Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
20. bře 2009

kramlinka, Ha prostě není pro každého. Třena kdysi automaticky každý rok dělali jaterní trsty a teď prý je to zbytečné... Přitom játra to negativně ovliňuje, ženský co kouří by HA také neměli a kašle se na to... no je toho spousta... Každopádně souhlasím že HA je svinstvo a už jí také nikdy nechci.... 😠

A už dost o HA, stačilo 😝 😀

benjit
20. bře 2009

tak já se asi loučím, jsem mrtvá, dobrou noc. Nevím jak moc se tu budu o vík vyskytovat 🙂

gab123
20. bře 2009

to si myslím i já jinak by lidi vymřeli,je tam určitá ochrana!
Dneska mi přišla kámoška na nehty,měla přijít už minulý týden a nepřišla!Ted zní vypadlo,že po 2 potratila stejně jako já.Příčina neznámá.Tak jdou v našich kolejích genetika atd....A druhá mi volá,co má dělat,že má 2 čárky na testu a je vyřízená.Holky já chci být taky vyřízená 😀

jo a ty nehty blondy jsou vysušené proto ztvrdly musíš jim dodat hydrataci vhodný krém nebo nějaký vitamín ,ale ne na pevnost....Pak je přepiluj jemným pilníkem a leštěnkou budou nádherné

kramlinka88
20. bře 2009

ale vážně by to chtělo změnu tématu, je to docela depresivní takhle v pátek večer 😉

lenerka
20. bře 2009

benjit dobrou

gab123
20. bře 2009

já s tu tak píšu a manža tu usnul ☹

blondynka400
20. bře 2009

dudunka, mám vystudovanou VŠ reprodukci a inseminaci, takže k tomu mám fakt blízko 😉

akzeret, benjit, dobrou, taky pomalu půjdu....

gab, určitě brzo vyřízená budeš, neboj 😵 Krém speciálně na nhty nebo libovolný? Ok, děkuji za radu, zkusím 😉

blondynka400
20. bře 2009

Taky půjdu pomalu spát. Mějte se tu hezky a drže mi na zítra palečky. 😵 Dám vědět jak BT a hlavně co MS, vždycky chodí hned ráno .... 🤐

lenerka
20. bře 2009

holky dobrou

Blondy držím moc palečky ať MS nedorazí 😉

lenerka
20. bře 2009

gab někdy musím epořešit spolu ty nechty
potřebuju hodně poradit 😉

dudunka
20. bře 2009

držíme palečky!!!!! papa a dobrou. A blondy - to máme teda štígro, máme rady přímo od zdroje🙂 Tak se hezky vyspi na zítřek🙂 a já se taky loučím, pa kočky! 🙂

gab123
20. bře 2009

blondy musí tam být aspon napsáno něco o nehtech nevím jaký je tam sortiment,ale nesmí to být na zpevnění apod.
lenerka přijed 😀 mám tak 80KM od prahy provozovnu,ale v praze je plno dobrých salonů
když to budu vědět tak poradím.
Půjdu hajat manža tu chrápe a pes taky dobrou

kuratkol
21. bře 2009

blondy: Dobré ranko, tak co ? Jak to s tebou vypadá ? 🙂

matava
21. bře 2009

ahoj holky, tak jsem vas zas uspesne docetla 😀 priste si u toho rovnou budu delat poznamky abych se nezapomnela k necemu vyjadrit 😀
dobre rano kuratkol, taky jsi ranni ptace? 🙂
blondy, presne tak, jeste jednou se vyspinkam a tesim se na tu realityshow, bys mohla dat v echo v kolik cca planujes testovat, abych byla online 😀 😀
kocarek vybrany jeste nemam, ale spis potrebuji nejaky lehci na jezdeni MHD a napr. cihlovou barvu si predstavuji, ta je podle me neutralni pro holku i kluka..
HA jsem zacala brat v 17 na doporuceni gynekologa, jelikoz jsem to mela opravdu hodne nepravidelny a bohuzel musim potvrdit, ze neco na tom upravovani pred zacatkem brani HA asi neco bude, jelikoz to mam nepravidelny i ted..zkousela jsem ruzne druhy HA, slabsi silnejsi..zustala jsem pak u lindznette 20 kvuli migrenam, ze to neni tak silny, ale zas se s tim spatne 'operovalo' pri dovolenych, jak byla slaba, tak pri navozovani dvou platicek to stejen nevydrzelo...kdyz jsem studovala v olmiku, tak jsem byla prvni pacientka tamni gynekolozky, ktera chtela vyzkouset tehdy novinku = naplast. jsem byla i pro ni takovy testovaci kralik..ale nedoporucuji...prijde mi to dost neprakticke a antisexy at uz si to nalepite kamkoliv, moznosti je mnoho,...za prve si nemyslim ,ze se chlapovi libi behem sexu natrefit na nalepovaci ctverecek, za druhe se to ma menit po tydnu a dost casto se stava, ze se okraje odlepi, takze nejen, ze se to pak ruzne zachytava, ale vypada to fakt hnusne, jak se na okraje nalepi spina a je to cerne..no schvalne si vyzkousejte nejake testovaci baleni...
jo a natrefila jsem na tyhle stranky, pro zkraceni chvil do dalsiho testovani 😀 http://www.makemebabies.com/

matava
21. bře 2009

jo a 'test' postele ve 20DC vysel v pohode = nerozpadla se 😉 no sice jsete semtam skripe, ale podle me se ten masiv musi trosku sesednout a ty matrace by mohly byt trosilinku mekci, ale je to o zvyku a ja jsem z toho nadsena, no hlavne, ze bylo dalsi snazeni,..se ten muj prekonava, ale nechci to zakriknout, doufam, ze dnes ve snazeni budem pokracovat at mam pak co testovat..konec hlaseni 😀

kuratkol
21. bře 2009

matava: Já měla taky náplasti a byla jsem spokojená, neprochází to totiž trávácím traktem, u normální antikoncepce mě pořád bolelo břicho. O té stránce, jak jsi poslala odkaz, jsem se už bavila s holkama na jiné diskuzi a shodli jsme se, že nám tam občas vyjdou zrzavé děti, i když k tomu vůbec neaspirujeme 🙂, tak nevím, jestli se tomu vůbec dá věřit 🙂))

My dneska taky začínáme snažení 🙂 Pak budeme testovat nějak ve stejnou dobu asi 🙂

gab123
21. bře 2009

Dobré ráno Dámy já jsem dnes 27DCa teplota je na 37,15 teplota vypadá úžasně,ale pořád si myslím,že nejsem nic necítím....
Blondy koukej vstávat a napsat jak jsi na tom????????

kuratkol
21. bře 2009

gab: Kdy se budeš testovat ?

gab123
21. bře 2009

Až v pondělí.Mám ji jak hodinky tak když se nedostaví do pondělí ráno něco se děje.ale já mám utrouš brát až do příchodu MS a myslím zda ji neposune a drží tu teplotu na hoře.Jinak by teplota klesla už zítra ráno trochu

kuratkol
21. bře 2009

gab: Tak to bych nevydržela...

matava
21. bře 2009

jee bude dalsi testovani hned po blondy? tak to mam radost 😀 budu drzet palce!
do alba jsem si pridala tu tabulku jestli to bude holka nebo kluk podle mesice poceti a veku matky..si pak za nejakych devet mesicu muzem rict, jestli to sedi nebo ne 😉 okopcila jsem to ted z nejakeho alba, docela rada si je procitam a koukam na fotky.. 🙂

matava
21. bře 2009

jo a blondy, na vsechny ty krause muzes juknout na webu, fakt to stoji za to a jeste mam doporucovany vsechnoparty, taky z ceske televize, se urcite pobavis 😉

kuratkol
21. bře 2009

Asi čekáme na blondy marně, třeba už je v nějaké těhu diskuzi 😀 😀 😀

gab123
21. bře 2009

No já byla nervozní po ovu zda jo či ne.Když vidím jak se blíží termín testování jsem v klidu protože nic na sobě nečítím.Vždy když jsem byla těhu tak jsem to poznala.Zatím jsem v klidu i kvůli teplotě to užjen2 dny.Taky jsem koukala že nemám doma až tak citlivý test je až od 25ml tak to 😉 nevím zda tam něco bude

matava koukala jsem že máš problémy s cyklem já před HA neměla a po 12 letech hrůza.Ted se mi srovnal po 2 revizi ani nevím jak!Je pravda,že jsem brala glostík a utrouša po 7kůrách.Jinak piju bylinky pořád a ty myslím ,žemi taky pomohli

matava
21. bře 2009

gab, bylinky mam uz nakoupene a zacnu s nima od dalsiho cyklu, stejne jako s merenim atd, tedy pokud to bude jeste potreba 😀 spis doufam, ze je poskytnu jinym snazilkam u nas.. 😉

gab123
21. bře 2009

ty jo blondy si dává na čas co?

kuratkol
21. bře 2009

No to jo...

kuratkol
21. bře 2009

Holky, mrkněte do albíčka na můj ovu testík, co jsem si zeď udělala..... Asi ovu příjde dřív, než jsem počítala.... a chlapa mám teď pryč....

gab123
21. bře 2009

HM, to jo jsou pěkné.Ovu jak fík 😉

kuratkol
21. bře 2009

Dala jsem tam ještě tročku větší foto 🙂 A to mělo být až zítra.... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru