Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
23. zář 2011

@blondynka400 já bych teď chtěla holčičku- Terezku, ale když bude chlapeček ( což si myslím že bude) tak nevadí zase mám aspoň věci po Lukáškovi 🙂

luciasek001
23. zář 2011

@blondynka400 manža se mu dost věnuje, takže si víceméně vystačí. Jde to. Občas se o mě někde opře, ale naštěstí se ještě netrefil do rány.
Tak jo podávej informace 🙂
@rennik taky mám v plánu holčičku do budoucna, ale tohle se ovlivnit moc nedá. Tak at Terezka vyjde 😵

rennik
autor
24. zář 2011

@luciasek001 děkuju, no uvidíme co to bude, ale jak říkám hlavně ať je zdravé nad to není nic

blondynka400
24. zář 2011

@rennik jo to je pravda, nemusela by jsi kupovat druhou výbavičku a přeco jenom si 2 kluci spolu více vyhrajou 😀 Ale i tak si myslím, že to bude holčička 😵

@luciasek001 no on se jí manžel taky dost věnuje když je doma, to je samé tatí tatí,ona není vbůec mamaánek, když nejsem tak jí to vbůec nevadí, spíš mi ještě udělá pápá a nebo třeba i řekne, že nechce abych s nima šla ven. Ale když jsem odma a šla bych si třeba lehnout, to prostě nefunguje..

luciasek001
24. zář 2011

@blondynka400 to je u nás podobný. Kdyžtak stačí manžel, vyhrajou si dost. Neboj lehnutí jen tak přes den tak to taky nemám šanci 😝 🙂 Alespon ho nemusim přebalovat a tahat ho apod.
Jak víš, že by mohla mít Renča holčičku? Ty už to poznáš takhle na dálku 😀 😀

blondynka400
24. zář 2011

@luciasek001 jasně, jsem jasnovidka 😀 😀
Tak si myslím no, nikde přeci není psáno, že by to měl být kluk. A většinou když si to někdo takhle myslí, bývá to naopak 😀

luciasek001
24. zář 2011

@blondynka400 nic jsem neřekla. Jen, že jsi to tvrdila tak se ptám jak se to dá na dálku poznat. A co vždyt i holka může nosit modré oblečení. Přinejhoršim.

rennik
autor
24. zář 2011

@blondynka400 fakt tak jsem ráda za tip, až budu vědět hned budu informovat ale to tak kolem vánoc 🙂

blondynka400
24. zář 2011

@luciasek001 hele to může, to je fakt. Ale pak to holčičku můžou vydávat za kluka, mám s tím své zkušnosti 😀 😀

luciasek001
25. zář 2011

@blondynka400 taky nosíte modrou? A já furt přemýšlim proč je málo modrých bot na kluky 😀 😀 😀 😀

blondynka400
25. zář 2011

@luciasek001 hele modrou ne a modré boty nemáme ani jedny, takže mi ten problém nebudem 😀 Ale občas něco klučičího má, manželovy se některé oblečky hrpzně líbí, tak ho občas nechám něco koupit a musím uznat, že když se to dobře zkombinuje, tak jí to sluší. A proč mít vše růžové ne? 🙂

luciasek001
26. zář 2011

@blondynka400 jo jasně, jen jsem myslela, že u holek je to variabilnější co se týče barev. Klukovi holt růžovou navlíknout nemůžeš. 😀 U nás teda tatka nenakupuje a vůbec nevim jak by to dopadlo.

blondynka400
26. zář 2011

@luciasek001 já bych řekla že je to tak nastejno... Růžovou sice ne, ale červenou už ano, ta jim moc sluší, béžovou taky, vp odstatě všechny barvy krom fialové a růžové, to vypadá pak fakt dost divně 😝 😀 Ale pravda máš v tom, že holččika v modré ještě docela jde, za to kluk v růžové je síla 😀

luciasek001
26. zář 2011

@blondynka400 na holku mi to přijde, že se ta mamka může barevně víc vyřádit. Ale pokud chce mít někdo holčičku sladkou jak bonbonek tak jí bude navlíkat jen do růžový. Máme doma i červený triko 🙂 Takžekombinujeme jak se dá.

blondynka400
26. zář 2011

@luciasek001 vidíš, to já si až zas tak nemyslím... Červená je náhodou pro kluky úžasná, to samé žlutá, ostře zelená. Nevím proč pořád ta modrá. České obchody mi přijdou dost omezené, pro kluky modrá a pro holčičky růžová a nic víc 😝

luciasek001
26. zář 2011

@blondynka400 taky mě to štve jak nenabízí pomalu jinou barvu než růžovou a modrou. Ve všem. Chceme jet ted do Německa na nákupy před Vánoci tak jsem na to zvědavá. Hlavně potřebujeme zimní výbavu. To bude zase peněz.

rennik
autor
26. zář 2011

Ahoj holky co se týče barev tak jsem už před Lukáškem nakupovala věci hlavně neutrální aby je mohli nosit jak holka tak chlapeček, jasně že mám i věci ryze klučičí ale většinou převládá oranžová, bílá, zelená, žlutá, hnědá, béžová.

blondynka400
26. zář 2011

@rennik ty jsi ale věděla pohlaví dopředu ne? Nebo se pletu?

@luciasek001 v It je to fakt úplně jiné, v tomhle mají mnohem větší výběr a ty věci mají šrmc, to tady ne... To samé třeba ve španělsku, americe.... Z DE mi občas něco doveze tchýně a nejsou to ošklivé věci, ale jaký mají sortiment nemůžu soudit. No jo, copak zimní výbava... Mrkni sem, mají tady fakt kvalitní věci za dobré ceny http://www.kidsoutdoor.cz/nepromokave-detske-so.... Nejhorší jsou boty, to zas budo minmánlě 2 tis 😝 Tak snad jí ta nožička neporoste už tak rychle 😝 😀

rennik
autor
26. zář 2011

@blondynka400 jj věděla ale i tak jsem kupovala neutrální věci, nechtěla jsem čistě modré věci

blondynka400
26. zář 2011

@rennik jo no jo, to si vlastně pamatuju, že jsi to psala... Tak se ti to bude hodit i pro tu holčičku ne? 😀 😀 Ikdyý oni ta malé věci jsou, ale pak mi přijde že je hlavně rozdíl ve střizích a tak, ta barva by až tak nevadila ale znovové žíny s motýlkem tna zadku třeba na klukovy vypadají divně 😀

rennik
autor
26. zář 2011

@blondynka400 no to jo to máš pravdu 😀 😀 😀

blondynka400
26. zář 2011

@rennik já mám vždycky pravdu 😀 Nebo tedy skoro vždycky 😀 😀 😀

rennik
autor
26. zář 2011

@blondynka400 paráda takže jsi psala že si myslíš že budu mít holku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to se jí teda nemůžu dočkat 😀

luciasek001
27. zář 2011

@blondynka400 to věřim, že mají v IT podstatně lepší a větší výběr. Máma byla ted v létě v Americe a přivezla Filipovi tolik oblečení. JO kdyby se nakupovalo tady jako tam. Dík za ty webovky, omrknu to. No a o botech mi ani nemluv. Filipovi ted noha moc nerostla, ale aby to nechtěl přes zimu dohnat. Boty budou síla.

blondynka400
27. zář 2011

@rennik no vždyť už jsme psala luciáškovy že jsem jasnovidka ne? 😀 Mně můžete věřit 😀 😀 😀
@luciasek001 jaké má číslo? My teď 25 😝 Ale ono je to hodně i tím, jak je dlouhá... Ale teď mi právě přijde, že jí ta nožička tolik neroste, naštěstí.
Já mám právě taky dost věcí z USA a všechno je super a když se mkrneš na ty ceny a zo by za to chtěli tady v česku 😠 😝

luciasek001
27. zář 2011

@blondynka400 no právě ty rozdílny ceny tam a tady je šílený. Vůbec nechápu. A úplně jiný výběr. My máme prozatim 24, už právě celkem dlouho. Tak se docela bojim, že to bude chtít dohnat a noha mu ted povyroste o dost. Přitom mrnavý taky neni. Anička má teda docela velkou nožku. Třeba jí neporoste tak rychle. Takhle dopředu se to nedá odhadnout.

rennik
autor
27. zář 2011

@blondynka400 tak to už se Terezky fakt nemůžu dočkat

blondynka400
28. zář 2011

@rennik 😀 😀 Kdo si počká ten se dočká 😀

kuratkol
29. zář 2011

Holky, prosím o hlas pro naši Nelinku, jestli vám to neva. Stačí dát u fotky "líbí se mi". Předem díky.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=19743770...

rennik
autor
29. zář 2011

@kuratkol máš to tam 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru