Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
5. lis 2009

lener, prčo by vylejzala dřív, určitě jí je tam dobře 😉
U nás naštěstí dělá, jak kdyby se jí to netýkalo 😀

lenerka
5. lis 2009

Kualaličku

tak snad to všechno bude dobré
a miminko se vám narodí zdravé 😉

kualalik
5. lis 2009

Blondy, říkali mi, že když tam něco najdu, tak volají hned do týdne 😒 a když je vše v pořádku, tak volají do těch 3 týdnů..

Lenerka, díky za podporu 😉

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, no oni mají nějaké prvotní rychlotesty, ty jsou dřív a pak to kompletní trvá... Ale neboj, to bude určo ok. Ty jsi NT měla nebo ne? Přeci jenom ty tripply bývají občas falešně pozitivní a to tovje riziko není žádná katastrofa... 😵

lenerka
5. lis 2009

no kámoška taky byla na plodovce
a vyšlo jí to nějak špatně,ale ona se stejnak nedala
a veřila,že mimčo bude zdravé
a teď má dcerku,která chodí do 3třídy a je v pohodě 😉

tak budeme věřit,že junior bude ok 😉

lenerka
5. lis 2009

Blondy

já nevím je to prostě o pocitu
kačka furt mimču říká vylez
já jí říkám to nemůže má fůru času
a kdyby vylezlo,tak by mimi a manča musela do nemocnice
tak hned mimino ségro nevylejzej 😀
prostě je s ní sranda,ale někdy taky nervy

no snad tam zůstane ,ale kdyby vylezla na Kozoroha,tak bych se nezlobila
takhle to bude vodnář 🙂

kualalik
5. lis 2009

lenerka, já si nedokážu představit, že by mi ta plodovka vyšla blbě a my se museli nějak "rozhodnout" ☹ Vím, že nejsem typ ženský, která by se dokázala postarat o "nezdravé" dítko.. já bych na to prostě neměla... ale kde máš jistotu, jak to bude vše na konci, když si vezmu tu tvoji kamarádku vs. špatné výsledky plodovky.... 😕

blondy, NT jsem neměla... jsem byla jen ve 12tt na utz a pak tripply... pro další těhu v budoucnu vím, že si nechám udělat ty kombinované testy v I.trimestru 😉 protože pak v pozdějším stádiu těhu, kdy už má ženská bříško, to je fakt o nervy... 🙄

lenerka
5. lis 2009

kualalik

tak já jsem na tom podobně
já bych se taky asi nedokázala postarat o nezdravé dítko
i když by bylo naše
ale to rozhodování je šílené
a hlavně,když už cítíš pohyby a roste ti bříško

prostě nesmíme na to myslet
určitě vše bude dobré

blondynka400
5. lis 2009

lener, tak to musíš mít s Kačkou legraci 😀
No já bych taky radši, kdyby malá vylezla na kozoroha, ale jako znamení mi přijde lepší vodnář. Ikdyž ono je to úplně jedno...

kualalik, aha... No podle mně je důležité udělat oboje, jak NT tak tripply. Jenom NT je málo...
Ale třeba v diskuzi únorovek bylo několik holek, co museli na plodovku a nakonec jsou všechny ok 😉

kualalik
5. lis 2009

lenerka, já mám právě kamarádku, co musela v 25tt na přerušení.. tedy vyvolávali jí porod ☹ miminko mělo takové vady, že to nebylo slučitelné s životem.. možná by ho ani nedonosila... absolvovala tripply, ty vyšly komplet blbě, pak plodovka a tam to zjistili... no a navíc ještě musela čekat dlouho na termín do nemocnice na ten zákrok... ☹ to by mě položilo...

kualalik
5. lis 2009

blondy, jako když jsem si četla "dítě ve znamení Berana".. tak na konci článku jsem zjistila, že skončím asi na antidepresivech 😀

blondynka400
5. lis 2009

kualaik, v 25tt? Já myslela, že se tyhle věci můžou dělat do 24tt pak jedině, když to ohrozí život matky.... Tedy alespoň to tak vždycky bylo

kualalik
5. lis 2009

ona to měla už na hraně... 😒 konec 24tt a začátek 25tt...

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, no já na zmanení moc nevěřím... Beru to spíš jako legraci...
Ono se pak čachruje s termínem TP, aby to vyšlo. Ale knoec této diskuze, nikdo na žádné přerušení chodit nebude 😎

kualalik
5. lis 2009

blondy, já potkala jednu moji klientku, co má u nás restauraci a ta má dva kluky - Berany. Jeden je narozen přesně na náš termín a první, co mi řekla: ááá beránek,ten dělá čest svému znamení a my to máme bohužel dvakrát 😀 takoví divocí živočichové 😀

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, no já nevim, mě to prostě přijde jako nesmysl. Ale nikomu to neberu.. Na mě třeba moje zmanení neplatí vůbec...
Tak koukám, oběma se nám změnili týdny a to ještě není půlnoc 😀

kualalik
5. lis 2009

jééé ajoooo 😀 mega rychlost 😀

jako já jsem typische lvice 😀 😎 až moc typisch 😎

blondynka400
5. lis 2009

koník má asi nějaké posunuté hodiny 😀
Jojo, lvice, pamtuju, bojim bojim 😀

kualalik
5. lis 2009

klíííííííííííííííííd 😀 😎

co že ponocuješ? 🙂

blondynka400
5. lis 2009

kualaik, ale jsem slaměná voda a nějak se mi nechce spát....

kualalik
5. lis 2009

ach tak... mno mně se zase nechce spát.. to je asi tím, že jsem si dáchla po obědě... ted furt spím po obědě, cca hodinu a usínám až kolem půlnoci... 😒

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, a kde máš manžela? Hm, no je pravda, že když jsem náhodou někdy přes den usla, v noci sjem taky nemohla spát... 😖

kualalik
5. lis 2009

manžel už chrupká, jde zítra po 4 dnech volna do práce... 😒
byl se mnou v pondělí na té plodovce a pak si vzal volno.. pomáhal mi doma a staral se o mě... např. dneska věšel záclony, to byla prča 😀

blondynka400
5. lis 2009

jojo, to si psala, že je s tebou doma. To je od něj moc hezké. To můj manžel vždycky věší záclony, proč bych se namáhala, že? 😀

kualalik
5. lis 2009

no dyk, od toho je máme 😀

tak jdu hodit chrápačku.. dobrou 😉

eliska_v
6. lis 2009

Ahojky kočky.
Blondy: no, jo trochu jsem přibrala, hlavně na bříše a jsem z toho nesvá, takže potřebuju shodit, aspoň spevnit bříško!!
Takže začínám kontryhel, maliník a jeřáb! 😉 😵
Tak snad se brzy zadaří!! 😵

eliska_v
6. lis 2009

Blondy: A ještě dotázek? Jeřáb ptačí kolik kapek? A bere se 3xdenně 😉

eliska_v
6. lis 2009

Blondy: tak dobrý už jsem si to našla 😀 😅

rennik
autor
6. lis 2009

Ahoj holčiny 🙂

elis velikánská gratulace k MS, tak teď jen ať brzy skončí a hurááááá do toho 😀

kualaličku neboj budeme ti všichni držet palce a dobře to dopadne!!!!

lener já myslím žemalá dřív nepoleze, holčičky si dávají načas, aby byly krásné 😀

dudu a pavlis obou moc držím palce aby to co nejdřív vyšlo!!!!!!!

holky téma sex: ,, co to je,,???? 😀 😀 😀 si už ani nepamatuju kdy bylo naposledy, z počátku těhu jsme měli strach ať třeba nepotratím, pak to šlo v pohodě s rostoucím bříškem až do té doby než jsem se začla otevírat a tvrdlo mi to břicho, to námsex zakázali a teď když už zas můžem tak má manža strach ať nevyvoláme dřív porod, přitom já bych to už uvítala, ale nechce se nechat přemluvit 😠

No jinak my máme po kontrole, nedopadli jsme víceméně nijak, čípek pořád 2x takže žádná změna, vzali mi stěr na toho streptokoka, monitor mi nešel natočit u sestřičky tak mi ho pak dělal doktor uzv, tak se na to divně koukal jako by se mu něco nezdálo, furt mi tam měřil ty kontrakce( výšku) a pak jen řekl v pořádku a za týden se uvidíme- no super 😢 já už jsem si byla jistá že se třeba blíží porod a ono vůůůůůůůůůůbec nic, ach jo, holky já už chci rodit, už to na mě nějak doléhá, nakonec fakt budu přenášet jak mi každý říkal po tom Magnezku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

blondynka400
6. lis 2009

renník, tak já to zas slyšela přesně naopak, že holčičky vylezou dřív a kluci zůstavájí déle, že jsou líní a že se jim nechce 😀 to jsou ty pověry 😀
Jé tak ho přemluv, naopak teď by ti sex pomohl, tedy hlavně sperma. Prostoglandiny krásně změkčí čípek. Tak mu řekni, ať mi napíše, já mu to politicky vysvětlím 😀
Proč by jsi měla po magnézku přenášet? 😕
Hm no jo, holka, asi to budeš muset ještě chvíli vydržet... Ale manželka kamaráda taky pořád nic, ani se neotvírala a číepk se nezrkátil ani o mm a pak najednou porodila z ničeho nic, takže neboj, ono to nějak dopadne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru