Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. dub 2009

luciasek, tak to jo. Tak si nějakou krátkou naplánuj, jestli se cítíš unevaná, nebo jak jsi to psala 😉

lenicenka17
19. dub 2009

My nemáme lékárnu jsme dědinka,zítra jedu do města tam si je koupím.pít říkáš jen do ovu,že??A jak ?Jako kolikrát denně.
matava:jdu to číst 🙂

blondynka400
19. dub 2009

lenicenka,
jojo, pít jenom do ovu. Maliník si kup sáčkovanej a ten jedenkrát denně, kontryhel sypaný a ten 2x denně. Jednu lžičku zaleješ 0,25l vody a necháš 15 minut vylouhovat. Množství nepřekračuj, taky může uškodit, místo toho bay pomohl. A obojí pít ještě teplé 😉

matava
19. dub 2009

blondy, na tu folikulo uz nepujdu, me staci, ze mi v podstate potvrdila, ze pri mych dlouhych cyklech ve 14DC opravdu jeste zadne folikuly proste nejsou a ze tak za tech 7 az 10 dni, coz pisou i v pribalovych letacich na ovu testech, ze pokud je cyklus treba 37, tak se testuje az od 21DC...v utery (19DC) snad bude dalsi snazeni a prvni noc v belgii, 21 snad taky 😀 uz se na to tesim... 😉
uz mas zpatky manzilka? 😉

blondynka400
19. dub 2009

matava, takže budeš dělat testíky? Ty máš vlastně ty levné od saji co? Hele nemáš od ní náhodou info, nějak dlouho tu nebyla 😕 Tak to ti krásně vyjde 😵
No zatím mám, odjíždí zítra.....

kuratkol
19. dub 2009

Kam jezdí nebo co dělá aspoň tak nějak přibližně, ať máme představu ? 😉

matava
19. dub 2009

teda to je u vas docela dobrodruzne blondy, nemas v tom uz nekdy curbes kdy vlastne doma je a kdy neni?.. 😉
o saji vubec nic nevim, casto na ni myslim..testiky mam, ale testovat tenhle cyklus asi nebudu, budem v te belgii docela cestovat, tesime se na stara mista nechce se mi myslet na testovani ..proste si to tam budem uzivat a slibila jsem si, ze pokud bude dalsi cyklus, tak zacnu konecne i s merenim teploty.. 😉
luciasku, tak vyrazte nekam na vikend, letenky jsou vazne za pakatel, my cestujem docela casto, to jsem zdedila po mamce = dnes nam oznamila, ze si koupila letenky na tyden do kodane a pristi vikend benatky na otocku = v sobotu dopo tam nedele odpo zpatky, chtela se podivat na mista, ktera videla v jednom filmu.. 😀

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol,. jezdí tak různě, teď pouze po Evropě, předtím po celém světě. Co dělá prozradit nemůžu, bohužel....

matava, nemám, teď je navíc mnohem víc doma, než býval. Mně to hlavně taklhe naprosto vyhovuje, nechtěla bych ho mít každý den doma, to by byla nuda 😀
Hm, ono tomu nechat někdy volný průběh je skoro nejlepší 😉

lenicenka17
19. dub 2009

Holky já se pro dnes loučím 🙂
Dobrou noc všem,vypadá to že MS snad dneškem končí 🙂 ,to bude mít manža radost 😀 😀 Chudák už je mu to dlouho...Není zvyklej 😀 😀 😀

eliska_v
20. dub 2009

Ahoj holky 😎
Tak jak se dnes máte?? 😀

kuratkol
20. dub 2009

Ahojky.... pracovně.... Jak ty ?

eliska_v
20. dub 2009

kuratkol: Já jsem doma, takže lehárko 😀
A jinak? Co snaženíčko 😎 😵

blondynka400
20. dub 2009

Ahoj holky,

eli, co děláš doma, ty nejsi v práci? 😕

leni, tak si to hezky užijte 😀

No já se mám nic moc, MS stále nedorazila a už mě to začíná pěkně štvát 😠

eliska_v
20. dub 2009

blondy: Mám týden dovolenou 😎

blondynka400
20. dub 2009

eli, aha, tak to jo. A copak plánuješ na dovolenou? 😎

eliska_v
20. dub 2009

Blondy: Přítel je do úterý v práci a pak má taky volno, takže pojedeme na chalupu 🙂 Budeme tam úplně sami a má být snad i hezké počasí 😎 Takže budeme relaxovat!! 😵
Jinak teď musím uklidit doma, takže jsem ráda, že mám dovču 😉
A co jinak Ty?
Včera jsem si dělala ovu testík a byla zase silnější čárečka, mám jí uloženou v albíčku 😵

Bolí mě šíleně v podbříšku až mi to jde na pravý vaječník 😠

rennik
autor
20. dub 2009

Ahoj holky

blondy koukám že jsi aktualizovala tabulku ty jsi ale šikulka 😀

elis- čárka je pěkná, držím palce ať to vyjde, mě taky hodně při ovu bolel vaječník byla to taková pichlavá bolest

eliska_v
20. dub 2009

rennik: Ahojky.

jj, taková pichlavá bolest...Chvílema dost nepříjemné, ale člověk to vydrží 😵
Doufám, že se to podaří, ale uvidíme, pokud ne, tak jsou i další měsíce 😎

rennik
autor
20. dub 2009

budu ti moc držet všechny pěstičky co mám, pokud to skoušíte teď v době ovu tak je velká šance že to vyjde. Já jsem původně ovu testy zkoušet nechtěla, myslelijsme že to zkusíme bez všeho ale nakonec jsem dala na rady blondy a vyšlo nám to hned první měsíc, takže jí za to moc děkuju. Uvidíš dopadne to dobře.

eliska_v
20. dub 2009

Snažíme se poctivě 😵 Tak to víš, že doufám, že se to povede, ale nechci se těšit na něco, kdyby náhodou...vždyť víš??!!! 🙂

rennik
autor
20. dub 2009

jj vím z jedné strany si člověk říká, že když to nevyjde hned tak příště, ale z té druhé si to člověk moc přeje. 🙂

eliska_v
20. dub 2009

jj, tak to přesně je 🙂
Věřím, ale nechávám si malá dvířka, kdyby náhodou 😎
Ale stejně si to strašně mooooooc přeju 😵

rennik
autor
20. dub 2009

to chápu já jsem byla úplně stejná, tak sterašně jsem si to přála že se asi stal zázrak že to fakt vyšlo. Ale teď zas mám strach aby bylo všechno v pořádku atd...

eliska_v
20. dub 2009

Já si myslím, že bude vše v pořádku 😎 Hrozně moc Ti to přeju a budu držet palečky, aby malé a Ty jste byli v pořádku! 😵

rennik
autor
20. dub 2009

snad jo, co mě překvapilo je, že se mi úplně vyhladila pleť, nemám žádné beďary,prý jsem zpěkněla 😀 😀 😀 čemuš nevěřím ale s tou pletí je to fajn, takže teď už si a milion procent myslím že čekáme chlapečka. 🙂

eliska_v
20. dub 2009

no, jo... 🙂 To je pravděpodobné..kluci přidávají na kráse a holky zase odebírají 😉
A co chcete spíš? 🙂

rennik
autor
20. dub 2009

no já spíš holčičku a MP zase chlapečka ale to je jedno co to bude hlavně aby byl zdravý mimíšek.

eliska_v
20. dub 2009

Tak to s Tebou souhlasím...Hlavně, aby mimí bylo v pořádku a Ty taky 🙂

rennik
autor
20. dub 2009

snad jo, už aby byl ten příští týden, už se té kontroly nemůžu dočkat
🙂

eliska_v
20. dub 2009

To se Ti vůbec nedivím... Já jsem zvědavá na to jestli dorazí MS nebo ne... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru