Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
21. kvě 2009

lenerka, nene, dvakrát. Jednou v únoru a pak teď naposledy v dubnu. Jednou 5tt a pak v 6tt

lenerka
21. kvě 2009

a to jsi jako začla silně krvácet a pak jsi šla na gyndu a oni ti potvrdili potrat?

snad už to bude jen a jen dobré!!!!

blondynka400
21. kvě 2009

lener, jojo, vždycky mě v noci vzbudili hrozné křeče a spousty krve a pak to přešlo do normální MS... Poprvé jsem byla tady, to ještě tenkrát viděl v děloze nějaké zbytky, podruhé jsem se na to vykašlala, protože jsem pak letěla do čech. A to jsem měla ještě v krvi něco přes 4000 HCG a nechtělo to moc klesat, tak si mysleli, že je to mimoděložní (ale to jsme sem psala) a nakonec to kleslo, takže to bylo ok 🙂

lenerka
21. kvě 2009

ježíš to jsou zážitky
tak už jsi si to špatné užila,teď už jen to dobré

já jdu chrupat
manžel už mě utekl
snažilkování bylo včera dneska pauza
ale už je moc hodin a kačka možná bude řádit

tak pa

blondynka400
21. kvě 2009

lener, no jo, to je hold život..... ☹

Taky budu muset jít, vůbec jsme is neuvědomila, kolik je hodin. Dobrou 🙂

kramlinka88
22. kvě 2009

Dobre ranko 🙂

kuratkol: no já říkám že tomu necháváme volný průběh 😉

blondynka400
22. kvě 2009

kramlinka, koukala jsem tepltka se drží 😵
Co jsi tady dělala takhle ráno? 😕

lenicenka17
22. kvě 2009

Ahojík všem
Už mě ta mrcha fakt nebaví,už to vypadalo že to končí a zase se to rozjelo 😠 Jestli to do zítra neustane už mě fakt trefí ☹

blondynka400
22. kvě 2009

leni, ahoj holka....
A máš ji hodně silnou? Hele měla jsi jí takhle "divnou" i před HA?

pavlisa
22. kvě 2009

dobré ráno,
já hlásím pomalé zvětšování teploty, po stupínku to jde furt nahoru..mhm...dneska zkusím další ovu test, včera jsem se na to vykašlala, když tam ve čtvrtek nic nebylo. Asi opravdu bude ta ovu na víkend, takže já jsem připravena!
vyzbrojím se opět lechtivou košilkou a budu dělat "jakože nic" a nenápadně se budu ochomejtat kolem drahého. Jen doufám, že to pochopí, protože minule jsem se půl dne natřásala a on to nějak nepochopil, furt se ptal, jestli mi není náhodou zima v té košilce, jestli nechci přinést župan 😠
tak jsem si pak založila ruce v bok a říkám: sakra chlape, jdeme na to hupsnout, takhle mě zahřeješ.

co se těm chlapům neřekne, to neudělaj, fakt..myslím, že je marné od nich chtít, aby si něco domysleli 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:není zas až tak silná ... takové na střídačku
upřímně já si už ani nepamatuji jaká před Ha byla 😀 😀 😀 Ne si dělám srandu.Jo měla sem ji co si pamatuji docela dost silnou tak to asi není nic divného,že.. Jen teda pravidelnou né jak teď

blondynka400
22. kvě 2009

pavlisa, být tebou když už jsi začala bych to dokončila.... Aby jsi věděla, že u tebe Ovu opravdu probíhá a je vše v pořádku....
Hold by jsi chtěla po chlapech moc 😀

lenicenka, já jsem nemylsela silná, ale podle toho co píšeš tak se mí zdá že jí máš hodně dlouho s proměnlivou intenzitou.... Ona zas bude pravidelná, neboj 🙂

lenicenka17
22. kvě 2009

tak sem včera znásilnila obchody abych na ty vinné trhy nejela jak šupák .Ale ve všem sem si připadala nemožně ☹
Nakonec jsem sice koupila tak snad dobřé......

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:no takhle podivnou sem ji neměla ... Snad jeřáb pomůže pevně mu věřím 🙂

lenicenka17
22. kvě 2009

ALe co mě už štve pořád to břicho bolí,už míň ale furt o něm vím... to sem vždy jen první 2 dnya pak už nic al eteď týden předem a ještě celou MS 😠

blondynka400
22. kvě 2009

leni, a co jsi tedy koupila? 🙂
no jestli máš třeba lehce rozhozené hormony, jeřáb by to měl zvládnout 🙂 . Jestli teď nejsem těhu, tak si ho zas taky zakoupím, už nemám a tady se fakt nesežene 😒

pavlisa
22. kvě 2009

to tě obdivuju, já nesnáším nakupování oblečení, tlačení v kabinkách, uf, v zrcadle stejnak vždycky vypadám o pět kilo navíc..

jasně blondy, že to dokončím, ovu testíky to dneska a zítra jistí , jsem 16DC, ovu bolest vystřeluje, hleník voda, manžu pumpnu o veškeré spermouše co má a v pondělí poreferuju 😀

kramlinka88
22. kvě 2009

blondy: no zrovna jsem vstala, zapsala teplotku na fertility a stavila jsem se kouknout o cem jste vcera drbaly 😉
jj zatim se drzi, ale tak nejak moc neverim ze by to vyslo, leda ze bych byla ten bezpriznakovy pripad, a takovych asi moc neni... 😀

pavlisa: 😀 😀 😀

blondynka400
22. kvě 2009

pavlisa, jo ty zrcadla mají hrozný.... A dělají takovou divnou barvu kůže 😝

Tedy ty máš zas dneska náladu, že by ráno oblíbený jogurt s vločkami? 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

Koupila jsem letní dlouhou sukni a triko takové na ramenou na šněrování a spodní lem má gumu tak jde jakoby podkasat.Dám chcvíli fotku do alba ju

lenicenka17
22. kvě 2009

pavli:též to moc nemusím ale co nadělám když sem něco potřebobvala ☹

blondynka400
22. kvě 2009

leni, tak to budeš fešanda 😵

kramlinka, ale je ještě je brzy..... Stejně je komické, jak jsem v podstatě nastejno 😀

Teda holky, mě je dneska od rána blivno, fůj 😝

pavlisa
22. kvě 2009

no to je jasný, v něčem chodit musíme 😉
tričko na šněrování, tak to bych mohla použít jako další víkendovou fintu 😀 😀

však já taky ráda vypadám dobře, ale vždycky udělám nárazovou akci, naklušu do obchodu a vykoupím jim to tam 😀
já jsem vůbec taková akční,hihihi

jo a na snídani jsem měla cheescake, takže mám zas vesele rozvernou sladkou náladičku 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

tak jestli chcete koukněte do alba

lenicenka17
22. kvě 2009

sukni bych brala kratší ale neměli 😠
Blondy:to zní dost nadějně 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

kramlinka88
22. kvě 2009

leni: moc hezke, budes kocanda 🙂 Akorat jsem nejak nepostrehla ty kila navic... 😝 😎 Ja mit takovou postavicku po diteti tak si hvizdam 😉

blondy: no uvidime, uz ani to cekani nijak nehrotim, mam toho ted tolik ze nejak na to poradne nestiham myslet... 🙂 Me teda blivno neni, akorat od vcerejska mam pro me docela atypicke chute... 😅 Ale jak rikam autosugesce dela divy 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

kramli:v tomhle se to docela schová ale věci co jsou na knoflík a mám je ve skříni neobleču ☹ To mě štve nejvíc 😠 😠 😠 😠

kramlinka88
22. kvě 2009

ty jo holky ja tak premyslim, ze az nam to s MP jednou vyjde, tak doufam ze mi nebude byvat spatne, jinak ani nedojedu do prace....jezdim kazdy den asi 1.5 hodky busem, tak to bych asi nedala jedine jezdit s pytlikem papirovym 😀 😀 😀

pavlisa: a co treba bez tricka ??? 😀 😀 Vis ja nekdy pouzivam jako ze si prevlikam treba podprdu a je to ani nevim jak 😀 😀 😀

kramlinka88
22. kvě 2009

leni: chapu, necitis se dobre....ale treba to leto vazne zafunguje anebo budes chodit s pupikem a nejake kilco ti bude sumak 😉 😀

lenicenka17
22. kvě 2009

kramli:kéééž by!!!!! 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru