Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
28. dub 2009

já to taky s nikým jiným neřeším, takhle mi to přijde příjemnější s váma, protože jsme všechny na stejné lodi 😉

blondynka400
28. dub 2009

eli, no já v podstatě taky, tedy ještě asi se 3 kamarádkami, ale to není úplně ono, protože ani jedna děti ještě nemá a neplánuje. Tedy chtěli by, ale zatím se jaksi nevyskytli ještě ten pravý... 😖
lener, všechny se jednou dočkáme. A čím dřív tím líp 😀

pavlisa
28. dub 2009

jasně, že se dočkáme, o tom žádná! kdo to tady plival ty těhu bacily? 😉 takže teď to prostě květen jistí!

lenerka
28. dub 2009

holky musím se loučit
jdu vzbudit divošku spí už přes 2hodiny
to zas půjde spát po 22h
takže tu večer asi nepotkám všechny
no nevím asi budeme dělat to miminko,tak přijdu až zítra 😀 😀 😀

pěkný den všem pa

eliska_v
28. dub 2009

pavli: Taky si myslím... Taky si radši povídám s Vámi 😉
blondy: Jak tak na sebe koukám, tak jsem samý pupínek, tak mi tak příjde, že asi přichází MS 😒
lenerka: Tak uvidíme, kdy se nám to všem povede 😎

blondynka400
28. dub 2009

lener, vidíš, já to mám taky spletené 😀

pavlisa, ahojky

eli, co mají pupínky společného s MS? 😕

eliska_v
28. dub 2009

blondy: Protože se vždycky před Ms mi vylezou pupínky 😀 😀 😀

blondynka400
28. dub 2009

eli, aha, tak tohle mě naštěstí minulo.... Ale jak jsem byla chvíli těhu, tak se mi pleť krásně vyĺepšila, ale teď se to zas zkazilo 😖 . Je tak se asi do Prahy dostanu, letadlo už tu mám 😀

eliska_v
28. dub 2009

blondy: Tak šťastnou cestu 😉 😵

eliska_v
28. dub 2009

Tak já pádím... 😉
Ukážu se zase na večer... možná i dřív 😀
Tak zatím páááá 😎

blondynka400
28. dub 2009

eli, dík a měj se hezky 😉

pavlisa
28. dub 2009

jeee, to tady zůstanu samotinká? 🙂

blondynka400
28. dub 2009

pavlisa, neboj, on někdi přijde 😉 Jak je vůbec, ty už máš po ovu viď? Tedy jestli si to tenktíkrát pamatuju správně 😅

pavlisa
28. dub 2009

no jo, mám po ovu, včera jsem elisku utěšovala ohledně píchání v bříšku a ejhle, dneska mě tam ráno při cvičení tak píchlo na pravé straně..no jo, ale to se nebojte, po víkendu začíná moje období pms, tak popíšu všechny příznaky, to si počtete 😀
mám to po vysazení HA, už to trvá rok a tak 2-4 do roka mám třeba menses tak silnou, že sebou praštím u záchodové mísy jak zvracím..už me to fakt neba, takže se na to těhotenství těším, gynekolog říkal, že to pak přejde 😝

blondynka400
28. dub 2009

pavilsa, jo to je těch 100 příznaků, tak to jsem tedy zvědavá 😀 . No nějaká naděje je, že by to potom mohlo přejít, tak snad ty budeš tento případ. to je mi tě fakt líto, to musí být hrozné.... 😔 A nejde s tím něco dělat?

pavlisa
28. dub 2009

jo, jde s tím něco dělat - otěhotnět 😉
spíš ne..

blondynka400
28. dub 2009

No už fakt musim, nebo to poletí beze mne, a to bych fakt nechtěla. 😎
Takže ještě jednou mějte se tu všechny hrozně moc hezky a už si připravuju růžovou barvu do tabulky 😵 😵 😵

eliska_v
28. dub 2009

Achooj holky, tak jsem už zpátky... 😉
pavli: co to slyším, to máš takové problémy 😉 při MS, to Ti fakt nezávidím ☹ A co bolí Tě ještě bříško?
Mně dneska zase tak bolelo a pořád mám výtok 😖

eliska_v
28. dub 2009

Tak jak tak koukám, tak tady nikdo neni ☹

luciasek001
28. dub 2009

Ahoj holku, tak jak se máte? U mě dobrý jen mě pobolívá podbříšek a na kontrolu jdu 13.5. Ted jsem dožehlila a jsem nějaká znavená.

eliska_v
28. dub 2009

Ahoj Luci: Tak neboj to Ti uteče a budeš mít po kontrole a malé bude v pořádku 🙂

eliska_v
28. dub 2009

Tak teď jsem si dala přesnídávku s piškotem 😀 😀 😀 😀
Měla jsem hroznou chuť 😵 😵

luciasek001
28. dub 2009

eli ahoj, zase jen my 2? 🙂 Kupodivu ještě ani tu mlsnou nemám. Nemůžu teda cítit kafe a přešloa mě chut na sladký. Snad to uteče rychle. za chvíli je květen

eliska_v
28. dub 2009

Luci: jj, zase my dvě 😉
Tak kafe mi zatím chutná 😒 bohužel 😀

dudunidu
28. dub 2009

Ahoj kočenky!
Eli držíme ti palce! 🙂 a Luciaskovi taky!
Kuřátko dej mi odkaz na svůj grafík, jsem zvědavá na to zvýšení teploty! 😕

eliska_v
28. dub 2009

dudu: děkuju, ale myslím, že tenhle měsíc stejně nic, ale trošku se snažím věřit 😉

luciasek001
28. dub 2009

dudu, děkuju, děkuju vám všem za podporu 🙂

eliska_v
28. dub 2009

luci: Já Ti to všechno tak mooooc přeju 😉 A zároveň trošku závidím, chtěla bych už taky 😎 😵

dudunidu
28. dub 2009

No jo to my všechny🙂 Ale Eli, ty bys už těhulka být mohla... Máš přece i pár příznaků... Já teda ani jeden... Ale asi si ráno udělám testík. Už se mi nechce čekat...Mám sice teprve 9 DPO ale jsem zvědavá, co kdyby...

eliska_v
28. dub 2009

dudu: Já ještě počkám... 😉 Počkám jestli dorazí mrcha MS a pak kdyžtak udělám 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru