Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
11. zář 2009

jéé chlapeček u luciaska to by bylo super nebyla bych sama 😀

blondynka400
11. zář 2009

renník, no docela ano. Neschováváš tam náhodou dva? 😀
Mně přijde že je v posledné době převaha chlapečků, alespoň v mém okolí....

kualalik, dík za onfo, k tomu jsme se jaksi nedostala

rennik
autor
11. zář 2009

😀 😀 😀 blondy to už se mě ptalo víc lidí ale nene je tam u 😀 určo jen jeden. U nás od známých je taky převaha chlapečků nevím co je to za klučičí rok, já jsem spíš myslela tady u nás březnovek, ale Luciasek to jistí už jsme 2 😀 😀 😀

blondynka400
11. zář 2009

renník, je mi jasné jak si to myslela... Tak uvidíme jak kualalik s eli 😀
Hele nechci tě stašit, ale stalo se že celou dobu mylseli že je tam jen jedno a pak se to druhé objevilo 😀
Mně zas říkají kde mám břicho, ono si nevybereš 😝 😀

rennik
autor
11. zář 2009

no já doufám že je tam fakt jen jeden, na UZV to vypadalo jen na jedno, i na úplném začátku těhu tam byla jen jedna fazolka, marné mám ho sice velké ale jsem ráda že ho mám 😀

blondynka400
11. zář 2009

renník, no já taky doufám, že se tam to druhé nikde neskrývá, ale u mě by tedy asi nemělo ani kde 😀 I kdyý kope jak za dva 😀 No jsem zvedavá jak budu vypadat já za dva měsíce 😀

kualalik
11. zář 2009

ženy, podle nějakých bludů jedné kofoly při nákupech v Polsku mi byla určena holčička 😀 tak uvidíme 😀

mě by prosím taky stačilo jen jedno miminko 😅

blondynka400
11. zář 2009

kualalik, že by jsi se přidala do klubu? 😀 A co by jsi vlastně radši?

kualalik
11. zář 2009

blondy, hm, nevím 😅 Jsem zajetá u ségry na kluka i na holku 😀 i když co se týče třeba koupání, mazání, přebalování je pro mě výhodnější holčička 😀

blondynka400
11. zář 2009

kualalik, no podlě mě je to ale zas s holčičkou v tomhle směru těžší... I když zas jako ženská víš víc co a jak 😀

rennik
autor
11. zář 2009

jo s tou hygienou jsou asi fakt lepší holčičiky, já si jaksi neumím představit jak mu budu přetahovat tu kůžičku na tom jeho bimbaskovi. To bude za trest nedej bože aby mu to časem nešlo, jako jít s ním na operaci- nenene to nikdy nechci, doufám že nás to mine. Vím jak se ti bobci trápili když u nás leželi, teď už bych to vnímala jinak než z pohledu sestry. Bych to obrečela..... Ale nám se to určo nestane, musíme být pozitivní. 😀

kualalik
11. zář 2009

blondy, v těch "kosmetických úpravách" jsem se bála, abych Honzíkovi neutrhla "kulky" 😀

blondynka400
11. zář 2009

renník, ty to zlvádneš 😉

kualalik, až tak jo ty sadistko 😀

kualalik
11. zář 2009

blondy, tak jako snažila jsem se jemně 😀 každopádně... nevím proč,ale myslím si, pocitově (i když to mi může být k prdu), že čekáme kluka 😀

kualalik
11. zář 2009

rennik, hele, tak na tu machrovinu s kůžičkou jsem neměla odvahu se na to ségry zeptat, jak to provozovala 😀 možná na to dojde, až nám řeknou, co to bude 😀

blondynka400
11. zář 2009

kualalik, no já si zas od začátku trošku myslela že je to holčička, ale nevsadila bych si na to. Ale pár ukazatelů na to prostě ukazovalo 😀

kualalik
11. zář 2009

blondy, pár ukazatelů? vysvětli 😎 😀

lenerka
11. zář 2009

ahoj holky

tak u mě v okolí se rodí a čekají samí kluci
tak doufám,že my budeme mít holčičku

jo švagrový to dopadlo naštěstí dobře
uf strašně jsme se o ní báli a o Barunku také

lenerka
11. zář 2009

holky já se loučím
jedeme na chajdu na celý víkend
tak v neděli jsem tu jako na koni

pa a všehny se opatrujte a pohlaďte si bříška páááááááá

blondynka400
11. zář 2009

lener, no jo vidíš, na tebe bych těhulko zapoměla... Necháš si to říct? Užij si víkend 😉

kualalik, ok, ale jenom že jsi to ty, oplozující styk před ovu a pak mi začali růst více chloupky, což se většinou stane, když čekáš holčičku. Naopak když čekáš chlaepčka, měli by růst méně, jak ti ubírá testosteron (chloupky na břiše se do toho nepočítají). Toť asi to nejhlavnější 😀

kualalik
11. zář 2009

blondy, díky za vysvětlení, i tak nevím, na čem jsem 😀

lener, užívej chajdy a víkendu 😀

kuratkol
11. zář 2009

Ahojky

kualalik
11. zář 2009

kuratko, nazdárek.. tak jak je kočko? 😉

blondynka400
11. zář 2009

kuratkol, ahoj holka. Tak jak to s tebou vypadá? 😕

kualalik, jojo, hold si budeš muset ještě nějaký ten týden počkat 😀

kuratkol
11. zář 2009

kualalik, blondy: Nic moc...nedaří se.....už tomu vlastně ani moc nevěřím, že to výjde, takže se ani moc nesnažíme... sice kolem ovulky jo, ale jinak ani ne....

blondynka400
11. zář 2009

kuratkol, já myslela spíše tvoje zdraví... Myslela jsme, že snažení je teď na nějakou dobu odsunuté... 😕

kuratkol
11. zář 2009

No to jo, ale zjistili mi to krátce po ovulaci, takže jsem nechávám ještě cyklus doběhnout a pak začnu léčbu... to kdyby náhodou....náhoda se asi nekoná.... jsem 8 DPO....

blondynka400
11. zář 2009

kuratkol, 8 DPO tak ještě nemůžeš vědět že náhoda se nekoná, ne? 😉

kuratkol
11. zář 2009

Nevěřím už tomu.... žádné příznaky opět....

kuratkol
12. zář 2009

Dobré ránko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru