Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
3. led 2010

renník, tak to máš super, to ti tedy tiše závidim 😅

kualalik
3. led 2010

rennik, kde se dá sehnat tak hondé miminko 😀 že bych si ho předem zamluvila 😀

matava
3. led 2010

ahoj holky, tak matava snazilka se k vam hlasi i v novem roce :o)) teda zatim jsme s pritelem domluveni cca na duben, to uz by snad mohl byt rozvod za mnou a my rozhodnuti v jakem byte budem bydlet atd...proste abychom meli cistou hlavu..i kdyz kdovi jestli se to naaahodou nepovede driv...ja jsem stravila skvelych pet dni u znamych na statku a to ze je pritel uzasny celkove uz snad ani nemusim znovu psat, ale uzila jsem si mimojine i novorocni hodinovou projizdku na koni, skoda jen, ze snih napadnul az druhy den, mohlo to byt trosku vic romanticky misto toho blata, ale byla to parada..jo a na silvestra jsme si pustili do nebe takovy ten prejici lampion, fakt sranda = doporucuji 😉
tesim se na setkavani s vami i v novem roce 2010 🙂

rennik
autor
3. led 2010

nebojte holky určitě budete mít taky moc hodné miminečka 😉

matav to je super, muselo to být moc krásné zažít takový silvestr 🙂 my se taky moc těšíme na další setkávání 🙂

kualalik
4. led 2010

Ahoj děvčata,

od rána je u nás nálada tak trochu pod psa, stala se u nás tato situace
http://www.novinky.cz/krimi/188213-po-vybuchu-v...

nejhorší je, že jsem znala tu paní, co tam zemřela, maminka 5-leté holčičky ☹ a teď v nemocnici zemřel další člověk... katastrofa, pracuje tam docela dost našich známých ☹

blondynka400
4. led 2010

Ahoj holky,
tak hlásím výsledky dnešní kontroly a mám špatné zprávy. Monitor ok, všechno ostatní taky, až na tu polohu, je KP, minule byla alespoň napříč.... Šance, že by se otočila už je minimální.... Tak jsme to nějak probírali a vzhledem k tomu, že vypadá, že bude velká, klasický porod asi nepřipadá v úvahu. Jsem z toho docela špatná. Sice pořád tajně doufám, že se ještě třeba otočí, ale moc šancí tomu nedávám ☹

kualalik
4. led 2010

Blondy, ahoj, ty jo.. hele, mě doktor říkal,že zná případy, kdy se miminko otočí třeba týden i hodinu před porodem... jak je asi veliká? Ale buď ráda, že je vše jinak v pořádku. Císař je sice hodně velkej zásah pro tělo, ale kamarádka, co rodila KP a malej měl 3,77kg... tak říkala,co by dala za císaře. Že až po půl roce po porodu byla schopná si sednout 😒

blondynka400
4. led 2010

kualalik, přesně nevím,to budu vědět až příští týden.... Navíc on je to stejně odhad a skutečnost se může dost lišit...
Tak jasně, tyhle případy jsou, ale moc jich není....
To rodila klučíka KP? To nevěděli? 😕 Klučíci se takhle nerodí ani náhodou, protože pak je ohrožena jejich budoucí plodnost 😕
no to že bych si půl roku nemohla sednout by mi vadilo až jako to poslední 😀 . Ale nechci , aby se malé u toho něco stalo, a těch případů, kdy se u toho mimi přidusí ji víc než dost.... 😔

kualalik
4. led 2010

Jojo, rodila KP kluka... a v té porodnici,kde ona byla, tak tam bych nešla ani za milion, ani kdyby to byla poslední porodnice na světě asi. Její doktor tam nebyl, s ním se domlouvali na případném císaři. Přišla tam a nechali ji rodit normálně. Říkala, že chce císaře a ani ji tam neposlouchali. Navíc malej, když ho tahali ven, tak si tam chudák nějak zkroutil ručičku a po porodu museli cvičit dlouho Vojtovku, páč ji vůbec nepoužíval. Ještě na roce mu to děla problémy, teď už ale dobrý (budou mu 4 v červenci).

blondynka400
4. led 2010

kualalik, no to je přesně on, čeho se bojím. Ono to samo přirozeně jde, ale je u toho hodně časté různé velké zhmoždění, vykloubeniny, zlomeniny (i když to dítě netahají), v horším případě jsou ty děti různě přidušené, když se sekne hlavička a pod.
Tak to je tedy docela síla.... Tak ať je doufá, že se mu s "pindíkem" nic nestalo. Ono to prý není na první pohled vidět, ale něco se tam může přitom zmačknout. Proto se v žádném případě klučíci KP nikdy nerodí 😝

kualalik
4. led 2010

No jo, oni ji ještě musely dvě sestřičky tlačit na břicho, aby ho vůbec dostali ven 😒 Je to děs v tý porodnici.

Kdy jdeš na další kontrolu?

blondynka400
4. led 2010

Jak to tak čtu tak další plusové body pro CS.... 😝 😀
Za týden v pondělí už do porodnice.

kualalik
4. led 2010

mno, tak zítra začínáme sedmý měsíc 😅 fičáááák 😀

Blondy, no nezávidím ti tu situaci.. kdo ví, jestli v ní taky nebudu 😀

blondynka400
4. led 2010

kualalik, jo to nikdy nevíš..... Nejhorší na tom je, že i když je mimi celou dobu hlavičkou dolů, může se ti klidně na poslední chvíli taky otočit 😝
Ty jo už 7 jo? To letí fakt hrozně...

kualalik
5. led 2010

Helou ženy 😵

Na počest začínajícího sedmého měsíce jsem si dala pár kousků cukroví 😀 teď odjel manžílek po obědě, já se dám nějak do pucu a vyrazím směr práce. Musím tam kvůli daním a chci pokecat s ženskýma 😀 Jinak miminko zvyšuje svoji aktivitu a řádí od rána, asi se tam holka naše nudí 😀

blondynka400
5. led 2010

kualalik, a to ještě aktivitu navýší 😀
Já jsem akorát dorazila domů, moje "nemoc" se ještě zhoršila a jsem totálně ko ☹

kualalik
5. led 2010

blondy, tak to se na nějaký hory vyprdni 😒 navíc má kydat sníh a kdo ví, jak to bude pak všude vypadat na cestách.. 😒
Mazej odpočívat 😉

blondynka400
5. led 2010

kualalik, jojo, už jsme doma a nikam nejdu... Tedy dneska 😀 Mně relativně nic není, jen nemůžu dýchat 😝 A k tomu mě malá dneska extrémně tlačí do žeber 😝 . Ještě uvidim, hory jsem nevzdala, jsem totiž malý blázen 😀

kualalik
5. led 2010

blondy, to mi povídej s tím dechem.. mě se navíc trochu zhoršila srdeční funkce.. ☹ tak že jdu zítra k doktorovi a ve čtvrtek asi do kardioporadny ☹ Já mám prostě puls takovej, že mi snad srdce vystřelí ven ☹

blondynka400
5. led 2010

kualalik, hm, tak to nic moc. Tak ať ti to dobře dopadne..... Hele tak mě napadlo, nevím jestli už jsme se o tom nebavily, ale tebe nechají rodit normálně? 😕

kualalik
5. led 2010

Mno bavily jsme se o tom a uvidí se dle velikosti malé... chci to zkusti a kdyby to nešlo, je tu na řadě CS 🙄

blondynka400
5. led 2010

kualalik, no já se ptala kvůli srdíčku, jestli to vydrží..... Ale uvidíš, ještě máš času dost 🙂

kualalik
5. led 2010

Tak jsem zpět z práce... popravdě, jsem ráda, že jsem ráda, že jsem doma 😀

Blondy, no jo, je to otázka, zda to ta moje pumpa vydrží. Ale když bude průběh porodu špatnej, zdlouhavej, tak na toho císaře asi dojde. Když to půjde hladce a dalších komplikací, tak to zkusíme normoš 😉 Tak trochu mám z toho strach, ale zase tam jsou lidi, kteří vědí co dělat, kdyby náhodou... 😕

blondynka400
5. led 2010

kualalik, no já bych tedy taky měla docela strach.... On i normální porod je pro srdíčko pěkná zabíračka. Ale odktoř by měli vědět, co dělají 😉

lenerka
5. led 2010

ahoj

tak včera jsem byla na kontrole
a naše dračice je otočená správným směrem,ale Dr.říkala jestli jsem náhodou nedržela přes vánoce nějakou dietu
ta je fakt blbá 🙄
prej je malá odpovídá 32tt a přitom říkala,že je to obřík,že nemám jíst banány vitamíny
a včera zas mlela,že banány musím
a calibrum mami taky
tak jsem z toho hotová,snad bude vše ok
dneska jsem ofiko 34+0letí to letí

lenerka
5. led 2010

zítra nesu do práce ukončení neschopenky
a od 7.1.mě začíná ofiko MD
co říkáte na to snížení penez?docela mazec co?

lenerka
5. led 2010

Blondy

to je mě líto,že je malá špatně otočená
třeba se ještě stane zázrak a ještě se jí to povede
mě možná taky čeká císařák,uvidíme co řeknou na Bulovce těm mějm krásným nožkám
mě by to bylo jedno,ale spíše bych volila klasický porod,kvůli kojení 😉

blondynka400
6. led 2010

lener, vždyť už minule ti říkala že je obřík a že odpovídá 33tt a teď je zas malá a odpovídá 32tt? 😕 Jakožeby vůbec nevyrostla? Byla vůbec při smyslech?
Tak za 14 dní už půjdeš na bulovku ne? Tak to tam sand bude lepší...
Mně snížení nevadí, protože se mě netýká, na mateřskou nemám nárok, poute na rodičák. Ale i tak mi to přijde tedy znarčně nefér. Ale prý by to měli dát na jaře zase nazpátek...
No jo, co vůbec ty tvoje nohy? Je to lepší nebo ne?
Ségra i velkýma křečákama rodila normálně, tak uvidíš.....

Jinka malá je cestovatelka a evidentně se snaží otočit, od včerejšja od večera má hlavičku opět nad kyčlí. Tak ještě kousek a aby vydržela. No uvidíme 😎

lenerka
6. led 2010

no mejde Dr,je asi cvok
já už jí neberu vážně
ještě 1x k ní pljdu do porodu na kultivaci a na kontrolu
a pak na Bulovku
už se těším až tam budu celé dopoledne a možná přes oběd
holky co tam chodily říkaly,že je to tam šílené,ale v Podolí to bylo to samé
po 7h jsem tam přišla a po 12h jsem odcházela domů
tak snad to zvládnu,už to bude naposledy,musím si to pořádně užít 😉

žíly s punčochama dobrý
a baštím na to ty prášky a ty taky pomáhají

tak snad malá se přetočí do tý správný polohy a už tam zůstane
to je pěkná divoška 😀
ta moje už si dlouho trůní v tý správný poloze 😉

pavlisa
6. led 2010

ahoj holky,
tak se na vás jdu podívat, co je nového a jak tak pročítám, všechny se máte v novém roce báječně.
Blondy domluv té svojí maličké, ať si ještě trochu v tom bříšku zatancuje a otočí se 😉
jo, kdyby to tak šlo, že?

No a ke mě. Dnes jsem 28DC, ale protože tento měsíc neměřím, ani netestím ovu testíkama, tak vím prdlajs, kdy byla ovuše, dokonce jsem ani nepociťovala nějakou ovu bolest jako každý měsíc..
Jen jsem včera a dnes měla v hleníku trochu růžového špinění, břicho mě bolí jako normálně před MS, taková lehčí bolest.
Je možné, že je to protože jsem vysadila kontryhel, já se totiž tento měsíc vykašlala úplně na všechno, jen listovku jsem si občas zobla, když na mě vypadla z poličky, jak jsem hrabošila pro kafe 😀

Ale nic vážného to asi nebude, nebylo to velké špinění nebo dokonce krev, takže doufám žádná cysta. No uvidíme, až přijde mrška.

tak se mějte těhulky a maminko 🙂 a já se ozvu, až to dostanu a zas budu mít depku 😒
abych si k vám přišla pro psychickou podporu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru