Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
26. bře 2009

Renník, tak se s ním zkus nějak domluvit. Já osobně nejsem zastánce toho, že když ženská otěhotní, měla by jít na nemocenskou. To, že se to děje je zneužívání systemu a je to špatně. samozřejmě když jsou nějaké problémy tak ano, ale když je vše v pořadku, přece těhotenství není nemoc. Zas na druhou stranu je ale třeba o těhotné pečovat a chánit je a to že zrovna nemocnice neakceptuje zákony, to mě fakt docela vytáčí. Úplně správně by tě měli přeřadit na jinou práci (nejsem si úplně jistá, ale tvé pracoviště by se dalo označit za rizikové), pouze denní a 8 hodin. Jestliže takovouto možnost nemají, pak tě musí nechat doma ale s normálním platem. Ne s nemocenskou... Bohužel toto se na hodně pracovištích nedodržuje a je mnohem lepší styl, když se ti to nelíbí, jdi si na nemocenskou. Sorry holky že se takhle rozčiluju, ale mě tohle fakt vytáčí, nejen že se nedodržují zákony, ale ještě k tomu se zneužívají veřejné prostředky... 😒

dudunidu
26. bře 2009

jojo... promiňte já teď sleduju Ordinaci🙂) Abychom to trochu odlehčily, tak tu moji známou ještě vytáčí, jak ve všech seriálech z nemocničního prostředí mají sestřičky pletky s doktorama, prý to tak vůbec není, hihi 😀

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, tak to bych tedy netvrdila. Obě moje nejlepší kamarádky pracují v nemocnici (jedna je doktorka a druhá fyzioterapeutka), a obě to potvrdily, že to takhle je... Jak říká můj mažel kámen prcá cihlu (doufám, že to zde některé nepohoršilo 😀 )

kvetinka7
26. bře 2009

Ahoj holky, uz jste nektera "v tom" ? 😎 Uz tu jsou nejake vysledky ? 😵

blondynka400
26. bře 2009

kramlinka, ahoj, kde jsi dnes byla marode? 🙂

kvetinka, koukni se mi do albíčka, tam to poznáš...

matava
26. bře 2009

ahoooj, tak sparta vyhrala a moznaaa pojedeme do karlovych varu na pokracovani play off..tedy pokud to nekterou z vas zajima 😀 a neco z kultury, zitra vyrazime na febiofest s musicfrstem, nepotkam tam nahodou nekterou z prazacek? 😀 ...

blondynka400
26. bře 2009

Mataqva, ahooj. Už jsem si řákala, kde tě máme 🙂 . Teď mě možná nebudeš mít ráda, mě to zajímá, ale v tomto duelu fandím Karlovým Varům (tedy i kdy jsem rodilá pražačka 😀 ). Jo a mám pak an tebe otázku, napíšu ti mailíka, ju? 😉

matava
26. bře 2009

ahoj blondy...no pis pis 😉 zitra se tu take neobjevim, prijdeme asi az pozdeji ale o vikendu budu s prestavkama zase vase 😀
a proc karlovy vary? nejake milostne pouto? 😀

blondynka400
26. bře 2009

matava, to je dobře 😀 . Hele žádné poutu, je to úplně jednoduché. Od malička spartu nesnáším, jak hokejovou, tak fotbalovou...

rennik
autor
26. bře 2009

blondy no asi máš pravdu , skusím se s ním nějak domluvit, už se té středy nemůžu dočkat, ještě nikdy jsem se na gyndu netěšila tak jako teď. 😀

kramlinka88
26. bře 2009

blondynka: no tak ráno jsem byla na nehtech, a odpoledne u obvodaka pro listek na prasulky a pak večer ještě přípravka na faře na svatbu (máme ji v kostele) a celý den v čudu, ale aspoň je zase blíž k nedělnímu testování... 😉

blondynka400
26. bře 2009

renník, tak to ti docela věřím. Držím ti palečky, aby bylo vše v pořádku 😵

kramlinka, chceš testovat den před MS? Tedy to je život na nemocenské 😀

kramlinka88
26. bře 2009

blondynka: jj chci, kvůli těm lázním jak už jsem psala 😉 No dnešek byl trošku hektický jinak trčím pořád doma víš??? 😕

blondynka400
26. bře 2009

kramlinka, no jo, už si vzpomínám... To víš, ta hlava moje děravá, stará.... 😖 😀
Nevim, ale když to říkáš... 😀 A jak se vůbec po té operaci cítíš, jsi už ok?

matava
26. bře 2009

tak jinak, proc nesnasis spartu? 😉 fotbal radeji chodime bohemku nebo viktorku, alde jinak nam je to docela jedno, manzik ma stejne saly a dresy vsech moznych klubu 😉

dudunidu
26. bře 2009

Jo holky mám dotázek - beru listovku teprve 15 dnů, nevadí? Asi je dobré to před početím brát i 3 měsíce, prý, že? No ale kdyby se zadařilo, tak snad aspoň ten necelý měsíc taky pomůže... 😕 Beru teda 2 tabletky denně, ale ono se to asi nahnat nedá.... 😅 A jaké další vitamíny berete?

kramlinka88
26. bře 2009

blondynka: jj už je to relativně v pohodě 😉 Hlavně že už nemám ty šílené záchvaty...fakt bych to nepřála ani největšímu nepříteli, kdo nezažil žlučníkovou koliku tak nezažil pořádnou bolest. A nejhorší na om bylo že u mě neexistovala žádná úlevová poloha 😒 Teď už snad bude vše ok. Jsem ráda že ten žlučník šel ven ještě před těhotenstvím, říkal mi pan doktor, že to v těhotenství vlivem těch všech hormonů může dělat pěknou paseku 😲

rennik
autor
26. bře 2009

blondy díky 🙂 dám určo vědět jak jsme dopadli.

blondynka400
26. bře 2009

matava, no já ani úplně důvod nemám, prostě mi nikdy neseděli. 😖 Ale jinak je mi to úplně jedno, ať si každý fandí komu chce, nejsem do toho nějak moc zapálená, jen jem prostě vždycky ráda, když sparta prohraje... Ale třeba manžel je má rád 😀 . Já když jsem občas chodila na hokej, tak v poslední době na Slavii do vipu, zadarmo se dobře najíst a napít a k tomu zkouknout hokej aniž by do mě nědo strkal a funěl mi za hlavou, to je přesně pro mne 😀 😀 😀

kramlinka88
26. bře 2009

dudunidu: 2 tabletky ?? 😲 to máš asi nějaký jiný druh než já, já mám nejspíš silnější, je tam napsáno 1 tableta 1xdenně. Jinak já už ji beru 2 měsíce, kromě ní nic jiného....nechci mít moc velké mimi 😉

rennik
autor
26. bře 2009

holky já bych si tak šla dáchnout že neuvěříte, ať už je 6 ráno.........ten čas hrozně pomalu utíká.

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, nahnat se to opravdu nedá... Proč bereš dvě? Koukni se, kolik jí tam je, denní příjem by měl být 400. Zbytečně to nepřeháněj, stejně to nedoženeš a určitě si tím nepolepšíš....

kramlinka, no to určitě, ještě že to máš za sebou... Hele a to mágte v rodině? Protože žlučník v tomhle věku je docela neobvyklé... 😕

renník, copak moc práce nebo únava? že se s námi moc nebavíš.... 😅

lenerka
26. bře 2009

jsem tu
kačka usla horko těžko ve 21h
mrkla jsem na ordinaci
a teď koukám na Kuchaře

blondynka400
26. bře 2009

renník, tak to ještě musíš docela dlouho vydržet.... 😒 Fakt se s tím doktorem domluv, mě se tohel opravdu nelíbí.... 😒

lenerka, a kde máš manžela? Jsi psala o nějakém znásilnění, ne? 😀

lenerka
26. bře 2009

no to bude neboj
on je taky na PC hraje si střílečky

lenicenka17
26. bře 2009

Tak my už snažílkování máme za sebou poctivě jsem hodila nožky vzhůru a ješttě stím orgazmem... sem se sooustředila na to aby byl až po je to fakt hóóó´dně těžké to mi věřte 😀 😀 😀 Nakonec to vyšlo tak nějak téměř za ráz 😅 😵 😵

lenerka
26. bře 2009

leni to jste dobrý
ty po sexu ještě jdeš na PC? 😀
co na to manžel?

kramlinka88
26. bře 2009

blondynka: no v rodině, vyloženě zjištěný žlučník ne, ale mamka(42) a její sestra(31) začínají mít nějaké zažívací problémy, a podle toho co popisují tak by to mohl být žlučník...ale k doktorovi to ne, bojí se endoskopie (teda snad to píšu dobře ten název...) 😒 Čemuž se teda nedivím, je to hnus, ale kvůli zdraví co by člověk nepodstoupil... 😠

Jo a s tou kyselinou listovou fakt jen 400 ??? Já mám Kyselina Listová 800 mcg (doplněk stravy Forte - pro zdravý vývoj plodu od MedPharma)
tuhletu: http://www.docsimon.cz/zbozi/medpharma-kyselina...

rennik
autor
26. bře 2009

blondy únava!!!!!!!! v práci je klid, koukám na různé alba těhulek jak asi vypadá bříško v 15tt protože mě zajímá jak velké bude když se budu vdávat,ale je to individuální, některé těhulky mají břicho velké jak balón a na jiných to skoro nejde vidět, já spíš budu ten první typ. To ještě bude sranda budu muset vyměnit šaty.

lenerka
26. bře 2009

já baštím calibrum baby plan
2měsíce
a brala jsem to i při kačce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru