Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
14. dub 2009

tak asi budou ale pro mě je teď přednější zdravé mimčo než peníze. Přítel má dobré zamšstnání takže vpohodě vyjdeme s rozpočtem.

kuratkol
14. dub 2009

rennik: Tak to je v pohodě... u nás by to tak jednoduché asi nebylo, penízky by chyběly.....

blondynka400
14. dub 2009

matava, to ale nemusí nic znamenat... Rozhodně ne to, že máš anovulační cyklus 😉

renník, je dobře, že budeš doma, ty noční dvanáctky jsou fakt hrůza. Měla by si být v klidu a spát 😉

rennik
autor
14. dub 2009

blondy jo máš pravdu, ještě před dvěma týdny byly noční v pohodě a teď cítím že jsem o moc unavenější, doma bych už dávno měla půlnoc. ale aspoň že je klid kdybych tak měla ještě lítat uřícená po oddělení, zvedat těžké lidi tak bych šla na nemocenskou hned.

kuratkol: jo myslím že to ustojíme, vím že mimčo sice nějaký ten peníz stojí ale tím že bydlíme v domě a nemusíme platit nájem a hodně jídla máme svého tak se tolik neutrácí jako ve městě.

matava
14. dub 2009

kuratkol, chodim na chodove, tak nevim, jestli to nemas z ruky, pani je rychla a sikovna, za 350kc, trva to bez lakovani cca 30min, chodim na suchou, medicialni nebo jak se to nazyva, takze pouziva jen takove brusky a az na to lechtani je to pohoda 😀

blondynka400
14. dub 2009

renník, máš k tomu správný přístup. Penízky vždycky nějaké budou, ale my nebudeme. Myslím,že jsuo důležitější vvěci než peníze, a tohle je jedna z nich 😉

kuratkol, a jak to pak chceš dělat na mateřské? 😕

blondynka400
14. dub 2009

renník, jojo já ti to říkala. Víš přeci že ti nikdy neradim špatně 😀

matava, to je za ty prašulky docela fajn 😉 . Já platím 600 😝

kuratkol
14. dub 2009

blondy: Mateřská bude snad ještě v pohodě, ale rodičovská by byl problém. Naštěstí přítel tento rok značně povýší, dost se mu zvýší plat.

kuratkol
14. dub 2009

matava: Pošli mi prosím kontakt do IP 😉 Už jsem se spálila tento měsíc s gelovýma nehtama...

blondynka400
14. dub 2009

kuratkol, tak já beru mateřskou a rodičovskou jako celek.... No já naštěstí tento problém řešit nemusím 😎

kuratkol
14. dub 2009

No nic, jdu spát, mějte se tu. Ráno letím pro přístroj na srdce na 24 hod. Dobrou...

rennik
autor
14. dub 2009

blondy jo já vím že ty mi radíš vždycky dobře, ty jsi naše zlatíčko prostě 😀

MP příští rok dodělává na výšce Ing a tam kde pracuje mají inženýři fakt krásný plat takže se fakt nebojím že by jsme nevyšli. Já si to vždycky řeknu tak, že naši nikdy neměli moc peněz nazbyt a vychovali nás 3. Myslím si že je to pak i o tom jak se člověk dokáže uskromnit, pokud ty nepíze prostě nejsou tak zbytečně nerozhazovat. atd.

Navíc pokud dostaneme nějaké penízky ze svatby, chceme část použít na výbavičku ( kočárek, postýlku...) a pak už určitě nějak vyjdeme to fakt nemám strach.

blondynka400
14. dub 2009

kuratkol, dobrou...

renník, a kde dělá, tedy jestli to není tajné? To bude zastávat i jinou pozici? Neznám moc firem, kde by zvedali plat jen titul 😕 . To by se mi taky líbilo, byla bych na tom dobře 😀 (zajímá mě to z profesního hlediska, nemusíš odpovídat jestli nechceš)

Taky si myslím že to o penězích neni, spíš naopka v rodinách, kde je peněz moc, ty děti jsou pak tak nějak k ničemu. I když vyjímky samozřejmě existují na obou stranách. Máte dobré, že máte vlastní bydlení, nemusítě platit nájem nebo nějakou vysokou hypotéku, zbytek už se vždy nějak sesmolí. A v dnesšní době navíc ta rodičovská není vůbec špatná 😉

rennik
autor
14. dub 2009

No pracuje v jedné velké Třinecké společnosti,je vystudovaný elektrotechnik Bc., takže i tak má dobrý plat ale inženýři tam mají plat fakt pěkný.

blondynka400
14. dub 2009

renník, hm tak to je jedině dobře aby jste se měli co nejlépe 😉

rennik
autor
14. dub 2009

jo to určitě jo. 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

ty jo dneska to tak pomalu utíká ☹

blondynka400
14. dub 2009

Jak ti to vůbec v práci utíká? Máš tam alespoň klid?

rennik
autor
14. dub 2009

jsme se minuly odpověďma 😀 právě že vůbec to neutíká!!!!!!! kde je do 6. Klid mám to jo, všichni už dávno spí ale jsou to muka, zavírají se mi oči, bolí mě celý člověk......co já bych dala za svou milovanou postel 😠

blondynka400
14. dub 2009

No jo, minuly 😀 . Blbý je že si nemůžes dát na chvilku chrupku co? Kdyby se náhodou něco stalo a náhoda je blbec..... 😒
Tak to co nejlíp přežij a ráno šup šup do postýlky. Ještě že máte vonlě přístupný net, co? 😵

rennik
autor
14. dub 2009

no aspoň že to, jinak nevím jak bych to tu do rána vydržela, sice koukat celý večer do počítače asi taky není zrovna to nejlepší ale aspoň rychleji utíká čas. Ty už jdeš taky do hajan?

blondynka400
14. dub 2009

Půjdu pomalu spát. Takže se měj hezky a dávej na sebe pozor těhulko 🙂

blondynka400
14. dub 2009

Zas jsme naspaly obě skoro stejně 😀. No máš pravdu, ideální to není, ale lepší to než koukat do stěny 😉
Takže se měj hezky a pápá 😵

rennik
autor
14. dub 2009

papa a hezky se vyspi. 😀

kuratkol
15. dub 2009

Dobré ráno 🙂

lenicenka17
15. dub 2009

Dobré ránko všem 🙂

kramlinka88
15. dub 2009

Ahoj holky;)No jasne ze v laznich😀 On tady byl MP z nedele na pondeli tak si tu v jednom hotelu pronajal pokoj a to by bylo aby nebylo😀😀😀Tak treba to vyjde.Změna prostředí,relax a tak;)No uvidime za 2 tydny;)Ale jinak vsechno jde kdyz se chce,dokonce i v laznich.Rikal ze to nesmime zanedbat,tak pokus proběhl😀

eliska_v
15. dub 2009

Dobré ranko holky. 🙂

terecka
15. dub 2009

Dobre ranko vespolek 🙂

terecka
15. dub 2009

Jak jste se tu bavily o te pedikure, tak ja jsem byla pred svatbou poprve (a zatim naposled) a bylo to fajn, celkem za levnocha (ale nebylo to v Praze, tak to je asi duvod 😉 ), ale nevim, jestli bych sla znovu.. spokojena jsem byla, jen jsem hrozne lechtiva na nohou, takze jsem se musela drzet, abych ji odtamtud neutekla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru