Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
25. únor 2009

já očekáváme OVU tento víkend,zakoupila jsem hromadu ovu testů a pustila jsem se do toho,čárka pomalu ale jistě tloustne,tak uvidím,jestli to ten víkend dopadne... a jestli ne,tak budeme muset počkat do dalšího víkendu,protože manžel ted jezdí pracovně přes týden pryč.... ☹ a to je teda průďa... 🙄 a taky jsem si řekla,že jsem holka statečná a začala pít ten odvar z nepraných ponožek (kontryhel).... 😅 to prostě musím dát 😀

rennik
autor
25. únor 2009

kualalik- tobě čaj z kontryhelu nechutná?skus si ho osladit je pak docela fajn. Tak to budu moc držet palce, aby ti to vyšlo každou novinku dej vědět 🙂 , taky plánuju dokopit ovu testy mám jen dva,takže zítraasi vykoupím lékárnu, akorát mě vždycky štvou ty lékárnice, se tváří jak kyselý citrón když po nich chci ovu testy. Vždycky si mě prohlíží od hlavy až k patě, vypadám dost mladě ( teda aspoň podle toho kolik mi tipujou) takže asi proto, ale i tak půjdu a koupím si je. 😀

luciasek001
25. únor 2009

Ahoj holky, tak to je záhada, že je i tobě Kuratkol špatně. Mě teda dneska o nic líp neni. A furt nevim čim to může být. Dneska jsem byla u specilalisty na koleno. Už přes rok mě bolí při nějaké zátěži a píchnul mi do toho kortykoidy na zklidnění...chuťovka....a řekl, že operovatelný to je, ale jistý kladný výsledek by byl kdyby mi bylo 20 ted mi to na 100% nezaručí. Tak ted nevim 😠

luciasek001
25. únor 2009

Ahoj kualalik 😉

rennik
autor
25. únor 2009

neboj určitě se to zlepší luciasku, vím že to není nic příjemného, tak snad se to co nejrychleji uklidní 🙂

lenerka
25. únor 2009

ahoj holky

asi máte pravdu-počkáme
zatím se nic moc neděje
prostě až se dám zas do kupy a manžel také tak se do toho s chutí zase pustíme
už jsem si to všechno zase spočítala 😅
tak snad na konci března by to mohlo vyjít no

jednoho prcka sice máme,ale po druhým toužíme
jedináček je na prd

akzeret1
25. únor 2009

Ahoj holky můžu se přidat?
jestli teda seberu odvahu na druhé dítko,chtěla bych se v březnu začít snažit
Lener:koukám,že máme stejně staré holčičky 🙂

kuratkol
25. únor 2009

kualalik: Proč si neobjednáš ovu testy přes net levnetesty.cz. Já je mám od nich, v pondělí jsem objednala a dnes už jsou tu. Jsou o dost levnější a mají tam i těhotenské. V lékárně jsou prý o dost dražší..

luciasek: A to se chceš po kortikoidech snažit o mimi ? Kamarádce to totiž zakázali, jak to zjistili.

kualalik
25. únor 2009

rennik, já jsem nakoupila ovu testy tady na bazárku, kus za 13kč 😉 jo a do kontryhelovýho čaje jsem si dala čtyři lžičky medu 😀 a je fakt,že ta chuť je lepší,ale sladký to je jak cecek 😀 si ale ztěžuju co 😅

luciasek, jestli můžu poradit,tak na operaci nechoď dokud to jen trochu jde.. já mám po dvou operacích kolene a čeká mě další,jak ti do toho vlezou,tak je to pak ještě horší.... mno nevím... snad ti ty kortikoidy pomůžou,ale je to hnus,chemie... taky nic dobrýho do těla... ☹

kuratkol
25. únor 2009

To bylo pro rennik ne kualalik...

kualalik
25. únor 2009

kuratko, okééj 😀 😉

rennik
autor
25. únor 2009

luciasku nechci tě ztrašit ale z kortikoidů se tloustne: jsou to hormony,ale taky bych operaci ještě nedoporučovala, s těmi koleny to není žádná sranda.

kualalik: Taky už jsem o nich uvažovala 13kč a40kč je rozdíl...jinak nech si chutnat čajíček 😀

kualalik
25. únor 2009

rennik, já jsem si jich objednala 20 😀 jsem pořádně zazásobovaná 😀 no,nevím,jestli jsem udělala dobře,ale vypila jsem ten čaj na dva loky 😀

Jinak jsem se zatím nepustila do žádných velkých propočtů co se OVU týče... žádný grafy, měření BT.. zkouším jen testovat.... je teda fakt,že od května jím ty vitamíny,manžel taky.... se bojím,že to vyšetření dopadne blbě... ach jo 😢 ... ale říkám si,že když jsem ted doma od začátku února,bez stresu a shonu,tak že by to mohlo klapnout po těch peripetiích (v létě jsem ležela na gynekologii).... 😖

lenerka
25. únor 2009

ahoj akzeret

jak odvahu?tobě se ještě do druhého nechce?
já mám mateřskou jen na 3roky
a 26.12.09 mě končí
takže do druhého musíme,ale i chceme
ale taky jsem se tomu bránila

rennik
autor
25. únor 2009

jak to????? to je mi líto, no my jsme snad zdraví ale necháme se překvapit kdy to půjde, zatím užívám vitamíny a měřím BT, podle výpočtu by ovu měla být 6.3. ale my už se stejně snažíme teď, co kdyby náhodou 😀

Nic děvčátka pro dnešek musím končit přeju krásné sny a pro aktuální snažilky příjemné snažilkování 😀 😀 😀

kualalik
25. únor 2009

snažení ČEST a dobrou noc 😵

akzeret1
25. únor 2009

Ahoj Lener já mám mateřskou na 4 roky
mimco chci,ale mam strach jestli 2 děti zvládnu,manžel je pořád v práci,babičky taky,pomoc žádná

lenerka
25. únor 2009

ahoj akz

no to je jasný,tak to bych se asi taky bála
manžel je sice taky v práci,ale o víkendu pomáhá
máme jen 1babičku,dědu a prababičky
no pomáhají,ale na celý den jim taky kačku svěřit nemůžu
maj svých starostí dost

do školky mě jí nevezmou
a do práce se mě zatím nechce
byly jste nebo chystáte se letos jít k zápisu do školky?

luciasek001
25. únor 2009

Dostala jsem dneska jen jednu a další nebude. Nevim jak daleký to má účinky...

akzeret1
25. únor 2009

Jo školku tu pořád řešim chci jít ted na začátku března k zápisum,mam vyhlídnuto asi 6 školek tak to půjdu alespon zkusit no moc nadějí si nedávam
Bylo by to fajn kdyby jí vzali,miluje děti a já bych mohla válčit doma s mimčem
Kde bydlíš?já na Kladně

lenerka
25. únor 2009

já měla vybraný 4
a 2školky mě vypekli
berou děti až od 4let,tak to fakt nehrozí

další školky berou sice od 3let
ale musí kačce být k 31.8.09 3roky tak to také nehrozí
pak si tam kladou i další podmínky
máma,táta,pracující
maj přednost samoživitelky

to víš Praha!!!
je tu šíleně dětí a o školky strašný zájem
já letos k zápisům ani nepůjdu

kačka taky děti miluje,ale jestli bude prcek,tak mě jí stejnak nevezmou
počítám,že mě jí vezmou až ten poslední rok před školou 😖 😲

saji3
25. únor 2009

ahoj holky,
můžu se taky přidat ? 😉

akzeret1
25. únor 2009

tý jo to jsem zvědavá u nás na Kladně,ale nebude to jiný,
na druhou stranu,když jí vezmou tak se zase bojim,že všechno chytne a bude přenášet na mimčo 😖
já jsem posera co?
ale půjdu do snažení,čím to budu oddalovat tak spíš by malá byla jedináček a to nechci
malá se nám povedla na první pokus tak jsem zvědavá jak to vyjde ted
bereš nějaký vitamíny?

lenerka
25. únor 2009

ahoj saji3
no jasně 🙂

lenerka
25. únor 2009

akz

beru calibrum baby plan
nejsi posera 😉
to je jasný,že máš strach,že něco přitáhne ze školky
na jednu stranu bude lepší,když bude s náma doma,ale na druhou stranu,ona mezi děti potřebuje jít
se bude nudit,až bude to mimčo
a jedináčka taky nechci!!!

akzeret1
25. únor 2009

Ahoj saji vítej 🙂 já jsem tu taky nová
Lener:taky beru calibrum,koukám,že na tom jsme stejně 😉

lenerka
25. únor 2009

já brala calibrum i při kačce
kačka se taky povedla hned
od unora 2006 jsme to zkoušeli a v březnu 2006 jsem do toho vlítla 😉

lenerka
25. únor 2009

akz

bacha když máš mateřskou na 4roky
tak malou nemůžeš dát do školky na celodenní provoz
mohla by jsi přijít o mateřskou!!!!
jen na pár hodin

a na pár hodin tady u nás školky neberou,jen soukromé a na ty fakt nemáme

akzeret1
25. únor 2009

já brala při malý Mamavit,taky se to povedlo hned jsem zvědavá jak ted
díky za info prej do 3let na 5 dnů v měsíci a od tří let na 4hodky denně
v tý Praze je to pěkně hustý,my taky na soukromý nemáme
Saji odkud si?a budeš se snažit o první mimčo?
Len:my to těhu budem mít s těma prckama těžký co?já byla celé těhu doma a pořád jsem spala,
ale ted to teda nepůjde.Spí ti malá přes den?

saji3
25. únor 2009

děkuji za uvítání 😉
jsem z Prahy. S manželen se začínáme pokoušet o mimi. Mě je příští týden 30 a manželovi za měsíc 37. Ráda bych si chtěla dát dárek mimi 🙂 V srpnu jsem vzala poslední prášek a od nového roku na tom pracujeme.
Nejsem moc zběhlá, je to naše první mimi. Všude čtu, že se měří BT, dělají ovu testy, ale jsem z toho jelen.
Beru baby plán a od doktorky jsem dostala na 2 měsíce closttilbegyt a utrogestan.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru