Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
23. led 2010

kualalik, žádné hrůzy tam přeci nebyly, ne? 😀
Proč by jsi nebyla? Vyjímka potvrzuje pravidlo...
Každopádně míč v kombinaci s teplou vodou způsobuje přímo zázraky, tak si to pamatuj, ju? 😵 😀

kualalik
23. led 2010

Na míči rajtuju už teď doma, sice si ho nervu do sprchy, ale vím, že i holky kamarádky si ho děsně chválily při porodu 😉
Mno tedy ... povíme si za pár týdnů 😀
A co manžel? 😵

blondynka400
24. led 2010

kualalik, je to takový fajn pohyb, tedy žádné skákání a jen se tak pohupovat...

Manžel, no je to pyšný otec, hrozně se zajímá a už se samozřejmě těší až malou uvidí. To víš no, fotečky a webka jaksi není to pravé ořechové... 😅

Jinak fotečky jsou v albíčku 😵

luciasek001
24. led 2010

blondy, ahoj, Anička se vám moc povedla, je to krásná, zdravá slečna 😵 Vůbec se ti nedivim, že jsi nakonec Krč odmítla. Na mě to tam taky nepůsobilo moc dobře. Porod nakonec proběhl na jedničku jak jsem četla, takže máš pozitivní zážitek. Je dobře, že jste se moc netrápily a byl tam někdo komu jsi na 100% důvěřovala. Tak at vám dělá samou radost 😵

rennik
autor
24. led 2010

blondy Aničká je náááááádherná!!!! 🙂

eliska_v
24. led 2010

Ahojky rennik.
Tak jak se máš mamino?? 😵 😵 😵

lenerka
24. led 2010

ahoj Blondy

Anička je krásná a jak je vlasatá
tvůj porod jsem přečetla jedným dechem
a kde jsi tedy nakonec rodila?a kdy zas odjíždíte domů?

no já jak se mě blíží termín porodu,tak mám strach
zas vzpomínám na první porod
nebyl hrozný,ale ty kontrakce brrrrrrrr
mě tedy sprcha dělala špatně
a na míč jsem nevlezla,ale určitě ho tam měli 😀
já hodně času ztrávila na záchodě v kleče a v křečích

já spíše řeším ,aby to ne mě nepřišlo,když bude manža v práci
brala bych tak večerní 19h hodinu 😀
aby bylo o Kačku postaráno a já věděla,že 100%bude manžel doma

zavazadlo do porodky připravený,ale já se ještě na porod necítím,ale křeče do nohou stále silnější a bolestivější
snad porod v punčochách zvládnu

uvidíme co řeknou ve středu zas na Bulovce
snad bude vše ok a nebudu se ještě otevírat

lenerka
24. led 2010

holky co už jste porodily
malá anketka,kdy na vás přišly kontrakce a v kolik jse dětičky narodily?

u Kačky to začlo po 18h a narodila se ráno v 8 02min.docela dlouhý

kualalik
25. led 2010

Ahoj holky, zdravím při pondělku 😵

Blondy, no to je takovej ňuňánek krásnej 😅 😵 já chcu už taky... 😅

Lenerko, já sice nevím, co mě čeká, ale už teď mám taky tak trochu nahnáno 😅 A co víc mě teda začíná štvát je to, že mi otékají nožky a prsty. Zítra jedu do poradny, tak mi to tam dá asi sežrat. Ale cejtím,že zadržuju vodu a tak se objednám na lymfatickou ruční masáž a ta mi vždy pomůže.

rennik
autor
25. led 2010

lener no mě praskla voda v 2 ráno a porodila jsem 12:57 ale kontrakce jsem měla úplně slaboulinké, ty pravé pravé jsem měla od 11 kdy mi píchli ten oxytocin takže jakoby 2 hodiny a malý byl venku 😉 neboj určitě to krásně zvládnete!!!!už se na tu princeznu těšíme 🙂

elis mám se krásně, malý je šikovný, už koneně vím z čeho mám víc mlíčka takže se snažím pít a aspoň tu trošku mu dávám. Snažím se shazovat kila ale moc to nejde tak to je asi tak jediné co mě trápí ale jinak se máme moc moc dobře. 🙂 A co ty??? zatím vše OK???

kualaličku ty otoky ti teda nezávidím ,snad se to nerozjede jako u mě 😒

blondynka400
25. led 2010

renník, dík 😵

lener, nakonec v Chomutově 😉 . Když bude všechno v pořádku, tak na konci února 🙂
Neboj, určo to zvládneš 😉 Máš vymyšlení nějak hlídání, když manžel nebude k dispozici? 😕 A manžel s tebou u porodu nebude?
K tvé anketě, já měla indukci, takže to je něco jiného, ale tabletku s prostoglandiny mi dal po 9 a po 15 byla malá na světě..

kualalik, tak i tebe dostihly otoky? 😕 Heel na tu lymfatickou masáž bacha, konzultovala si to z dr.? 😕 Ono je to pro tělo docela zátež a tedy vůbec si nejsem jistá, zda je to pro těhulku vhodné... 😖

kualalik
25. led 2010

blondy, čus, jojo prej na to můžu v pohodě.. na tu lymfatickou se nemůže v prvním trimu, pak už jo a mě říkala, že na to můžu chodit ☹ ale snažím se kdykoliv dávat nožky nahoru 😉

rennik, no oteču jen když prostě delší dobu něco dělám.. 😒 tak že jsem dneska luxovala, setřela schody, hodila jídlo do hrnce a šla jsem si hodit nohy nahoru... pak jsem v podstatě odpočívala, šla s bafu a mužem na procházku a zase nohy nahoru 😉 snad to bude dobré... ale zítra to bude asi horší, jestli zase budu hodinu sedět v čekárně u Mudry... 😒

lenerka
25. led 2010

ahoj Blondy
aha až v Chomutově

no včera jsem to večer řešila,když by to na mě přišlo,když bude manžel v práci
tak babičky bydlí kousek,tak by dorazily a já bych si zavolala asi záchranku
MHD na Bulovku je to asi cca 20min,ale to riskovat s kontrakcema nebudu
nerada bych,kdyby měla malá místo narození.atutobus č.186 😀

snad to na mě přijde v noci
jen mě docela mrzí,že na Bulovku fakt nesmí děti do 10let ☹

no já sice neotýkám jako kualalik,ale mám křeče už i v zadku ☹
ale ksichtík už se mě pěkně zakulatil
ty jsi měla ve 39tt pěkný bříško

a co malá chrupe?a co mlíko máš?

blondynka400
25. led 2010

kualalik, tak jo no, když jsi se ptala... Ale já bych tedy osobně nešla. Vyplaví se ti škodliviny a přes placentu se dostanou k mimi... 😖

lener, tak MHD by fakt asi nebylo ideální 😀 Ještě taky taxík ne? 😀
No děti tam nesmí, ale když jsme tam za ségrou před rokem a něco byli, tak tam děti byli a rozhodně jim bylo méně než 10, takže je otázka, jak moc se to dodržuje 😖
Docela spinká, nemůžu si stěžovat, ale někdy je to s ní boj, ale celkově bych jí hodnotila jako v pohodě 🙂

blondynka400
25. led 2010

lener, ještě jsem zapoměla odpvoědět na druhou otázku 😀 Kojení zatím problém není, mléka vypadá že mám dost, i když občas je to i na třikrát, než má dost 😝 😀

lenerka
25. led 2010

no taxíkáře mám známýho,tak snad to klapne
lepší asi než záchranka co?

to je dobře,že máš mlíko
já si neumím představit,že bych měla ješt bojovat s odstříkáváním a UM a vyvyřováním flaštiček

no uvidíme,jaký to bude s tímto mimčem
nějak nemám zatím nalitý prsa ani mě nebolí ani mlezivo nemám
to před porodem u kačky jsem to měla
doufám,že se mlíko dostaví!!!!to je moje přání
a doufám,že se nedostaví nějaký depky,u kačky bylo vše v pohodě 😉

lenerka
25. led 2010

jo ještě bych chtěla poradit ohledně dávek
mám v ruce formulář:Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výší rodičovského příspěvku
a jsem z toho jelen
už jsem to 2x poslala do práce a mzdová účetní mě to poslala zpátky,že už to nevyplňují
že s emám obrátit na PSSZ

máte s tím někdo nějaký zkušenosti?díky moc

kualalik
25. led 2010

blondy, já jsem zatím byla jen jednou (7.1.) 😕
Kdy vás vůbec pustily domů? A co první noc doma? 😅

kualalik
25. led 2010

holky já zírám, v takové stádiu těhu a nula břuch 😕
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lenerka
25. led 2010

kualalik

to je fakt divný,že nemá žádný břuch co?
já už byla pěkná

lenicenka17
25. led 2010

Blondy:krásňoučká holčička moooc gratuluji 😵 😵 😵 😵

blondynka400
26. led 2010

kualalik, tak některé ženské fakt nemají, záleží jaký máš skoln dělohy a jak pevné břišní svaly...
Pustili nás v sobotu. První noc byla úplně v pohodě, stejně jak v porodnici. hold musím tak v půrměru každé 3 hodiny vstvát a pak tak hodinku trvá, než se přebalí, nají a znovu usne 😉

lener, já bych šla do záchranky jen v krajní nouzi, navíc prý se na ní v Praze i docela čeká, tedy když jim neřekneš, že je to vyloženě akut 😝
To odstříkávání a lahvičky mě taky děsí, tak snad nás to mine obě 😉 . To že nemáš mlezivo, nic neznamená, ono se včas udělá... Já ho tedy trošku měla, ale ne nějak moc a po porodu ho bylo okamžitě už docela dost 🙂
Já zatím žádné depky a pod taky nemám, tak snad vydrží
😎
K těm dávkám neporadím, tohle bohužel nevím
😒

kualalik
26. led 2010

Ahoj ženy 😵

leničenka, ahojda, jak se máš?

blondy,
mno jo, tak ta holčina má fakt štěstí s tím bříškem 😀 a to že vstáváš po 3 hodinách je taky v pohodě ne? 😉

Já jsem dneska od pěti nespala 😒 Manžel odjel do práce, já si skočila na záchod a už jsem prostě nezabrala. Teď bych spala, ach jo. Dnešní poradna v pohodě. Velký ultrazvuk za 14dní + nějaké odběry. CS 0 a ty otoky říkala, že nejsou tak hrozný, že to mám z toho mýho pochodování 😀

lenerka
26. led 2010

ahoj leni

to je dost holka,že jsi se nám tady taky ukázala
a jak vám jde snaženíčko?
jak zvládáš práci a malý školku?

lenerka
26. led 2010

no je fakt,že s takovejma malejma drobečkama neděláš nic jinýho než kojíš přebaluješ
ale mě to s kačkou nějak nepřišlo
ona byla zlatá hodně naspala a kolikrát vydržela bez jídla i 4hodiny
v noci jsem kojila max.2x ,ale ráno chrupala cca do 9 10h
a já s ní
to už asi s kačkou nebude hrozit
no uvidíme,jak to budeme všechno zvládat

lenerka
26. led 2010

dneska jsem doplatila kuchyn
v pátek přijedou ještě něco dodělat a namontovat skříň
tak konečně můžu balit vybalovat a vše si připravit na mimčo
už je to fakt akutní

zítra jdu na tu Bulovku,tak držte palečky
dobrou

eliska_v
27. led 2010

Ahojky holky.
Tak u Dr. vše v pořádku! Akorát odpovídám 5tt+5 možná i trošku méně, ale srdíčko zatím nebylo! Teda Dr. mi řekl, že tam vidí malou akci, ale že jako zatím nic neřekl 😀 😀 No dokonce mě rozesmál!! 😅
Jinak všechno v pořádku a za tři týdny na další kontrolu!! 😵 Tak snad už bude i srdíčko!! 😵 😵 Dostala jsem utrogestan, tak snad pomůže!! 😉
Fotečku přidám za chvilinku!! 😉

blondynka400
27. led 2010

kualalik, jojo, nestěžuju si. Zatím nepociťuji žádné příznaky únavy 😀 . Ona spinká jak kdy, někdy 2 hodinky, někdy i 4...
Každopádně nevím jestli jsem divná, ale nějak nechápu, proč všechny říkají jak je to hrozně náročné a vysilující se starat o takhle malé miminko 😝 . Mně to taková hrůza nepřijde, je fakt, že malá je sice docela hodná, ale občas mi taky davá pěkně zabrat, ale i tak mi to přijde docela pohoda. No třeba budu za pár týdnů mluvit jinak, uvidíme 😀

lener, tak už zas budeš zkušenější... Ale je pravda že s 2 to musí být horší... Tak co na bulovce? Jak to s tebou vypadá? 😕

kualalik
27. led 2010

Eliško, ahoj, myslela jsem na tebe celé odpoledne. Dobrá zpráva je, že je bobek tam, kde má být 😉 Srdeční akce určitě bude sílit, to bude v pohodě, uvidíš 😵 Utroš to ještě "přidrží", to dopadne 😉

Blondy, no kamarádka má mimčo, co třeba jako doma vůbec nespí 😅 Tak že je vyřízená. Já jsem nějaká dneska utahaná, ani nevím z čeho... 😒

Lenerko, doufám, že nám přijdeš poreferovat,jak jste dneska dopadly 😉

Holky, tady je taková mega zima. Fuj, ani ven se jít nedá. Jsme zvyklá pochodovat se psem po procházkách a dneska teda ani bafu nechtěla ven.

blondynka400
27. led 2010

kualalik, jojo, jsou takové. Nebo co spinkají celý den a v noci ani hodinku 😝
Zima je pěkná no. Ale je leden, to je normální že mrzne 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru