Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
12. dub 2009

benjit, nejsem, ale podle ovu si do dokážu vypočítat 😀

renník, ahojky. Tak nám dej novou fotečku 😀 . No vidíš, já ti říkala, že to odpadne dobře 😉

blondynka400
12. dub 2009

lenicenka, stále špiníš? 😕 No to by mohlo být nadějné 😎

rennik
autor
12. dub 2009

benjit: jooo to nevím asi na to mají nějaké zvláštní buňky nebo co. 😠 ale hlavně že je to v pohodě

blondy určitě něco zas pošlu ale tak brzo to nebude. snad si u doktoranezapomenu říct o fotečku. pak to tu dám všechno najednou 😀

blondynka400
12. dub 2009

renník, ok, tak se budeme těšit 😀 . Jak ti jinka je, všechno v pohodě?

dudunidu
12. dub 2009

Ahojky holky! To mě taky zajímá, jak se to jako na ženské pozná, že je těhu??? Blondy, co, jaké jsou příznaky? To asi ženská vyzařuje nějakou pozitivní energii a usmívá se furt jak měsíček na hnoji??? 😅

dudunidu
12. dub 2009

Rennik to bříško už se fakt zvětšuje? Ty jo... A co jídlo, jíš vídc, než dřív? Honí tě mlsná? A bývá ti zle?

Lenicenka: kéž by šlo o těhu, držíme palečky! 🙂

kuratkol
12. dub 2009

dudu: Ahojky, některé to poznají na očích, že jsou prý lesklé a vodnaté. 😉

benjit
12. dub 2009

to by mě taky zajímalo, jak se to pozná....

Jinak k těm chutím, chcete slyšet jaký jsem byla čuňátko já, když jsem čekala Míšu? Ale varuju vás, není to nic dobrýho... jako myslím tu kombinaci

blondynka400
12. dub 2009

dudu, pozná se to podle zorniček a výrazu v obličeji. Fakt se to dá poznat docela dobře, předemnou to jaště žádná nikdy neutajila 😉 . A mně se to hodilo i hodně v práci, přeci jenom přijmout těhuli není úplně žádoucí (i když to tedy zní hrozně, ale musim hajít zájmy firmy...)

Bwnjit, jen to napiš, myslím, že to zvládnem 😀

lenicenka17
12. dub 2009

blondy:jo pořád špiním ale spíš mám strch aby se to nerozjelo.... Do nds to bylo takové jako když končí MS poselední den ale dnes na večer je to takové ttrošku silnější tak nevím... ☹

benjit
12. dub 2009

no že se těhu pozná podle břicha, to chápu, to je celkem logický, ale podle výrazu v obličeji?

Takže asi v 5: měsíci mě přepadly chutě a kombinovala jsem krupicovou kaši s rajčatovým salátem s cibulí a octem... když si na to vzpomenu je mi z toho zle, ale tenkrát to byla lahoda... moje máma kroutila hlavou a strašně se smála...

benjit
12. dub 2009

jo a musím podotknout, že jsem se nepoblila ( sorry za ten výraz ) a že mi bylo dobře...

blondynka400
12. dub 2009

leni, hm, no je to fakt divné.... Na nidaci je to ještě hrozně brzo, spíš mi to připadá na nedostatečnost žlutého tělíska. I když může to být obojí, dej vědět jak se to vyvíjí 😉

lenicenka17
12. dub 2009

a co to je ten nedostatek žlutého tělíska....
a od kdy může být nidace...
ach jo sladké nevědědí,fakt ... ☹ Myslím tím když jsem nezkoumala žádnou ovulaci a malej se zadařil hned...

lenicenka17
12. dub 2009

benjit:to já když měla asi 10 let milovala jsem bábovku se sallámem a krémskou hořticí a to jsem těhu nebyla 😀 😀 😀 mamča též nechápala...

blondynka400
12. dub 2009

benjit, lehce se změní rysy, zorničky jsou rozšířené. Stačí se dobře koukat....
K té kombinaci, mně to nepřijde nic hrozného, bych si to dala klidně hned 😀

lenicenka, tak je to různé, ale většinou koncem druhého týdne od oplodnění, když embryo nahlodá cevu.

lenicenka17
12. dub 2009

a to o tom tělísku můžeš též trošku vysvětlit?

lenicenka17
12. dub 2009

Mě dost štve to špinění.. že nevím proč je..

blondynka400
12. dub 2009

leni, jojo, já to přehlédla... No občas se to stává, žluté tělísko (vznikne přeměnou folikulu po vystřelení vajíčka) neprodukuje dostek progesteronu a pak před MS špiníš. Buď je to vyjímečné a nebo setrvalý stav a musí se progesteron dodat 😉

lenicenka17
12. dub 2009

No nic jdu hajat,
Zase nejsem o nic chytřejší.. pořád se mi potvrzuje že musím čekat 😒 je to nekonečné...
Holky pááá a dobrou noc

blondynka400
12. dub 2009

leni, dobrou. Bohužel to takto je, no 😖

eliska_v
12. dub 2009

Ahojky holky 🙂
Blondy: Tak jak je?

blondynka400
12. dub 2009

Eliska ahoj,
no je dobře, akorát bych pořád spala a dneska k tomu i jedla 😀 . Co ty, co nového?

kuratkol
12. dub 2009

Já už tak nějak týden dost jím... Musím s tím přestat, nevím, co mě to chytlo 😀 .

gab123
13. dub 2009

Ahoj holky jak se máte je tak krásně,že jsme pořád venku a pc nestíhám.Četla jsem vás jen v rychlosti je jinak něco nového velkého? u nás nic zatím teplota se drží na hoře nic mi není a ve středu jdu na ultrazvuk jsem zvědavá zda tam bude už srdíčko!

kuratkol
13. dub 2009

gab: Ahojky, srdíčko už určitě bude 🙂

blondynka400
13. dub 2009

Ahoj holky,
gab, dej vědět jak jsi dopadla 😵

eliska_v
13. dub 2009

Blondy: Já se mám taky fajn....Když mluvíš o tom jídle já poslední dobou, pořád jenom jím...Je to fakt hrozný 😖 😀

lenicenka17
13. dub 2009

Ahoj holky tak jakýste měly dnes den?My vyrazili na super výlet na kolách bolí mě každičký sval 😀
Jinak teplota stále 37 a špiním jsem dnes už 35DC

kuratkol
13. dub 2009

Tak zítra zase do práce 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru