Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
14. bře 2009

akzeret1 ty jsi měla císař proč??Navíc v pátek nás pustili domů z porodnice a v sobotu jsem jela zpět prasklo mi tam kousek ztehu no fakt dobré.. 😒

akzeret1
14. bře 2009

blondy snad to dopadne,jakej jste měli problém jestli se můžu zeptat?

blondynka400
14. bře 2009

lenicenka, hm, tak hlavně že vše dopadlo dobře...
No já taky nejsme moc poctivec a jde to. Původně jsme myslela, že budu měřit jen měsíc, abych věděla, ale pak jsem si na to zvykla a je to v pohodě.... a když občas nějaký den vynecháš, tak to úplně nevadí (když to tedy není v půlce cyklu, zrovna když čekáš ovu 😀 ).

K hlenu, v cyklu tvůj děložní čípek produkuje různé typy hlenů. Oficiálně se říká že 4, ale u každé je to jinak. Každopádně v plodných dnech se hlen mění na průsvitný, vodnatý a tažný, něco jako vaječný bílek. Aby to bylo relevantní musíš ho sejmout z děložnígo čípku. A většinou po dni hlenového vrcholu je ovu (pozor ale nezaměňovat kvantitu s kvalitou, za vrchol se považuje, kdy je hlen nejkvalitnější, ne kdy je ho nejvíc) 🙂

akzeret1
14. bře 2009

Lenicenka:já měla plánovanou sekci malá byla hlavičkou nahoře a ještě na šikmo,tak mi dr.doporučil sekci,aby se něco nestalo s malou.To si si musela pěkně užít co brr... když si na to vzpomenu jak jsem nemohla chodit 😒 ale vydržela bych to znovu

lenicenka17
14. bře 2009

blondynka400 ty jo koukám že to není žádná sranda myslím že se tedy dám do měření.Tedy jak mi skončí menst.tak mám začít měřit??A jaké teda mají ty hodnoty být??a ovu je když telota udělá co?Jsou to strašné otázky,co??Asi bych si měla přečíst ty stránky co???A pak dávat otázky nebo tě asi zahltím dotazy...

lenerka
14. bře 2009

tedy já jsem taky lajdák
tak doufám,že bude vše ok
a nebudu si muset nic měřit

blondynka400
14. bře 2009

akzeret, ale chtěli jsme v Praze nebo max. kousek u Prahy koupit nějaký domeček, nejlépe novostavbu s dvojgaráží. No a je to hrozný problém.... Když už je něco zajímavého, tak hrozné jednání a pod. A v podstatě stále ještě nic nemáme (a o už hledáme docela dlouho), i dkyž tedy teď ne zrovna moc intenzivně, jelikož to teď tak úplně nepotřebujeme...

lenicenka17
14. bře 2009

akzeret1 jojo byla to chuťovka já to nesla šíleně hlavně po psychické stránce pořád sem se stím nemohla vyrovnat ale už dobré a už sem i zapoměla na tu bolest jen vím že to byl nážez.... 🙂 a nebýt jiného východiska vydržela bych to snad i podruhé 🙂

lenerka
14. bře 2009

co by maminky neudělaly pro své děti že? 😉

blondynka400
14. bře 2009

lenicenka, no jen se ptej, co mám s tebou dělat 😝 . Měřit až skončí menstruace, vždy ve stejný čas (třeba půl hodinky nevadí), nejlépe v pochvě (nejpřesnější výsledky). Teploty jsou individuální.... Táleží to také na to, jestli ti správně funguje štítná žláza. Každopádně teploty v první fázi (před ovu) jsou nižší a po ovu vzrostou, tzn. poslední den nízkých teplot je ovu (zvýšení teploty vyvolá uvolnovaný progesteron ze žlutého tělíska). Takže ovu podle teplot poznáš, až když je po.... Ale další měsíc víš, kdy přibližně je 😉

akzeret1
14. bře 2009

blondy:s tou Prahou je problém,ono se to nezdá,ale to hledání je fakt vopruz my scháněli jenom pitomej byt na Kladně a jak jsme se nalítali a jednání bylo taky naprd.Držim vám palečky at se Vám povede něco šikovnýho vybrat 😉
lenicenka:ted se docela bojim až do toho někdy vlítnu,aby mi ta jizva nepraskla jak bude růst břicho navíc tahat malou ta má oblečená snad 15kg 😖

kuratkol
14. bře 2009

Ahojky 🙂

lenerka
14. bře 2009

Marti,tak já myslala,že mám jediná takovýho buřtíka
kačka má stejně
to jsou tedy kusani co?
a co ,jak vaše chodí?naše je pěkná lenoška
všude musíme tahat golgáče 😝
a chce se dost nosit,to asi s břichem nepůjde

blondynka400
14. bře 2009

akzeret, snad se zadaří, uvidíme. Nejhorší na tom je, že s financemi by absolutně problém nebyl (myslím že jsmme za to ochotní dát i víc, než je standart), ale stejně pořád nic 😠 . I když možná jsme moc nároční nevím.... Pak jsem i uvažovali, že koupíme jen pozemek a necháme to nějakou firmu postavit, ale on nebyl ani slušný zasíťovaný pozemek, buď to nemělo kanalizaci, nebo to bylo u silnice, fakt hrůza.....

Jizba nepraskne, neboj, tau ž je po té době dávno dobře srostlá. Možná akortá může trošku bolet, ale to se dá vydržet....

akzeret1
14. bře 2009

holčiny mě už se klíží očka a to jsem odpo spala,zatim se rozloučim dobrou

lenicenka17
14. bře 2009

akzeret1 na nějaké praskání jizvy nesmíš ani pomyslet .. to náš malý má téměř 17kg a to jej nevážím v budně a botech.. ale že by praskala si vážně nepřipouštím... máme mladé a pružné tělo musí něco vydržet,ne?? 😀

blondynka400
14. bře 2009

kuratkol, ahoj, co ty tady takhle v sobotu? 😕

akzeret, hezkou doboru noc 🙂

kuratkol
14. bře 2009

blonby: Proč by ne? Touhle dobou tady bývám... nebo spíš mi příjde, že tady jsem pořád...

lenerka
14. bře 2009

Marti dobrou

lenicenka17
14. bře 2009

akzeret1 dobrou noc taky za chvíli půjdu

lenerka
14. bře 2009

kuratkol ahoj

blondynka400
14. bře 2009

kuratkol, já neví, tak mi to přišlo.... Já tu jsem skoro pořád... Ale je to tím, že tady se fakt moc nikam chodit nedá, přes den mmá čas a u internetu jsem v podstatě pořád, přece jenom je to pro mě jediné spojení se světem...

lenerka
14. bře 2009

blondy a jak se žije v Itálii?
ty máš muže čecha nebo Itala?

lenicenka17
14. bře 2009

No nic holky páá a dobrou noc

blondynka400
14. bře 2009

lenicenak, dobrou....

lenerka, čecha, s italem bych nemohla být ani náhodou 😀 . No je to tu zajímavé, jiné, žít natrvalo bych zde nemohla... Jako zkušenost je to dobré, ale jsme na jihu, k civilizaci to tu má hodně daleko 😒

lenerka
14. bře 2009

leni dobrou
tady už to pomalu odpadává 😀
mě se stále do toho žehlení nechce

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, no říkala jsem si, že tu stále ještě jsi.... Já myslela že půjdu spát už někdy v 8, ale pak jsem to nějak překonaal a vůbec se mi nechce.... Manžel už dávno spí, dneska to bylo docela náročené a vstávali jsme hodně brzo. K tomu žehlení, tak tam toho mám spoustu, ale nechce se mi do toho 😖

lenerka
14. bře 2009

blondy,tak jsme na tom stějně no

určitě jste to tu už řešily,ale jak jsi se dostala do Itálie?
manžel tam má práci?a co tam děláš ty?jestli se tedy můžu zeptat?
mě se vdala kámoška do Itálie a má i dítě
ta by si čecha nikdy nevzala nechápu

blondynka400
14. bře 2009

lenerka, no každá jsem jiná. Já bych s Italem nebyla ani za zlatý prace. v podstatě jenom když je vidím, dělá se mi zle.... Ale dost holek nedá na italy dopustit, nechápu.... 😝

Ano, manžel tady má práci, jsme tu na 3 roky. Já tu nedělám nic, tedy jsem "profesionální manželka", mám z toho jisté povinnosti, občas dělám konzultace pro pár firem v ČR, učím tanec a od léta budu studovat MBA (bohužel vysoká škola mi pak k práci jenom nestačí....) a no a zbytek času snad vyplním nějaký mímouškem, je na to teď ideální čas, abych se mi mohla věnovat. v ČR to pak bude horší 😉

lenerka
14. bře 2009

aha

tak 3roky,to uteče
ségra mě možná taky uteče s manželem do Rakouska
a to mě bude smutno,hlavně kačce
ségra má skoro 2letýho synka a docela se scházíme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru