Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
16. bře 2009

jsem
nějak už mě pobolívá břicho
takže že by konečně MS
takhle jsme se netěšila na MS ani nepamatuju

rennik
autor
16. bře 2009

to ti věřím já jsem se nemohla dočkat až konečně budeme moct začít se snažením, furt jsme to odkládali.

lenerka
16. bře 2009

já tu MS chci
a vy né
to je dobrý
a cítíš na sobě nějaký změny,že by jsi těhu byla?
proč jste to odkládali?jak dlouho jste s manželem?

lenerka
16. bře 2009

renčo jdu chrupat
snad ti směna uteče a nebudeš to mít moc náročný

rennik
autor
16. bře 2009

no my ještě nejsme manželé, bereme se teď v červnu, jsme spolu 6 a půl roku.
odkládali jsme to hlavně kvůli školy, já jsem ukončila Dis, teď v lednu i když už 2 roky dělám v nemocnici takže docela to byly stresy jezdit do školy po nočních atd..., Honza má Bc a studuje dálkově na Ing v Ostravě, bude končit příští rok. Ale teď už je to v pohodě oba máme práci, bydleníčko, autíčko, všechno ok takže mimíšek může přijít 😀 ale kdo ví kdy se mu k nám bude chtít.

jak už jsem psala nic moc příznaků nemám ☹ mám jen hlen, snad ten co má být, zvýšenou BT 37 a bolí me v podbřišku a je to takový pocit jako by měla kažkou chvíli přijít MS, občas to píchne na vajuchách, ráno jako by se mi to břicho natahovalo nebo co tako pnutí v podbřišku, ale jinak ani prsa mě nebolí, ale blondy psala že příznaky mít nemusím že to je individuální a je na ně brzo.

rennik
autor
16. bře 2009

ok dobrou noc a krásné sníky a pokud možno brzký příchod MS 😉 papa

dudunka
16. bře 2009

Ahoj kočky! Můžu se k vám přidat? Bývám pravidelně na beremku - svatba bude v květnu - hm a teď už začínáme myslet i na to mimi, tak jsem tady dnes poprvé zavítala i za váma🙂 Jsem tedy absolutně nepoučený nováček, takže se vás budu asi pořád ptát🙂 Zatím jsem jen nakoupila vitamíny sobě i budoucímu manžovi a brzy začneme "intenzivně na mimču pracovat", no zas taková práce to snad nebude 😉 No asi bych si měla nakoupit ovul. testy, že? Jak je používáte? Měříte teplotu a podle ní to ověříte testem? Díky a zatím dobrou a pa zítra a těšilo mě! 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

dudunka ahoj vítej mezi námi ptej se co tě napadne, skus si přečíst pár stránek tady od nás požná najdeš odpovědi na některé tvoje otázky, naše blondy ti poradí se vším je fakt odborník ještě že ji máme že blondy? 😀 tak pa těšíme se na další info o tobě, můžeš přidat podrobnosti do naší tabulky březnovek, tu správcuje kualalik- šikovná to holka 😀

rennik
autor
17. bře 2009

hodně brzké dobré ráno holky-píšu protože chci oznámit velmi silnou nevolnost která přišla z ničeho nic, žaludek se houpe na vodě. fůůůůj je mi blbě. 😖

rennik
autor
17. bře 2009

ahoj holky hlásím se ještě jednou před koncem směny jen chci říct že je mi na zvracení furt od těch 2 hodin rána, jsem zvědaá jak usnu. 😝 doufám že po cestě domů nepoblinkám autobus 😅 jinak přeju všem krásné dobré ranko

gab123
17. bře 2009

Dobré ráno já hlásím teplotu jsem 23DC teplota je na 36,9st,ale myslím že s toho nic nebude 🙂 zatím

kualalik
17. bře 2009

Dobré ráno, já hlásím 30 DC a teplota spadla na neskutečných 36,6 .......

kuratkol
17. bře 2009

holky, dudunka je moje kámoška, tak na ni buďte hodný 🙂
Jinak dobré ranko 🙂

kualalik
17. bře 2009

kuratko, my jsme tu přeci jen samé hodné holky 😀

Bože ženy, je mi blivno. Musím se jít rychle nasnídat nebo za sebe neručím 😅

kuratkol
17. bře 2009

Těhotná, těhotná 🙂

kualalik
17. bře 2009

kuratko, manžel mi to taky doma říkal ráno 😀 uklidnila jsem ho s tím, že mi je takhle přeci "divně" vždy před MS... a on na to: No zlato, myslím si,že jsi stejně těhotná,i když to nedokážu posoudit,ještě jsem žádnou těhotnou nediagnostikoval 😀 😀 😀 vtipálek 😀

kuratkol
17. bře 2009

udělej testík 🙂

kualalik
17. bře 2009

kuratko, uložila jsem si ho k manželovi 😀 dala jsem rozkaz, že vydat až v sobotu 😀

kuratkol
17. bře 2009

To bych nevydržela

kualalik
17. bře 2009

kuratko, ehm, taky mám problém to vydržet 😀 jdu vařit,naplnit pračku,pomazlit se s marodem (naše bafuše) a pak se tu ukážu 😉

kuratkol
17. bře 2009

Ale tak určitě si myslíš, že jsi nebo nejsi ne? Taky už jsi zkušená...

blondynka400
17. bře 2009

Ahoj holky.

taky taky hlásim teplotu jak jsem slíbila, u mně žádán změna, pořád je stále krásně vysoká 😵

Kualalik, no tak uvidíš jaká bude teplotka zítra, těch 36,6 je už pod čarou nebo ne? Jak je bafuši, lepší?

Kuratkol, jak napsala kualalik, my jsme samé hodné holky a nekoušeme 😔

Dudunka, ahoj, jak psala Reník, zkus si přečíst pár stránek, když budeš mít otázky ptej se. Jo a neposlouchej holky, já žádný velký odborník nejsem 😀

gab, pročpak si to myslíš? ¨

Renník, už je lépe? Já s žaludkem už o něco ano, i když ráno mě probudil hrozný hlad a hned jsem si musela něco vzít, to u mne nebývá obvyklé... Ale hrozně mě zzlobí břicho, skoro jsem nemohla včera usnout, jak mě tak nějak divně tlačilo, nevím jak bych to popsala,,,, 😖

kuratkol
17. bře 2009

blondy: třeba jako "těhotenství" 😀

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, ty jsi se prostě rozhodla že jsme všechny těhotné,co? 😀

kuratkol
17. bře 2009

Jojojo 😀 😀 😀

kuratkol
17. bře 2009

Holky zdravé mají najednou zdravotní obtíže.... To není jen tak samo od sebe 😀

blondynka400
17. bře 2009

kuratkol, no kéž by jsi měla pravdu..... 🙂

kuratkol
17. bře 2009

Uvidíme, uvidíme...

kualalik
17. bře 2009

Bĺondy, ahoj, no měřím digitálem, tak si myslím, že kdyby to bylo normálním teploměrem (který ted zaboha nemůžu najít), že by to bylo víc... uvidíme.. zítra středa, přehoupneme se do ddruhé poloviny týdne, v pátek nám tu rennik zahlásí, že je těhu ... já v sobotu zahlásím MS,páč si myslím, že to fakt bude MS 😔

blondynka400
17. bře 2009

kualalik, no důležité je měřit pořád stejným těploměrem, aby byly stejné rozdíly. Jestli je to 36,6 nebp 36,9 není rozhodující.... Renník, zahlasí už ve čtvrtek ne? 😀 Já jsme myslela že jsi s MS den předemnou, tzn. v pátek ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru