Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
4. čer 2009

travel servis
pohoda 😉

lenerka
4. čer 2009

jdu se ještě najíst
je mě pěkně zle od hladu
a jdu chrupat

tak dobrou všem

kuratkol
4. čer 2009

to jsou ty nízkorozpočtovky.... od toho nelze nic moc čekat....jen levnou přepravu 🙂

dobrou...

lenicenka17
5. čer 2009

ahojík holky včera sem se sem už nedostala
lenerka:tak už je testíkování za deřmi,co??? 😉 😉 😉 😉 moc ti to přeji.
Dnes má Eli svatbu??V pátek?Tak to se jim povedlo pěkně počasíčko 🙂

blondynka400
5. čer 2009

kuratkol, travel service není žádná nízkorozpočtovka, to je regulérní letecká společnost, v dnešní době lepší než ČSA. On je spíš rozdíl mezi klasickou linkou s charterovým letem....

leni, ahoj, tak jak to s tebou vypadá? 😎

Jojo, dnes se Eli vdává.... Je v čechcách hezky? Tak to je super 🙂

lenicenka17
5. čer 2009

blondy:u mě žádná změna,pořád čekám 😖
jojo v čechách je ukázkově ,sluníčko svítí a i pěkně hřeje 🙂

blondynka400
5. čer 2009

leni, a jak vypadá ovu testík, je na něm alespoň něco? 😕

Tak to je dobře, to Elišce přeju 😵

lenicenka17
5. čer 2009

jo něco na něm je jelikož testíkuji prvně řekla sem si že ji nemíním minout tak sem začla asi kolem 12DC a od 15DC tam byla slaboulinkatounká čárka ,17DC už slinější a zatím se tak drží uvidíme dnes.Podle výpočtu na menstruačním kalendáři by při délce 36DC měla být dnes tak uvidíme.
Jo jinak jsem zvládla i fertility 🙂 heč už mám taky grafík 🙂

lenicenka17
5. čer 2009

blondy:je to dobře že tam aspoň něco už je??Já fakt netuším jak ovu testy mají vypadat třeba když je ovu úpně v nedohlednu...

blondynka400
5. čer 2009

leni, no vidíš, já ti říkala, že to není nic těžkého....
Jestli sílí, tak je ovu na dobré cestě 😉
Jinak ten výpočet se mi moc nezdá, při cyklu 36 dní by měla být ovu okolo 22 dne.... 😖

lenicenka17
5. čer 2009

blondy:koukám že jsi přidala fotečky 🙂

blondynka400
5. čer 2009

leni, no jo, něco jsem tam dala.... Už nemám svoje krásně plochý bříško 😢

lenicenka17
5. čer 2009

i když bude 22DC může to potom stihnout a být z toho mimi??Jako jestli se stihne uhnízdit..

lenicenka17
5. čer 2009

blondy:co já bych za takové bříško dala 🙂 já ho mám tak jako při malém v 5 měsíci 😠 a to těhu nejsem 😖

blondynka400
5. čer 2009

leni, při cyklu 36 dní určitě. Mimi potřebuje minimálně 10 dní od ovu po MS.... 😉

Jak to vůbec vypadá s tou tvojí váhou? Daří se, nebo je to pořád tam nastejno?

lenicenka17
5. čer 2009

zatím se ustálila tak snad se mi podaří i jít trochu dolů...Stačí mi aspoň ze 3kg 😵

lenicenka17
5. čer 2009

a ty jak se cítíš??Co těhu nevolnosti atp.??

lenicenka17
5. čer 2009

ale už sem si říklala že aasi od dalšího cyklu na vše kašlu nebudu nic měřit ani nestit jen ty čajíky a kapky nechám a necháme to na náhodě,už mě to fakt stresuje to věčné sedování...
Ale na měření sem si celkem mile zvykla tak ještě pouvažuji 😀 😀 😀

blondynka400
5. čer 2009

leni, no já se cítím docela dobře. Nevolnosti spíš menší, ale hlavně odpo a večer. Akorát kdybych se večer nenajedla, tak to ráno asi nerozchodím, to už mám vyzkoušené....
Víc spím a obšas bych sežrala všechno co vidim a jindy zas nemám na nic vůbec chuť.
A prsa se mi už skoro nevejdou do podprsenky, to jsou asi ty hlavní změny 😀

terecka
5. čer 2009

Ahojky, jsem tu jen skok, takze drzim palce vsem, co cekaji MS, at nedojde a vsem budoucim manzelkam jen to nej do manzelskeho zivota a at svatba vyjde, jak si prejete 🙂
Mimochodem, blondy hezke brisko 😉

terecka
5. čer 2009

jee, chtela jsem napsat jen na skok, ne jen skok 😀

blondynka400
5. čer 2009

terecka, my to pochopíme, neboj 😀
Jak se jinak máš?

pavlisa
5. čer 2009

mhm, tak jsem to dnes dostala, ale vedela jsem to, rano klesla teplota na 36,9 z 37,3 ☹

takze jsem usetrila testik na dalsi mesic.
Trosku se mi zenou slzicky do oci, ale to je proste asi zivot, no.

mejte se hezky, pokusim se k vam zase zaskocit, az mi bude veselejc.

blondynka400
5. čer 2009

pavlisa, jé to mi je líto a mně to přišlo tak nadějné.....

Neboj, ono to určitě vyjde, nesmíš se vzdávat 😵 . Žádná smutná nálada, třeba si nco kup a něbo dej něco dobrého, at je lépe 😉

lenicenka17
5. čer 2009

Pavlisa:nebuď smutná... kolikátý je to pokus??já to už přestala řešit pač sem z toho taky vždy byla zklamaná.Třeba jak to vypustím bude to šup šup 🙂

terecka
5. čer 2009

blondy, ja se mam fajn, akorat ty vykyvy pocasi mimcu asi moc nesvedci 🙄 byva nam pak trochu soufl, ne jako na zvraceni, ale spis takovy motak, takze si pak musim lehnout, nohy nahoru a prejde to.. minulou sobotu mi manzel letel do vecerky pro Colu, to bych sice nemela, ale mela jsem dost nizky tlak a cola zabrala 🙂
No, ale jinak se to da, uz nosim tehu rifle, protoze svoje 'normalni' veci uz nejak nemuzu.. Rano je to v klidu, ale jak mi pres den roste brisko (nebo spis se tak nejak nafukuje), tak uz me rifliky tlacily. Ale v praci uz se to vi, takze uz to nemam pred kym tajit 😉
Jee, to jsem se rozepsala, pardon holky 😎

pavlisa, nesmutni, priste to urcite vyjde!

lenicenka17
5. čer 2009

Holky já teď tstovala a na ovu testík sem úplně ostala hledět je tam čárka je sice ještě o chlup tenčí ale oproti těm třeba ze včera.... ale je fakt že dnes sem opravdu nepila aby se testík povedl .Mám radost
Předpokládám že zítra by už měly být stejné,ne??Co říkáte?vy co testíkujete???

lenicenka17
5. čer 2009

teď mi blondy zase napíšeš že to nemusí sílit ajá se už fakt picnu 😀 😀 😀 😀 Né beru to sportovně lae ta čárka mě fakt potěšila 🙂

lenerka
5. čer 2009

leni držím moc palečky
at se konečně zadaří 😉

jo jo já si počkám až po neděli
a pak vám písnu
ale normálně MS přichází o 2dny dříve a zatím nic ani špinění,tak to vypadá fakt nadějně
pořád je mě špatně
motá se mě hlava a na zvracení,to jsme při kačce neměla
a furt bych spala

tak zatím pa
možná se tu večer ukážu
letíme ven

blondynka400
5. čer 2009

terecka, jen piš a neomlouvej se 😉

leni, neboj, nenapíšu. Jestli už je podobná, tak to je super, to by už mohla být ovu o víkendu. vidíš jak jeřáb zabírá 😵

lener a kdy budeš testovat, v neděli? 😕 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru