Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
24. zář 2009

je fakt, že já mám LF pravidelně 12 dní a tak to poznám přesně jako hodinky, kdy mrcha jedna přijde. Jakmile mi graf vyhodí ovuši, tak si vždycky říkám, no jo..za dvanáct dní to zas přijde. ☹

matava
24. zář 2009

ahoj blondy, ma dovcu jeste v utery, kdy jsem 11dc a puvodne jsme tak byly domluvene, ze dorazim, no a ve stredu jit nemuzu, jelikoz jsem v nemecku na fotbalku a oktoberfestu a tak jdu az ve ctvrtek ve 13dc..tak jsem zvedava, co tam po pul tabletce clostylu denne, ktery beru paty az devaty den cyklu, objevi 😀
kualalik, tady je dnes taky lezavo, fakt skok oproti vcerejsimu slunickovymu dni..
kuratkol, to je teda ale protiva protivna..no uvidis co ti zitra zjisti, ale pokud to nedopadne, tak ja se svou zvedavosti bych si to spermio uz sama zaplatila...
pavlis, doufam, ze se hezky snazite.. 😉

kualalik
24. zář 2009

marti, tak ten článek, to je děs... 😠

matava
24. zář 2009

no jo no, stat se muze cokoliv...ale to asi vsude, vzdycky...zas kdyz to vezmes procentualne kolik umelych je v naprostem poradku...uz muzik snedl nejakou tu tvoji mnamkovou veceri? 😉

kuratkol
24. zář 2009

Blondy: Bylo to zajímavé zase jako minule.... Test na hcg negativní. Injekce má být proto, aby vyvolala prasknutí cysty, aspoň tak mi to řekla. Já s tím počítám, že luteální fáze bude stejně dlouhá jako byla vždy. Nemůžu nic říct před ní, na takové informace mi řekne, odkud beru ty moudra, jestli z internetu a od kamarádek... že to jsou jen řeči všechno a tak... Když jsem zase něco namítla, tak mi řekne, že to nejsem já, kdo studovat gynekologii. Taky mi řekla, že příjdu a chci po ní, aby něco udělala, ale že bych se sebou taky měla něco udělat (myslela moji váhu). Prostě jsem se tam op+t vůbec necítila. Dokonce mi řekla, že sterilita se bere až po 2 letech snažení, pak se teprve dělají testy na plodnost obou partnerů a že ona bude tak hodná, že nám ty testy udělá už po roce..... no síla.....

matava: Štve mě, že my si to spermio budeme muset zaplatit, zatímco ostatním to doktorka normálně napíše.... Takový prachy se mi strhávají na zdravotnmí pojištění z platu a ještě si budu muset tohle platit....
Jsem si po té navštěvě gynekoložky cítila úplně mizerně... 😢

matava
24. zář 2009

kuratkol, ja jsem tehdy uz byla i domluvena na to placene spermio...a v petrovicich neni jedina doktorka..a obzvlaste jestli to je takovahle nejaka protovna fuchtle, tak bych od ni sla pryc..tohle jeste poslouchat v tehotenstvi by se mi fakt nechtelo...takze nejen kvuli spermiu ale kvuli celkovemu pristupu bych ji zmenila..jukni na znamylekar.cz, tam mas reference na gyndy v tvem okoli, zitra se tam objednej a rekni, ze se snazite rok..proste je lepsi bojovat nez se jen trapit...v Praze oproti mensim mestum mas moznost volby, tak toho vyuzij... 😉

kualalik
24. zář 2009

matava, jojojo, dělala jsem čínu s rýží... čerstvá zeleninka.. chutnalo mu 😉 a čekám, že přijde každou minutou z florbalu... to zas padne za vlast a nic s ním nebude 😀 😀 😀

matava
24. zář 2009

tak to znam...ten muj chodil na florbal minuly rok a vracel se az kolem jedenacte uplne mrtvy.. 😉 fuuuj, u nas leje jak z konve...

kualalik
24. zář 2009

on navíc začne trénovat i děti, udělal si trenérskou licenci a včera dělal nábor dětiček, tak jsem z toho byla taková rozpolcená citově 😅 můj velikej muž a ty pidilidi 😀 😀 😀

matava
24. zář 2009

tak to bych se na nej sla nekdy mrknout jak mu to trenovani pujde a ja se svou fotografickou manii bych mu udelala par fotek, teda ale to je hodnej, ze se do toho pustil...ten musi mit trpelivosti na rozdavani 😉

kualalik
24. zář 2009

naštěstí si to domluvil s ostatníma chlapama, že mu budou pomáhat, že nechce, abych kvůli těm tréninkům trpěla já, i když to udělal chytře... každou středu trénink nejdřív s dětmi, po nich s chlapama a v neděli další chlapský trénink, tak že je fakt rozumnej 😉 si říkám, jestli si ho vůbec zasloužím 😀 v listopadu začne liga, to tam budu pečená vařená v hale a fotim jak urvaná 😀

matava
24. zář 2009

spraavne, fanynky musi byt 😉 ja se tesim na zacatek basketbal. sezony, hodne se ted u nas zije i fotbalem a hokej nam zacal 😉 no clovek se na podzim nudit nebude 😉

kualalik
24. zář 2009

tady tím florbalem docela dost lidí žije 😉 hlavně teda i fanoušci, starosta 😀 liga končí v březnu no a pak si odskočím porodit a bude 😀

koukám na ten pořad s jídlem na primě a mám hlad, tak jsem si dala mrkev 😀

kuratkol
24. zář 2009

matava: To přesně jsem dělala, když jsem hledala gynekologa v Praze poprvé, procházela doktory na www.znamylekar.cz od 100% dolů a obvolávala je. Pomáhala mi i kolegyně z práce. Buď už nebrali nové pacientky, odešli do důchodu, 1 zemřela, několik jich šlo na mateřskou, někteří doktoři byli příšerně drazí a hlavně v těhotenství, nakonec jsem došla až k této doktorce, kterou mám...... je to prostě hrozně težké najít dobrou mudr. Na Moravě jsem měla doktorku úplně super..... nakonec mě mrzí, že jsem od ní odešla, radši jsem měla dojíždět....☹

Jinak jsem ráda, že manžel není na hokej a fotbal, dívat se na to v televizi mě příšerně nebaví.... už jen to poslouchat mi dělá husí kůži 🙂

lenerka
24. zář 2009

koukáte na Zoufalky?

matava
24. zář 2009

my na to nekoukame jen v televizi, ale chodime primo na utkani, to je lepsi, skvely adrenalin 😉
lener, jojo, zoufalky to jisti, zrovna je reklama 😉

lenerka
24. zář 2009

já taky koukám,ale nějak mě tahle série nechytla
snad se to rozjede 😉

dudunidu
24. zář 2009

Ahojte kočky! Čtu Vás takřka pravidelně, jen jsem nestíhala odepisovat🙂

ELI: vidím, že už je ti psychicky o něco líp, to jsem moc ráda! 🙂 Nakonec v tom snaženáčku s tebou jsme ještě 4, že jo - Pavlisa, Matava, Kuiřátko a já, takže se budeme navzájem podporovat! Navíc i když to dopadlo takto, jsi zdravá a určitě nebude problém otěhotnět znovu, uvidíš🙂

KUALALIK: ta fotečka je fakt bezva, takže už žádné inkognito 😎 😎 😎 ??? 😀 Snad tu těch šmíráků tolik nebude🙂 Jinak ti to fakt moc sluší, představovala jsem si tě vizáží spíš jako drsňačku (podle humoru) a ty jsi taková křehká blondýnka🙂) Prostě maminka, kterou budou na procházkách s kočárkem stále balit chlapi 😉 A je super, že je vše v pořádku, držím palce i do budoucna 🙂

KUŘÁTKO: jak popisuješ tu doktorku, vře mi krev. Určitě bych ji vyměnila. Na otěhotnění musíš být psychicky v pohodě a k tomu ti ona asi moc nedopomůže, pipina jedna. Nechceš zkusit třeba Polikliniku na Pankráci, ulice Hvězdova, kousek za Arkádama? Mají tam gynekologů víc a všichni jsou myslím dobří. Moji známou tam před měsícem nebo dvěma vzali, tak určitě berou. A žádné poplatky tam neplatíš, jen teda klasických 30 kč a pokud máš folikulometrii víc, jak 7x ročně, což hradí pojišťovna, tak 100 Kč za měření.

Lenerka: Zrovna dneska jsem ty zoufalky prošvihla... Musím mrknout, nejsou-li na netu Primy...

Matava, Pavlisa: čus holkYYYYYYYYYYY 😀 Přišla jsem na trik, jak naše psí mimino nakrmit, když už nechce papat z misky - z ruky sežere všechno! Má teď pěkně napapané bříško, tak zas na chvíli usnula🙂 No jo, venku prší, s venčením je to na prdlačku... Holt budeme muset v noci vstávat do deště... 😅

kualalik
25. zář 2009

dudu, díky za komplimenty 😀 mno já bych si měla dávat kolikrát pozor na pusu 😀 když si mě měla za drsňačku 😀 jináč nevím, jestli mě budou chlapi balit i po porodu, když budu mít asi tunu nadváhu 😀 😀 😀 hlavně, aby mě měl rád ten, kterýho jsem si vzala a slíbil: .... dokud nás smrt nerozdělí, v dobrém i zlém 😀

Hezké slunečné ráno všem 😵

Poslala jsem muže s hasičema někam do sklípku, přijede zítra, tak mám volníčko a vezmu si Lucinku od ségry a uděláme si "dívčí" party doma večer 😀

kualalik
25. zář 2009

teď koukám, že mi tam skočilo už 13tt ... mega rychlost, to snad není ani možný, .. ty vogo a v 13+2 se končí třetí měsíc 😅 upsss.... 😅

dudunidu
25. zář 2009

jojo, frčí to, co?🙂)

Tak si Kualaliku hezky užij den volna, i když s Lucinkou to bude asi hodně aktivní odpočinek, ne? 🙂)

Blondy: s hleníkem na tom nejsem letos nic moc, tak si říkám, že ho k tomu CC, co jsem začala brát, budu pít i maliník. Napadlo mě, co to vlastně je - listy obyčejných malin? To bych si totiž mohla natrhat a nasušit vlastní, bude to lepší kvalita, než z obchodu, ne?

blondynka400
25. zář 2009

matava, no mě říkala minule, že má dovolenou i ve středu 😀. Ale to je jedno, přeci jenom je to už skoro měsíc tak si to možná změnila... No uvidíš, třeba něco objeví...

kuratkol, to bych se na ní fakt vyprdla, takovýhle přístup, to si přeci nemůže dovolit... Jinak kté cystě, ona praskne saam, já jí měla na jaře taky, hjodně velkou a praskne, akorát to bolí jako sviňa. A když nepraksne sama, většinou je to pak stejně na laparcu. Že by pomohla n+jaká injekce, no nevím...

kualalik, no jo, to to letí co? 😀 Já zítra začínám šestý měsíc 😅

kualalik
25. zář 2009

dudu, uděláme s Luciášem úkoly (i když si na úlohy z druhé třídy už moc nepamatuju) 😀 a tak to asi necháme mamince a tatínkovi 😀 večer si pustíme nějakej filmek, uděláme popcorn, zmalujem si nehty, učešeme brutalně vlasy,... 😀 takhle vždycky řádíme 😀

blondy, hoj hoj, ty vogo.. fakt mi přijde, že to letí... a doma jak mi to utíká... 😉

blondynka400
25. zář 2009

dudu, jojo je to přesbě tak jak píšeš. Klidně ho pij, tím nic nezkazíš... No problém je ten, že oni to nějak speciálně upravují aby se z toho ty látky lépe dostávaly, což je u maliníku problém. Takže si ho si můžeš natrhat sma, ususšit, ale musíš si ho pak dávat hoidně a dlouho louhovat 😝

kualalik, no jo, člověk si zvykne být doma, ale já bych radši pořád šla ještě do práce než byla doma, jenže to nejde.... Mně taky přijde že to letí, hrůza. Za chvíli tu jsou vánoce a pak rodím 😀

kualalik
25. zář 2009

blondy, já bych třeba ted taky byla radši v práci, ale zaučovala bych nový dvě holky, kterým se musíš věnovat od rána do večera a to bych asi nedala 😒

rennik
autor
25. zář 2009

Ahojky 😀

blondy mám opět dotaz páč ty víš vždycky vše 😀 - dneska v noci mě vzbudila bolest v podbřišku jako u silné MS trvalo to asi 2 minuty a pak to přešlo. Myslíš že by to mohl být první posel??? Nebo je na něho ještě moc brzo???

pavlisa
25. zář 2009

já si ten maliník taky nasbírala u nás na horách, takže je i bio, hahaha a je fakt, že jsem ho dýl louhovala a nevadí mi to, na tu chuť jsem si docela zvykla. Já jinak bylinky můžu, takže i kontryhel mi chutná 😉
a faaaakt to zabírá!
a piju ráno kontryhel a večer maliník, teda jen do ovu.

Myslím, že mám tento měsíc anovulák, dnes jsem 21DC a nějak to nevypadá, ani bolest jako při ovu necítím. Zkoušela jsem dva ovu testy a byly negat., teplota furt stejná. To neva, prý se to normálně může stát i zdravé ženské, takže neplaším. A do caru jdeme stejně až přístí cyklus 🙂

rennik
autor
25. zář 2009

a pavlis a jakou má chuť ten maliník??? Já už se nemůžu dočkat až ho budu moct pít, mám taky bylinky ráda tak doufám že ani maliník mě chuťvě nezklame 😉

pavlisa
25. zář 2009

no chuť..takovou nijakou celkem. Já jsem si to napřed doslazovala medem, ale teď už to nesladím vůbec. Ze začátku jsem se právě bála, že mi to nebude chutnat, ale prostě jsem si na tu typickou chuť zvykla a chutná mi samotný. Vlastně on se pije na co před porodem? Ptám se, protože mě to samozřejmě bude taky za chvíli zajímat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru