Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
6. bře 2009

kualalik, no na kontryhel jsou dva názory jak ho pít. Na co ho piješ, proti bolesti a silný MS nebo pro zlepšení děložní sliznice?

kualalik
6. bře 2009

piju ho na zlepšení děložní sliznice....

kualalik
6. bře 2009

a asi se dám ještě do maliníku (na ten hlen) ....

blondynka400
6. bře 2009

Tak v tom případě pravidelně do ovu, a pak ne, nebo jen vyjímečně.... Maliník piju taky, a ten pouze do ovu. Není to jen na hlen ale i na zlepšení činnosti vaječníků a myslím že je fajn, akorát neni moc dobrý 😝

Ale na ten kontryhel jsou různé názory. Každpádně by se neměl pít první 3 dny MS, může pak dojít k nedostatečné obnově sliznice....

kualalik
6. bře 2009

Když jsem přežila ten kontryhel (dlouho jsem mu nemohla přijít na chuť), tak asi dám i ten maliník. Dokonce jsem si udělala do ovu (což bylo do 2.3.) každý den půllitr toho čaje a pila ho průběžně.

Díky moc za rady, na netu toho je dost, ale vyznat se v tom 😅

Kontrolovala jsem manželovi butelku s vitamíny,jak spolehlivě je bere a k mému velkému úžasu opravdu ubyly a dokonce i sám hlásil, že je poctivě bere 😵 mám z něho radost, musela jsem ho pochválit 😀

blondynka400
6. bře 2009

kualalik, no řekla bych že maliník je o dost horší než kontryhel ale dá se, už jsme si na něj zvykla....

Tak to já kdybych mu léky to nedaal až pod nos, nebral by to. Ale já ho tedy nenutím nic brát, zatím nemmá důvod....

kualalik
6. bře 2009

blondynka, on když viděl, co všechno beru za vitamínky, tak sám přišel s tím, jestli taky nějak může přiložit ruku k dílu 😀 on totiž moc nejí zeleninu a ovoce,tak že droj vitamínů má aspoň takhle přes ty doplňky... ale to víš,že jsem kontrolovala po telefonu, zda to vůbec jí 😀

Jdu si na chvíli zaskákat na balónu, poradila Mudra kvůli pánevnímu dnu ... zvažovala jsem,že si taky zajdu na masáž. Ted jak jsem doma víc jak měsíc polehávala s tou sádrou, tak jsem ztuhlá. A taky jsem dost přemýšlela o Mojžíšovce.. Máte zkušenosti někdo?

dablikolik
6. bře 2009

holky moc vám děkuji za přání. A´t i vám rostou bříška 😀

akzeret1
6. bře 2009

Ahoj zdravim
kualalik:to je tvůj manža dobrej já bych do toho svýho žádný vitamínky nedostala
Četla jsem,že jste tady řešily dvojčata,tak ty bych teda nedala 😝

blondynka400
6. bře 2009

kualalik, Mojžíšová je výborná. Kamarádka je fyzioterapeutka a má výborné výsledky. Jen to chce dodržovat dost přísná pravidla, aby to bylo k nečemu.

akzeret, řešily... Tak ono když už si je člověk udělá tak co má dělat 😝 . Ale ty by jsi to měla k Terezce ještě horší 😒

kuratkol
6. bře 2009

ahojky

blondynka400
6. bře 2009

kuratkol, ahojky, jakpak se máš? 🙂

saji3
6. bře 2009

Ahoj holky.
kuratkol četla jsem, že jsi založila nové téma, jak jse jmenuje, aych tam taky mrkla 😉
Všimla jsem si, že někdo psal o dorém grafu na BT, tak si to vykouším jak to fumguje.
Má někdo tento graf vyzkoušený. Jinak dneska jsem 25 DC a vzala jsem poslední utroš. Tak snad budu sase chvilku trochu čilá. Tento týden jsem byla ospalá a v práci jsem přežívala. ☹

kuratkol
6. bře 2009

blondynka400: Je pátek a to je fajn, ale stresuju se zas kvůli pondělí do práce.... Asi se k vám přidám s tím snažením už tento měsíc 🙂

kualalik
6. bře 2009

Můj bratranec má dvojčata (Honza,Eliška,4 roky) a ještě jednoho potomka (Andrejka 7 let) a teda jako museli řešit dost věcí... nové auto, ohrada do obýváku (která měla 4x4 metry 😀 )... naštěstí starší Ája dost pomáhá,tak že se to dá zvládnout... 😅

saji, jak máš předepsaný ten Utroš? Myslím dávky.. já beru 1-0-1

kuratkol
6. bře 2009

sají3: Když jsem sem začala chodit, tak jsme plánovali mimi od července tj. po svatbě. Ale čím dýl sem chodím, tím jsem to posouvali na dřívější dobu, takže jsem se posouvala i v duskuzích 🙂. Takže jsem ve snažení od července až do března 🙂.

kuratkol
6. bře 2009

saji3: O grafu jsem psala já... Našla moc dobrý graf na stránce www.pohlaviditete.cz

kuratkol
6. bře 2009

Je tam i video spermií přes mikroskop 😀 😀 😀

blondynka400
6. bře 2009

kuratkol, vážně? Cože jsi se tak rozhodla?

saji, na BT je výborné http://www.fertilityfriend.com/, ale je to v angličtině....

kuratkol
6. bře 2009

blondynka400: Jojo, už mě to v práci prostě nebaví.... a bude hůř... Máme tam i nějaké mezilidské problémy.... Ovulace by měla být někdy mezi 21-26.3. Listovku beru od ledna, přítel trojkombinaci (zinek, selen, vitamin E), životní styl jsem od ledna změnila, takže příprava je.... Přítel souhlasí....
Svatba by byla 3 měsíce po ovulaci přibližně, takže nevím, jaký to bude mít vliv na šaty 😀 😀 Jestli si je nechat ušít radši volnější.... A svatební cesta je to, čeho se bojím pak nejvíc, aby se něco nestalo nebo tak.

kualalik
6. bře 2009

blondynka, tak jsem volala na tu Mojžíšovku a ona má až do konce dubna plno.. asi ji budu muset uplatit,aby mě vzala dřív.. 😀

akzeret1
6. bře 2009

dobrej zdravim
Kuratkol:tak ty už začneš ted.Já mam zkušenost, na přelomu března a dubna 03 jsem otěhotněla,svatbu jsme naplánovali na srpen03,žaludek jsem měla jako na vodě,nemohla jsem připravovat maso,pořád bych jenom spala,chtěla jsem neschopenku samozřejmě jsem ji nedostala v práci stres atd,bříško mi docela narostlo snad ještě víc než s malou,na zkoušce šatů mi řikala,že když tak šaty povolíme,jo a pak přišel zlom mimču přestalo tlouct srdíčko 😔takže revize asi 14dnů před svatbou.Může ti být dobře každej je jinej,doufam,že jsem tě nějak nevystrašila
Ale jestli chcete směle do toho 😉

kuratkol
6. bře 2009

Jak moc to těhotenství jde vidět ve 3.měsíci. Myslím, že špatně by mi bylo, bylo všem z rodiny...

akzeret1
6. bře 2009

ve třetim je to pohoda málo kdo pozná,že jsi těhotná

kuratkol
6. bře 2009

Myslím, že mimi by pak nevadila šněrovačka?

lenerka
6. bře 2009

ahoj

tak já byla skoro ve 3měsíci,když jsem se vdávala a na mě to tedy nebylo vůbec vidět
ani naštěstí špatně mě nebylo
ale je fakt,že jsem neřádila a nepila jsem
hodně jsem odpočívala
jak se říká do 12týdne to není jistý,tak jsem se fakt bála

lenerka
6. bře 2009

já měla korzet na zip a v pohodě
spíše byla horší sukně,ta už mě trošku tlačila
ale šaty jsem měla dlouho
je to snad jednou za život a chtěla jsem si je užít,ale když jsem se šla převlíknout do pohodlnějšího oblečení,byla to fakt příjemná změna 😉

a docela jsem vydržela
dorazili jsme domů skoro ve 3hodiny sice mě hučelo v hlavě a svatební noc nebyla
manžel byl hotovej,ten pil i za mě,ale myslím,že jsme si to všichni užili 😉

lenerka
6. bře 2009

marti

tak ty už jsi přišla taky o mimčo?a v kolikátém jsi byla týdnu?a pak se vám povedla Terka?

kuratkol
6. bře 2009

Tak to jsou dobré zprávy o 3.měsíci těhotenství. Šaty bych si chtěla užít...
Holky, musím teda říct, že co se pohybuju na koníkovi, tak jak čtu ty věci v albíčkách a čtu, co se píše v diskuzích, tak spousta holek už přišla o mimi v těhotenství. Jsem si nikdy nemyslela, že ty statistiky jsou fakt pravdivý....

kualalik
6. bře 2009

lenerka,jak čtu o té svatbičce... my pařili dva dny 😀 a svatební noc byla za dva dny.... 😀 😀 😀 jooo hned bych se vdávala znova, super pařba 😀 bylo nás tam 130 cca... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru