Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
16. dub 2009

matava: Určitě to výjde !!! 😉

lenerka
16. dub 2009

eliška dobrou

lenerka
16. dub 2009

tak jsem si myslela,že usla v těch 19 30h a prd
teprve teď snad kačka usla
tak snad pokecáme no 😉

lenerka
16. dub 2009

no před porodem jsem nějak ovulaci nevnímala,ale po porodu vím,kdy to přesně mám
bolí mě tak břicho vaječníky prsa,že si musím brát prášky na bolest
teď tedy žádný jedy do sebe necpu,když se budeme po MS zase snažit

terecka
16. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně tady, teda to byl dneska den 😲 šla jsem k té doktorce, tak mě nejdřív vyšetřila a pak dělala UTZ, říkala, že mimiška tam vidí 😀 prý to vypadá na 5.-6. týden, dokonce říkala, že se jí zdá, že tam byl náznak srdíčka... Akorát tam nezahlídla to žluté tělísko, ale prý může být někde "schované"...
No, každopádně, když jsem se ptala, čím to krvácení mohlo být, tak říkala, že někde uvnitř v těch "cestách" mohlo něco trochu zůstat a vylézt to teď (to jsem moc nepochopila) a taky mám výtok, tak prý by to mohlo souviset i s tím... říkala, že by mi na to nejraději něco dala, ale že to raději nebudeme riskovat
Blondy, ptala jsem se na to HCG, tak v to úterý to bylo přes 21400 (přesné číslo už jsem zapomněla 😅 )
Ještě si mě pozvala na zítra ráno znovu na krev a na UTZ, že mě znovu vyšetří a pak se uvidí...

Holky, díky všem za podporu a za to, že jste na mě myslely, já byla s nervama úplně v kýblu, ještě teď mám pořád takový nejistý pocit... No, kdybych nebyla těhu, tak se jdu asi ožrat 😎

kuratkol
16. dub 2009

terecka: Všechny držely pěstičky, to by bylo, aby to nevyšlo...

lenerka
16. dub 2009

terko

tak aspoň dobrý zprávičky
super
mimčo musí být bojovníček a vydržet u maminky v bříšku co nejdéle
nejlépe do toho 40tt 😉

určitě dej vědět,jak jsi dopadla u Dr.

já v těhu měla pořád nějaký výtoky
a v pohodě se to dalo léčit a kačce to neublížilo

terecka
16. dub 2009

díky kuratkol 🙂 pořád mám ale takový pocit nejistoty... včera v noci jsem strašně špatně spala, pořád jsem se budila, manža mi říkal, ať na to nemyslím, ale to se lehce řekne... no, snad mi zítra potvrdí, že je vše ok, stále čekám nějaký zádrhel.. snad se pletu!

matava: držím pěsti, ať to vyjde! 🙂

Já ani nevím, co bych radši - každopádně je to celkem fuk, hlavně, ať je to zdravé.. no, manžel by chtěl dvě holčičky, myslí, že jsou hodnější.. já si dneska chovala 6-titýdenní neteřinku a dokonce se na mě i usmála 😀 krásný pocit, u těch princezen se člověk víc vyřádí..

lenerka: no, ona říkala, že by to na tom začátku mohlo plodu ublížit - nemusí, ale může, tak zatím to necháme tak, jak to je...

lenerka
16. dub 2009

tak do mě pořád něco cpala 😒

kuratkol
16. dub 2009

Co se má udržet, to se udrží.... přirozený výběr...

lenerka
16. dub 2009

kuratkol

už se vám blíži svatba co? 😉

kuratkol
16. dub 2009

jojo, blíží.... už psali, že dorazí šatičky, tak se nemůžu dočkat... ale svatbu bych chtěla mít už za sebou....

lenerka
16. dub 2009

no pak bude ta vaše báječná dovolená co 😉

terecka
16. dub 2009

kuratkol, na to nespěchej, bude to nejhezčí den v tvém životě, uvidís 🙂 Já jsem si to taky před svatbou říkala, už ať je to za mnou, ale přímo v ten den jsem chtěla, ať to trvá dýl... 😎

terecka
16. dub 2009

a jaké budeš mít šatky?

kuratkol
16. dub 2009

lenerka: Ano, úžasná dovolená, ale taky dost náročná na organizaci a taky bezpečnost...

terecka: hezké, bílé, s ramínky, korzetem, šněrovačkou, světlou výšivkou s perličkama.... máme obřad a oběd chvilku, pak soukromá párty - grilování selátka a bečky piva

terecka
16. dub 2009

júú, to zní hezky, tak doufám, že pak přilípneš fotky 🙂

kuratkol
16. dub 2009

terecka: Uvidíme, docela si soukromí hlídám... Už se mi to v minulosti vymstilo s fotkama...

lenerka
16. dub 2009

vymstilo jo?
a tady na Koníkovi?

kuratkol
16. dub 2009

nene, tady ne.... ale pronásledoval mě jeden úchyl...

lenerka
16. dub 2009

ježíš
to je šílený
no manžel neví,že mám album,taky není rád,když tu máme naše fotky

kuratkol
16. dub 2009

No to jo, on o mě věděl dost info, které mě děsili, fotky na netu měl taky a nikdo známý to nebyl...

kuratkol
16. dub 2009

No nic, jdu spát. Zítra konečně pátek a zas víkend 🙂

lenerka
16. dub 2009

no to je tedy pěkný
je fakt,že sem může vlést kdo chce a kdy chce

lenerka
16. dub 2009

kuratkol

dobrou noc

terecka
16. dub 2009

dobrou holky, taky jdu do hajan 🙂

lenerka
16. dub 2009

terko dobrou

dudunidu
16. dub 2009

Terečko: to jsem moc ráda, že je mimíšek v pořádku! 😅

Dobrou holky, taky už se mi klíží oči. PS: pokud byste některá náhodou znala nějaký babský recept na to, jak si "přivolat" MS, sem s ním! V sobotu by měla přijít, ale bůhví jestli nešla někam na vandr po tom anovulačním cyklu, mrcha jedna. tak bych ji potřebovala nějak přilákat 🙂 Tak pappaaaaaaa zítra!!! 😀

kuratkol
17. dub 2009

Dobré ránko 🙂

gab123
17. dub 2009

Dobré ráno holčiny 🙂

dudu otěhotněla jsem ted hned na poprvé taky jsem to nečekala.Před tím už jsem těhu byla 2X,ale nepovedlo se to.Měli jsme problém s udržením prošla jsem spoustu vyšetření snad se něco odhalilo.Páč jsem dostala nějaké léky a jsem 7tt+5dní.
Měli jsme velkou radost,ale mám starost aby to zas neskončilo na h.......
Budu se radovat až porodím zdravé mimčo.Fakt ještě radost nemám je to velká starost nic nemůžu jen se válím a odpočívám.Až překlenu 12tt a budu mít za sebou genetiku budu trochu v klidu.

terečka tak to vypadá dobře uvidíš,že to bude o.k.

kuratko svatbu si uží já se toho bála den před jsem si říkala co blbnu,že si dělám starosti a pak to uteklo a já bych ten den chtěla ještě vrátit.Vše se bude točit kolem vás no protě nádhera.Vše si na ten den zařid at už nemusíš nic a užíííííííííííííívej si ho je to jedem z krásných dnů,které budou v životě!!!!!!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru