Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, no my se pak určtě vracíme do čech... A kousek už mám za sebou 🙂
Rakousko je kousek.
Ono i odtud to jde, letadlo léta 4x týdně, je to nízkonákladovka, takže ceny docela jsou. Když vemu cestu na letiště, čekání a let, tak za 5 hodin jsem doma v Praze. Navíc existuje internet...
Když budete obě chtít, určitě to nějka půjde 😉

lenerka
14. bře 2009

to jo Rakousko není tak daleko
horší by bylo USA
no ještě,že je internet 😉

blondynka400
14. bře 2009

No bez toho internetu by to bylo špatné... Je to výborné komunikačné medium 😉 . Taky mi je po ségrách a po nezbedných synovců a neteří smutno, ale co se dá dělat... 😒

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, jdu spát. Nějak to na mě padlo. Měj se hezky a dobrou noc

lenerka
14. bře 2009

blondy tak já už jdu na kutě
dobrou

kuratkol
15. bře 2009

Dobré ranko 🙂

kualalik
15. bře 2009

Bráno ránko všem,
tak dneska BT 37 .. bud klesla tím,že jsem se zvedla z postele pro ten teploměr nebo klesá z jiného důvodu 😔

S Lůcou se oblékneme a jdeme ven,dokud neprší a pak k babičce na oběd.

lenicenka17
15. bře 2009

Dobré ránko
Holky ja tu potvoru mám už týden ach jo a ne a ne přestat.. normálně by už končila ale bez ha a si ne nebo nevím proč ☹

rennik
autor
15. bře 2009

lenicenko vydrž ona ta potvora musí jednou zkončit, já to znám úplně stejně takže vím co to je, ale minulý měsíc kvůli kontryhelu to bylo o 100% lepší MS jen 3 dny a slabá.

Děvušky já mám dneska takovou radost mě BT z včerejších 36,7 stoupla na 37,0 jupííííí aspoň mám naději. nemohla jsem tomu uvěřit a tak jsem si ji změřila ještě před chvílí a byla 37,6 ale to je tím že chodím atd... ale i tak jsem ráda že neklesá, doufám že se bude držet pořád nahoře. Ráno mě bolelo břicho jako před MS ale teď to povolilo a mám klídek. 🙂

lenicenka17
15. bře 2009

rennik co je to kontryhel? I minule jsem ji měla snad 11dní mazec už mě to nebaví.. ☹

blondynka400
15. bře 2009

Ahoj, hezkou neděli,

kualalik, Bt když vstane tak spíše stoupne než klesne. Ale jedna desetina nic neznamená....

lenicenka, to je po Ha, ono se to časem spraví. Tělo je teď zbllbé, no... Předtím jsi jí měla jak dlouho?

renník, no vidíš, zbytečně jsi včera smutnila.... 🙂 den to nemám cenu meřit, je to pak ovlivněno spoustou věcí a nemá to žádnou vypovídající hodnotu 😉

Já jsem na tom dnes s BT úplně stejně, jako včera, takže dobrý 😵

luciasek001
15. bře 2009

Pěkné odpoledne, jsem dneska nějak zaspala. Ostuda.
rennik, no to je super, budu moc držet palečky a nesmutni 🙂

saji3
15. bře 2009

rennik : tak co teplota ? Držím palečky .
blondynka : tak už jsi spočitala v kolikátém jsem týdnu?

Jinak dneska budu taky žehlit, včera bylo venku krásně, ak jsem vyprala velké prádlo a trochu upravila zahrádku po zimě.

Jinak mi je dobře, žádné jiné příznaky krome prsou, ale na ty jsem si už zvykla 🙂

blondynka400
15. bře 2009

saji, už jsem ti to psala, myslím že v 5tt (alespoň dle toho co jsi psala, uvidíš co ti řekne dle UTZ).
Tak hlavně že ti je dobře a na prsa už jsis zvykla. Tkay musím žehlit a vůbec se mi nechce 😝

luciasek, jak je dnes, už je lepší?

saji3
15. bře 2009

blondynka : děkuji. Snad mi budou při tý kontrole dělat UTZ a já s manžílkem už uvidíme naše zlatíčko ( tak říkáme miminku)

luciasek001
15. bře 2009

blondy, furt nic moc, hlava bolí hned jak vstanu a hlava se mi motá taky fakt nevim z čeho to může být.
Taky bych měla žehlit, ale Honza mě k tomu nechce pustit tak žehlí on 😅

kuratkol
15. bře 2009

Taky bych chtěla, aby mi to někdo vyžehlil 🙂

blondynka400
15. bře 2009

Saji, měli by (aby se zjistilo, že se mimi uhnízdilo správně a není to mimoděložní....), měl by už být vidět váček, na srdíčko asi ještě bude brzy, ale uvidíš, ale je to individuální, každé embryjko je jinak rychlé.....

liuciasek, teda ty se máš. Tiše závidim 😕. Když jsem byli v čechách, tak občas taky žehlil, ale tady ne, prý to mám mít jako náplň dne , když teď "nic" nedělám 😠

kuratkol
15. bře 2009

blondy: Nenudíš se být celý dny doma?

luciasek001
15. bře 2009

blondy, no to je drzoun 😠 Asi by se mu nelíbilo chodit ve zmačkanym....

kualalik
15. bře 2009

Tak jsem holky vrátila malou, strašně mi to s ní tady uteklo.. manžel už jede dom...
Ale jsem špatná z naší bafuny, musíme s ní k doktorovi... furt leží, nechce ven, nežere, není veselá a navíc jsem u ní vypozorovala nějakej hroznej výtok ☹

saji3
15. bře 2009

hned jak budu mít foto z UTZ tak ho dám do albumu.
Začímám koukat na netu jak mám dál pokračovat a co můžu a nemůžu, nevíte nějaké dobré stránky?
😉 😉

saji3
15. bře 2009

luciasek001 : všimla jsem si tvého albumu a moc hezká fotka. Taky máme jednoho favor. kočárku x-lande, je moc pěkný.

luciasek001
15. bře 2009

saji, to jsem spíš jukla pro informaci, našla jsem 1 kočárek jak s hlubokou korbičkou, tak pro větší mimčo na sezení a s autosedačkou. Nevypadal špatně, chceme trochu sportovní aby se s nim dalo kamkoliv do přírody.

saji3
15. bře 2009

luciasek : taky se mi líbý kočárek teutonia, mám ho taky v albumu. Je podobný x-landu a sportovní.

saji3
15. bře 2009

může mi někdo vysvětlit tabulku co mám v albumu - těhotenství podle PM, nějak nerozumím když tam je třeba 8+6 tt. ( 6tt chápu že je 6 týden a co ta 8). Dík za radu 🙂

kualalik
15. bře 2009

saji:
8+6 tt znamená, že jsi 8 týden a šest dní... 😉

saji3
15. bře 2009

kualalik : i když je tt u 6 ?

bublinka9
15. bře 2009

zdravím...
omlouvám se že jsem sem tak vpadla...
10.03.2009 se nám narodila holčička prosím o pomoc v hlasování...
budeme z toho mít jen to že bude vytisklá v novinách jako miminko týdne a schovám jí to na památku...

http://kladensky.denik.cz/miminka/mimina2009031... - hlasuj pro kristýnka roušalová 😉

kualalik
15. bře 2009

Saji, ano, i kdyby tam bylo 13+6 tt, tak to znamená, že jsi 13 týden a šest dní 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru