Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
19. čer 2009

jo dorazila v plné polní, bolelo to, bolelo..

ale já ji říkám - hele, mrcho, neva, že bolíš, protože teď už tě určitě devět měsíců neuvidím 😀 😀
tak schválně..

teď jsem už 15DC a protože je počasí na nic a bolí mě v krku, zavrtám se na víkend do postele a doufám, že mě tam drahý můj nenechá samotnou..
Zase budu dělat to svoje nenápadné ... já fakt nechci makat na miminku, miláčku, chci se jen trošku tulit...a přestavte si - vždycky mi ten chlap sedne na lep 🙂
co ho budu otravovat nějakou ovulací, ne???

blondynka400
19. čer 2009

pavlisa, jojo, myslím že otrwvovaqt chlapa ovulací je kontraporudktivní... Je to zas letí, už 15DC jo? 😕

Tak schválně, zda tě poslechne 😎

pavlisa
19. čer 2009

jojo, je to tak, ted me napadlo, ze bych mohla po praci skocit pro ovu testik. Jsem desna, fakt na to ted nejak nemyslim.

jak ty se citis? snazila jsem se docist zpetne diskuzi a jsi docela v pohode, ne?
Uz tam mate vedra?

kuratkol
19. čer 2009

pavlisa: Nebo, nejsi sama netěhotná.... 😉

pavlisa
19. čer 2009

Kuratkol, jen aby 😉 jak si na tom ty? Kolikátý si den? přiznej se 🙂

kuratkol
19. čer 2009

pavlisa: Nevím přesně....musím to spočítat... ovu byla asi 14.6., takže 19.6. tj. 5 DPO.... My jsme to teď trochu nestíhali..... v dobš před ovu a ovu jsme byli na Moravě na oslavě, takže to jsme trochu nevychytali.... bylo tam moc lidí no..... stejně necítím žádné změny na mém těle..... vím Blondy....je to brzo..... ale nevěřím tomu.....už je to 4.pokus......

pavlisa
19. čer 2009

čtvrtý pokus, pch, můj šestý, na mě nemáš 🙂

a takových bylo, co tomu "snažení" moc nedaly a říkaly si, že to tento měsíc zas nevyjde a už mají bříška jako balóny!!

kuratkol
19. čer 2009

pavlisa: V naší tabulce máš uvedený, že je to tvůj čtvrtý pokus.... jenže já to nebudu.... ale taaaaak moc bych chtěla....

pavlisa
19. čer 2009

jo, ale to je starý údaj, protože to jsem se sem teprve přihlásila, což bylo v dubnu..

kuratkol
19. čer 2009

No jo no...někdy pochybuju, jestli jsem vůbec plodná.....

matava
20. čer 2009

Pavliso, kuratkol..pryc s chmurama..se musime poradne podporovat..taky jsem furt snazilka a pridavam se s cervenym vinem 😀 vcera jsme byli v hardrockcafe na tech hamburgrech a k tomu lahev vina od michlovskeho zadara..normalne sice pijeme spis ruzove nebo bile, ale tohle k tomu cervenemu masu uplne sedlo, mnamka..jenze i kdyz byl vecer tak krasne rozjety..tak jsme prisli domu a v deset zalezli s tim, ze nam je tezko a muzik se dokonce omlouval, ze zase nic nebude.. tak snad to dnes napravi 😉
jinak zacala jsem holky merit, branila jsem se tomu dlouho a neni to zas takova otrava 😉
preji vsem krasny den, doufam, ze zas nebude cely den prset, chcem jit na ostrovy za hudbou

kuratkol
20. čer 2009

matava: A co muzejní noc dnes ?

blondynka400
20. čer 2009

Ahoj holky,
pavlisa, kuratkol, tedy co to zas čtu....😠

pavlisa, ale jo snáším to v pohodě. Vedra tu jsou už poěkná, v noci bez klimatizace se to nedá 😝

matava, meření je náhodou fajn. Nezabere ti to skoro žžádný čas a když so pak zvykneš, fakt je to dobrá věc... 😉

matava
20. čer 2009

cau holky, tak jsme prave dorazili uplne urvani...opravdu jsme vyhrali letenky, dokonce jsme si mohli vzit voucher na dvakrat tisic korun ale nakonec jsme vzali pevny termin do thesaloniki na tyden v cervenci a venujeme to brachovi a jeho pritelkyni, ubytko mu snad sezenu pres kamarada..
taky jsme vyhodne koupili na miste listky do divadla na zari, napili se a najedli u stanku, kde byl mix chuti, poslechli hudbu a zakoncili to u Entropy, kterou jsme kvuli zavrenemu parlamentu nevideli v Bruselu.. 😀
ted oddech a mozna jeste v noci vyrazime do kina.. 😉
muzejni noc jsme vzdali kuratkol, uz jsme na ni byli driv, ale nejak se nam uz nechce cpat s ostatnimi lidmi a kdybychom hodne chteli, tak do vetsiny je stejne jednou mesicne vstup zdarma 😉
jo a blondy, wizzair nam nabizel i neapol.. 😀

eliska_v
21. čer 2009

Ahojky holky.
Koukám, že sem už mooc nechodíte!! 😒
Jenom občas...
Koukám, že všude možně těhulek přibejvá a já furt nic... 😒 ☹ Už mě to ňák nebaví!! 😢 😠

kuratkol
21. čer 2009

Taky mě to nebaví...

eliska_v
21. čer 2009

kuratkol: Je to hrozně na nervy,viď??!! 😠

kuratkol
21. čer 2009

No to jo..... už mi to snažení příjde zbytečný, takže se už nějak extra nesnažíme...

eliska_v
21. čer 2009

kuratkol: My jsme už minulý měsíc jsme se mooc nesnažili...Prostě jak byla chuť, tak se dělo... 😀 😀 A že tu chuť máme zatím pořád!! 😀 😅
Ale už mi to leze na mozek...To že mimísek stále nikde!! 😠

kuratkol
21. čer 2009

No jo no... nevím, kde je chyba...

eliska_v
21. čer 2009

O0bčas se prý také stává,když to žena chce až moooc,že se stane psychický blok.... 😒
Takže se snažím žít normálně a moooc nad tím nepřemýšlet!!
Takže doufám, že se brzo zadaří!! 😵 😵

venyska
21. čer 2009

eliska:Ahoj,nezoufej,já měla teď 4 pozitivní testy,celá rodinka nadšená,hcg negativní,a včera dorazila mrcha.Obrovské zklamání.Začínáme druhý měsíc,a už teď mě z toho hrabe 😒

blondynka400
21. čer 2009

Ahoj holky,

matava, tedy ty si užíváš 😀
já vím že wiizair začnš létat Neaool, někde od půlky července. Je to jedině dobře, protože se skyeurope to opravdu nevypadá dobře. Už mám od wizz nakoupené i nějajké telenky. Jen ten čas odletu z Praahy v 6 ráno je docela hustý 😝

eli, kuratkol, holky trošku pozitivně. Co mají říkat holky které se snží několik let, mají za sebou umělé a nic... Ono to přijde
😉

venyska, tak to mi je líto. A silné čírky nebo takové čárečky? 😕

lenicenka17
21. čer 2009

Ahojík holky,
tak je tu nějaká nová těhule?? 🙂
Já jdu zítra zjiš´tovat co a jak ohledně té mé práce ,nepráce tak jsem zvědavá jak dopadnu.
Stím snažením asi taky hodím za hlavu všechny propočty a měření a bude to.že ovu mám jsem si už ověřila tak to asi necháme přírodě...

blondynka400
21. čer 2009

leni, ahoj, a jak si na tom vůbec, MS ještě nedorazila? 😕
Jinak myslím že žádná nová thu není....

lenicenka17
21. čer 2009

blondy:dorazila jsem dnes 4DC 🙂

blondynka400
21. čer 2009

leni, fakt? Vždyť ještě někdy v týdnu jsi psala že zatím ne... Akorát že spadla teplotka....

lenicenka17
21. čer 2009

a jak spadla tak někdy odpoledne úplný průtokáč... 😒
Ale díky jeřábu mámaspoň tu dobu od ovu po MS delší... a celý cyklus kratší tak uvidíme jak to půjde dál...

blondynka400
21. čer 2009

leni, jen jez jeřáb hezky dál a ono to bude ok. Prostě jen tělo po HA potřebuje čas....
Tak máš alespoň dobrý, že u tebe BT funguje výborně 😉

lenicenka17
21. čer 2009

jeřáb budu dál baštit to jo,i čajíky si vařím ale jak říkám pojedem na dovču a tam si teploměr brát nebudu ale jelikož byl kratší cyklus to už bude po ovulaci tak není ani co měřit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru