Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudule
21. kvě 2009

..přeřekla jsem se, cyklus 29 dnů, teda pokud se na mě opět nechystá nějaká 45-denní pohroma🙂)

lenerka
21. kvě 2009

ahoj

tak jsme zpátky doma
byli jsme u švagrový hlídat její dcerku 2,5měs.a museli jsme domů.kačka z ničeho nic dostala horečky

lenerka
21. kvě 2009

je blbý když ženská v 17tt odchází plodová voda? ☹ ☹ ☹

dudule
21. kvě 2009

Cože? Plodová voda v 17tt? 😕

pavlisa
21. kvě 2009

duduli: tak vidíš jsme na to dvě, tak to zmáknem, tu ovuši, to je jasný, ve dvou se to líp táhne 😉
ještě aby se táhl i ten hleník, hihi

pavlisa
21. kvě 2009

já to taky trochu nechápu s tou plodovou vodou..

kramlinka88
21. kvě 2009

lenerka: 😲 v 17tt to asi dobre nebude.... ☹

dudule
21. kvě 2009

Pavli: dneska jsem se fakt pobavila nad tvýma hláškama! 😀 Není nad dobrou náladu! Jojo, budeme společně vyhlížet hleníka i ovulku🙂 Testuješ 1x nebo 2x denně? Já už teda zdá se tímhle stylem ovu testy brzo vyplýtvám... 😅

dudule
21. kvě 2009

Jo holky zkusím sem dát odkaz na můj grafík, jestli to bude fungovat, ju? http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

lenerka
21. kvě 2009

no jen sice malý únik,ale je to v čudu no ☹
snad vše bude ok
veříme doufáme

včera byla na kontrole a mičo má dostatek vody,ale jak to bude dál nikdo neví

lenerka
21. kvě 2009

tak já už hleník mám
a ovu očekávám
ale určitě se nepovede,jsem ve stresu
jak z tý plodovky švagrový,tak z Kačky má horečky ☹

kramlinka88
21. kvě 2009

dudu: no ja tomu zas tak dobre nerozumim, ale jestli bude teplotka nadale stoupat, tak by tam ta ovu uz mela byt....je to nejake divne, nebo bude jeste jeden pokles a ovu probehne....

pavlisa
21. kvě 2009

já jsem včera přestala být pannou přes ovulační testy a zkusila svůj první 😉
takže dneska další a zítra a pozítří ..
ale to abych pumpla manžu o nějaké prašulky na ty testíky.

lenerka
21. kvě 2009

jsou ty testíky drahý?
já ještě nezačla testovat

lenerka
21. kvě 2009

asi se žene bouřka
tady u nás v Praze

pavlisa
21. kvě 2009

s tím počasím je to fakt strašný, ale na víkend bude hezky, takže se v klídku můžeme radovat ze sluníčka 😉

no já se musím mrknout na internet, jestli tam nejsou levnější (asi jo) ale včera jsem si kupovala pět testíků + zdarma těhu test a stálo to 280Kč. A značku fakt nevím, jen jsem se zeptala té lékárnice, ať mi nějaké dá a ona vytáhla tyhle. Něco jako LH 28, nebo tak něco..

dudule
21. kvě 2009

Pavli: já si kupjuý ovu testy tady na bazarku na konikovi, u uživatelky Chrobacek. Nejsou drahé, tuším 15Kč/ks. Já si je teď dělám 2x denně...
Kramli no taky si říkám, že už by měla přijít... Nebo přesně, ještě pokles a pak... Uvidíme, jaká bude BT zítra, je to divný. Jen se bojím jedníé věci, abych měla dostatečnou hladinu LH, aby ten folikul vůbec praskl, prostě aby ovulka vůbec byla... Já totiž zatím ani nevím, jestli ovuluju... 😕 😅

dudule
21. kvě 2009

Lenerko: cena ovu testů viz výše. Myslím, že jsou v pohodě. Měla jsem i dražší z lékárny, ale nevidím rozdíl 🙂

pavlisa
21. kvě 2009

no já taky nevím s tou ovulkou, jestli ji vůbec mám, ale co..kdo si počká, ten se dočká, takže do ms prostě počkám 😉
co mi taky jiného zbyde, že??

díky za tip na ty levné testíky! 🙂

blondynka400
21. kvě 2009

leneska, já kupuju normálně v lékarně blení 3ks za 110 kč 😉 . K té plodové vodě, to je blbě, ale třeba se to bude dát ještě zachránit....

pavlisa, LH jsou dobré testy 😉

dudu, tedy ty jsi dneska šprýmařka 😀 . Pokud vim, ta kualalik stále nic 😵 .
A co ty dnes? Už je čárka slinější?
Jinak být tebou bych z toho grafu vymazal všechny teploty, kdy si měřila fakt pozdě a nebo jsi byla nemocná a nebo jsi pařila, taklhe to ztrácí smysl.... 😉

pavlisa
21. kvě 2009

teď si tak říkám, může být ovu bez hlenu? to určitě potká mě, protože ho mám den ode dne míň a ovu nikde
😨

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, může. Ovu ale standartně bývá po hlenovém maximu, takže v den ovu už ani hleník být nemusí. Je to různé... A nebo ho může být takové malé množství, že to ani nepostřehneš. Důležitá je kvalita, ne kvatita 😉

pavlisa
21. kvě 2009

bezva, zase jsem o něco chytřejší 😀 děkujíííí
kvalitu teda budu poctivě zjišťovat..
Kdyby jen manža věděl, jak se vyšetřuju, třeba by se chtěl i zúčastnit 😀 😀 😀

dudule
21. kvě 2009

Jojo Blondy, máš pravdu s těma teplotama, já ale už teď zpětně bohužel nevím, kterou jsem kdy měřila?? Asi odmáznu tu nejvyšší, ta je nějaká divná... Ale posledních pár dnů už měřím určitě dobře 🙂

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, musí být hodně tekutý, vazký, nejlépe průhledný a musí se hodně táhnout, čím víc tím líp (když ho vemeš mezi prsty a pokusíš se ho natáhnout)
Myslíš? Podle mě by si spíš většina chlapů myslela že jsme spadli z višně a trošku jsme si ublížili 😀

pavlisa
21. kvě 2009

no já vím o tom hleníku, jakou by měl mít asi konzistenci, ale obávám se, že tohle už proběhlo, aniž by se teploty rapidně změnili.
tak uvidíme.
pádím domů, než mě stihne bouřka.
zítra si vás dočtu, hezký večer 😉

blondynka400
21. kvě 2009

dudu, no ty jsi tedy číslo 😀 . Koukám, že už jsi to odmázla, takhle je to lepší 😉 . Tamto bylo fakt zkreslující...¨¨

pavlisa, uvidíš..... Také hezký večer 🙂

lenerka
21. kvě 2009

ahoj Blondy

no snad bude dobře
s tou plodovkou jsme všichni na nervy

blondynka400
21. kvě 2009

lener a je v nemocnici?

dudule
21. kvě 2009

Lener je to blbý... to mě mrzí... a co jí řekli doktoři? Jedná se o potrat nebo ta troška vody nevadí? A to se jí stalojen tak z ničeho nic nebo při nějaké zátěži?

Blondy, no jo 😀 Kéž by se dala nějak našvindlovat i ovu nebo hleník 😅 To by ale asi nešlo ani autosugescí 😀 m Jinak testovala jsem dopo, teď nemůžu, hodně piju a nevydržím odpoledne a večer nepít, testuju vždycky až kolem 11. hodiny večer...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru