Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
7. čer 2009

matava:ahojík jak se vede?Jo ten díl se taky viděla hned jak jej dávali.
Holky já včera byla na dechuli u nás já si to tak už dlouuuuuuuuuho neužila 🙂 Nohy mě bolí ještě teď 😀 😀 😀

lenerka
7. čer 2009

ahoj Eli

moc gratuluji ke svatbě
moc pěkné album
ještě nám tam hoď nějaké ze svatby a budeme spokojené 😀

no a co dostala jsi MS?

lenerka
7. čer 2009

ahoj leni

tak jak se vede?co snažilkování? 😉

lenerka
7. čer 2009

ahoj Blondy

ty brďo
to to letí ty už jsi 7tt supéér 😉 😉

matava
7. čer 2009

ahoj Leni, na dechuli myslis jakoze pravou dechovku? 😉 pze to kam obcas zavita babca tady v praze je hruuza 😉
jinak me se dari neutralne...zarizovali jsme veci pro bababicku, byli na amer. fotbale ale s muzikem opet nic nebylo, zase si delam carky dny po dni od posledniho sexu...aktualne na to nema myslenky, jelikoz zitra nastupuje do nove prace..takze ja si tu uklizim a on relaxuje u sportu, tedy v TV samozrejme 😉

lenerka
7. čer 2009

ahoj matava

to manželovi nezávidím
první den do nové práce
já byla strašně nervózní

lenerka
7. čer 2009

manžel kouká na DVD
a kačka sedí na nočníku a dělá bodek 😀

matava
7. čer 2009

a na co kouka manzel ze nekoukas s nim? 😉
jinak ja bych byla taky nervni..preci jen uz by to i chtelo, aby se usadil..taky mu jasne rekli, ze dbaji na zkusebku...tak z toho bude mit hlavu v pejru jeste dalsi tri mesice.. 😒

lenerka
7. čer 2009

to jo 3měsíce vydržet 😉
na nějaký western,to nemusím 😖

lenerka
7. čer 2009

kde pak jsou ostatní ženský????

lenicenka17
7. čer 2009

matava:jo jo na dechovce,měli sme tu nějakou akci s hasiče-dokonce bylo vlezný zdarma 😨 sem nevěřila vlastním očím v dnešní době něco za darmo 😨 a ještě jsme každý dostali kusanec dortu A vínko.Sem malinko upila no celkově to nemělo chybu 🙂

lenerka:snažílkujem na 100% 😀 snad sme ovulku dostatečně využili 😀 😀

lenerka
7. čer 2009

leni

no a jak?myslím,že se konečně zadařilo?

lenicenka17
7. čer 2009

lenerka:to nelze soudit jsem asi teprve po ovu teď fakt nevím pač jsem moc nenaspala a popíjela tak dle teploty nevím esi už bbyla včera....

matava
7. čer 2009

joo tak na westerny moc taky nejsem, jedine takovy ten styl s bardotkou nebo cardinal tusim..proste spravny zensky ktere si tehdy dokazaly poradit..tedy aspon ve filmu 😀
leno, za hasicema bych sla i za penize natozpak zadara = urcite bylo na co/koho koukat 😀 a tombola nebyla? 😉

lenicenka17
7. čer 2009

matava: 😀 😀 😀 😀 ne ne tombola nebyla 😀 😀 Byla to taková letní noc pod hvězdama,fakt super.Nohy mě bolí až .... 🙂

lenicenka17
7. čer 2009

No nic jdu dospávat včerejšek páááá

matava
7. čer 2009

tak dobrou noc, ja si uz jdu taky zalezt s knizkou..jeho ted stejne aktualne vic zajima golf 😉 pa zitra

blondynka400
7. čer 2009

lenerka, no letí to hrozně 😝 😀

leni, ty si tedy užíváš 😎

matava, tak až se malinko zapracuje, mohlo by být lépe, ne? 😉

kramlinka88
7. čer 2009

blondy: tak vážně to vypadá, že ovu proběhla včera. Ale třeba jsme to ještě dnes odpoledne stihli 😉 Koukni ke mě do albíčka 😉

blondynka400
7. čer 2009

kramli, už jsem koukala, ty testy se mě zdají slabé... Fakt si včera nepila alkohol a nebo jsi nešla pozdě spát?
Ale teoreticky jste to stihnout určitě mohli, ono někdy vaíčko žije docela dlouho 😵

lenerka
7. čer 2009

kramlinka
tak budeme držet palečky 😉

lenerka
7. čer 2009

dneska jsem viděla kámošku je 13tt čeká druhé dítko a vůbev nemá žádný břicho nechápu

blondynka400
7. čer 2009

lener, tak ono to hodně záleží na tom, jak máš pevné břišní svaly, jak máš uloženou dělohu a na genetice...
Jedna známá byla na konci 8 měsíce a fakt by jsi nepoznala, že je těhotná, nikdo jsem jí to nechtěli veřit. Až asi týden před porodem měla takové docela malinké bříško a pak z ní vylezl kluk, co měl skoro 4 kila. nikdo to do dneška nechápem, kde to dítě mohla mít 😀

kramlinka88
7. čer 2009

lenerka: děkuju 😉

blondy: jj si mě předběhla 😉 No alkohol vážně nebyl...pozdě jsem spát šla...ale je mi divná ta teplota a to že v pátek večer čárka nebyla jenom takový stín a dnes taky nic moc silná odpo a večer se mi zdála ještě slabší..., přitom teplota napovídá ovu....tak nevím no 🙄

blondynka400
7. čer 2009

kramli, tak hold jsi další záhada.... Ale jinak ten grafík se tento cyklus docela umoudřil a vypadá velmi hezky....
no já být tebou bych se tím netrápila, uvidíš jak zítra, zda se teplotka bude držet nahoře.
Ty jsi minulý měsíc ovu testíky nedělala viď? Tedy jestli si pamatuju dobře....
Ono můžeš mít tu křivku hodně strmou a pak to nemusíš ani zaregitrovat. Ale i tak, když jsi testovala dvakrát denně, no uvidíme, co z toho bude 😉

kramlinka88
7. čer 2009

blondy: ne neměla jsem je minulý měsíc...taky se mi už zdálo, že se grafík umoudřil a teď je to zase záhada s těma testama....já prostě nemůžu mít nic jednoznačné 😝 No uvidíme teda zítra, jdu spinkat ať doženu ten spánkový deficit 😉
Pa zítra kočky 😉

lenerka
7. čer 2009

kramlinka dobrou

lenerka
7. čer 2009

jsem ráda,že jsem netestovala
já bych z toho byla jelen 😀

blondynka400
7. čer 2009

kramli, dobrou noc a hezké sny 😵

lenerka
7. čer 2009

už jsme tu zůstaly jen my dvě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru