Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

venyska
1. črc 2009

Já mám teď těsně před ovulkou tak jsme se za posled.5 dnů muchlovali 😀 Poprvé po menstruaci bez vysazení antikoncepce.Tak doufám...

venyska
1. črc 2009

Říká se to tak ne?Že před ovu je šance pár dní

kualalik
1. črc 2009

veny, jojo, říká se prý, že jestli chcete holčičku, tak se musíte muchlovat dva dny před předpokládanou ovulkou 😅

Já jsem aktivní snažilka od 7/2008.... 😅 ... mno trvá to,ale snad se s pomocí lékařů brzy zadaří.... 😵

venyska
1. črc 2009

Tak přeji hodně štěstí ať 7/2009 už nejsi snažilka ale těhulka 😉 Já četla že 5 dní už je k něčemu před ovu,ale musí se taky udržet že?Toď otázka

kualalik
1. črc 2009

veny, díky... 😵

Měříš BT nebo děláš ovuláky? 😕 😅

venyska
1. črc 2009

teplotu neměním,ovu test jsem dělala teď poprvé,ale víceméně ovu poznám sama 😉

venyska
1. črc 2009

teplotu neměřím jsem chtěla napsat 😀

eliska_v
2. črc 2009

Ahojky holky.
Rennik: Tak hlavně, že jsi Ty i malé a manžel v pořádku...Já bych toho kreténa asi zabila! 😠 ☹ Vždyť Vás málem zabil!! 😢 ☹ 😠 Debil!!
kualalik: Tak zkus testík později a třeba tam něco už bude??!! 😉 😵 😵
Venyska: Vítej holka... tak to jsem zvědavá jestli z toho vašeho snaženíčka něco bude!! 😵 😵 Přála byh Ti to jako všem co tady ještě nejsou těhulinky!! 😵 😉

rennik
autor
2. črc 2009

Ahoj Venysku vítej mezi nás!

eliska_v
2. črc 2009

Tak co rennik...Už jsi doma nebo chodíš ještě do práce?? 😉

terecka
2. črc 2009

Dobre ranko, teda uz spis dopoledne, ze! 😉

Teda, rennik, meli jste fakt stesti, asi bych tomu chlapovi asi taky neco rekla... 😠 Jinak ja jsem ok, vcera jsem byla na kontrole, dostali jsme dalsi fotecku, ale neni moc dobra, je tam videt spis ze zadu a jeste k tomu mam ted placentu na predni stene, tak miminko dost zakryvala. Jinak na dalsi kontrolu jdu 21.7. a zitra se musim objednat na Fifejdy na vysetreni srdicka miminka.

matava, mozna je lepsi, ze to ten tvuj uz vi, aspon se na to trochu lip pripravi. Uzijte si dnesni oslavu 😵

kualalik, ten tvuj cyklus je teda fakt zahada... snad se ti to brzy nejak upravi a pujde to lip.

venyska, vitej mezi nami 🙂 Co se tyce testu, tak myslim, ze Mamatest je nejlepsi, je pravda, ze jiny jsem nezkousela, ale na tenhle jsem snad jeste nic spatneho neslysela 🙂

pavlisa
2. črc 2009

ahoj holky,
protože jsem to doteď docela zvládala, dneska mám pěknou depku. Už je to půlroční snažení. Dnešní teplota mi ukázala, že si ani teď nemám myslet, že bych byla těhu 😒
což tento měsíc díky chřipajzně stejně vím..
ale rozhodla jsem se, že půjdu na vyšetření na gyndu, ať nedoufám zbytečně dalšího půl roku, přičemž už bych mohla vědět, kde je problém, ne?

Musím si dát na oběd něco dobrého, abych trochu zahnala chmury 🙂

rennik
autor
2. črc 2009

Ahoj elis už jsem doma od 23.6. takže aspoň že tak, odpočívám a užívám si těhotenství. Pomaličku kupuju výbavičku, musím ji nafotit a pak dát do albíčka ať taky vidíte ty moje úlovky.

terec tak to jdeš na kontrolu o den dřív než já 😀 já jdi 22.7. no předtím ještě ten UZV ve 20tt.

venyska
2. črc 2009

Ahoj holky,díky za přivítání.Eliska:Měla bych mít stejně ovu jako ty,menses jsem měla taky stejně jako ty 🙂

eliska_v
2. črc 2009

venyska. tak tím pádem budeme testovat spolu!! 😵 😵
Pavlisa: jj, taky znám tyhla ty depky!! 😠 Bohužel mě přepadávaly dost často, ale naštěstí teď to celkem zvládám 😠 Teda jak kdy!!

terecka
2. črc 2009

rennik - já už mám taky nějaké úlovky, jen to musím nafotit, zmenšit a přidat 🙂 Takže jsme na tom podobně 😀 Hele, a ten ultrazvuk ve 20tt to je to vyšetření srdce plodu nebo něco jiného? Protože na tohle se mám objednat já, tak teď jsem z toho trochu zmatená... 😅

pavlisa - to zvládneš, špatná nálada občas bývá, ale nesmíš se tomu moc poddávat 😉

eli - mysli pozitivně holka 😀

rennik
autor
2. črc 2009

terec: jo to je vyšetření hlavně srdce plodu ale vyšetřují i ostatní orgány. 🙂

kualalik
2. črc 2009

čus ženy 😵

zajímalo by mě, kde se ta moje mrcha loudá... někde randí s Agolutinem 😀 😀 😀

lenerka
2. črc 2009

venyska vítej mezi náma 😉

lenerka
2. črc 2009

holky dneska jsem dostala těhu průkajdu 🙂
a byla jsem na EKG zatím vše v pohodě
srdíčko mimču bije a roste
mě je čím dál hůře tak sem moc nelezu

lenerka
2. črc 2009

eli

jak jsi vůbec dopadla s tou prací?
nějak mě to uniklo
a jak ti holka je?

kuratkol
2. črc 2009

Ahojky, zdravím ze svatební cesty 🙂

matava
3. črc 2009

ahoj kuratkol, jak se tam mas? doufam, ze si to uzivate se vsim vsudy a libanky by mohly byt plodny 😀
kualalik, tak at kouka mrcha rychle prijit, tohle cekani znam...
lenerka, gratuluji k tehu prukajde 😀
pavliso, to zvladnem...nejak to jit musi, koukej na ty tehulky tady 😉
aktualne jsem rada za delsi cyykly, jelikoz aspon vim, ze to ted nedostanu na chalupe, kde je to s hygienou tezky...odjizdime tam v poledne, muzik je ted zas na zapasu, takze ja balim a pak tadaa putovani po Morave 😉
uz jsem umyla treti varku nadobi a jeste tomu neni konec, nastesti my tahle domaci cinnost nevadi.. 😉 vcera se nas tu od sesti vecer seslo osm lidi...thajske jidlo se povedlo, nakonec jsem ho nejedla jen ja. jelikoz bylo na me az moc palivy no a rozpustilo se to az v pul druhy.. 😀
jen teda uz kvuli premire alkoholu nevysel muj plan aby se muzik 'uvolnil' pred tou stedou..tak snad to probehne jeste dnes..pak uz to budou ty ctyri dny pred vysetrenim kdy nic byt nema..ale kdyz nebude dnes nic tak mi neni prijemny jim rikat, ze zas nic nebylo nejaky ty dva a pul tydne..by tam na nas koukali jak spadli z visne 😀 to jsou starosti 😉
holciny, mejte se tu krasne, uzivejte si slunicka, ozvu se v pondeli po navratu, paaaa

eliska_v
3. črc 2009

Ahojky holčiny.
Tak včera mě začalo hezky bolet podbříško na pravé straně, tak jsme se s manželem hezky a poctivě snažílkovali 😵 😵
Tak snad už z toho konečně něco bude??! 😉
lener: Práce nic!! 😠 Ale to je jedno zatím to zvládáme!! 😉
Jinak mi je celkem fajn, ale už bych byla ráda těhu 😀 😎 😉
kuratkol: Tak si hezky užívej svatební cestu..Je to úžasný relax! 😵 😵

rennik
autor
3. črc 2009

elis tak to držím palečky aby to tentokrát vyšlo!!!! 🙂

kualaliku co ta tvoje mrška furt nic???

lener bobku to ti nezávidím mě je naštěstí celé těhu dobře, občas nějaká mírná nevolnost ale to když se nenajím. Snad to brzy přejde 😉

kuratkol: ahojky pořádně si užívej a odpočívej 😀

matav a palvlis nevzávejte to určitě se vám to brzy povede 😉

blondynka400
3. črc 2009

Ahoj holky,

renník, tak jsi se konečně ukázala 😵 Jak se jinak vede holka moje?

Holky předem se omluvám, že tu teď moc nebudu, ale hrozně mě zlobí internet, a bohužel tady to nefunguje jak v čechách že je vše opraveno hned, takže uvidím, jak to semnou bude.... Ale určitě se budu snažit alespoň občas ukázat a snad to zas bude časem vše ok 😎

Jinak u mě celkem nic nového, už skoro nešpiním a začalo mi růst bříško, veřer vypadá jak v pátém měsící 😀 . akorát pořád hubnu, dneska jsem se vážila a už jsem 5kg mínus.... 😝

lenicenka17
3. črc 2009

Ahojík všem těhu,i netěhu 🙂
Blondy:všímla jsem si že tě tu už dloho nebylo vidět celkově ty jsi stíhala i několik diskuzí najednou a teď nic 😀
Matava :jak se máš??C o manžílek?Já nějak vůbec nestíhám číst navéc přísští sobotu odjíždíme na dovču tak už pomalu peru a chystám 🙂

blondynka400
3. črc 2009

leni, no jo, to víš no... Měla jsem tu kamarádky a pak do toho ten net, fatk mě to docela štve....

Co ty, už se chystáš na dovolenou? 😎

lenicenka17
3. črc 2009

jedem příští sobotu tak už začínám pomalu chystat 🙂
teď jsem v období čekání na ovulku tak nevím kdy může tentokrát dorazit.Ale ani se nějak nesnažíme manža toho teď má oc a jezdí domů fakt jen spát,padne sotva příjde mezi dveře....
Ale nejspíš ovu ještě nebyla tak třeba ji stihnem,ikdyž pořád nevím jestli to teď mám chtít či ne ☹ ach jo.....

blondynka400
3. črc 2009

leni, a co se stalo že by jsi teď nechtěla? ....
Uvidíš, všask ono to nějak dopadne.... 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru