umí kleště dobře použít, není to žádná tragedie.
Vítej doma. A jak je? Co malá, všechno v pohodě? A kojení? Jde to? To mám otázek co? 😀 Jo a a ještě co nějaká fotečka? 😀

gab, ahoj, no nějak nesouhlasím s novými pravidly ohledně fotek, tak jsem vše smazala... O vánocích už chceš další mimi jo? 😀 Bude to muswet zas být s léky nebo to půjde tentokrát bez? 😕

gab123
13. dub 2010

blondy otěhotnění bude bez jak minule,ale půjdu znava na imunol.vyšetření s manžou zda bude nutný brát prednison na protilátky ty se během života mění tak uvidíme.Doufám,že to pak bude zas fofr hned na poprvé 😀
mě se ty to stránky líbí víc je to přehlednější.
jak semáte a co malá?
kualík jsi zasypala otázky jsem taky zvědavá jak zvládá!

kramlinka88
14. dub 2010

Ahoj holky 😉

tak se přidávám ke Gab, že jsem tu už 100 let nebyla, nebo respektive byla ale nebyl čas na psaní 😉

Kualalik: hrozně moc gratuluju k Marušce, asi sis vytrpěla :-/ Ale věřím, že ti to ten Váš poklad vynahradí 😉

Matava a Dudu: holky strašně moc Vám gratuluju k těhu, vážně si ten stav užívejte, je to nádhera 😉 A hlavně spěte, spěte, spěte co můžete, po porodu už se pořádně nevyspíte 😀

Jinak ten náš poklad už je pěkný macek, byli jsme včera v poradně v 6 týdnech a máme 60cm a 5,7kg, takže rosteme jak z vody a paní doktorka nás pochválila, že jsme moc šikovní 😉

blondynka400
14. dub 2010

gab, ale tak jo, tyhle sgtránky jsou lepší. už to i vychytali a lépe to funguje. Jen ty "pravidla" jsou ještě divnější než byly... 😝
Já se mám dobře, malá je šikulka, občas lehký problém sveščerním usínáním ale jinak pohoda. Plně kojím a roste jak z vody v 😀

kramli, 5,7, to je tedy pěkná váha 😀 . Myslela jsem si, že už se do téhle diskuze ani nepodíváš 😀

matava
14. dub 2010

Ahoj holky, to je prima, jak to tady zije a jak se mate fajn 😀
na spanek moc neni cas, dnes jsem si musela vzit dovolenou kvuli tomu, abych si aspon zabalila do italie a udelala nam toastiky na cestu..no a v cervnu bude svatba, takze jeste odpo jedem juknout na nejake prostory k obradu, hostine atd.. no fakt se nenudime 😀
blondy, premyslim o krci..pristi stredu jdu na utz, to uz dostanu prukazku? nebo kdy se dava? ze bych se pak uz nekde zaregistrovala..vsichni kolem me strasi s tim, ze by se to melo uz nekdy v osmym, devatym....

blondynka400
14. dub 2010

matava, když se s ní domluvíš, určitě ti jí dá... Ale mají to na starosti sestřičky, a víš jaké tam jsou... Standartně se dává po odběrech krve a ty jsou myslím v 10tt.
Hele do krče si můžeš jen zavolat, oni si tě zapíší do knihy a řeknou že máš přijít s průkazkou pro zazítko, ale nemusíš hned, já tam byla pak asi za 3 týdny. Fakt je tam lepší si zavolat a zapsat se hned, aby si pak neměla smůlu. Jinak Krč vřele doporučuju, i když jsme tam nakonec nerodila, ale měla jsme to v úmyslu 🙂

blondynka400
14. dub 2010

matava, jé já to nějak přehlídla, v červnu bude svatba? 😀 Vy tedy na to jdete hupem. Velká gratulace 😵

matava
14. dub 2010

aha, no tak to tam zkusim brnknout jeste dnes... 😉 dik za tip. a nic si neprehlidla..to je jen dalsi moje horka novinka.. 😀
pritel me nechce vystavovat soudu s exmanzelem a je celkove hodne tradicni typ, takze chce mit manzelku uz pred porodem..no a ja taky radeji budu rodit s novym prijmenim.. 😉 a jelikoz driv nez na konci cervna nemame cas, tak bude svatba na konci ctvrteho mesice..no budu si muset pujcit nejake pohodlne saty... 😀

blondynka400
14. dub 2010

matava, abch pravdu řekla, taky si myslím, že je to takle lepší. Pro vás oba i pro to mimčo 😉 . Hele já ve čtvrtém měsící neměla bříško ještě vůbec žádné. Ale i když budeš mít, šaty se daqjí vbrat bez problémů. Budeš se zas vdávat v bílém? 😕
Určitě tam brnkni, tím nic nezkazíš 😉

luciasek001
14. dub 2010

Ahoj holky, tady se to pěkně rozjelo 🙂
Kualalik, vítej doma a moc gratuluji k Marušce. Opatrujte se.
Matava, gratluju ke svatbičce, koukám, že se teda vůbec nestíháš nudit..... 😀 Tak at to klapne a vyberete nějaké pěkné místečko.

My jsme byli včera na 3 měsíční prohlídce spojené s očkováním. Tak máme 64 cm a 6,5 kg. Dostal 2. dávku rotavirů a 1. dávku pneumokoka a za měsíc další várka pneumokoka a 1. dávka hexavakcíny. Dnešní noc teda stála za to, byli jsme skoro každou hodinu vzhůru, pak měl i trochu zvýšenou teplotu. A nakonec se mu udělali drobný červený pupínky na bříšku. Asi z očkování. Takže taky mám o zábavu postaráno. Tak to nechci pak vidět reakci na hexavakcínu.

Mějte se krásně, ahoj všem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru