Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
20. únor 2009

lenerka, to vůbec neznám. Na co by to mělo být? 😕

rennik
autor
20. únor 2009

Ahojky tak u mě se test konal ale pouze jedna /, začlo i pomalu krvácení, ale je slabé a zajímavé je že mám pořád teplotu nad 37. Dneska ráno 37,4. ☹ tak nevím ale asi nic.

lajla
20. únor 2009

ahojte holky🙂 lenerko koukam, ze uz mas taky jedno mimi nebo spise uz vetsi slecnu🙂 ja taky..a rada bych uz druhe..i kdyz ta moje je prece jen krabanek mladsi... femibion jsem bastila v tehu, ted cca dva dny bastim baby plan🙂 ale myslim si, ze je to stejne jedno..divala jsem se na normalni multivitaminy a slozeni je vicemene stejne..v tom baby planu neni skoro nic..a stoji mnohem vice penez nez normalni multaky..myslim, ze je to hodne o psychice, vime, ze bastime neco co by nam eventulene pomohlo otehotnet🙂 jinak mi taky skoncila MS tak pocitam🙂))))

blondynka400
20. únor 2009

Rennik, tak ta teplota může být způsobena buď ještě tou nemocí a nebo tvoje tělo pomalu reaguje na změny hormonů a teploty klesnou až během MS nebo po.
Kdyby se ti to krvácení nezdálo, zkusila bych ještě tak za dva až tři dny testík...

rennik
autor
20. únor 2009

uvidím, skusím si teplotu měřit dál a uvidím co se z toho vyklube. A pokud to nevyjde, začnem pořádně se snažilkováním tak jak jsme měli v plánu. 🙂

lenerka
20. únor 2009

ahoj lajla

dneska jsem koukala na to Femibion 800 a je to pěkně drahý
30tabletek skoro 300kč 😖
no já baštila při prvním těhu calibrum baby plan a snad to stačilo
kačka byla naštěstí zdravý mimčo
a k tomu jinak hodně ovoce a zeleniny

blondynka400
20. únor 2009

Renník, jestli krvácíš, tak si teplotu neměř, pokej až bude po. A kdyby teplota neklesla, udělej test. 🙂
U mne MS zatím nic, ale podle té teploty by měla co nejdříve přijít...

Lenerka, no jo, zadarmo to nikdo prodávat nebude
😒 . Je to tovje rozhodnutí, ale já bych vzala to, co už je jednou odzkoušené... 😉

rennik
autor
20. únor 2009

Blondynka400: co ty víš možná že ti nepřijde 🙂 , pokud se u mě jedná o normální MS tak mám aspoň jistotu že je fakt pravidelná na den!!!, každopádně pak budu skoušet ty ovu testíky- ty už mám doma, ovu bych měla mít někdy mezi 2-7. březnem tak snad v té době proběhne a snažilkování se podaří. 😉

blondynka400
20. únor 2009

Renník, to bych ti samozřejmě přála. Taky to co máš teď může být jen implementační špinění 🙂 . Kdyby ne, tak ovu testíky určo zkus a fakt bych to doplnila tím měřením BT, hodně to napoví 🙂 . S tou pravidelností máš štěstí...

rennik
autor
20. únor 2009

jo aspoň za to jsem ráda, určitě to skusím i s tím měřením, poslední dva dny mám teploměr v posteli pod polštářem 😀 a skusím to jak jsi mi radila, pokud BT neklesne po MS tak skusím další testík. Kdyby se u tebe něco změnilo tak dej vědět jo? 😉 ale moc bych ti přála aby ti to vyšlo 🙂

blondynka400
20. únor 2009

Renník, určitě vědět dám. Když ne teď, vyjde to jindy 🙂
Jsem ráda, že jsem ti mohla poradit a třeba ti to vyjde, taky bych Ti to moc přála, byla by jsi hezká těhu nevěsta 😵

luciasek001
20. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem tu.
rennik: to je škoda, že to protentokrát nevyšlo. Máte další příleřitost se snažit 😉

rennik
autor
20. únor 2009

Jééééé hezká těhu nevěsta to zní fakt pěkně 😀 kdoví možná to do svatby stihnem, svatba je přece jen až v červnu tak na to máme 3 měsíce 😀

Luciasek: snažit se určitě budem a to hned z kraje března tak se na to těším 😀

blondynka400
20. únor 2009

Renník, zní to pěkně viď, tak snad se to splní 😎 . Je to sice za chvíli, ale vše je možné 😉

Luciasek, ahojky, co u tebe nového?

luciasek001
20. únor 2009

Včera jsem byla s holkama z předešlé práce v hospůdce. Tak jsme pokecaly, všichni se mě ptají na mimi, ale zatiím zapírám, že se o nic nesnažíme.
Dneska jsem asi málo pila tak mě hrozně bolí ledviny. Je to teda chutovka. A novýho asi nic, jsem ráda, že je pátek. A u vás?

rennik
autor
20. únor 2009

Luciasku tak to honem naprav s tím pitím, nedávno Honzu chytla ledvinová kolika a nebylo to nic příjemného. pokud by bolest neustupovala vem si Algifen ten je přímo na hladké svalstvo. 😉

já jsem měla jít sednout s holkama zítra ale jelikož mi doktorka prodloužila nemocenskou tak jít nemůžu. jinak jsem taky ráda že je pátek, konečně Honza nepůjde brzo spát kvůli práci 😀 😀 😀

luciasek001
20. únor 2009

Aha, takže se tě chřipajzna stále drží to je nemilé. Mě už to každodenní vstávání nebaví poslední dobou mám všeho plný zuby.
Uvařila jsem si urologický čaj a zlepšilo se to bolesti už nejsou tak silný. Myslim, že to přežiju.

blondynka400
20. únor 2009

luciasek, s tím by ssi ale fakt neměla moc zahrávat. Pít se musí 😉 Mně se dneska tři lidi v podstatě ptali jestli nejsem těhu, je to hrozný jak jsou všichni zvědavý... 😀
Já měla ráno nějakou depku, ale už jsme v pohodě.

lajla
20. únor 2009

lenerko jj to je .. a prave proto jsem ted trochu chytrejsi a myslim, ze levnejsi varianty nebo multaky bohate staci a samo ovoce, zeleninka..jenze problem je, ze ja jsem skoro zadnou chut k jidlu nemela..jsem o hodne stihlejsi nez kdyz jsem byla pred tehu🙂 tak ty vitaminy tu skodu aspon trochu napravi.... mala je nastesti taky zdrava..az na nejake mensi nemoci a jednou nedavno jsme byly v nemocnici, zacla curat krev..bobek, nastesti to snad nebylo nic vazneho, zanet mocaku a doufam, ze uz se to nebude opakovat...
luciasku
to ja piju urologicky caj skoro furt a dokonce mi chutna..spis se tedy jmenuje ledvinovy🙂 se snazim vyplavit ten kamen..ale myslim, ze to stejne nepujde..ale jako ty..furt zapominam pit..a vzpomenu si skoro az vecer, chjo 😝
jinak holky..ja nikdy ovu testy nepouzila..jak se to dela? je to na stejnem principu jako tehu testy? s temi zkusenosti mam 😀 😀 😀 jak jsem byla tehu s malou, tak jsem si je delala skoro furt..na me vydelali majlant 😉 nemohla jsem tomu furt uverit ze jsem tehotna 😀 😀 😀

luciasek001
20. únor 2009

Tak jsem našla kapičky Algifenu a dala jsem si. Snad se mi udělá líp.
Já jinak piju dost jenže dneska nějak nebyl čas.
blondynka: a z čeho jsi měla depresi?

luciasek001
20. únor 2009

lenerka: snad to rychle odezní. Od odpoledne mě pobolívají ledviny. Urologický čaj piju taky dost často, ale furt jsem si na něj moc nezvykla.

blondynka400
20. únor 2009

lajla, je to hodně podobné, jak těhu testy ale má to odlišnost v tom že jakýkoliv proužek na těhu testu se považuje za pozitivní kdyžto u ovulačních testů musí být minimálně stený jako kontrolní (v těle máš stále nějakou koncentraci LH). Princip je jednoduchý, tak 3 dny před očekávanou ovu si každý den uděláš test (nejlépe odpoledne, ne ráno) a čárka by ti měla postupně tmavnout a pak zase zesvětlovat. Ode dne, kdyby bude čárka nejtmavší tak zhruba za 24 hodin dojde k ovulaci. Jestli nevíš kdy máš zhruba ovu, začni radši dřív, hold tě to bude stát více testů, záleží na tom jak máš dlouhý cyklus (v návodu podle toho i píšou, kdy máš začít s testováním). Lepší je si koupit dražší kazetové testy (stojí něco přes 40 kč, doporučuju LH 28, přijde mi nejlepší) a vyhla bych se levnějším proužkovým testům....

luciasek, nějak je toho na mě v poslední době moc, jinak nic závažného...

luciasek001
20. únor 2009

blondynka: na mě sedá poslední dobou to počasí, těšila jsem se na jaro a on furt padá sníh a nechce to zmizet. Ted chceme jet v neděli na lyže, ale ani nevim jestli se mi chce. Zítra jdem slavit ke tchýni, tchán má narozeniny a taky se mi tam úplně nechce. No ale už je to domluvený... 😝

blondynka400
20. únor 2009

luciasek, to mě počasí neva, tady je docela hezky, už i míň prší. Je tu tak jak v čechách koncem dubna, takže docela pohoda. Mně naopak sníh docela chybí.
No jeslti už je to domluvený, tak se z toho asi nevyvlíkneš,ale určitě to zvládneš 😉

luciasek001
20. únor 2009

blondynka: a kde ted vlastně žíješ? Počasí na konci dubna bych brala všema deseti 😉 No to už se nevyvlíknu.

blondynka400
20. únor 2009

Luciasek, Jižní Itálie 🙂

luciasek001
20. únor 2009

Jůůů to musí být paráda 😵

blondynka400
20. únor 2009

No jak kdy a jak na co. Každopádně je to něco diametrálně odlišného od čech. A je pravda, že málkodo bydlí kilometr od moře 😀

luciasek001
20. únor 2009

Jakm jak kdy a jak na co? Tobě se tam nelíbí?

blondynka400
20. únor 2009

Ale jo, ale není to tu úplně nejednodušší a nejbezpečnější. Každopádně je to na delší povídání. Jdu dneska spát, mám dost ☹ . Měj se hezky, pěkný zbytek večera. Jestli tě to pak bude zajímat, klidně se pak můžu rozepsat, jaké to tu je 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru