Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
30. dub 2009

Tak to jsme naladěné na stejnou vlnu já bych si taky moc přála holčičku Terezku to je můj se už nevím jak dlouho, ale MP by chtěl spíš chlapečka tak uvidíme co ten náš mimíšek na UZV jednou ukáže. Hlavně ať je zdravý.Dívala jsem se i na kočárky hrozně moc se mi líbily od Taka X Jumpery ale viděla jsem je i ve skutečnosti a jsou hrozně malinkaté, daly by se použít jen na pár měsíců. Tak budu koukat po jiných. Nechci to sice přehánět už dopředu s výbavičkou ale mám doma už 2 soupravičky, jsou úžasné, od kamarádky mám jednu zimní bílou kombinézku taky moc super- ještě že je dneska takový výběr. 😀

rennik
autor
30. dub 2009

papa lener krásné sníky 🙂

kuratkol
30. dub 2009

Já už mám taky vybraný kočárek Inglesinu. Moc se mi líbí...

rennik
autor
30. dub 2009

a je na internetu? bych se koukla. Nejlepší je to asi vidět fakt naživo. Já jsem byla rozhodnutá pro ten od taka a když jsem ho pak viděla tak mě to moc zklamalo že je takový malinký. ☹

eliska_v
1. kvě 2009

Ahoj holky.
Tak dnes mě pro změnu nebolí břicho zase vůbec.. 😒 Už se v tom svém těle vůbec nevyznám 😝
No, uvidíme v pondělí jestli dorazí MS??!!
Dám pak vědět... 😉 😉

Dnes jedu na chatu, tak se na Vás podívám až večer... 😉

Jinak krásný 1, květnový den všem 😎 😎 😎 Pořádně si ho užijte 😎

Tak se mějte zatím krásně papapa

kuratkol
1. kvě 2009

rennik: Já ho viděla na netu i v obchodě, ale mám ho vybraný už skoro 2.rok 🙂. Na žádný lepší jsem ještě nenarazila....

eli: Já jsem dnes začala špinit, přitom MS měla být až 3.5.

benjit
1. kvě 2009

Ahoj po dlouuuuhé době.. co je tady nového? jsou nějaké další těhule? U mě snad dobrý, na kontrole jsem ještě nebyla, vždy jsem šla brzo a pak jsem šekala do konce 12. týdne na další kontrolu, takže tentokrát to nechám na začátek 8.tt a naběhnu na první kontrolu. To už bude snad vidět srdíčko... Jinak je mi teda zle, jako nikdy. Ranní nevolnosti mám celý den, sice nezvracím, ale občas k tomu nemám daleko...už aby to skončilo...

matava
1. kvě 2009

ahoj holky, koukam, ze si vsechny uzivate prvniho maje 🙂 my zas mame sportovni obdobi, tzn, ze vcera jsme nesli na zadne carodejky i kdyz to bylo puvodne v planu, ale stale me bolela hlava, blizila se bourka a do toho v telce hokej s kanadou..no kdybychom vedeli, jak to skonci, tak to ani nezapiname 😉 ted muzik zas kouka na basket a o vikendu ho cekaj ctyri zapasy badmintonu..no muj aktualni stav, unavena a bolest hlavy prubezne = muze to byt priznak tehu stejne jako pred MS nebo stres v praci 😒 ...do toho nafoukle bricho presto ze se neprejidam, to opet muze byt pred ms nebo priznaky..no a konecne ty prsa...boli me od nedele..teda jako boli..stale je citim..i kdyz na to na chvilku zapomenu, tak kdyz se treba ohnu, tak presto, ze mam podprdu, tak se mi pripomenou, natozpak chozeni po schodech nebo tak...coz z prace urcite nebude 😉 nechci se nejak pozorovat nebo si delat nadeje, proste to je treba ted vyjimka, ale normalne me takhle dlouho prsa neboli... 😉 bohuzel nedokazu rict kolikaty den po ovu jsem...v nedeli 24DC byl sexik naposledy, predtim jsme se snazili dost (ve 14DC mi mudr rekla, ze ovu az tak za 7az10dni..)takze to pocitam podle toho 😀 co mam taky jineho delat kdyz nemerim a cykly nemam ani naaahodou pravidelne, ze?! 😉 ..no takze v utery nebo stredu 33 nebo 34DC zkusim testik, a pak zas az v patek nez vyrazime na prodlouzeny vikend na moravu 😀 hezky vecer vsem, pa

kuratkol
1. kvě 2009

matava: Tak to budu držet palečky, aby to vyšlo... Prsa jsou nejdůležitější znak těhu 😉

eliska_v
3. kvě 2009

Ahoj holky. 😎
Já jsem na chatě, takže jsem spíš venku než na netu, ale tady se vůůůůbec nic nového nedozvím ☹
Tak jak se Vám vede?? Já se mám fajn!! 😉 Včera tady bylo krásné počasí a tak jsme byli s přítelem pořád venku 😎
Dnes budeme opět odjíždět zpátky do Prahy a vůbec se mi nechce!!! 😀 😀

Jinak MS u mě ještě nedorazila, ale měla by už dorazit v pondělí teda aspoň si to myslím.. 😀 Bolí mě trochu pravý vaječník, takže je to jistý!!! 😀 😀

No a co jinakk holky nového?? To nemáte žádné nové zprávičky se snažílkováním??!!! 😎 Asi jste taky někde vebku, že?? 😵 To je dobře aspoň na to snažílkování tolik nemyslíme... 😎

Tak já nepíšu buď večer nebo se ozvu během zítřka 😵 😵

Tak pa kočky 😉

kualalik
3. kvě 2009

Zdárec ženy 😉
Tak já dneska trpím ☹ včera jsem si udělala k večeři mořský plody a dneska ráno v pět mě vyhnaly na záchod a lítám tam doteď 😀 tak doufám,že mi ty prášky rychle zaberou,abych se mohla vzdálit od WC na delší dobu 😀
Netuším, jestli dneska podám nějaký výkon 😀 😀

kuratkol
3. kvě 2009

kualalik: To není nic proti tomu, co jsem zažila já. Ráno jsme kvůli mě málem volali pohotovost... Celkem síla... myslela jsem, že to jsou poslední chvilky mého života.... Naštěstí pak v pohodě. MS jsem dostala už včera večer tj. o 12 hodin dříve...

rennik
autor
3. kvě 2009

Ahoj holky

Kuratkol a co se ti stalo?

kuratkol
3. kvě 2009

rennik: To je právě záhada.... stalo se mi, že mě strašně bolely kosti hrudníku, jako by obsah orgánů byl větší než hrudní koš. Tak mě to bolelo, že se mi těžko dýchalo a nemohla jsem ani příteli říct, co mi je. Pak jsem začala cítit, že omdlím a jak jsem šla k zemi, tak mě chytil a začala jsem sebou tak divně cukat jako křeče...... Byla to šílená bolest hrudníku předu i vzadu v zádech. Nikdy se mi to nestalo... Už jsem se bála, že budeme volat záchranku.... Vůbec netuším, co by to mohlo být.... Jen že jsem držela tak normál dietu a včera jsem se dost přejedla, takže jedině tím, že by to bylo... Stalo se mi to dnes ráno.... A fakt jsem se bála, že to jsou moje poslední chvilky....

rennik
autor
3. kvě 2009

ty brďo tak to fakt nevím to je divné ale dobře že už ti je líp. 🙂

kuratkol
3. kvě 2009

rennik: Nikdy jsem se nebála tak jako dnes.... Taky jsem moc ráda, že už je mi dobře... Člověk si toho dostatečně neváží, když je mu dobře 🙂

kuratkol
3. kvě 2009

rennik: Jsi v práci ?

luciasek001
3. kvě 2009

Ahoj holky, koukám tady se dějou věci, snad vám kualalik a kuratkol bude brzo lépe, opatrujte se!

rennik
autor
3. kvě 2009

kuratkol ne nejsem mám volno ale zítra už zas jdu 😠

Ahoj Luciasku 😀

luciasek001
3. kvě 2009

Ahoj rennik, tak jak je?

rennik
autor
3. kvě 2009

ale jo dobře, akorát mám už nervy že zas zítra musím do práce, jsem zvědavá co zas bude. Bože ten kolektiv máme fakt příšerný.

A co ty jak se máš mamino????, 😀 Je ti nějak špatně? nebo nějaké změny už pozoruješ? 🙂

luciasek001
3. kvě 2009

Ani moc změny nenzaznamenávám. Začínám mít lehounce citlivá prsa, jim méně. Ani na nic nemám chut. Takže je to spíš takový neurčitý. Já taky pomalu začínám brát práci volněji, přestávám to tolik hltat. Ted jsou důležitěhjší věci. Taky se mi tam nechce, ale v pátek zase volno.

kuratkol
3. kvě 2009

Zítra zas do práce ☹

kualalik
3. kvě 2009

Tak ženy,
jdu si odskočit z gauče k žehlícímu prknu 😒
Je mi furt stejně, blbě ☹

kuratkol
3. kvě 2009

kualalik: taky žehlím...

kualalik
3. kvě 2009

tak hlásím konec žehlení, to byla fuška.. jdu ted celá spařená hodit sprchu 😉

eliska_v
4. kvě 2009

Ahoj holky. 🙂
Tak jak se máte?
kualalik: Žehlila jsem taky včera večer..docela dost prádla 😀 😝
Zítra jedeme s přítelem se podívat do porodnice na známou.... 😉 Porodila včera chlapečka 😎

Dneska by mi měla dorazit MS a bolí mě trochu břicho... Včera jsem si dělala testík a nic tam nebylo, teda jsem už asi tak paranoidní, že jsem něco málo jako viděla, ale pomalu jsem ten test hypnotizovala 😒 😠 Fakt nevím...Test si dělat teď už nebudu, počkám až na MS...Akorát jsem z toho zklamaná... ☹

pavlisa
4. kvě 2009

ahoj holky,
Eli, tak jsem se musela hned ráno mrknout na snažilky, co tvůj testík..
nevěš hlavu, třeba je fakt brzo 😉

lenerka
4. kvě 2009

ahoj těhulky,snažilky,maminky

jsem tu jen na skok
odjíždíme s kačkou ke švagrovce a vracíme se až zítra večer a to nevím jestli budu mít čas se dostat k PC

víkend byl krásnej i počásko vyšlo a ty buřtíky dobrota
dneska to počasí fakt podzimní ach jo
snad bude zítra lépe

lenicenka17
4. kvě 2009

Ahoj holky tak jsem tu jen na skok je tu něco nového??? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru