Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
11. pro 2011

hele a jakýho měli vaše dětičky mikuláše?
my jsme čerta domů nezvali
ani ho kačka neměla ve školce
jen 6.12.byla celá školka převlečená za andílky
i kluci 😀
měli to moc pěkný

luciasek001
12. pro 2011

@lenerka ahojky, já už mám taky téměř upečeno, úklid nechávám na poslední chvíli s malym nemá cenu gruntovat dopředu. Nejsem magor abych to dělala na 10x, stejně Ježíšek dorazí at bude naklizíno nebo ne. Jinak k Mikulášovi, taky jsme ho nezvali domu, ale byli jsme se na něj podívat venku, ale nijak ho to neoslovilo, nevěděl jestli se má bát a co to je. Nadílka nějaká byla. Takže asi tak. 🙂
Dneska jsme absolvovali očkování. V pátek měl jednodenní teplotu, ale přes víkend se z toho dostal.

lenerka
13. pro 2011

my byly s kačkou na 5leté prohlídce
tak už má kočka 112cm a 20,3kg
atopický ekzém očka v pohodě plochý nohy a trošku nohy do X,tak snad z toho holky vyroste
a ještě jí padá klentba u nožiček kotníků.,takže zas zdravotní obuv
dostala očkování do zadku a musely jsme jí držet 3 bylo to peklo,co teď vyvádí!!!!
Kačka dostala taky ve čtvrtek druhou dávku žloutenky a ta řekla,jen,že ot bolí ani slza
obě byly naštěstí bez reakce!!!!

lenerka
13. pro 2011

já uklízím jen skříně
uklízím a není to vidět 😝 to je pěkný!!!!!
prešně ježíšek přijde i kdžy nebude uklizeno 😀

kačka teď bojuje se zánětem spojivek,tak jí mám doma
holky se pěkně řežou

rennik
autor
15. pro 2011

Ahoj holky tak jsem dneska byla u doktora je to opět kluk 😢 😢 😢 😢 😢

lenerka
15. pro 2011

@rennik proč ten uplakaný smajlík?????
vždyť jsi psala,že jsi se s klučíkem smířila????
takže Vojtík????to je přeci jedno,hlavně,aby jste měli vše v pořádku
my kdyby jsme dělali další mimčo tak to bude 100%ženská!!!!
takže do třetího nejdu
kristýnka bude mít manžela 😉

lenerka
15. pro 2011

dneska moje krásná holčička ze sebe udělalala kluka!!!! ☹
co jsem komu udělala?
že sebrala Kačce nůžky a ostříhala se na blbečka????

rennik
autor
15. pro 2011

@lenerka nějak mě to zase vzalo, pořád jsem si říkala že se to ještě může změnit že to v tom 13TT ještě není vůbec jisté ale teď vím že je to realita a jsem z toho dneska špatná.asi mě to zas přejde ale dneska mám prostě brečící den. Tak strašně bych chtěla holčičku.Fakt bych dala všechno za to jen ať mám holku. 2 kluky - to bude záhul, nevím jak je ukočíruju, jak to v budoucnu bude vypadat.Budu na všechno sama.Nikdo mi nepomůže ani s úklidem, vařením, nikdo se mnou nepůjde jen tak na nákupy, k holiči, nikdo se mnou nebude rozebírat ,, holčičí věci,,................................je toho milion, co bych s holčičkou dělala ale takhle budu pořád sama. ☹ Neumím si to představit. Snad to brzo přejde.

lenerka
15. pro 2011

@rennik
tak to tedy nevím
já znám kluka co mámu miluje,a rpbírá s ní všechno chodí na nákupy ke kadeřníkovi
kluci se více držej mámy
a kluci i vaří
můj táta do dneška myje okna luxuje pomáhá,když je k tomu budeš véct,tak to budou dělat!!!
nebuď smutná!!!!Vojtík ti to vynahradí

rennik
autor
15. pro 2011

@lenerka uvidíme, vím že mě to přejde, ale ne hned, musím se na to vyspat, dneska jsem spala všehovšudy asi 2 hodiny jak jsem byla nervózní.

luciasek001
15. pro 2011

@rennik nesmutni, s klukama je taky zábava a jsou v pohodě, budou si s Lukáškem hodně hrát a nebudou mít rozbroje jako kluk s holkou. Třeba. Chápu zklamání, ale Vojtík je v tom nevinně.

rennik
autor
16. pro 2011

@luciasek001 jo to já všechno vím, on za to fakt nemůže a já to taky pořád říkám, jen to musím nějak vstřebat.

lenerka
16. pro 2011

@rennik
jak je,vyspala jsi se dneska?
já jsme úpně KO Kikča v noci blinkala,tak jsme jí až do půl 4hlídala
teď si naštěstí hraje s kačkou,tak mám klid!!!!

rennik
autor
16. pro 2011

@lenerka Ahojky jo docela jsem se vyspala, teď ještě zdobím chodbu na vánoce tak mám hned lepší náladu.

lenerka
16. pro 2011

@rennik
tak to je super🙂
kdy budete zdobit stromeček?
holky by chtěly,aby tady už svítil,ale to by nám brzo opadal máme jedličku z Ikei

rennik
autor
16. pro 2011

@lenerka já už mám umělý ozdobený na chodbě, živý budeme teprve kupovat takže nějak těsně před vánocema -)

lenerka
16. pro 2011

@rennik
máte už u vás sníh?
tady prší fouká hnus počasí!!!!
jsme s holkama zalezlý doma a je nám dobře

rennik
autor
16. pro 2011

@lenerka zatím ne, ale prší a taky hrozně fouká 😠

blondynka400
16. pro 2011

@rennik tak koukám moje předpověď se nevydařila, to mi je líto 😒 . Ale klučík je taky fajn. Zas pro Lukáška to bude lepší mít bráchu než ségru a třtí může být holka ne? 😉
Navíc jako @lenerka si nemyslím, že budeš sama a kluk ti s ničím nepomůže, naopak někdy jsou kluci k mámě blíž než holčičky. A taky si nemyslím, že by holky byly lépe zvladatelné než kluci, je individuální. 😉 Je třeba závidím většinu klučíků když to porvnám s tou naší dračící 😉
Jedině tedy ty ženské řeči se s klukem moc rozebírat nedají, ale to já třena s mojí mátnikou stejně nikdy nedělala a to bych jí nevyměnila nikdy za nikoho jiného, ale nětkeré věci s ní fakt rozebírat nebudu 😀

blondynka400
16. pro 2011

@lenerka Kristí se sama ostříhala? 😕 Tak pak že nemáš kluka 😀 😀

lenerka
16. pro 2011

@blondynka400
no já si fakt myslím,že kluci mají blíž k mámě
a holky k tátovi
i když my se ségrou jsme si naše tajnosti nechávaly pro babičku 😉
mámě jsme nic neříkali a tátovi ty věci okolo sexu,taky né 😀 to by jsme se asi styděly

jo jo máme klučíka 😲
v pondělí s ní zkusím zajít k nějaké dětské kadeřnici,jestli by z ní nešla udělat ještě holčička
nebo aspoň pěkný kluk 😀

blondynka400
16. pro 2011

@lenerka já si myslím, že je to hodně individuální a neexistuje jednotná verze. Já osobně měla tedy blíž k mátince 🙂
Já si zas svoje tajnosti nechávala jenom pro sebe nebo kamaádky a nikomu z rodiny bych to neřekla 😀
A to se fakt ostříhla sama? Ono to doroste 😉

rennik
autor
16. pro 2011

@blondynka400 ale já jsem to nemyslela jako že s ní mám rozebírat sex nebo tak něco, ale myslím si že bychom k sobě měli blíž. No marné, změnit to nejde a vím že časem se to u mě uklidní. Hlavně že je ok a nějak už to spolu zvládneme. A třetí mimčo, už jsem psala, já bych chtěla ale manžel chce až hodně později ta už zas nechci já tak pozdě. Uvidíme teď čekáme Vojtíška a pak se uvidí co dál.

eliska_v
17. pro 2011

Ahojky holky.
Tak jakpak se máte?

@lenerka : Tak malá se ostříhala sama? 😅 šikulka 🙂

@blondynka400 : Co malá, jak pak se máte? 🙂

@rennik : Nesmutni klučík je moc fajn... Já mám zase furt pocit, že čekám druhého kluka...A ňák se mi nechce věřit UTZ, že čekáme holku... Nevím proč! Manžel si už ze mě dělá srandu, že mi hrabe 😀 🙂 Ale chci ještě v lednu na 4D, aby se tam pořádně podívali 😀 Co kdyby 😀

rennik
autor
17. pro 2011

@eliska_v Ahoj Eli, já vím že kluci jsou taky fajn, ale prostě holka je holka. Marné, každým dnem se to zlepšuje a pořád doufám že snad jednou v budoucnu, pokud bude dobrá finanční situace tak se ještě pokusíme do třetice. Už si na Vojtíška zvykám a je nám spolu líp. Věřím že se to ještě zlepší.

blondynka400
17. pro 2011

@rennik já taky nemyslela hned zrovna sex 😀 😀 😀
Podle men se to fakt nedá říct, že by to bylo podle pohlaví, spíš podle osobnosti a výchovou a to se ovlivnit dá. A třetí že manžel nechce 😀 Původně jste se měli taky začít snažit až nědky v Lukyho 3 letech a přitom jsi dávno těhule 😉 😀

@eliska_v my se máme dobře,pohoda. Asi brzy budu mít vykecanou díru v hlavě 😀 A co ty, už je vše zdravotně ok?

eliska_v
17. pro 2011

@blondynka400 : jj, já se cítím úžasně... Mimčo je pěkně akční, takže chvilkama mám dost 😀 Ale je to úžasný! Boreček je moc šikovný a taky umí pěkně zlobit, ale je to Zlatíčko... 😉

blondynka400
17. pro 2011

@eliska_v Eli ukaž mi dítě, které alespoň občas nezlobí 😀 😀 Hlavně, že už je vše ok 😉

eliska_v
17. pro 2011

@blondynka400 : tak děláme byt a snažím se pomáhat 😀 I když občas si spíš sednu a koukám 😀 No jo, ale to naše zvíře dokáže totálně odrovnat celou rodinu 😀

blondynka400
17. pro 2011

@eliska_v z toho si nic nedělej, to naše by dokázalo i 2 rodiny. Ale to možná u vás bude taky, čím jsou starší, tím jsou horší 😀 😀
Jen koukej a hlavně buzeruj zda to dělají dobře 😉 Jak vidím, tak jsem opět mimo, já myslela, že jste se stěhovali kvůli domečku 😕 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru