Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
18. bře 2009

dobré ráno hlásím teplotu 36,8trochu klesla ☹ to je pořád ještě dobrý no nevím.Mažu makat.Včera jsem mi někdo ptal co dělám nehty ve svém salonu!pa

kuratkol
18. bře 2009

gab123: Kde ?

kualalik
18. bře 2009

Brý ráno, tak že BT 36,8 😉 špiníme dál... klasika před MS 😉

Jedu na kontrolu s nožkou, zatím zdárec 😀

lenicenka17
18. bře 2009

Ahojík všem
Tak já začala měřit teplotu 🙂 ovu testy asi zatím odložím až na příští cyklus zatím zjistím jen podlke teplot jak na tom vlastně jsem.. díky vám mi to příjde takové lepší to snažení.. Je to super že to tu je 😉

blondynka400
18. bře 2009

Ahoj holky,

gab, to jsem se ptala já. Zajímalo mě totiž, co se v dnešní době dá dělat bez počítače. Ale už to chápu 🙂

renník, v pohodě, až dorazíš tak dorazíš....

kualalik, ta teplotka ale nevypdá vůbec špatně 🙂 . Ty vždycky špiníš před MS nebo je tohle vyjímka?

lenicenka, to je dobře, že jsi se rozhodla 🙂 Třeba to hned tento cyklus vyjde a nebudeš ovu testy potřebovat 😵

U mně hlásím jednodesetinkový pokles, ale meřila jsme skoro o hodinu dříve než obvykle (dneska to prostě jinak nešlo, zrovna jak na potvoru 😒 ), takže z toho žádné závěry moc dělat nemůžu.
Ale byla jsem hodně brzy ráno cvičit, najednou sem měla ale hrozný hlad a pak se mi udělalo fakt zle, že jsme mále hodila šavli. V automatu jsem si potom koupila sušenku a hned mi bylo dobře...
Akorát nevím jestli jsme něco nezkazila, ale na veslovacím trenažeru mě najednou hrozně začalo bolet břicho, tak jsme hned přestala, lae bolelo ještě asi půl hodinky☹

Ach jo, to je zas den.... 😠

kualalik
18. bře 2009

Blondy, před MS jsem tedka s utrošem vůbec nešpinila, bez utroše sem tam... ale brutálně mě bolí podbřišek dneska... 😖 sakrááááá

Noha v cajku, v pondělí jdu do práce.. 🙄 ........ 😀 😀 😀

kualalik
18. bře 2009

Blondy, no já nevím, asi bych ted neveslovala, taky na ten trenažér chodím... to není nic dobrýho na bříško... ☹

kuratkol
18. bře 2009

Holky, kdy už se otestujete ? Jsem taaak zvědavá..

lenerka
18. bře 2009

ahoj

hlásím,že Ms ještě nedorazila
asi si počkám na ostatní holky
i když asi na renču a Blondy né ☹ ty už jsou těhulky

kualalik
18. bře 2009

ženy..... MS došla ..... 😢 v plné parádě ...
Tak že, ostatním vám přeji, ať jste úspěšné 😵

rennik
autor
18. bře 2009

ahoj holky huráááááááááááááááááá mám 37,0 😀 😀 😀 milionkrááááááááát díky

ráno když jsem šla z práce mě párkrát dost brutálně píchlo v podbřišku, vždycky jen chvília a pokaždé na jiném místě,ale teď nic, žádné špiění...... holky prosíííííííím ať to vyjde

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, je to mě mrzí ☹

renník, tak modlení zabralo? 😵 Jak dlouho jsi spala? Tak zas budem čekat co... Já jsem teď přes hodinu spala a je mi dobře....

lenerka
18. bře 2009

renčo vyjde neboj
já už začínám špinit,tak super,že by MS dorazila
jupííííííííí

blondynka400
18. bře 2009

lenerka, že by konečně? A manžel včera proběhl? 😵

kualalik
18. bře 2009

blondy, no nedá se nic dělat, tak nějak jsem to čekala 😉

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, přšítí měsíc je tvůj... Já myslím, že tě budu brzo následovat.... 😒

kualalik
18. bře 2009

blondy, příští měsíc nevím nevím.. bude běhačka po doktorech s manžou a kolem dokola plno stresu...
Hlavu vzhůru, tobě to dopadne. Ty máš mega příznaky 😀

rennik
autor
18. bře 2009

nevím jestli pomohlo modlení možná jo 😅 každopádně čípek je zatím furt tvrdý a hlen na něm je pořád bílý zatím žádný náznak po krvi tak kééééééééž byto vydrželo, spala jsem zhruba od 7.15 do 12.30

sááááákriš už mi zase kručí v břiše 😅

holky já si taky myslím že mi MS přijde bože ať už je ráno ať vím na čem jsem

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, mega příznaky ještě nic neznamenají. Minule jsem cítila že těhu jsem, a teď to necítíi, takže to vidím na MS.... 😔

renník, tak to by mohl být relevantní výsledek. Mám z tebe radost 😵 . Dej si něco dobrého, já akorát doobědvala.... 😉
Ráno je za chvíli, to vydržíš. no a nebo si udělewj test dnes, jestli dnes nebo zítra už nehraje takovou roli 😉

rennik
autor
18. bře 2009

myslíš??????? furt koukám na šuplík jesrli si ho udělat nebo ne.

kualalik
18. bře 2009

rennik, MY CHCEME DŮKAZ, MY CHCEME TEST 😀 😀 😀 udělej si ho 😀 😀 😀

blondynka400
18. bře 2009

renník, myslim. Je to fakt jedno jestli teď nebo zítra, z ranní moči si ho stejně udělat nemůžeš, jak jsi psala, tak do toho... Max. si zítra koupíš nový 🙂 A chci vidět dvě čárky 😵

rennik
autor
18. bře 2009

holky já se bojíííííííííííím jsem to ale trouba co?

kualalik
18. bře 2009

rennik, taky jsem se bála a přežila jsem to 😀

rennik
autor
18. bře 2009

tak jo ukecaly jste mě jdu na to ale stejně si myslím že z toho nic nebude

kualalik
18. bře 2009

tak šup šup 😀 (jsem to ale potvora,ale jsem napnutá jak kšandy)

blondynka400
18. bře 2009

renník, neboj a směle do toho a půl je hotovo. No v tomto případě radši celé, protože půl je ejnom jedna čárka 😅

kualalik
18. bře 2009

uáááááááááá..... 😀

kualalik
18. bře 2009

to je dobáááá..... 😀 😀 😀

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, ten renník nás fakt napíná jak kšandy co? Abychom tady mezitím nepraskly 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru