Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
26. bře 2009

kuratkol, jako, že si odpočineš od práce? Na to se taky těšim 🙂 Ještě dostanu zítra od manžílka dáreček k narozkám. Jsem na to zvědavá

kuratkol
26. bře 2009

luciasek: Ano, že bude zas víkend a volno. Já už bych chtěla testovat, to čekání mě zničí 😒

luciasek001
26. bře 2009

A ty budeš testovat případně příští víkend?

kuratkol
26. bře 2009

Ještě nevím kdy. Doufám, že pocítím nějaké příznaky už po 7 dnech, nejspíš prsa jako moje mamča. Pak uvidím, jestli budu testovat.

luciasek001
26. bře 2009

Aha, tak uvidíš. Zkus se něčím zabavit takhle z toho zešílíš, promiň ten výraz. Nemysli na to a nech se příjemně překvapit!

kuratkol
26. bře 2009

Nejde na to nemyslet. Kdy budeš testovat ty? Mám jeden test, kde je napsáno, že je možné testovat už 5.den po otěhotnění... citlivost 10, normálně má žena 5.

luciasek001
26. bře 2009

Já to možná zkusim v sobotu 4.6. uvidim jak na to budu.

luciasek001
26. bře 2009

promiň 4.4.

kuratkol
26. bře 2009

Ty nejsi nedočkavá ?

blondynka400
26. bře 2009

tedy kuratkol, luciasek má pravdu, takhle z toho brzy zesílíš... S tím testováním, už jsi zapoměla co říkala doktorka 😀

luciasek,moje standartní otázka, co tvé zadraví? 🙂

kuratkol
26. bře 2009

blondy: Abych pravdu řekla, tak už nevím, co říkala... 3 dny před nebo po MS 😀 😀

luciasek001
26. bře 2009

Tak jako zajímý mě to, ale netlačim na to, aspon prozatím. Uvidim jak bude vypadat příští týden.

luciasek001
26. bře 2009

blondy, dík za optání, docela to jde. Je to lepší tak snad to vydrží nevim o co tomu tělu jde 😕

blondynka400
26. bře 2009

kuratkol, nezlob, moc dobře víš, co říkala...... 🙄

luciasek, třeba je to jarní únava a brzy to přejde.... Hlavně že to má zlepšující se tendenci... Měřila jsi zas dnes teplotu, nebo ne?

luciasek001
26. bře 2009

blondy, snad už to tak zůstane. Měřila jsem teplotu a je stále 37 😨

blondynka400
26. bře 2009

luciasek, to je dobré, jen ať ase drží. Ještě to holka musí vydržet docela dlouho 😉

luciasek001
26. bře 2009

blondy, ty myslíš, že by to mohlo být případně dobré znamení? No snad jí to vydrží 😅

blondynka400
26. bře 2009

luciasek, po ovu je to úplně bežná teplota, takže to nic neznamená. Ale když budeš mít v den kdy máš přijít MS takovouhle teplotku, tak pak to bude velmi dobré znamení 😉

kuratkol
26. bře 2009

blondy: Nemáš pro nás něco skutečně pozitivního 🙂 😀 😀

blondynka400
26. bře 2009

kuratkol, nemám. Můžu se pokuisit něco vymyslet, ale nezaručuju 😀

lenerka
26. bře 2009

ahoj kočky

Blondy dobrý tabulka
už tam něco i vidím 😉

lenicenka17
26. bře 2009

Ahoj snažilky tak zase jeden den za náma
My dnes budem snažilkovat kdyby třeba ta ovu měla být dnes teď byl a2 dny pauza ta snad je nabito ostrýma 😀 😀 A budu se těšit že zítra bude teplotka konečně nahoře 🙂

dudunidu
26. bře 2009

ahojky holky!

Lenicenko: držím palce bay bylo nabito ostrýma 😀 😀 😀 , to je sranda, tahle naše terminologie, co? 😀

blondynka400
26. bře 2009

lenerka, no vidět to je, ale pořád zlobí, mrcha jedna. Bohužel mám notesu úplně nejnovjěší officy a ty jsou nekompatibilní s koníkem. Takže to musím ještě nějak vymyslet.

lenicenka, pozoruješ dnes na sobě nějaké změny? Konečně od tebe vidím pozitivní smajlíky, to je fajn 😵

lenerka
26. bře 2009

ahoj Leni

tak to jsme na tom obě stějně 😉
teď byla 2dny pauza a dneska se budeme snažit 😉
ale já mám ještě čas
ovu snad 1.4.

kuratkol
26. bře 2009

blondy: Já chci taky růžovej proužek v tabulce 😀 😀 😀

lenerka
26. bře 2009

já chci taky růžovou 😀
ale musíme si ještě počkat

lenerka
26. bře 2009

blondy posílám ti do IP nějaký změny do naší tabulky 😉

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, no jestli tohle občas čte nějaký chlap, asi se dobře baví....

kuratkol, no já v tom problém nemám, klidně ti ho tam udělám, lale až uvidím 2 čárky na testíku 😀

lenerka, snažení není nikdy dost, ne? To já teď hold mám smůlu 😢

kuratkol
26. bře 2009

blondy: A ty dvě čárky na testíku, co mám v albíčku, nestačí ? 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru