Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
15. bře 2009

teda už sem tu něco toho názvu četla ale nejsem v obraze....

lenerka
15. bře 2009

ne né Blondy
manžel nechtěl a vydržel to 😉
bude si užívat až po MS 😉
no jo obden mě tu asi uvidíte no 😀 😝

blondynka400
15. bře 2009

lenicenka, omlouvám se za překlep, je to kontryhel. Je to bylinka. Dělá se z něho čaj a pije se dvakrát denně do ovu. Měl by pomoct (i když některým prý rozhodil cyklus, ale většinou spíše pomáhá). Používá se při silném krvácení, bolestech a pro lepší sliznici. Tá se koupit v každé lékárně a stojí pár korun.... 😉

kuratkol
15. bře 2009

blondynka: Stále probíhají, stále beru listovku, přítel taky něco, má zákaz horkých koupelí a vyhřívání sedaček, nesmí alkohol... Dneska jsem zkoušela ovu testík, ale zatím nic.... Ovu poznám, tak nějak to cítím... doufám, že dorazí v termínu... Když to napoprvé nevýjde, tak pak začnu měřit i BT.

blondynka400
15. bře 2009

lenerka, jako že vůbec nic? 😕 tak mi si ti užijem vždycky obden a druhý den zas manžel, to je dobrá domluva 😀

kuratkol
15. bře 2009

Jinak jsem dala dolů asi 6 kg, tak doufám, že i to trošku pomůže...

lenicenka17
15. bře 2009

blondy nemám ji silnou jen se to vleče... 😒 nekterý den mi stačila úplně jen slipka .. tedy doma ven bez tamponu kvůli pohodlí nejdu...

lenerka
15. bře 2009

tak to já tampony nemusím,jen do vody

blondynka400
15. bře 2009

kuratkol, nezapomeň, že spermije se vytváří přes 50 dní 😉 Uvidíš, třeba to vyjde a budeš se vdávat jako těhu 😵 6 kilo je fajn, tak jen tak dál 🙂

lenicenka, hm, no i tak bych ho zkusila, on je prostě na všechny věco související s děložní sliznicí.... 😉

kuratkol
15. bře 2009

Já vím.... režim jsme nasadili už od ledna....

lenicenka17
15. bře 2009

lenerka je to jen o zvyku já už si to bez něj nedovedu snad ani představit....

lenerka
15. bře 2009

kuratkol

6kg to je dost
jsi dobrá?a to cvičíš?nebo držíš nějakou dietu?

lenicenka17
15. bře 2009

kuratkol a kdy se vdáváš?? 🙂 gratuluji

blondynka400
15. bře 2009

Holky jdu spát. Hezký zbytek večera

kuratkol
15. bře 2009

No za 3 roky jsem nabrala 30 kg, tak se mi to zdálo už neúnosné, tak jsem se dala do hubnutí. Dietu držím od ledna... nevím, jestli se dá říct dieta, ale prostě jsem měla od mládí špatné návyky. Jedla jsem první jídlo až ve dvě odpoledne nebo v půl čtvrté. Po škole v práci pak první jídlo oběd. Trošku jsem to změnila, snažím se jíst častěji přes den a večer po 17 hodině už nic. V podstatě jím víc, než dřív, nejím večer a hubnu. Taky jsem začala cvičit 1x týdně.
Vdávám se 27.6.09.

lenicenka17
15. bře 2009

holky jdu buconit páááá

lenerka
15. bře 2009

leni a blondy dobrou

lenerka
15. bře 2009

kuratkol

no já měla na škole to samý
špatná životospráva
teď jím častěji a naštěstí kila na horů nejdou
zatím to spalování mám dobrý,někdy si dopřeju i jogurt rohlík po 22h
já prostě hladová jít nemůžu,je mě pak špatně a stejnak nemůžu spát

od 17nejíst to bych nevydržela!!!!
to nejíš ani ovoce zeleninu?a hodně piješ co?

budeš krásná mladá nevěsta

kuratkol
15. bře 2009

Krásná nebudu, hubená taky ne.... Kde jsou ty časy, kdy jsem měla 51 kg.... Budu ráda, když se do svatby dostanu na 70 kg. Taky nemůžu usnout večer, když mám hlad, ale co s tím udělám..... nic na mě nepůsobí víc, než nejíst večer.

lenerka
15. bře 2009

no jo já měla i 48 když jsme dělala na poště,ale to bylo hlavně nervíkama
to bych už nechtěla
teď si držím tak těch 55 a je to ok
počkej zas po porodu
po prvním jsem nabrala 18kg 😖

kuratkol
15. bře 2009

No tomu já právě věřím, že naberu kvůli mimi. Proto musím dát dolů dost kilo už teď, abych se s mimi vůbec unesla...

lenerka
15. bře 2009

neboj to půjde
když to budeš takhle dodržovat a cvičit u toho bude to ok 😉

kuratkol
15. bře 2009

To cvičení mě moc nebere, mám astma a něco se srdcem, takže to není ani nic příjemného.... Správně bych měla 2x-3x týdně, ale to je na mě moc...

kuratkol
15. bře 2009

Jdu spát, mějte se. Paaaa

lenerka
15. bře 2009

taky jdu
dobrou stejnak už jsme tu zbyly jen my dvě
pa

gab123
16. bře 2009

dobré ráno
blondy dnes jsem 22DCteplota je na 36,9 zatím neklesá,ale to pořád může přijít.Já zatím na sobě nic nepozruju jen zlehka cítím prsa ale to spíš se moooc pozoruju 😀 Týden mám teplotu v kuse na hoře,ale to je pořád málo.....uvidíme jinak máme zas pěkný plány na další měsíc 😀 😀 😀 😝 uf to bude zas dřina

rennik
autor
16. bře 2009

ahoj gab já jsem dnes 25DC a BTmám 37,0 je stejná jako včera předtím byla kolem 36,9 a v sobotu klesla na jeden den na 36,7. No a včera a dnes těch 37,0 tak nevím, MS byla přijít ve čtvrtek, ale já mám pocit jako by měla dorazit každou chvíli, mám lehké bolesti v podbřišku stejně jako před MS, trochu mě to píchá ale minimálně. Dneska a zítra mám noční tak ty teploty budu měřit až se vyspím snad se budou držet nahoře.

blondynka400
16. bře 2009

Ahoj holky,

tak mě teplotka dnes vystoupala o další dvě desetinky, tak uvidíme, co z toho bude 😵 . Zatím si ale naděje moc nedělám...

jo gab, týden je málo, chce to min 18 dní 😀

renník, uvidíš 😉 . Ty mjáš těch nočních teda docela dost co? 😒

gab123
16. bře 2009

reník tak bych řekla u tebe že to vypadá dost nadějdě,co? i ti klesla teplota a zas vyskočila a drží se nahoře to jsem měla při 2 těhu 🙂 holky to budou nervy 😀

blondynka400
16. bře 2009

gab, vidím, že jsi správně pozitivně naladěná 😀 . No já měla tenhle pokles a pak vzestup 4 den po ovu (poměrně výrazný), ale na implantační dip mi to přije ještě moc brzy. I když ono všechno je možné 😉

kuratkol, k tomu hubnutí, proč nejíš po 17 hodině? To je největší chyba, kterou můžeš při hubnutí udělat (když chceš zhubnout trvale), tímhle si hrozně zpomaluješ metabolismus, navíc tělo trpí a hladoví, takže si to bude dobře pamatovat. sice krátkodobě možná zhubneš, ale dlouhodobě je to k ničemu. Nikdo neříká, že by sis měla dít o půlnoci svíčkovou s pěti... Ale když jdeš spát třeba v 23 hod, tak by to chtělo tak kolem sedmé např. libové maso se zeleninou a pak kolem 21 např. bílý jogurt nebo nějaké citrusy a pod....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru